Ana Sayfa / Fal Türleri/ İskambil Falı

Vega

Vega

(1353)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Selin Ay

Selin Ay

(85)

YENİ YORUMCU

Sadece gerçeği duymaya cesareti olanları profilime bekliyorum

Pembe Peri

Pembe Peri

(24)

YENİ YORUMCU

YAŞLI MAVİ GEZEGENE İNEN,PEMBE PERİYİM BEN.FARKLI İÇTEN VE GERÇEK; HEMDE SİHİRLİ ….

   <

Nuran Eliaçık

Nuran Eliaçık

(264)
Aşk hayatında seni neler oluyor? Peki gelecekte neler olacak öğrenmek için bekleme. Hemen kahve falını bana at. Sesli şekilde mesajına cevap vereceğim.
Melodi Çağan

Melodi Çağan

(412)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Diba

Diba

(49)

YENİ YORUMCU

Merhabalar ben Diba , yıllardır gerek hislerimle gerek telveler ile gerek tarot kartlarım ile bu işi yapmaktayım. Seninle tanışmak, geleceğine ayna olmak istiyorum. Bekliyorum.
Mucize

Mucize

(283)

Merhabalar ben Mucize. Tarot kartlarım ve enerjimle sizlere rehberlik etmek ve şifa konusunda el uzatmak için buradayım. Aldığım eğitimler ve doğuştan gelen<

Victoria

Victoria

(359)

Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.

Azra

Azra

(302)

Merhaba! Ben Azra çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu.

İskambil Falı Nasıl Bakılır?

Fal baktırmak için hazırladığınız bu destenin içerisinde niyet tutulmak üzere kupa papazı ve sinek kızı ayrılacaktır. Bunlar üst üste kapatılarak bir kenara bırakılır ve kartlar iyice karıştırılacaktır.

Niyet tutulması amacıyla kupa papazı ile sinek kızını fal açtırmak isteyen kişiye veririz. Kart destesini yüz kısmı avuç içine gelecek şekilde elimize almalıyız. Önce kupa papazı ile desteyi ortadan ikiye ayırın. Papazın arkasında kalan tek kartın anlamını, sonra papazın yüz kısmında kalan ilk üç kartın anlamlarını okumalıyız.

Destenin içerisine papaz koyularak desteyi iyice karıştırın. Bu kez de sinek kızını alarak desteyi ortadan ikiye ayırın. Papazda nasıl yaptıysak sinek kızında da kalan kartın anlamını okuyacağız.

Bundan sonra da sinek kızı dahil olmak üzere desteyi iyice karıştıralım.

Bundan sonra sinek kızı da dahil olmak üzere desteyi yine iyice karıştırırız.

Falın Bakılışı

Destenin üst kısmından başlamak üzere kartları, yüzleri üste gelecek şekilde dokuz tane 4 dizi halinde sıralayalım. Elinizde altı kart kalacaktır. Sonra yerde bulunan kupa papazının olduğu diziyi daha sonra da sinek kızının olduğu diziyi bulalım.

Eğer kupa kızı ya da sinek kızı elde kalan altı kartın içerisindeyse, o zaman en çok öğrenmek istenen şey neyse o dileğin anlamını verecek olan kartın sırasını belirledikten sonra fala bakabiliriz. Şimdiden bol şans.

FalBahçem'de Online ve Canlı İskambil Falına Nasıl Baktırılır?

FalBahçem, gerçek tarot yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de iskambil falı baktırmak çok pratiktir. Öncelikle online falcınızı seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya yaşınız, burcunuz, mesleğiniz ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online iskambil falı yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online iskambil falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online iskambil falınızı okuduktan sonra iskambil falı bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı iskambil falı baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek iskambil falı falcısını seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı iskambil falı bakımı bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.