Ana Sayfa / Fal Türleri/Durugörü/ Arya
Arya

Arya

5/5
YENİ YORUMCU
Merhaba Yaşadığımız hiç bir şey tesadüf değil. Bizler adına tesadüf desekte bazıları şans bazıları sınavdır bizler için

En Yakın Uygunluk Takvimi

24 Tem 16:00

Kurşun Dökme

Arya

Merhaba. Bazı hisler özeldir ve paylaşılmalıdır . Yıllardır deneyimlediğim, yaşayarak emin olduğum bu his çok ama çok özel ama siz de öylesiniz. Başlangıçta sadece kendi içimde yaşayıp gözlemleyerek anladığım olaylar ve konular oldu . Bunları yaşarken ailem , dostlarım ve yakınlarım ise yaşanan şeylere ortak olduğunda bunu kendi içimde yaşamak ve tutmak çokta doğru değil diye düşünerek, hislerimi gördüklerimi paylaşmaya başlayalı 15 yıl oluyor . Ve paylaştıkça çoğalan enerji ve mutluluk ise benim için paha biçilemez. Hayatın her alanında her konu da sorular ve sorunlar çözümlenir . Yeter ki , enerji akışımız doğru olsun . Eksik kalan yanlarınızı birlikte tamamlayalım. Sizlerin sorunları hayatları da en az kendi hayatım kadar önemli .

Kahve Falı, 

Tarot Falı,

Su Falı,

Duru Görü,

Yıldızname,

Telefonda fal baktırmak için tıklar tıklamaz falcınız sizi arayacak. 0850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Telefon numaranız tamamen gizli kalacaktır.
150 Kredi / DK.
Uzmanlarımıza, adınızı, anne adınızı, doğum tarihinizi, doğum saatinizi, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

Sohbet Etme ve Dertleşme

Bazen konuşmak isteyip anlatamadıklarımız vardır yada içinden çıkamadığımız konular . Sizlerle paylaşmak ve birlikte yol almak için burdayım. Enerji çalışması Evrende tezahür etmiş tüm madde ve enerji formlarının kaynağı kozmik öz enerjidir. Hayatımızdaki enerjileri nötralize edip pozitif enerjiye çevirmek ve içinde yaşadığımız hayatı kolaylaştırmak, huzurlu ve şifa dolu bir şekilde tamamlamak için enerjileri doğru kullanmayı bilmemiz gerekir.
300 3000 Kredi
Süre 30 Dk.

Kurşun Dökme

Üzerinizde olan kötü enerjinin bitmesi nazar ve ağırlık hissedilen durumlarda bunların üzerinizden alınması aynı zamanda şansınızın açık olması için yapılır ve bunu yapan kişinin de bilinçli olması gerekir. Aynı zamanda Ocak olması gerekir.
4000 40000 Kredi
Süre 15 Dk.

Çakra Açma

Ruhsal, zihinsel ve fiziksel sağlığı dengeleyen çakra enerji noktaları doğru çalışmadığında korku, güvensizlik, köksüzlük, öfke, küskünlük, dünyaya yabancılık gibi olumsuz hisler duyabilirsiniz. Fiziksel olarak sindirim, mide sorunları, tiroid, sinüzit gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Her çakranın temsil ettiği blokaj belirtisi faklıdır. Enerjinizini doğru yönde kullanmaya birlikte başlayalım.
400 4000 Kredi
Süre 20 Dk.

20 dk Telefonda Tarot Yorumu

Sevgili danışanım, sana 20 dk boyunca Tarot falı bakımı yaparken, ayrıca durugörü yeteneğim ile falınızı destekleyeceğim. Spiritüel dünyamdaki mistik yolculuğa benimle birlikte çıkmaya hazırmısın?
200 2000 Kredi
Süre 20 Dk.

15 Dk Telefonda Özel Kahve Falı

Sevgili danışanım, kahvenizin telvelerine okuma yaparken, aynı zamanda duru görü hissiyatımla da sizlere telvelerin ne dediği konusunda rehberlik ediyorum.
150 1500 Kredi
Süre 15 Dk.

İlişki Bazlı Zihne İleti Yollama (Tarot Kartı Destekli)

Kartlarım ile karşındaki kişinin ne düşündüğüne bakarken, bunun dışında zihnine girerek olumlu-olumsuz düşünceleri de tüm açıklığı ile sana iletiyor ve karşı tarafın seni düşünmesi için enerjisel olarak ileti yolluyorum. Bu bakım için sizi partnerinizin fotoğraflı anlık mesajlaşma ile randevu aldığınızda belirterek bana iletiniz. Bu randevuyu almadıysanız bu şekilde bir bakım gerçekleşmeyecektir.
350 3500 Kredi
Süre 20 Dk.

Yorumlar

Tutarlı bir faldi o kişinin karakterini tanımadan tarif ettiniz ilerisini de yaşayıp gorucez
1 Şubat 2024
Net yorumun için çok teşekkür ederim. Soyledigin gibi maddi kaybı olduğunu duydum ve ailesiyle sorun olduğunu. Çok başarılı bir Durugörü idi. Herkese tavsiye ediyorum sevgiler
15 Kasım 2023
Arya hanım tesadüfen karşıma çıktı, çok umutsuz ve mutsuz olduğum bi zamanda. Tespitleri çok doğru. İyiki çıktın karşıma. Çok samimi ve içten. Dediklerini yaşadım ve yaşıyorum. Nokta atışları çok iyi. Gönül rahatlıyla tavsiye edebileceğim kişi. Benim enerjim kendisiyle çok tutu.Teşekkür ederim Arya
9 Kasım 2023
Arya hanım çok teşekkür ederim çok net ve doğru cümleleriniz için. Eşimin sağlık sorununu nasıl bildiniz bilmiyorum ama mükemmelsiniz
7 Kasım 2023
Şoktayım basit bi sorudan her şeyi bilmesi çok şaşırtıcı tekrar geleceğim sevgiler
30 Ekim 2023
Basit bir sorudan bu kadar ayrıntıyı bilmesine olan şaşkınlığımı anlatamam. Tekrar tekrar geleceğim ve herkese tavsiye ederim süper çünkü ????
30 Ekim 2023
Çok samimi ve icten konusuyor, ve ses tonu da çok güzel.Kapi calip misafir gelince gorusmeye devam edemedim ancak o ana kadar harika gidiyordu. Devamli arayacagim artık. Syg.
25 Ekim 2023
Yine çok samimi ve tutarlı idi... teşekkür ederim tekrardan...
12 Ekim 2023
Çok şaşırdım nokta atışları ve isabetleri yorumları var. Yeni favorim artık. Arya Hanım.
11 Ekim 2023
Mükemmel bir enerjisi ve duru görüsü var zaten iyi bir yorumcu olduğu belli nokta atışlarına ve tespitlerine bayıldım çok iyi geldin bana teşekkür ederim.
26 Mart 2023
Begendim.
26 Mart 2023
Çok iyi tarih ve saat veriyor. Nokta atışlar var. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.
21 Mart 2023
25 Ocak 2024
12 Ekim 2023