Mucize

Mucize

(278)

Merhabalar ben Mucize. Tarot kartlarım ve enerjimle sizlere rehberlik etmek ve şifa konusunda el uzatmak için buradayım. Aldığım eğitimler ve doğuştan gelen<

Vega

Vega

(1219)


20 yıldır yorumculuk yapıyorum. Doğuştan gelen psişik yeteneklere sahibim. Hislerimi sizler için kullanmaya hazırım...

Umut

Umut

(102)

Eğer gerçekleri duymak istiyorsan ben her zaman buradayım! Yaklaşık 8 yıldan beri fal bakıyorum.

Deha

Deha

(101)

Merhaba! Ben DEHA. Yıllardır spiritüel ve fal bilimleri hakkında kendimi devamlı geliştirmekteyim. Aklınıza gelecek her türlü fal bakımı yapmaktayım.

Selin Ay

Selin Ay

(81)

YENİ YORUMCU

Sadece gerçeği duymaya cesareti olanları profilime bekliyorum

Efsun Aydemir

Efsun Aydemir

(168)
Yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlerleyim.Tarot açılımında uzmanım. Kahve, tarot ve iskambil konusunda farkımı anlayacaksınız.
Yaman Aslan

Yaman Aslan

(263)

Gerçek bilgiler istiyorsan, sadece fal türünü seç. Sonuç belki seni mutlu etmeyecek ama gerçekler olacağı kesin.

Isabel

Isabel

(26)
Eşsiz bir İskambil falı deneyimi için, Fal Bahçem'de kartlarınız ile sizi bekliyorum!
Ihya

Ihya

(34)

Hoş geldiniz! Doğuştan sahip olduğum yeteneklerim ve yüksek enerjimle yolunuza ışık tutmaktan memnuniyet duyarım.

Melodi Çağan

Melodi Çağan

(406)

İçimdeki enerji dolup taşıyor, gel birlikte paylaşalım. Geleceğe birlikte yön verelim.

Burcu

Burcu

(50)
26 yıllık uzman olarak net yanıtlarınız için sizlere ışık tutmak için buradayım. Kesinlikle doğru adrestesiniz! Unutmayın! Siz değerlisiniz.
Azra

Azra

(277)

Merhaba! Ben Azra çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu.

Medyum Zeynep

Medyum Zeynep

(4)

YENİ YORUMCU

 Önceliğim sizlerin falınızdan memnun olmanız ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasıdır.Falları net ve kalitet

Matmazel

Matmazel

(33)

Kartların o büyülü o mistik dünyasında ben Matmazel danışmanınız ile tanışmaya hazır mısınız? 10 yıldır sertifikalı olarak spiritüel danışmanlık vermekteyim.

Nuran Eliaçık

Nuran Eliaçık

(125)
Aşk hayatında seni neler oluyor? Peki gelecekte neler olacak öğrenmek için bekleme. Hemen kahve falını bana at. Sesli şekilde mesajına cevap vereceğim.
Victoria

Victoria

(325)

Enerjim ile size fal bakmaya hazırım, bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm fal çeşitleri ile karşınızdayım.

Luna Ay

Luna Ay

(18)
35 yıllık duru görü, tarot, kahve, su, katina, mum, kurşun ve rüya yorumuyla insanlara gizlilik içerisinde yardım etmekteyim. Gerçeklere hazır mısın?
Hanzade

Hanzade

(19)

Sorunlarınızda Nasıl Yol İzlemeniz Gerektiğini Kartlarım Ve Ben Hislerimle Sizlere Işık Tutacağım

İskambil Falı Nasıl Bakılır?

Fal baktırmak için hazırladığınız bu destenin içerisinde niyet tutulmak üzere kupa papazı ve sinek kızı ayrılacaktır. Bunlar üst üste kapatılarak bir kenara bırakılır ve kartlar iyice karıştırılacaktır.

Niyet tutulması amacıyla kupa papazı ile sinek kızını fal açtırmak isteyen kişiye veririz. Kart destesini yüz kısmı avuç içine gelecek şekilde elimize almalıyız. Önce kupa papazı ile desteyi ortadan ikiye ayırın. Papazın arkasında kalan tek kartın anlamını, sonra papazın yüz kısmında kalan ilk üç kartın anlamlarını okumalıyız.

Destenin içerisine papaz koyularak desteyi iyice karıştırın. Bu kez de sinek kızını alarak desteyi ortadan ikiye ayırın. Papazda nasıl yaptıysak sinek kızında da kalan kartın anlamını okuyacağız.

Bundan sonra da sinek kızı dahil olmak üzere desteyi iyice karıştıralım.

Bundan sonra sinek kızı da dahil olmak üzere desteyi yine iyice karıştırırız.

Falın Bakılışı

Destenin üst kısmından başlamak üzere kartları, yüzleri üste gelecek şekilde dokuz tane 4 dizi halinde sıralayalım. Elinizde altı kart kalacaktır. Sonra yerde bulunan kupa papazının olduğu diziyi daha sonra da sinek kızının olduğu diziyi bulalım.

Eğer kupa kızı ya da sinek kızı elde kalan altı kartın içerisindeyse, o zaman en çok öğrenmek istenen şey neyse o dileğin anlamını verecek olan kartın sırasını belirledikten sonra fala bakabiliriz. Şimdiden bol şans.

FalBahçem'de Online ve Canlı İskambil Falına Nasıl Baktırılır?

FalBahçem, gerçek tarot yorumcularının olduğu canlı fal bakımı yapılan online, güvenilir fal sitesidir. FalBahçem'de iskambil falı baktırmak çok pratiktir. Öncelikle online falcınızı seçin. Mesaj ile gerçek yorumcuya yaşınız, burcunuz, mesleğiniz ve sormak istediğiniz soruları iletin. Gerçek falcının baktığı online iskambil falı yorumu siz falınızı attıktan kısa bir süre sonra mesaj olarak cevaplanacaktır. Gelen online iskambil falınızı kullanıcı profilinizdeki mesajlar alanından okuyabilirsiniz. Online iskambil falınızı okuduktan sonra iskambil falı bakan falcının profiline gidip yorum bırakmayı unutmayın.

Canlı iskambil falı baktırmanın bir diğer yolu, telefonda canlı fal baktırmaktır. Fal baktırmak istediğiniz, fal sitesinde online olan gerçek iskambil falı falcısını seçtikten sonra, Hemen Aran tuşuna basarak, telefon numaranızı girip gerçek yorumcuya canlı fal için bağlanacaksınız. Telefonda canlı iskambil falı bakımı bittikten sonra yorum bırakmayı unutmayın.