Ana Sayfa / Fal Türleri/Tarot Falı/ Tarotoloji
Tarotoloji

Tarotoloji

5/5

En Yakın Uygunluk Takvimi

24 Tem 14:00

Durum/Nitelik Şifalandırmak

Tarotoloji

Ben Eğitmen Tarotolog Berika Hacer Yazıcı.
İlk destemi 2014 yılında aldım, 10 yıldır bir fiil Tarot ile iç içeyim. Talk Atölye'den Pratik Tarot ve Ezoterik Tarot Eğitimi alarak kendimi geliştirmeye başladım. Farklı kişi ve kurumlardan eğitimler almaya ve atölyelere katılmaya devam ettim. İstanbul Gedik Üniversitesi'nden E-Devlet onaylı Temel ve İleri Seviye Sembol Anlizi Sertifikalarım bulunmakta. Aynı zamanda E-kurs Merkezi tarafından uluslararası geçerliliği olan Temel ve İleri Seviye Uygulayıcı Tarot Eğitimlerinide tamamlamış bulunmaktayım. Bu alanda toplam 9 farklı Sertifikam bulunmaktadır. Halen yabancı kaynaklardan topladığım bilgiler ile kendimi geliştirmekteyim ama aynı zamanda kendi eğitim atölyelerimi düzenlemekteyim. Bunun yanı sıra kendi destelerimi tasarlamaktayım, ilk destem olan Eril - Dişil Konuşturma Kartlarım satışa sunulmuş bulunmaktadır. Tarot okuyuculuğu yaptığım süreç içerisinde danışmanlarımın sorunlarını, hislerini okuyabilmek beni bu sorunlara çözüm bulma arayışına itti.Hayatlarımızda fark yaratabilmek adına şifa alanlarında kendimi buldum. Derya Elik Akademi'den Uluslararası Kundalini Reiki Masterlık Eğitimi, Çinara İmamjanova'dan Money Reiki 1-2-3 Grand Master Eğitimi aldım. Kozmik Enerji eğitimim ve Astroloji eğitimim halen devam etmektedir.

Randevu Al

Görüntülü Kozmik Enerji Terapisi

Bütüncül bir şifa sistemidir. Seans süresince ayakta durmanız gerekmektedir. (Özel durumlar dışında.) Seans için rahatsız edilmeyeceğiniz bir odaya geçin, pencere ve kapılar kapalı olmalıdır, bir mum ve tütsü yakılması önerilir fakat şart değildir. Önemli olan mekanın loş ışıklı olması ve yalnız olunmasıdır. Eğer evcil hayvanınız var ise odada bulunmaması gerekmektedir. Odada ayna varsa örtülmesi şarttır. Aksi takdirde benim bilgilendirilmem gerekmektedir. Her seans öncesi Çakra ve Aura Analizi ile başlanır. Çakra ve Aura Analizi sonucunuz sizinle paylaşıldıktan sonra Çakra Dengeleme ve Aura Şişirme seansı yapılır. İhtiyaç halinde organ şifası da uygulanır. Gerek duyulursa ek olarak farklı şifa sistemleri ile de çalışılabilir. Seansın türü, içeriği ve süresi kişiye göre değişmekle birlikte minimum 30-45 dakika sürmektedir. Seanslar sonuç alınana kadar tekrar edilir, minimum 6-12 seans önerilir. Bu da kişiye göre değişecektir, seanslara devam edinilmesi gerekip gerekmediğine her seans öncesi yapılan Çakra ve Aura Analizi sonuçlarına göre karar verilir. Randevu oluşturmanız gerekmektedir. Seans sadece görüntülü arama ile gerçekleştirilir. Şifa olsun..
800 8000 Kredi
Süre 45 Dk.

KIRIK KALPLER İÇİN TAROT AÇILIMI

Şu anki hislerim nelerdir? Üstesinden gelmek için ne yapmalıyım? Kırılan kalbimi düzeltmek için yerine ne koyabilirim? Daha iyi olmam için yapmam gereken ilk şey? İyileşmek için nasıl bir yol izlemeliyim? Geçmiş aşkından ne öğrendim/ne öğrenmeliyim/almam gereken ders nedir?
300 3000 Kredi
Süre 30 Dk.

DOĞUM GÜNÜ AÇILIMI

Geçen yıl doğum günün sana ne getirdi? Geçen yıl için hangi dersi almalısın? Gelecek yıl hayatınla ilgili neye yoğunlaşmalısın? Gelecek yıl sana ne getirecek?
450 4500 Kredi
Süre 45 Dk.

KISA AŞK AÇILIMI

Aklınızdaki kişinin sizinle ilgili duyguları nedir? Sizin aklınızdaki kişi ile ilgili duygularınız nedir? İlişkinizin şuan ki durumu nedir? Gelecekte Neler olacak?
150 1500 Kredi
Süre 15 Dk.

EVLİLİK AÇILIMI

Evlenebilecek miyim? Benim için nasıl bir eş uygundur? Anlaşabilecek miyiz? Her ikimiz de bağlanmak istiyor muyuz/İSTEYECEK MİYİZ? Benzer yanlarımız var mı / nelerdir? Bu kişinin ailesi beni kabul edecek mi/EDİYOR MU? Birbirimizi nasıl BULACAĞIZ/buluyoruz? Mali kaynaklarımızı birbirimize paylaşacak mıyız? Eşimi beklerken benim ne yapmam gerekiyor? TAVSİYE Sonuç ne olacak?
300 3000 Kredi
Süre 30 Dk.

Yeni Bir Sevgili Açılımı

Yakında yeni bir ilişki yaşayacak mıyım? Bu kişi hangi burçtan olacak? Birbirimizle uyumlu olacak mıyız? Uzun süreli bir ilişki olacak mı? Bu kişi benim ruh eşim olabilir mi? Dileğim gerçekleşecek mi?
250 2500 Kredi
Süre 25 Dk.

HAKKIMDA GERÇEKTEN NE DÜŞÜNÜYOR AÇILIMI

SANA NE SÖYLÜYOR? Gerçekte NE DÜŞÜNÜYOR? GERÇEKTE NE HİSSEDİYOR? SENİNLE İLGİLİ DAVRANIŞLARI VE TAVRI NEDİR? BU DAVRANIŞLARININ VE TAVRININ NEDENİ NEDİR? ÖNÜMÜZDEKİ 2-3 AYLİK SÜREÇTE NELER OLACAK?
200 2000 Kredi
Süre 20 Dk.

Karmik Bağı Şifalandırmak

Kendimize yakın bulunduğumuz kişilerle aramızda daima bir karmik ilişkimiz, bağımız vardır. Bu bağların bazen fiziksel bedenimizin çeşitli bölümlerinde ve enerjimiz üzerinde negatif etkileri olabilir, bizi aşağı çekebilirler. Başka bir deyişle, yaşam amacımızdan ve zevk aldığımız pek çok şeyden uzaklaşmamıza neden olacak biçimde, olumsuz etkileyebilirler. Genellikle, karmik bağın şifalandırılması sonrasında kişiler arasındaki ilişkilerde düzelme görülür. Bu tip bir iyileştirmeyi yakın bulduğunuz, sevdiğiniz kişilerle ve geçmişte sevmiş olduklarınızla ilişkilerinize uygularız.
200 2000 Kredi
Süre 20 Dk.

Durum/Nitelik Şifalandırmak

Bir durumun ya da kişiye özgü bir niteliğin/karakter özelliğinin iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz. Örneğin, kıskançlık, sinirlilik, endişe, diş ağrısı, üzüntü, öfke, iletişim geliştirme, şarkı söylerken sesinizi güzelleştirme gibi konuları şifalandırırız.
100 1000 Kredi
Süre 10 Dk.

Pırlanta Reiki

Bu enerji, yolu üzerindeki her şeyi, gizli kalmış ve çözülmemiş hiçbir sorun kalmayıncaya kadar bilinen yada bilinmeyen tüm travmaları, karmaları şifalandıran ve aydınlatan çok güçlü bir enerjidir.
300 3000 Kredi
Süre 30 Dk.

DNA Reiki

Bu şifa tekniği ile DNA’mızı kuvvetlendirir, şifa veririz. Genetik olarak bize ailemizden gelmiş hastalık ve negatif kalıtımlara bu reiki ile şifa verebiliriz. Uygulamadan sonraki ilk 3 haftanın ardından sonuçları fark edebilirsiniz.
350 3500 Kredi
Süre 30 Dk.

Doğum Travması Reikisi:

Genellikle en kuvvetli travmalar doğum sırasında yaşananlardır. Bu travmadan en kolay kurtulabilmenin yolu, özel bir enerji kullanarak şifa vermektir.
200 2000 Kredi
Süre 20 Dk.

Konum Reikisi

İnsanların başkalarıyla aralarında karmik bağlar olduğu gibi, konumları, yerleri ve Dünya ile bile aralarında karmik bağlar vardır. Bu bağlar bazen bizi aşağıya çeker ve bazen fiziksel sağlığımız üzerinde de etkileri olur. Burada kullanılan enerji, Pırlanta Reiki enerjisinden biraz daha farklıdır ve çok güzel sonuç verir.
150 1500 Kredi
Süre 15 Dk.

Geçmiş Hayat Reikisi

Üzerinizde önceki hayatlarınız yüzünden oluşmuş blokajlara şifa verir.
150 1500 Kredi
Süre 15 Dk.

Çakra ve Aura Analizi

Tek tek tüm çakralarınızın durumu hakkında detaylı bilgi alabilir ve yaşadığınız sıkıntıların sebebini öğrenir ona göre bir şifa yöntemi uygularız. 30 dakika 500TL Her seans süresi ve tekrarı kişiye özeldir.
500 5000 Kredi
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Samimi, net ve tutarlı. Teşekkür ediyorumm
25 Şubat 2024