Medyum Sahra

Medyum Sahra

(12)

Sadece gerçekleri duymak istiyorsan bekliyorum</

Aysima

Aysima

(97)
6.Hislerime ve 12 yıllık deneyimlerime dayanarak merak ettiklerinizi hayatınızı etkileyecek detayları sizlere en net şekilde aktaracağım.
Selin Ay

Selin Ay

(15)

YENİ YORUMCU

Sadece gerçeği duymaya cesareti olanları profilime bekliyorum

Umut

Umut

(81)

Eğer gerçekleri duymak istiyorsan ben her zaman buradayım! Yaklaşık 8 yıldan beri fal bakıyorum.

Işıl Yamaner

Işıl Yamaner

(4)

YENİ YORUMCU

Hayatınızdaki belirsizlikleri netliğe kavuşturmak için buradayım!

Gizem Nur Erol

Gizem Nur Erol

(146)

Merhaba, ben duru görü uzmanı Gizem. Aklındakileri şimdiden okuyabiliyorum.

Vega

Vega

(983)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım.

Sezgi

Sezgi

(14)
Merhaba ben Sezgi! 10 yıldır kahve falı, Tarot ve Katina falı bakıyorum. Artık sizlerin de yoluna ışık tutmak için Falbahçem'deyim.
Nehir

Nehir

(3)

YENİ YORUMCU

Yüreklerinize dokunup ışık olmak; sorunlariniza, mutluluklariniza yoldaş olmak istiyorum dostlarım.

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(272)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Ulaş Can

Ulaş Can

(47)
Gelecekte sizin nelerin beklediği merak etmiyormusunuz? Hayatınız, maddi yaşantınız nasıl ilerleyecek? Aradığınız tüm cevaplar burada!
Yaman Aslan

Yaman Aslan

(263)

Gerçek bilgiler istiyorsan, sadece fal türünü seç. Sonuç belki seni mutlu etmeyecek ama gerçekler olacağı kesin.

Hanzade

Hanzade

(19)

Sorunlarınızda Nasıl Yol İzlemeniz Gerektiğini Kartlarım Ve Ben Hislerimle Sizlere Işık Tutacağım

Azra

Azra

(239)

Merhaba! Ben Azra çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu.

Ceyda Taş

Ceyda Taş

(33)
Merhaba! Uzun yıllardır yorumculuk yapmaktayım. Sadece gerçekleri öğrenmek isterseniz beni tercih edin!
Songül Arı

Songül Arı

(82)

Gerçekleri öğrenmek için bir adım daha yaklaştın. Adımını at! Tıkla ve öğren!

Burcu

Burcu

(50)
26 yıllık uzman olarak net yanıtlarınız için sizlere ışık tutmak için buradayım. Kesinlikle doğru adrestesiniz! Unutmayın! Siz değerlisiniz.
Tılsım

Tılsım

(10)

YENİ YORUMCU

Yorumlarım ve hislerim ile hayatınıza ışık tutmak, geleceğinizi birlikte en iyi şekilde biçimlendirmek ve enerjinizi yüksek tutmak için buradayım.

Ruya

Ruya

(105)

YENİ YORUMCU

Merhaba ben Rüya 20 yıldır durugozumle ve hissiyatimla danışanlarima ışık oldum.

Mucize

Mucize

(173)

Merhabalar ben Mucize. Tarot kartlarım ve enerjimle sizlere rehberlik etmek ve şifa konusunda el uzatmak için buradayım. Aldığım eğitimler ve doğuştan gelen<

Gizem

Gizem

(8)

Merhaba, ben Gizem! 15 yıldır bakım yapmaktayım. Bazı özel şeylerini duymak istiyorsan bekliyorum .

Asude

Asude

(1)

YENİ YORUMCU

Gerçekleri öğrenmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. 

Ceylan

Ceylan

(4)
Merhaba, ben Ceylan! Bu yola çıkalı 15 yıl oldu. Doğuştan gelen yeteneklerim ve hislerimin peşinden gitmem bana mistik bir dünyanın kapılarını açtı.
Linet Tuğyam

Linet Tuğyam

(344)

YENİ YORUMCU

Küçükken gelen enerjiyle ve büyük annanemin el vermesiyle su tarot katina ve kahve fallarina bakmaktayim gelin yolunuza<

Rose

Rose

(7)
Merhaba Ben Rose. Hislerimin bana gösterdiği yolda ilerleyişi sayesinde, sizlere ışık olmak için sizleri bekliyorum.
Luna Ay

Luna Ay

(18)
35 yıllık duru görü, tarot, kahve, su, katina, mum, kurşun ve rüya yorumuyla insanlara gizlilik içerisinde yardım etmekteyim. Gerçeklere hazır mısın?
Melek Su

Melek Su

(55)

YENİ YORUMCU

İkili ilişkiler deki tüm sorularınızın hiç birinin atlamayacağından ve tam detaylı açılımlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Victoria

Victoria

(286)

Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.

Ayşe İnce

Ayşe İnce

(85)

Sen ki! Aşkı seversin, bir aşk falına hayır demezsin!

Pelin

Pelin

Merhaba! Uzun süredir fal bakan biriyim. Yorumlarım uzun ve detaylıdır. Teşekkürler.
Kahin Kraliçe

Kahin Kraliçe

(5)

YENİ YORUMCU
Merhaba! Ben Kahin Kraliçe. 18 yaşında yeteneğimi keşfettim. 20 yıldır profesyonel anlamda bakım yapıyorum.

Ihya

Ihya

(34)

Hoş geldiniz! Doğuştan sahip olduğum yeteneklerim ve yüksek enerjimle yolunuza ışık tutmaktan memnuniyet duyarım.

Nuryah

Nuryah

(4)

YENİ YORUMCU

Tecrubeliyim sizlere doğru bilgiyi aktarmak icin buradayim.

Can

Can

(21)
Uzun seneler önce tanıştığım astroloji kendimi ve insanları daha derinden anlayabilmem ve açıklayabilmem için en büyük yol göstericim oldu!
Matmazel

Matmazel

(28)

Kartların o büyülü o mistik dünyasında ben Matmazel danışmanınız ile tanışmaya hazır mısınız? 10 yıldır sertifikalı olarak spiritüel danışmanlık vermekteyim.

Kahin

Kahin

(20)
Üniversite mezunuyum, annemin bana verdiği el ile yaklaşık 22 yıldır fal bakıyor ve biyoenerji üzerine çalışmalarım var.

FalBahçem'de Online ve Canlı Katina Aşk Falına Nasıl Baktırılır?

FalBahçem, gerçek katina falı yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de katina aşk falı baktırmak çok pratiktir. Öncelikle online falcınızı seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya yaşınız, burcunuz, mesleğiniz ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online katina aşk falı yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online katina aşk falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online katina aşk falınızı okuduktan sonra katina aşk falı bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı katina aşk falı baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek katina aşk falı falcısını seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı katina aşk falı bakımı bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.

Aşk falı, hemen herkesin en çok merak ettiği ve üzerinde durduğu bir fal çeşididir. Sevdiğiniz kişiyle olan uyumunuzu, gelecekte aranızda neler yaşayacağınızı öğreneceğiniz bir fal biçimidir. Rekabeti en çok olan far türleri arasında ilk sıralarda yer alır. Evrenin en güzel duygularından biri olan aşkın, tanımını yapan fal, aşk falı olarak bilinir. Katina falı, İzmirli ünlü bir falcının ismiyle anılan ve 65 karttan oluşan bir fal şeklidir. Şimdi sizler için biraz detaya girelim. 

Katina Aşk Falının Tanımı

Aşk falı, uzmanlar tarafından bakılan ve evlilik falı olarak da bilinen bir aşk falı bakma biçimidir. Burada öğrenebileceğiniz, sevgilinizle ilerleyen dönemlerde neler yaşayacağınız, birlikteliğinizin ne zamana kadar süreceği gibi bilgilerdir. Bunun yanında sevgilinizle nasıl daha uzun soluklu bir ilişki kurabilirsiniz, onunla nasıl daha iyi bir hayat kurabilirsiniz seçenekleri konusunda ayrıntılara değinir.

Katina Falına Nasıl Bakılır?

Katina falı, aşk falları arasında en çok bilinen ve doğruyu en iyi şekilde tahmin edebilen fal bakmadır. İzmirli falcı Katina ile özdeşleşen bu falda, ‘deste’ ismiyle bilinen 65 kart vardır. Bakılma yöntemi Tarot falındaki gibidir. Tarot falı kartlarında en çok kullanılan yöntem olan Kelt açılımı ile Katina falı bakımı işlemi yapılır. Katina falını diğerlerinden ayıran özelliği ise seçilen element kartların bir kenara bırakılması ve seans bittikten hemen sonra cevabın olumsuz ya da olumlu olmasının bunlara bağlılığıdır. Katina falı ile siz de sevdiğiniz kişinin size karşı nasıl bir ilgi duyduğunu, sizi ne kadar sevdiğini öğrenebilirsiniz.

Üç Kart Tarot Nedir?

Üç kart tarot falı, fal bakımından kullanılan en eski yöntemler içerisinde yer alır. Burada geçmiş, şimdi ve gelecek üçlüsü bulunur. Seçeceğiniz kartın anlamı da geldiği pozisyona göre farklılık gösterebilir. Bu içerisinde bulunduğunuz zamana da bir genel bakış açısı sunar. Üç kart tarot falı en eski yöntemlerden birisi olduğu için oldukça ünlü bir fal olarak görülür. Üç kart tarot falını özel yapan, hem geçmişi hem şimdiyi hem de geleceğe bir bakış sunabilmesidir.

Evlilik Falı

Katina evlilik falı, ilişkiniz üzerine size bilgi sunar. Yukarıda bahsettiğimiz gibi fal içerisinde toplam 65 kart bulunur. Bu kartlardan toplamda 10 tanesi seçilir. Evlilik falı, özellikle uzun soluklu ilişki düşünen kişilerin başvurduğu bir fal bakma çeşididir. Yine uzun süredir evli olup, evlilik falı bakan pek çok insan bulunur. Evliliğin geleceği hakkında bilgilendirmeler yapabilir.

İlişki Açılımı

Bu fal türünde, karşınızdaki kişinin size karşı olan duygu ve düşünceleri öğrenebilirsiniz. Burada sorular genellikle, sevdiğim beni seviyor mu, benim hakkımda acaba neler düşünüyor olur.

Karar Açılımı

İsminden anlaşılacağı üzere bu falda genellikle verilmek istenen karar sorgulanır. Yani hangi karar verilirse hakkımda daha iyi olabilir mantığı vardır.

Yaşam Açılımı

Diğer açılımlar aynı mantıkta olsa da burada yaşamınızda hangi gelişmelerin olacağı ile ilgili sorular sorulur.