Ana Sayfa / Fal Türleri/ El Falı

Vega

Vega

(1332)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Eva

Eva

(8)
YENİ YORUMCU

Merhaba Ben Eva, gerçekleri toz pembe maskelerden arındırarak sizlerle buluşturuyorum. Gerçekleri duymaya hazırsanız sizleri mesaj kutuma bekliyorum.
Victoria

Victoria

(357)

Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.

Pembe Peri

Pembe Peri

(20)

YENİ YORUMCU

YAŞLI MAVİ GEZEGENE İNEN,PEMBE PERİYİM BEN.FARKLI İÇTEN VE GERÇEK; HEMDE SİHİRLİ ….

   <

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(412)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Ates

Ates

(238)

20 yıllık tercübem ile sizlere ışık olmaya geldim. Sadece bir medyum değil sizlere dert ortağı olmak için buradayim.

FalBahçem'de Online ve Canlı El Falına Nasıl Baktırılır?

FalBahçem, gerçek el falı yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de el falı baktırmak çok pratiktir. Öncelikle online falcınızı seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya her iki elinizin fotoğrafını, yaşınızı, burcunuzu mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online el falı yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online el falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Onlineel falınızı okuduktan sonra el falı bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı el falı baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek el falı yorumcusunu seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı el falı bakımı bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.

El Falı Nedir?

Dünya üzerinde birbiri ile aynı olan el ve parmak izi bulunmamaktadır. Ellerimizdeki çizgiler kaderimizin çizgilerini temsil etmekte ve doğru kişi tarafından el falı bakıldığında yol gösterici, güçlü ve zayıf yönlerimiz açısından aydınlatıcı olurlar. 

Canlı el falı avuçlarınızın içindeki çizgileri doğru yorumlayıp, hedeflerinizi kaderiniz doğrultusunda gerçekleştirmenizi sağlar. El falında, hayat çizgisi, evlilik çizgisi, iş ve kariyer çizgisine bakılır. Bunlara ek olarak parmak ve tırnak karakterlerimiz canlı el falında önemli rol oynar. Tüm bunlar kaderimizin habercisidir ve online el falı hayallerimizi gerçekleştirme de yardımcı olur. 

Online el falı hayatınızın ve hayatınız da yaşadığınız olayların ne anlama geldiğini anlamaya çalışır. El falı, bir çok kez bakıldığında farklı anlamlar bulabilir ve farklı karşılaştırmalar yapmanızı sağlar. Uzman el falı yorumcularımıza canlı el falı baktırmak sadece bir tıklama uzağınızda.