Nasıl fal baktırabilirim?

Fal Bahçem'e giriş yaptıktan sonra satın almış olduğunuz krediler ile fal baktırmak için yorumcu seçmeniz gerekmektedir. Yorumcu seçmek için menüde yer alan Yorumcular alanına tıklayıp listelenen yorumcuları puanlarına göre, uzmanı oldukları fal türüne göre seçebilirsiniz. Sitemizde 2 farklı yöntem ile fal bakılmaktadır. Biri, çevrimiçi olan falcılarla canlı telefon görüşmesi yaparak, diğeri ise mesaj ile sorunuzu falcıya yönelterektir. Mesaj ile fal baktırmak için, sorunuzu iletirken isim, burç, doğum tarihi ve medeni halinizi ve sorunuzu detaylandırarak sormanızı rica ederiz. Bu şeklide yorumcularımız size daha net cevaplar vereceklerdir. Kahve falı baktırmak istediğinizde, kahve fincanınızın ve tabağının fotoğrafını iletmenizi rica ederiz. Cevaplanan yazılı falınıza erişmek için Fal Bahçem hesabınızda Mesajlar alanına tıklamalısınız. 

Nasıl kredi alacağım?

Fal Bahçem'e giriş yaptıktan sonra menüde görünen Paketler butonuna tıklayarak kredi satın alma sayfasına geleceksiniz. Sizin en uygun ve sitemizin sunduğu en avantajlı paketi seçip, gerekli işlemleri yaparak kredilerinizi satın alabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mesaj ile fal baktırdıktan sonra gelen yoruma cevap verebilir miyim?

Mesaj ile ilettiğiniz fal talebinize karşılık falcımızdan size tek bir mesaj ile yorumları iletilecektir. Yorumcu ile tekrar irtibata geçmek için varolan kredilerinizi kullanarak tekrar sorunuzu yöneltmeniz gerekmektedir. Gelen fal yorumu ile ilgili herhangi bir şikayet veya öneriniz olduğunda bize ulaşın sayfasından form doldurarak, [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Telefon ile nasıl fal baktırabilirim?

Telefon ile canlı fal baktırmak için seçtiğiniz falcının, fal baktırma anında çevrimiçi olması ve yorumcu kartında bulunan telefon simgesinin yeşil renk olması gerekmektedir. Giriş yapıp, kredilerini satın aldıktan sonra seçtiğiniz falcının profilinde yer alan Hemen Aran butonuna tıklamanız gerekmektedir. Çıkan formda Aranmak İstediğiniz Numara alanına telefon numaranızı giriniz. Ara butonuna bastığınızda 0850 888 50 46 nolu numaradan aranacaksınız, telefonun diğer ucunda falcınız sizi bekliyor olacaktır. 

Telefon ile canlı falda telefon numaram görünüyor mu?

Hayır. %100 güvenli görüşme gerçekleştirmenizi sağlamak amaçlı telefon ile fal baktırmak istediğinizde hem sizin telefonunuz hem de görüşme yapacağınız telefon numarası gizli oluyor. Taraflar birbirlerinin telefon numaralarına erişemiyor. 

Fal baktırdım, artan fazla kredilerimi tekrar kullanabiliyor muyum?

Evet. Telefon ile yapılan fal yorumlarında telefonda yorumcu ile konuştuğunuz dakikaya göre ücretdirilirsiniz. Görüşmeniz bittikten sonra artan kredileriniz tekrar aynı yorumcuda veya başka bir yorumcuya soru sorarak veya telefon açarak kullanabilirsiniz. 

Falım ne zaman yorumlanır?

Sitemizden yazılı fal talebinde bulunduğunuzda, talebiniz sms ve mail ile falcılarımıza bildiriyoruz. Falcılarımız sırada bekleyen fallarına sırası ile en kısa sürede bakıp yorumlarını detaylı şekilde en kısa sürede size iletiyorlar. Yoğunluğa ve falcılarımızın yoğunlaştıkları hissiyatlarına göre falınıza cevap gelme süresi değişkenlik gösterebilir.

Randevu ile fal nasıl baktırılır?

Randevu al seçeneğine tıklayarak yorumcunun musait saatleri karşınıza gelecektir. Kredi kartı, banka kartı ya da hesabınızda yeterli krediniz ile randevu satın alabilirsiniz, randevu aldıktan sonra yorumcumuza onay maili gitmektedir, onayladığı takdirde randevu saatinde görüşme sağlayacaksınız.

Randevumu yorumcu iptal etti. Ne yapmalıyım?

Yorumcumuz uygun olduğu saatleri belirtse dahi, olası yorumcu iptallerinde size tekrar randevu hakkı tanımlanmaktadır.

Randevum geldi. Ne yapmalıyım?

Randevu saatinde, üye girişi yapılmış halde, sitemizde bulunarak, 'Randevuya katıl' seçeneğine tıklayarak görüşmeyi başlatabilirsiniz.

Fal ücretleri nedir?

Sitemizde fal ücretleri bakılacak falın türüne ve yorumcuya göre farklılık göstermektedir. Yazılı bakılan fallar için her falcının fal türüne göre değişiklik gösteren kredileri falcı profilinde görüntüleyebilirsiniz. 

Telefon ile bakılan fallarda konuşulan dakika başına ücretlendirilirsiniz. Dakika başına uygulanan ücret her falcıda farklılık gösterebilir. 

Fal Bahçem'e nasıl üye olabilirim?

Masaüstünde üst menüde bulunan, mobilde sağ üst hamburger menüde bulunan Üye Ol alanından kolayca üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra gene aynı yerde bulacağınızı Giriş alanından üye girişi yapabilirsiniz. Siteye üye olmak için tıklayınız.