Ana Sayfa / Fal Türleri/Tarot Falı/ Şevdar Sultan
Şevdar Sultan

Şevdar Sultan

4/5
Yeni Yorumcu
Uzun yıllardır profeyonel olarak ilişki ve yaşam koçluğu yapmaktayım. Bunun yanı sıra uzun zamandır kahve, katina ve tarot bakımları da yapıyorum.

En Yakın Uygunluk Takvimi

24 Tem 16:00

20 Dk Telefonda Kahve Falı

Şevdar Sultan

Uzun yıllardır profeyonel olarak ilişki ve yaşam koçluğu yapmaktayım. Bunun yanı sıra kahve, katina ve tarot bakımları da yapıyorum. İlşkilerinizde ya da hayatınızda yaşadığınız sorunları ya bilinmeyenleri çözmek isterseniz kartlarımla ve tecrübelerimle sizleri en doğru şekilde yönlendireceğimden emin olabilirsiniz. Yalnız değilsiniz gelin sorunlarınızı birlikte çözelim.  Bir gün gelir tüm dualar kabul olur yeter ki sizler inanmaktan ve umut etmekten vazgeçmeyin.

Kahve Falı,

Tarot Falı,

Su Falı,

Katina Falı,

 

Randevu Al

20 Dk Telefonda Kahve Falı

Telvelerin size ne söylediğine gelin birlikte bakalım. Aşk, İş, Kariyer, Para merak ettiğin ne varsa cevapların ben de sen de benimle mistik bir yola çıkmaya hazır mısın? Eğer hazırsan bekliyorum!
300 3000 Kredi
Süre 20 Dk.

20 Dakika Telefonda Tarot Falı

"Olmak yada olmamak bütün mesele bu" Senin, hayatında neler oldu, gelişmeler neler, aklındaki kişi senin hakkında ne düşünüyor? Merak ediyorsan. Ve kariyer hayatında, finansal hayatında ne olduğunu bilmiyorsan çözüm arıyorsan! işte yapman gereken beni aramak olacaktır. Seni bekliyorum!
300 3000 Kredi
Süre 20 Dk.

20 Dakika Telefonda Katina Falı

Aklındaki kişi, aşk yaşayabileceğin, evlenebileceğin, flörtleşebileceğin veya sana bağlılığı olabilecek kişi mi? Seviyor mu, sevmiyor mu? Papatya falına gerek yok. Katina'nın güçlü desteleri her soruna cevap verecek, her sorunda alacağın cevaba göre duyguların olumlu yönde değişecek ya da yanlış bir yol dan çark edip, döneceksin, işte aklındaki kişi senin beklediğin kişi mi diye merak ediyorsan. Senin için buradayım.
300 3000 Kredi
Süre 20 Dk.

20 Dk Telefonda Dertleşme

Gel, bir olalım dertleşelim, konuşalım çözümleyelim, konuşamadıklarınızı, anlatamadıklarınızı, anlamlandıralım. Sen de dertleşmek istiyorsan konuşmaya dertleşmeye ihtiyacın varsa buradayım seni bekliyorum.
300 3000 Kredi
Süre 20 Dk.

Yorumlar

Beğenmedim
8 Temmuz 2023
Siz anlatmadan o zaten herşeyi anlatıyor muhteşemdi gelişmelerde tekrar görüşmek üzere
22 Mayıs 2023
10 Ağustos 2023
3 Haziran 2023