Ana Sayfa / Fal Türleri/ Yıldızname

Vega

Vega

(1363)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Medyum Sahra

Medyum Sahra

(48)

Sadece gerçekleri duymak istiyorsan bekliyorum</

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(412)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Aşkın Ulu

Aşkın Ulu

(18)
Yeni Yorumcu
16 yaşından itibaren mistik alana ilgim var. İlk önce çevreme bakmakla başlayan ben şimdi profesyonel bir tarot okuyucusuyum.
Pembe Peri

Pembe Peri

(30)

YENİ YORUMCU

YAŞLI MAVİ GEZEGENE İNEN,PEMBE PERİYİM BEN.FARKLI İÇTEN VE GERÇEK; HEMDE SİHİRLİ ….

   <

Hira

Hira

(577)

20 yıldır profesyonel anlamda kahve falı , su falı, durugörü gibi fallar bakmaktayım. İnsanların kötü enerjilerini yok edip yerine pozitif enerji yollamaktay

Mavi Tarot

Mavi Tarot

(1)
YENİ YORUMCU
Fal konusunda kendime güveniyorum sorunlarınıza ışık olmaya ve sorunlarınıza cevap bulmak için ben ve bakımlarım hizmetinizde.
Arya

Arya

(16)
YENİ YORUMCU
Merhaba Yaşadığımız hiç bir şey tesadüf değil. Bizler adına tesadüf desekte bazıları şans bazıları sınavdır bizler için
SEMİRAMİS

SEMİRAMİS

(3)
YENİ YORUMCU
Yolun, kaderin ışığı sadece gerçeğin detaylarını bilmekten geçer, kader ise sadece gayrete aşıktır,
 
Sevgican

Sevgican

Yeni Yorumcu
25 yıldır fal bakıyorum. Doğuştan gelen bu yeteneğimi Kahve, Tarot, Katina, Yıldızname, Su Falı hizmetlerini vererek sizlerle paylaşmaktır.
Astrolog Ece

Astrolog Ece

(60)
YENİ YORUMCU
Merhabalar ben Astralogunuz Ece . 10 yılı aşkındır fal bakımları yapmaktayım. Aynı zamanda astrolojik eğitimlerimi tamamladım ve profesyonel olarak astroloji eğitmenliği yapmaktayım.
Linet Tuğyam

Linet Tuğyam

(382)

YENİ YORUMCU

Küçükken gelen enerjiyle ve büyük annanemin el vermesiyle su tarot katina ve kahve fallarina bakmaktayim gelin yolunuza<

Biz insanları diğer varlıklardan ayıran en önemli şey aklımız ve merakımızdır. İnsan düşünebilen bir varlık olduğundan ötürü hayatının büyük bir kısmını kapsayan merak, onun yeni şeyler öğrenmesini sağlar. Büyük küçük hepimiz duymuşuzdur “Fala inanma ama falsız da kalma sözünü”. Bu sayfada Yıldızname falına bakan usta yorumcular mevcuttur. 

Yıldızname Nedir?

Kişinin kaderini okumak için gerçekleştirilen uygulamaya Yıldızname denir. Bir kişinin Yıldıznamesine bakmak için kişi hakkında bir takım bilgilere de sahip olmanız gerekiyor. Genellikle yıldızname, kişinin doğumundan ölümüne dek yaşayacağı önemli olayları belirtir. Yıldıznamenin temelinde elbette yıldızların konumu yer almakta. Herkesin doğum zamanı, yıldızlar, gökyüzünde farklı farklı konumda bulunmakta. Yıldızların bu konumu da kişinin kaderinde etkili olur.

Genellikle bu uygulamadan yararlanan kişiler hayatında gerçekleşecek olan önemli olayları tespit etmek için baktırır. Bu uygulamayla beraber evlilik hayatı, para hayatı, iş hayatıyla ilgili yeni bilgiler edinebilir. Bu dönemlerin önceden bilinmesi de hayatımızda gerçekleşecek olumsuzluklara karşı önlem almamızı sağlar.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname bakabilmeniz için kişi hakkında bazı bilgilerin kesin olarak bilinmesi gerekir. Öncelikle doğum tarihi bu konuda bilinmesi gereken en önemli bilgidir. Doğum tarihi kesin olarak bilinmeyen kişinin yıldıznamesine bakılması güçtür. Diğer bilinmesi gereken bilgi de doğum saatidir. Bu iki temel bilgiden hareketle bakılmaktadır.

Bu uygulamayı kullanarak sizlere bilgi verecek olan kişi elde ettiği bilgilerden hareketle bir harita hazırlaması gerekiyor. Bu harita da kişinin doğduğu saatte gökyüzünde bulunan yıldızların konumu görülmektedir. Her bir yıldızın konumu da kişinin yaşamının bir evresini ya da bir konu hakkında gerçekleşecek olayları göstermektedir.

Bu yugulamada diğer bir yöntem ise ebced hesaplamasıdır. Arap alfabesinde yer alan her harfin bir sayı karşılığı olacaktır. Ebced hesaplaması yaptıracak kişinin anne ve baba adı Arap alfabesindeki harflerle yazılır. Ardından bu harflerin de sayı karşılığı bulunur. Ortaya bazı rakamlar çıkacaktır. Bu rakamlar da yıldızlara ek olarak kişinin hayatında olacak olayları belirleyecektir. Bu sayede siz de ona göre önlem alabileceksiniz.

FalBahçem Online Fal Sitesinde, Online Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

FalBahçem gerçek falcıların olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de Yıldızname baktırmak isteyen kişiler, merak ettikleri sorulara cevap bulurlar. Deneyimli Yıldızname yorumcuları, Yıldıznamenize hızlı ve detaylı bakım sağlarlar. 2 türlü Yıldızname Falı baktırmak mümkündür. Birinci online Yıldızname bakım yöntemi mesaj ile seçtiğiniz gerçek online yorumcuya doğun tarihinizi, ve doğum saatinizi yazmanız gerekir. Uzman yorumcu size detaylı bir bakım yapıp mesaj ile geri dönüş yapacaktır. Gelen Yıldızname yorumunuzukullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online Yıldızname yorumunuzu okuduktan sonra Yıldızname bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı Yıldızname baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek falcısını seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı kahve falı görüşmeniz bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.

Özel Yıldızname bakımı yapan, Yıldızname bakımında çok deneyimli falcılarımız da mevcuttur. Randevu alarak bakım yaptırma mümkündür.