Ana Sayfa / Fal Türleri/ Katina Aşk Falı

Vega

Vega

(1353)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Armin

Armin

(39)

YENİ YORUMCU

Herkese Merhaba !Profilime hoşgeldiniz .Tarotun sihirli dünyasıyla tanışmaya ne dersin .Ben hazırım sen de hazırsan başl

Medyum Sahra

Medyum Sahra

(48)

Sadece gerçekleri duymak istiyorsan bekliyorum</

Helen

Helen

(4)

YENİ YORUMCU

Hislerim doğrultusunda sizin için en doğru şekilde fal bakabilirim. Hayatınızdan ufak bilgiler ve tavsiyeler için benim<

Pembe Peri

Pembe Peri

(24)

YENİ YORUMCU

YAŞLI MAVİ GEZEGENE İNEN,PEMBE PERİYİM BEN.FARKLI İÇTEN VE GERÇEK; HEMDE SİHİRLİ ….

   <

Mavi Tarot

Mavi Tarot

(1)
YENİ YORUMCU
Fal konusunda kendime güveniyorum sorunlarınıza ışık olmaya ve sorunlarınıza cevap bulmak için ben ve bakımlarım hizmetinizde.
Selin Ay

Selin Ay

(85)

YENİ YORUMCU

Sadece gerçeği duymaya cesareti olanları profilime bekliyorum

Victoria

Victoria

(359)

Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.

SEMİRAMİS

SEMİRAMİS

(3)
YENİ YORUMCU
Yolun, kaderin ışığı sadece gerçeğin detaylarını bilmekten geçer, kader ise sadece gayrete aşıktır,
 
Raven

Raven

(1)
YENİ YORUMCU
Evrensel enerjiyi Tarot un kadim bilgeliği ışığında okuyorum. Hayatına daha iyi yön vermen için
Linet Tuğyam

Linet Tuğyam

(382)

YENİ YORUMCU

Küçükken gelen enerjiyle ve büyük annanemin el vermesiyle su tarot katina ve kahve fallarina bakmaktayim gelin yolunuza<

Ayperi

Ayperi

(50)
Kariyer,Aşk,İlişkiler ve hayata dair sorun olarak gördüğün ne varsa 20 Yıllık tecrübem ve sezgilerimle cevap arayalım.  Katina, Tarot, Astroloji ve Rüya yorumlama. Hepsi burada arayın ya da mesaj atın.
Şevdar Sultan

Şevdar Sultan

(7)
Yeni Yorumcu
Uzun yıllardır profeyonel olarak ilişki ve yaşam koçluğu yapmaktayım. Bunun yanı sıra uzun zamandır kahve, katina ve tarot bakımları da yapıyorum.
Nisan Güneş

Nisan Güneş

YENİ YORUMCU 
Merhabalar ,uzun suredir çıktığım bu yolda ,artik fal bahçesindeyim. Aldığım eğitimler ve spritüel yeteneğim sayesinde bi nebzede olsa yolunuza ışık tutmak için burdayım.
Azra

Azra

(302)

Merhaba! Ben Azra çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu.

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(412)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Sevgican

Sevgican

Yeni Yorumcu
25 yıldır fal bakıyorum. Doğuştan gelen bu yeteneğimi Kahve, Tarot, Katina, Yıldızname, Su Falı hizmetlerini vererek sizlerle paylaşmaktır.
Diba

Diba

(49)

YENİ YORUMCU

Merhabalar ben Diba , yıllardır gerek hislerimle gerek telveler ile gerek tarot kartlarım ile bu işi yapmaktayım. Seninle tanışmak, geleceğine ayna olmak istiyorum. Bekliyorum.
Mucize

Mucize

(283)

Merhabalar ben Mucize. Tarot kartlarım ve enerjimle sizlere rehberlik etmek ve şifa konusunda el uzatmak için buradayım. Aldığım eğitimler ve doğuştan gelen<

Astrolog Ece

Astrolog Ece

(47)
YENİ YORUMCU
Merhabalar ben Astralogunuz Ece . 10 yılı aşkındır fal bakımları yapmaktayım. Aynı zamanda astrolojik eğitimlerimi tamamladım ve profesyonel olarak astroloji eğitmenliği yapmaktayım.

FalBahçem'de Online ve Canlı Katina Aşk Falına Nasıl Baktırılır?

FalBahçem, gerçek katina falı yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de katina aşk falı baktırmak çok pratiktir. Öncelikle online falcınızı seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya yaşınız, burcunuz, mesleğiniz ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online katina aşk falı yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online katina aşk falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online katina aşk falınızı okuduktan sonra katina aşk falı bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı katina aşk falı baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek katina aşk falı falcısını seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı katina aşk falı bakımı bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.

Aşk falı, hemen herkesin en çok merak ettiği ve üzerinde durduğu bir fal çeşididir. Sevdiğiniz kişiyle olan uyumunuzu, gelecekte aranızda neler yaşayacağınızı öğreneceğiniz bir fal biçimidir. Rekabeti en çok olan far türleri arasında ilk sıralarda yer alır. Evrenin en güzel duygularından biri olan aşkın, tanımını yapan fal, aşk falı olarak bilinir. Katina falı, İzmirli ünlü bir falcının ismiyle anılan ve 65 karttan oluşan bir fal şeklidir. Şimdi sizler için biraz detaya girelim. 

Katina Aşk Falının Tanımı

Aşk falı, uzmanlar tarafından bakılan ve evlilik falı olarak da bilinen bir aşk falı bakma biçimidir. Burada öğrenebileceğiniz, sevgilinizle ilerleyen dönemlerde neler yaşayacağınız, birlikteliğinizin ne zamana kadar süreceği gibi bilgilerdir. Bunun yanında sevgilinizle nasıl daha uzun soluklu bir ilişki kurabilirsiniz, onunla nasıl daha iyi bir hayat kurabilirsiniz seçenekleri konusunda ayrıntılara değinir.

Katina Falına Nasıl Bakılır?

Katina falı, aşk falları arasında en çok bilinen ve doğruyu en iyi şekilde tahmin edebilen fal bakmadır. İzmirli falcı Katina ile özdeşleşen bu falda, ‘deste’ ismiyle bilinen 65 kart vardır. Bakılma yöntemi Tarot falındaki gibidir. Tarot falı kartlarında en çok kullanılan yöntem olan Kelt açılımı ile Katina falı bakımı işlemi yapılır. Katina falını diğerlerinden ayıran özelliği ise seçilen element kartların bir kenara bırakılması ve seans bittikten hemen sonra cevabın olumsuz ya da olumlu olmasının bunlara bağlılığıdır. Katina falı ile siz de sevdiğiniz kişinin size karşı nasıl bir ilgi duyduğunu, sizi ne kadar sevdiğini öğrenebilirsiniz.

Üç Kart Tarot Nedir?

Üç kart tarot falı, fal bakımından kullanılan en eski yöntemler içerisinde yer alır. Burada geçmiş, şimdi ve gelecek üçlüsü bulunur. Seçeceğiniz kartın anlamı da geldiği pozisyona göre farklılık gösterebilir. Bu içerisinde bulunduğunuz zamana da bir genel bakış açısı sunar. Üç kart tarot falı en eski yöntemlerden birisi olduğu için oldukça ünlü bir fal olarak görülür. Üç kart tarot falını özel yapan, hem geçmişi hem şimdiyi hem de geleceğe bir bakış sunabilmesidir.

Evlilik Falı

Katina evlilik falı, ilişkiniz üzerine size bilgi sunar. Yukarıda bahsettiğimiz gibi fal içerisinde toplam 65 kart bulunur. Bu kartlardan toplamda 10 tanesi seçilir. Evlilik falı, özellikle uzun soluklu ilişki düşünen kişilerin başvurduğu bir fal bakma çeşididir. Yine uzun süredir evli olup, evlilik falı bakan pek çok insan bulunur. Evliliğin geleceği hakkında bilgilendirmeler yapabilir.

İlişki Açılımı

Bu fal türünde, karşınızdaki kişinin size karşı olan duygu ve düşünceleri öğrenebilirsiniz. Burada sorular genellikle, sevdiğim beni seviyor mu, benim hakkımda acaba neler düşünüyor olur.

Karar Açılımı

İsminden anlaşılacağı üzere bu falda genellikle verilmek istenen karar sorgulanır. Yani hangi karar verilirse hakkımda daha iyi olabilir mantığı vardır.

Yaşam Açılımı

Diğer açılımlar aynı mantıkta olsa da burada yaşamınızda hangi gelişmelerin olacağı ile ilgili sorular sorulur.