Ana Sayfa / Fal Türleri/Durugörü/ Uzay

Uzay

Merhaba değerli danışanlarım, ben Uzay. Küçük yaşlardan itibaren ezoterik, mistik ve spiritüel konulara ilgim vardı. Zamanla bu konularda araştırmalar yaparak, tarot numeroloji ve bunun gibi çeşitli konularda eğitimler alarak kendimi daha da geliştirdim. Uzun yıllardır tarot danışmanlığı yapmaktayım ve artık Fal Bahçem’de sizlerle birlikteyim. Sizleri karanlıklardan aydınlığa çıkarmak, çözemediğiniz sorunları birlikte çözüme kavuşturmak, merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak ve yolunuza ışık olmak için buradayım. Tüm danışmanlıklarımı durugörüm ve empatlığımla destekliyorum. Hepinizi bekliyorum, şifa olmak dileğiyle. Sevgiler.

Kahve Falı

Tarot Falı

Su Falı 

Randevu Al

10 dakika Telefonda Tarot Yorumu

Uzman yorumcu Uzay 10 dakika boyunca telefonda tarot ve kehanet desteleriyle tüm sorularınızı yanıtlar. Durugörü yeteneğiyle falınızı destekler. Randevunuzu oluşturun, o gün ve saat geldiğinde aklınızdaki tüm soruların cevabını alın.
400 4000 Kredi
Süre 10 Dk.

20 dakika Telefonda Detaylı Tarot Yorumu

Uzman yorumcu Uzay 20 dakika boyunca telefonda tarot ve kehanet desteleriyle tüm sorularınızı yanıtlar. Durugörü yeteneğiyle falınızı destekler. Randevunuzu oluşturun, o gün ve saat geldiğinde aklınızdaki tüm soruların cevabını alın.
700 7000 Kredi
Süre 20 Dk.

20 dakika Telefonda Detaylı Su Falı

Uzman yorumcu Uzay 20 dakika boyunca su falınızı yorumlar. Durugörü yeteneği ve çeşitli tarot kartlarıyla yorumunu destekler. Randevunuzu oluşturun, o gün ve saat geldiğinde aklınızdaki tüm soruların cevabını alın.
800 8000 Kredi
Süre 20 Dk.