Ana Sayfa / Fal Türleri/ Rüya Yorumu

Ece

Ece

(401)

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.Rüya yorumuna, kahve ve tarot falına bekliyorum

Vega

Vega

(1353)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Pembe Peri

Pembe Peri

(24)

YENİ YORUMCU

YAŞLI MAVİ GEZEGENE İNEN,PEMBE PERİYİM BEN.FARKLI İÇTEN VE GERÇEK; HEMDE SİHİRLİ ….

   <

Ayperi

Ayperi

(50)
Kariyer,Aşk,İlişkiler ve hayata dair sorun olarak gördüğün ne varsa 20 Yıllık tecrübem ve sezgilerimle cevap arayalım.  Katina, Tarot, Astroloji ve Rüya yorumlama. Hepsi burada arayın ya da mesaj atın.
Victoria

Victoria

(359)

Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.

Azra

Azra

(302)

Merhaba! Ben Azra çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu.

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(412)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Pelin Su

Pelin Su

YENİ YORUMCU 
Uzun yıllardır kahve, tarot, su falı, fotoğraf yorumlarıyla nokta atış yapıyor. Sadece falınıza bakmıyor, terapi de yapıyorum. 

Rüya görmek oldukça olağan bir durumdur. Çoğu zaman uyandığımızda rüyalarımızı hatırlamayabiliriz ancak hatırladıklarımızın anlamı oldukça fazldır. Rüyalar tüm kültürler tarafından farklı anlamlar kazanmıştır. Bilinç altımız ve hislerimizin başka bir boyutla buluştuğu yerde rüyalar büyük önem kazanır ve rüya yorumlarının yapılması son derece önemlidir.

Rüya tabirleri yüzyıllardır yorumlanmaktadır. Günümüzün en hızlı ve en doğru yorum öğrenme şekli canlı yorumları online yorumculara telefonda sormaktır. Rüyalarınızı beraber yorumlaya bilir canlı rüya yorumu sayesinde, hızlı cevaplar alabilirsiniz. 

Rüyalarda farklı nesne ve durumlar görmenin teker teker anlamları Fal Bahçem'in blog sayfasında detaylı açıklanmıştır. Örneğin, rüyada altın görmek, rüyada ateş görmek, rüyada ateş görmek, rüyada ayna görmek, rüyada yüzük görmek, rüyada bebek görmek, rüyada abi görmek, rüyada altın görmek, rüyada para görmek, rüyada deniz görmek, rüyada yüzmek, rüyada sevgili görmek, rüyada su görmek, rüyada yılan görmek gibi bir çok açıklama Fal Bahçem blog sayfasında yer almaktadır. 

Ancak bu açıklamalar sadece bir imgenin açıklamasını anlatır. Gerçek rüya yorumcu ile Fal Bahçem'de yapacağınız canlı rüya yorumu konuşması sizin gerçekleri görmenize yardımcı olacaktır. 

FalBahçem'de Online ve Canlı Rüya Yorumu Nasıl Yapılır?

FalBahçem, gerçek rüya yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de rüya yorumlatmak çok pratiktir. Öncelikle online yorumcunuzu seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya, rüyanızda gördüklerini anlatın. Yaşınızı, burcunuzu mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online rüya yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online el falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online rüya yorumunuzu okuduktan sonra rüyanızı yorumlayan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı rüya yorumu yaptırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı konuşmaktır. Konuşmak istediğiniz Fal Bahçem'de online olan gerçek rüya yorumcusunu seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı rüya yorumu bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.