Kafi

Kafi

(86)
Merhaba, Duru görü yeteneğimle ve hislerim ile size özel, detaylı kahve falı ve diğer fal analizlerlerimle falınızı yorumluyorum.
Can

Can

(20)
KAMPANYA
Uzun seneler önce tanıştığım astroloji kendimi ve insanları daha derinden anlayabilmem ve açıklayabilmem için en büyük yol göstericim oldu!
Rose

Rose

(6)
-YENİ YORUMCU- NET %50 İNDİRİM
Merhaba Ben Rose. Hislerimin bana gösterdiği yolda ilerleyişi sayesinde, sizlere ışık olmak için sizleri bekliyorum.
Umay

Umay

(55)
Ben senin dertlerine ortağım, yaşam tecrübemle ve senelerin uzmanlığıyla da karşındayım.
Aysima

Aysima

(28)
6.Hislerime ve 12 yıllık deneyimlerime dayanarak merak ettiklerinizi hayatınızı etkileyecek detayları sizlere en net şekilde aktaracağım.
Gizem Nur Erol

Gizem Nur Erol

(137)
Merhaba, ben duru görü uzmanı Gizem. Aklındakileri şimdiden okuyabiliyorum.
Melodi Çağan

Melodi Çağan

(113)
İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.
Vega

Vega

(513)
KAMPANYA
20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım.
Yaman Aslan

Yaman Aslan

(239)
Gerçek bilgiler istiyorsan, sadece fal türünü seç. Sonuç belki seni mutlu etmeyecek ama gerçekler olacağı kesin.
Umut

Umut

(62)
Eğer gerçekleri duymak istiyorsan ben her zaman buradayım! Yaklaşık 8 yıldan beri fal bakıyorum.
Ulaş Can

Ulaş Can

(30)
Gelecekte sizin nelerin beklediği merak etmiyormusunuz? Hayatınız, maddi yaşantınız nasıl ilerleyecek? Aradığınız tüm cevaplar burada!
Su Perisi

Su Perisi

(182)
Yaşam koçu ve enerji uzmanıyım. Eğitimlerim ile profesyonel bir bakım için yardım aldığım meleklerim ve hissiyatlarım ile şimdi buradayım!
Simurg

Simurg

(55)
Merhaba! Ben Simurg. Uzun yıllardır yaşam koçluğu yapmaktayım. 10 senedir de profesyonel olarak, Kahve ve Tarot  yorumcusuyum.
Pelin

Pelin

Merhaba! Uzun süredir fal bakan biriyim. Yorumlarım uzun ve detaylıdır. Teşekkürler.
Andaç Su

Andaç Su

(67)
Hislerim ve öngörülerimle etkilenmeye hazırmısın? Beklemediğin gerçekler ile karşındayım.
Luna Ay

Luna Ay

(15)
35 yıllık duru görü, tarot, kahve, su, katina, mum, kurşun ve rüya yorumuyla insanlara gizlilik içerisinde yardım etmekteyim. Gerçeklere hazır mısın?
Songül Arı

Songül Arı

(82)
Gerçekleri öğrenmek için bir adım daha yaklaştın. Adımını at! Tıkla ve öğren!
Hanzade

Hanzade

(15)
Sorunlarınızda Nasıl Yol İzlemeniz Gerektiğini Kartlarım Ve Ben Hislerimle Sizlere Işık Tutacağım
Kahin

Kahin

(12)
HAFTANIN YORUMCUSU
Üniversite mezunuyum, annemin bana verdiği el ile yaklaşık 22 yıldır fal bakıyor ve biyoenerji üzerine çalışmalarım var.
Ayşe İnce

Ayşe İnce

(85)
Sen ki! Aşkı seversin, bir aşk falına hayır demezsin!
Matmazel

Matmazel

(26)
Kartların o büyülü o mistik dünyasında ben Matmazel danışmanınız ile tanışmaya hazır mısınız? 10 yıldır sertifikalı olarak spiritüel danışmanlık vermekteyim.
Azra

Azra

(211)
Merhaba! Ben Azra çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu.
Sezgi

Sezgi

(8)
Merhaba ben Sezgi! 10 yıldır kahve falı, Tarot ve Katina falı bakıyorum. Artık sizlerin de yoluna ışık tutmak için Falbahçem'deyim.
Mucize

Mucize

(23)
Merhaba! Ben Mucize. Sizlere fal dünyasının o mucizevi kapısını aralamaya ve hayatlarınıza ışık tutmaya geldim.
Victoria

Victoria

(114)
Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.
Burcu

Burcu

(29)
26 yıllık uzman olarak net yanıtlarınız için sizlere ışık tutmak için buradayım. Kesinlikle doğru adrestesiniz! Unutmayın! Siz değerlisiniz.

FalBahçem'de Online ve Canlı Katina Aşk Falına Nasıl Baktırılır?

FalBahçem, gerçek katina falı yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de katina aşk falı baktırmak çok pratiktir. Öncelikle online falcınızı seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya yaşınız, burcunuz, mesleğiniz ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online katina aşk falı yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online katina aşk falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online katina aşk falınızı okuduktan sonra katina aşk falı bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı katina aşk falı baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek katina aşk falı falcısını seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı katina aşk falı bakımı bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.

Aşk falı, hemen herkesin en çok merak ettiği ve üzerinde durduğu bir fal çeşididir. Sevdiğiniz kişiyle olan uyumunuzu, gelecekte aranızda neler yaşayacağınızı öğreneceğiniz bir fal biçimidir. Rekabeti en çok olan far türleri arasında ilk sıralarda yer alır. Evrenin en güzel duygularından biri olan aşkın, tanımını yapan fal, aşk falı olarak bilinir. Katina falı, İzmirli ünlü bir falcının ismiyle anılan ve 65 karttan oluşan bir fal şeklidir. Şimdi sizler için biraz detaya girelim. 

Katina Aşk Falının Tanımı

Aşk falı, uzmanlar tarafından bakılan ve evlilik falı olarak da bilinen bir aşk falı bakma biçimidir. Burada öğrenebileceğiniz, sevgilinizle ilerleyen dönemlerde neler yaşayacağınız, birlikteliğinizin ne zamana kadar süreceği gibi bilgilerdir. Bunun yanında sevgilinizle nasıl daha uzun soluklu bir ilişki kurabilirsiniz, onunla nasıl daha iyi bir hayat kurabilirsiniz seçenekleri konusunda ayrıntılara değinir.

Katina Falına Nasıl Bakılır?

Katina falı, aşk falları arasında en çok bilinen ve doğruyu en iyi şekilde tahmin edebilen fal bakmadır. İzmirli falcı Katina ile özdeşleşen bu falda, ‘deste’ ismiyle bilinen 65 kart vardır. Bakılma yöntemi Tarot falındaki gibidir. Tarot falı kartlarında en çok kullanılan yöntem olan Kelt açılımı ile Katina falı bakımı işlemi yapılır. Katina falını diğerlerinden ayıran özelliği ise seçilen element kartların bir kenara bırakılması ve seans bittikten hemen sonra cevabın olumsuz ya da olumlu olmasının bunlara bağlılığıdır. Katina falı ile siz de sevdiğiniz kişinin size karşı nasıl bir ilgi duyduğunu, sizi ne kadar sevdiğini öğrenebilirsiniz.

Üç Kart Tarot Nedir?

Üç kart tarot falı, fal bakımından kullanılan en eski yöntemler içerisinde yer alır. Burada geçmiş, şimdi ve gelecek üçlüsü bulunur. Seçeceğiniz kartın anlamı da geldiği pozisyona göre farklılık gösterebilir. Bu içerisinde bulunduğunuz zamana da bir genel bakış açısı sunar. Üç kart tarot falı en eski yöntemlerden birisi olduğu için oldukça ünlü bir fal olarak görülür. Üç kart tarot falını özel yapan, hem geçmişi hem şimdiyi hem de geleceğe bir bakış sunabilmesidir.

Evlilik Falı

Katina evlilik falı, ilişkiniz üzerine size bilgi sunar. Yukarıda bahsettiğimiz gibi fal içerisinde toplam 65 kart bulunur. Bu kartlardan toplamda 10 tanesi seçilir. Evlilik falı, özellikle uzun soluklu ilişki düşünen kişilerin başvurduğu bir fal bakma çeşididir. Yine uzun süredir evli olup, evlilik falı bakan pek çok insan bulunur. Evliliğin geleceği hakkında bilgilendirmeler yapabilir.

İlişki Açılımı

Bu fal türünde, karşınızdaki kişinin size karşı olan duygu ve düşünceleri öğrenebilirsiniz. Burada sorular genellikle, sevdiğim beni seviyor mu, benim hakkımda acaba neler düşünüyor olur.

Karar Açılımı

İsminden anlaşılacağı üzere bu falda genellikle verilmek istenen karar sorgulanır. Yani hangi karar verilirse hakkımda daha iyi olabilir mantığı vardır.

Yaşam Açılımı

Diğer açılımlar aynı mantıkta olsa da burada yaşamınızda hangi gelişmelerin olacağı ile ilgili sorular sorulur.

Falbahçem

HAFTANIN YORUMCUSU Kahin! Profiline Gitmek İçin hemen Tıkla! İndirimli fal fırsatını kaçırma!