Aysima

Aysima

(119)
6.Hislerime ve 12 yıllık deneyimlerime dayanarak merak ettiklerinizi hayatınızı etkileyecek detayları sizlere en net şekilde aktaracağım.
Vega

Vega

(1219)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Deha

Deha

(101)

Merhaba! Ben DEHA. Yıllardır spiritüel ve fal bilimleri hakkında kendimi devamlı geliştirmekteyim. Aklınıza gelecek her türlü fal bakımı yapmaktayım.

 Tutku

Tutku

(1)
Yeni Yorumcu 
Ben Medyum Tutku, doğuştan gelen pisişik yeteklerim ve kullandığım aracılarla size mistik fal dünyasında rehberlik edeceğim. Hadi canlarım sizleri bekliyorum.
Umut

Umut

(102)

Eğer gerçekleri duymak istiyorsan ben her zaman buradayım! Yaklaşık 8 yıldan beri fal bakıyorum.

Medyum Sahra

Medyum Sahra

(22)

Sadece gerçekleri duymak istiyorsan bekliyorum</

Nuryah

Nuryah

(4)

YENİ YORUMCU

Tecrubeliyim sizlere doğru bilgiyi aktarmak icin buradayim.

Kehanet Işığı

Kehanet Işığı

YENİ YORUMCU

Geleceğinize dair her şey; gelin, yarın sizi nelerin beklediğini birlikte keşfedelim ya da geçmişe bir göz atalım. Sevgiye, sevgiliye iki çift anlam katalım<

Medyum Zeynep

Medyum Zeynep

(4)

YENİ YORUMCU

 Önceliğim sizlerin falınızdan memnun olmanız ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasıdır.Falları net ve kalitet

Can

Can

(21)
Uzun seneler önce tanıştığım astroloji kendimi ve insanları daha derinden anlayabilmem ve açıklayabilmem için en büyük yol göstericim oldu!
Tılsım

Tılsım

(10)

YENİ YORUMCU

Yorumlarım ve hislerim ile hayatınıza ışık tutmak, geleceğinizi birlikte en iyi şekilde biçimlendirmek ve enerjinizi yüksek tutmak için buradayım.

Inanna

Inanna

Merhaba! Ben Inanna, Hislerimizi ve enerjimizi birleştirelim, geçmişten geleceğe herşey için buradayım.
Mavi Tarot

Mavi Tarot

(1)
YENİ YORUMCU
Fal konusunda kendime güveniyorum sorunlarınıza ışık olmaya ve sorunlarınıza cevap bulmak için ben ve bakımlarım hizmetinizde.
Mira Sönmez

Mira Sönmez

(38)

YENİ YORUMCU

Gelecekle alakalı her soruya net cevaplar vermekten kaçınmıyorum kafanızı yoran herşeyi biliyorum. 

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(406)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Yaman Aslan

Yaman Aslan

(263)

Gerçek bilgiler istiyorsan, sadece fal türünü seç. Sonuç belki seni mutlu etmeyecek ama gerçekler olacağı kesin.

Artemis

Artemis

(5)
Yıldızların ışığı ile bilinmeyenlerin cevabını birlikte keşfetmeye VAR MISINIZ?
Ulaş Can

Ulaş Can

(47)
Gelecekte sizin nelerin beklediği merak etmiyormusunuz? Hayatınız, maddi yaşantınız nasıl ilerleyecek? Aradığınız tüm cevaplar burada!
Luna Ay

Luna Ay

(18)
35 yıllık duru görü, tarot, kahve, su, katina, mum, kurşun ve rüya yorumuyla insanlara gizlilik içerisinde yardım etmekteyim. Gerçeklere hazır mısın?
Fidan Uğurlu

Fidan Uğurlu

(4)

YENİ YORUMCU

Değişen dünyanın değişen enerjilerin sıkı takipçisiyim. 

Medyum Ece

Medyum Ece

YENİ YORUMCU
Merhabalar ben Astralogunuz Ece . 10 yılı aşkındır fal bakımları yapmaktayım. Aynı zamanda astrolojik eğitimlerimi tamamladım ve profesyonel olarak astroloji eğitmenliği yapmaktayım.
İrem

İrem

(20)

YENİ YORUMCU

Aklınızda olan tüm soruların cevabını öğrenmeniz için buradayım. 

Elif Ana

Elif Ana

(1907)

Merhabalar, ben Elif. 56 yaşında Mısır kökenli, kehanetlerle uğraşan aileden geliyorum.3. kuşak olarak 39 yıldır yıldızname açılımı, Kahve ve bakla falı bakıyorum. Randevu almadan önce sizin için bilgilendirme yazısını okumanızı rica ediyorum.

Ceyda Taş

Ceyda Taş

(33)
Merhaba! Uzun yıllardır yorumculuk yapmaktayım. Sadece gerçekleri öğrenmek isterseniz beni tercih edin!
Hira

Hira

(563)

20 yıldır profesyonel anlamda kahve falı , su falı, durugörü gibi fallar bakmaktayım. İnsanların kötü enerjilerini yok edip yerine pozitif enerji yollamaktay

Arya

Arya

(1)
YENİ YORUMCU
Merhaba Yaşadığımız hiç bir şey tesadüf değil. Bizler adına tesadüf desekte bazıları şans bazıları sınavdır bizler için

Biz insanları diğer varlıklardan ayıran en önemli şey aklımız ve merakımızdır. İnsan düşünebilen bir varlık olduğundan ötürü hayatının büyük bir kısmını kapsayan merak, onun yeni şeyler öğrenmesini sağlar. Büyük küçük hepimiz duymuşuzdur “Fala inanma ama falsız da kalma sözünü”. Bu sayfada Yıldızname falına bakan usta yorumcular mevcuttur. 

Yıldızname Nedir?

Kişinin kaderini okumak için gerçekleştirilen uygulamaya Yıldızname denir. Bir kişinin Yıldıznamesine bakmak için kişi hakkında bir takım bilgilere de sahip olmanız gerekiyor. Genellikle yıldızname, kişinin doğumundan ölümüne dek yaşayacağı önemli olayları belirtir. Yıldıznamenin temelinde elbette yıldızların konumu yer almakta. Herkesin doğum zamanı, yıldızlar, gökyüzünde farklı farklı konumda bulunmakta. Yıldızların bu konumu da kişinin kaderinde etkili olur.

Genellikle bu uygulamadan yararlanan kişiler hayatında gerçekleşecek olan önemli olayları tespit etmek için baktırır. Bu uygulamayla beraber evlilik hayatı, para hayatı, iş hayatıyla ilgili yeni bilgiler edinebilir. Bu dönemlerin önceden bilinmesi de hayatımızda gerçekleşecek olumsuzluklara karşı önlem almamızı sağlar.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname bakabilmeniz için kişi hakkında bazı bilgilerin kesin olarak bilinmesi gerekir. Öncelikle doğum tarihi bu konuda bilinmesi gereken en önemli bilgidir. Doğum tarihi kesin olarak bilinmeyen kişinin yıldıznamesine bakılması güçtür. Diğer bilinmesi gereken bilgi de doğum saatidir. Bu iki temel bilgiden hareketle bakılmaktadır.

Bu uygulamayı kullanarak sizlere bilgi verecek olan kişi elde ettiği bilgilerden hareketle bir harita hazırlaması gerekiyor. Bu harita da kişinin doğduğu saatte gökyüzünde bulunan yıldızların konumu görülmektedir. Her bir yıldızın konumu da kişinin yaşamının bir evresini ya da bir konu hakkında gerçekleşecek olayları göstermektedir.

Bu yugulamada diğer bir yöntem ise ebced hesaplamasıdır. Arap alfabesinde yer alan her harfin bir sayı karşılığı olacaktır. Ebced hesaplaması yaptıracak kişinin anne ve baba adı Arap alfabesindeki harflerle yazılır. Ardından bu harflerin de sayı karşılığı bulunur. Ortaya bazı rakamlar çıkacaktır. Bu rakamlar da yıldızlara ek olarak kişinin hayatında olacak olayları belirleyecektir. Bu sayede siz de ona göre önlem alabileceksiniz.

FalBahçem Online Fal Sitesinde, Online Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

FalBahçem gerçek falcıların olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de Yıldızname baktırmak isteyen kişiler, merak ettikleri sorulara cevap bulurlar. Deneyimli Yıldızname yorumcuları, Yıldıznamenize hızlı ve detaylı bakım sağlarlar. 2 türlü Yıldızname Falı baktırmak mümkündür. Birinci online Yıldızname bakım yöntemi mesaj ile seçtiğiniz gerçek online yorumcuya doğun tarihinizi, ve doğum saatinizi yazmanız gerekir. Uzman yorumcu size detaylı bir bakım yapıp mesaj ile geri dönüş yapacaktır. Gelen Yıldızname yorumunuzukullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online Yıldızname yorumunuzu okuduktan sonra Yıldızname bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı Yıldızname baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek falcısını seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı kahve falı görüşmeniz bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.

Özel Yıldızname bakımı yapan, Yıldızname bakımında çok deneyimli falcılarımız da mevcuttur. Randevu alarak bakım yaptırma mümkündür.