Umut

Umut

(102)

Eğer gerçekleri duymak istiyorsan ben her zaman buradayım! Yaklaşık 8 yıldan beri fal bakıyorum.

Ece

Ece

(357)

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.Rüya yorumuna, kahve ve tarot falına bekliyorum

Ayperi

Ayperi

(10)
Kariyer,Aşk,İlişkiler ve hayata dair sorun olarak gördüğün ne varsa 20 Yıllık tecrübem ve sezgilerimle cevap arayalım.  Katina, Tarot, Astroloji ve Rüya yorumlama. Hepsi burada arayın ya da mesaj atın.
Vega

Vega

(1219)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Yaman Aslan

Yaman Aslan

(263)

Gerçek bilgiler istiyorsan, sadece fal türünü seç. Sonuç belki seni mutlu etmeyecek ama gerçekler olacağı kesin.

Medyum Zeynep

Medyum Zeynep

(4)

YENİ YORUMCU

 Önceliğim sizlerin falınızdan memnun olmanız ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasıdır.Falları net ve kalitet

Luna Ay

Luna Ay

(18)
35 yıllık duru görü, tarot, kahve, su, katina, mum, kurşun ve rüya yorumuyla insanlara gizlilik içerisinde yardım etmekteyim. Gerçeklere hazır mısın?
Havva

Havva

(158)

Merhaba, ben Havva! Yurtdışı ve yurtiçinde Su Falı, Kahve Falı, Rüya yorumu ve bakla falı bakıyorum.Eşsiz fala hazır ol!

Angel

Angel

(1)

YENİ YORUMCU

8 senedir bu işin içerisindeyim hislerime fazlasıyla güveniyorum.Geleceğinize ışık tutmak için buradayım.Herkesi deneyimlemek için bekliyorum

Heves

Heves

(69)
Tüm hislerim ve öngörülerim ile sizlerle telvede buluşmak dileğiyle.
Hanife Cansın

Hanife Cansın

(64)
Falcı bir ailede büyümüş ve bu işe yıllarını vermiş usta bir falcı olarak telvelerinize talibim. Kısmetinizde ne varsa görüp size iletmek isterim.
Tülin Güneş

Tülin Güneş

(88)

Aklındaki soruların cevapları bende! Yüz okuma, yönlendirme, dediklerimi yaptıktan sonra pişman olmayacaksın.

Azra

Azra

(277)

Merhaba! Ben Azra çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu.

İrem

İrem

(20)

YENİ YORUMCU

Aklınızda olan tüm soruların cevabını öğrenmeniz için buradayım. 

Zeynep Ece

Zeynep Ece

Fal bir büyü değildir. Sihir ya da büyü var olana iyi ya da kötü yönden etki etme işi iken falda sadece olan yada olacak durumlarla ilgili tahmin söz konusudur.
Tılsım

Tılsım

(10)

YENİ YORUMCU

Yorumlarım ve hislerim ile hayatınıza ışık tutmak, geleceğinizi birlikte en iyi şekilde biçimlendirmek ve enerjinizi yüksek tutmak için buradayım.

Dimitrus

Dimitrus

(14)
Zihninde ve kalbinde cevabını bulamadığın, seni mutsuz eden, karmakarışık sorular mı var? Doğuştan beri var olan yeteneklerimle senin için buradayım!
Ruhsar Işık

Ruhsar Işık

(73)
"İnadına Umut İnadına Yaşamak" Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi, Ya hafızalardaki hatıra, Ya da hayaldeki ümittir.
Can Savaş

Can Savaş

(79)

Kahve falını kendi dilinde layıkıyla yorumlayan nadir kişilerden biri olduğumu düşünmekteyim.

Yıldız

Yıldız

(42)

YENİ YORUMCU

Küçük yaşlardan beri 6. hissim çok kuvvetliydi. Duru görü özelliğim üst safhadaydı. Fallarda bahsettiklerim birebir çıkm

Elena

Elena

(56)

Sorularınızı ve öğrenmek istediğiniz herşeyin cevabını net bir şekilde verebilirim. En detaylı yorumlarım ve nokta atışlarımla sizi şaşırtmaya hazırım.

Yasmin Sezen

Yasmin Sezen

(9)
Merhaba! Ben Yasmin, Falbahçem'de sizlerle beraberim hislerimle ve deneyimlerimle sorularınız doğrultusunda sizlere rehberlik edeceğim.
Kelly

Kelly

(12)
Merhaba! Gizemin perdesini aralayan bir ışık işçisiyim. Sır sadece okumasını bilmeyenler için vardır.
Efsun Aydemir

Efsun Aydemir

(168)
Yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlerleyim.Tarot açılımında uzmanım. Kahve, tarot ve iskambil konusunda farkımı anlayacaksınız.
Gül Deniz

Gül Deniz

(83)

Çocukluğumdan beri astrolojiye olan ilgim sayesinde gün teyzelerinin aranan ismi, değişmez falcısı oldum. Kahve, tarot, el falı ve rüya yorumu bakıyorum.

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(406)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Seyla Esen

Seyla Esen

(85)
Merhaba, ben Seyla! Sizden aldığım enerjisel geçişlerle fallarınızı yorumlarım.
Victoria

Victoria

(325)

Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.

Mono

Mono

(2)

YENİ YORUMCU

Güneşin sana gelmesini istiyorsan gölgenden çık ve merak ettiklerinle yüzleş.Hayat gerçeklerde saklı...

Rüya görmek oldukça olağan bir durumdur. Çoğu zaman uyandığımızda rüyalarımızı hatırlamayabiliriz ancak hatırladıklarımızın anlamı oldukça fazldır. Rüyalar tüm kültürler tarafından farklı anlamlar kazanmıştır. Bilinç altımız ve hislerimizin başka bir boyutla buluştuğu yerde rüyalar büyük önem kazanır ve rüya yorumlarının yapılması son derece önemlidir.

Rüya tabirleri yüzyıllardır yorumlanmaktadır. Günümüzün en hızlı ve en doğru yorum öğrenme şekli canlı yorumları online yorumculara telefonda sormaktır. Rüyalarınızı beraber yorumlaya bilir canlı rüya yorumu sayesinde, hızlı cevaplar alabilirsiniz. 

Rüyalarda farklı nesne ve durumlar görmenin teker teker anlamları Fal Bahçem'in blog sayfasında detaylı açıklanmıştır. Örneğin, rüyada altın görmek, rüyada ateş görmek, rüyada ateş görmek, rüyada ayna görmek, rüyada yüzük görmek, rüyada bebek görmek, rüyada abi görmek, rüyada altın görmek, rüyada para görmek, rüyada deniz görmek, rüyada yüzmek, rüyada sevgili görmek, rüyada su görmek, rüyada yılan görmek gibi bir çok açıklama Fal Bahçem blog sayfasında yer almaktadır. 

Ancak bu açıklamalar sadece bir imgenin açıklamasını anlatır. Gerçek rüya yorumcu ile Fal Bahçem'de yapacağınız canlı rüya yorumu konuşması sizin gerçekleri görmenize yardımcı olacaktır. 

FalBahçem'de Online ve Canlı Rüya Yorumu Nasıl Yapılır?

FalBahçem, gerçek rüya yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de rüya yorumlatmak çok pratiktir. Öncelikle online yorumcunuzu seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya, rüyanızda gördüklerini anlatın. Yaşınızı, burcunuzu mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online rüya yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online el falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online rüya yorumunuzu okuduktan sonra rüyanızı yorumlayan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı rüya yorumu yaptırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı konuşmaktır. Konuşmak istediğiniz Fal Bahçem'de online olan gerçek rüya yorumcusunu seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı rüya yorumu bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.