Linet Tuğyam

Linet Tuğyam

(48)

YENİ YORUMCU

Küçükken gelen enerjiyle ve büyük annanemin el vermesiyle su tarot katina ve kahve fallarina bakmaktayim gelin yolunuza beraber ışık tutalim.

Elif Ana

Elif Ana

(294)

KAMPANYA
Ben Elif.54 yaşında Mısır kökenli, kehanetlerle uğraşan aileden geliyorum. 3.kuşak olarak osmanlı kahve fali ve yıldızname bakmak bana kalan en güzel mirastır.

Efla

Efla

(239)

Merhabalar ben Efla. Uzun lafın kısası dostlar diyerek, bilmedikleriniz, duymak istedikleriniz için doğru adrestesiniz.

Çağla

Çağla

(291)

KAMPANYA!

Merhaba! Ben Çağla. Bana kendini anlatmana gerek yok. Ben zaten biliyorum. Senin bilmediğin soruların cevapları ve çözümler

Jasmin

Jasmin

(453)

22 yıllık deneyimimle! Duru görü, zihin okuma, karakter analizi,ilişki analizi yorumlarım ile işte BEN BURADAYIM...

İrem

İrem

(12)

YENİ YORUMCU

Aklınızda olan tüm soruların cevabını öğrenmeniz için buradayım. 

Mucize

Mucize

(161)

Merhabalar ben Mucize. Tarot kartlarım ve enerjimle sizlere rehberlik etmek ve şifa konusunda el uzatmak için buradayım. Aldığım eğitimler ve doğuştan gelen<

Lili

Lili

(347)

KAMPANYA

Merhaba! Ne hikmetse bir fal baktığım kişi benden kolay kolay vazgeçmiyor. Bunu, yaptığım doğru işlere bağlıyorum.

Deha

Deha

(18)

Merhaba! Ben DEHA. Yıllardır spiritüel ve fal bilimleri hakkında kendimi devamlı geliştirmekteyim. Aklınıza gelecek her türlü fal bakımı yapmaktayım.

Hira

Hira

(244)

20 yıldır profesyonel anlamda kahve falı , su falı, durugörü gibi fallar bakmaktayım. İnsanların kötü enerjilerini yok edip yerine pozitif enerji yollamaktay

Sultan

Sultan

(21)

YENİ YORUMCU

20 yıllık deneyimimle sizlerin yoluna ışık olmaya geldim... 

Kardelen

Kardelen

(204)

Benimle falını deneyimlemeye hazır mısın?

Falcı Gizem

Falcı Gizem

(12)

YENİ YORUMCU

Özellikle Aşk hayatıniz ile ilgili, kişi tarifi ismindeki harfler ve zaman bilgisine kadar net bilgiler ile sizi aydınlatıyorum.
Ask, iş , para ve gelecek ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı detaylı

Havva

Havva

(77)

Merhaba, ben Havva! Yurtdışı ve yurtiçinde Su Falı, Kahve Falı, Rüya yorumu ve bakla falı bakıyorum.Eşsiz fala hazır ol!

Merlin

Merlin

Merhaba, ben Merlin. Yaklaşık 10 yıldır kahve falı ve tarot bakıyorum. Hayatında merak ettiğin şeyleri fallarımda bulabilirsin.

Nilay

Nilay

YENİ YORUMCU

10 yıldır büyük ninemin verdiği elle kahve falınızda geleceğinize dair tüm sorularınızı yanıtlamak için sizi bekliyorum.

Anka

Anka

(10)
Uzun yıllardır fal bakıyorum. Hislerim çok kuvvetlidir ve beni asla yanıltmaz.
Kehanet Işığı

Kehanet Işığı

YENİ YORUMCU

Geleceğinize dair her şey; gelin, yarın sizi nelerin beklediğini birlikte keşfedelim ya da geçmişe bir göz atalım. Sevgiye, sevgiliye iki çift anlam katalım<

Helen

Helen

YENİ YORUMCU

Hislerim doğrultusunda sizin için en doğru şekilde fal bakabilirim. Hayatınızdan ufak bilgiler ve tavsiyeler için benim<

Nuryah

Nuryah

YENİ YORUMCU

Tecrubeliyim sizlere doğru bilgiyi aktarmak icin buradayim.

Fal Bahçem dert köşesi, derdi olan herkesi kabul eden ve sorun ve sıkıntılarınızı biriyle konuşarak anlatıp çözebileceğiniz bir deneyim sunar. Hem deneyimli olup hem de sorunlarınız için iyi birer dinleyici olan uzman falcılarımız, telefonda canlı yorumlar ile size destek verirler. Dert köşesi, arayanlara bir çok konudan destek sunar. Biri ile dertlerinizi paylaşmak içinizi rahatlatır, dertlerinizi unutturur. Fal Bahçem canlı ve güvenilir fal sitesinde online dert köşesi, canlı telefonda destek sunar. Yapmanız gereken konuşmak istediğiniz gerçek yorumcuyu seçmeniz, kredi satıp, online yorumcuyu Hemen ara butonuna tıklayarak aramanız. Böylelikle online yorumcu ile telefonda canlı dertleşebileceksiniz. Dertlerinizin, sıkıntılarınızın çözümü bir tıklama uzakta, bizce denemeye değer.