Ana Sayfa / Fal Türleri/Su Falı/ SEMİRAMİS
SEMİRAMİS

SEMİRAMİS

4/5
YENİ YORUMCU
Yolun, kaderin ışığı sadece gerçeğin detaylarını bilmekten geçer, kader ise sadece gayrete aşıktır,
 

SEMİRAMİS

Yolun, kaderin ışığı sadece gerçeğin detaylarını bilmekten geçer, kader ise sadece gayrete aşıktır, hazırsan başlayalım...

Kahve Falı,

Katina Falı,

Tarot Falı, 

Yıldızname Falı, 

Durugörü Falı, 

Su Falı,

Randevu Al

TAROT KELT KADER OKUMASI

Kişisel aşk, evlilik, iş ve kariyer, para sağlık ve sosyal ilişkilerde kişinin potansiyel kaderi, engelleri, çıkış yolları konusunda detaylı öngörü sağlar.
300 3000 Kredi
Süre 15 Dk.

RUMİ TAROT

İki farklı deste kullanılarak açılım yapılır. Sizin ve partnerinizin rezonansı, dikkat edilmesi gereken konular, çıkış yolu, geleceği ve enerjisi hakkında derin biliş sağlar. İçinden çıkılamayan durumlarda Rumi deste kesin çıkış yolunu net söyler.
300 3000 Kredi
Süre 15 Dk.

KATİNA’NIN SIRRI AŞK FALI

İlişki durumunuz tüm yönleri ile ele alınır, özellikle partnerin size ve ilişkinize bakış açısı varsa sırlarını bilmemizi sağlar, Partnerin duygu durumunu ve ilişkinize dair kararlarını bilmemizi sağlar.
300 3000 Kredi
Süre 15 Dk.

ASTROLOJİ

Doğum tarihi, yeri ve doğum saati bilgisi gereklidir. Doğum anı haritası analiz edilerek, aşk, evlilik, iş, kariyer, para, sağlık ve sosyal ilişkilerde kişinin potansiyel kaderi, engelleri, çıkış yolları konusunda detaylı öngörü sağlar.
750 7500 Kredi
Süre 30 Dk.

ASTROLOJİ İLE İLİŞKİ ANALİZİ (Sinastri)

İki partnerin de doğum tarihi, yeri ve doğum saati bilgisi gereklidir. Kişisel gezegenlerin evsel yerleşimleri ve açıları incelenerek ilişkinin evlilik potansiyeli, uyumu, riskleri, dikkat edilmesi gerekenleri, çıkış yolları çok detaylı analiz edilir.
800 8000 Kredi
Süre 40 Dk.

AURA BLOKAJ TEMİZLEME

Her iki partner için de uygulanır. Çakralardaki blokajlar sebebiyle oluşan tartışma, anlaşmazlık, ilgisizlik, sürekli devam eden kavga durumlarını bertaraf etmek için uygulanır.
400 4000 Kredi
Süre 20 Dk.

DURUGÖRÜ İLE AURA OKUMA

Partnerin ruhsal benliği ile bağlantı kurulup, onun ilişkinize, sevginize, geleceğinize, evlilik potansiyelinize, risklerinize, çıkış yollarınıza dair bakış açısını kesin olarak bilmemizi sağlar.
500 5000 Kredi
Süre 20 Dk.

RUH EŞİ YARATMA SEANSI

Seans öncesi nasıl bir partner istediğinize dair tüm özelliklerini ve beklentilerinizi çok detaylı çok net olacak şekilde madde madde listelemiş olmalısınız (örneğin, yaş aralığı, fiziksel özellikleri, mesleği, tarzı, ilişkinizde size davranışları, hayat görüşü gibi, ) Bu listedeki özellikler sadece sizin bileceğiniz şekilde olacaktır. Önce karşılıklı konuşularak ruh eşi blokajlarınız ortadan kaldırılır ardından yaratım yapılır
1000 10000 Kredi
Süre 60 Dk.

KARIYER İŞ PARA BOLLUK BLOKAJLARI SEANSI

Seans öncesi nasıl bir kariyer istediğinize dair tüm istek özellik ve beklentilerinizi çok detaylı ve çok net olacak şekilde madde madde listelemiş olmalısınız (örneğin iş tanımınız, gelir beklentiniz, işyerindeki kişilerle ilişkileriniz, hayatta size sağlayacakları avantajlar, beklenti içinde olduğunuz konfor ve size sağlayacağı güven gibi, oturacağınız koltuğun rengine kadar detaylandırmanız beklenir) Bu listedeki özellikler sadece sizin bileceğiniz şekilde olacaktır. Önce karşılıklı konuşularak kariyer ve para blokajlarınız tespit edilerek ortadan kaldırılır ardından yaratım yapılır.
1000 10000 Kredi
Süre 60 Dk.

YARATIM ATÖLYESİ

Hepimiz kendi kaderimizi kendimiz yaratabilecek güçteyiz, sadece bazılarımız bunu nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Bu çalışma size aşk, ruh eşi, evlilik, ilişkiler, kariyer, iş, para, bolluk bereket, hedefler, sağlık kısaca hayatta ne istiyor ve ne diliyorsanız gerçekleştirmenizi sağlayan, kendinizin en iyi versiyonu haline getiren ve bunu kesin-koşulsuz yapan bir yaratım çalışmasıdır. Nasıl yapacağınızı öğrendiğinizde, geriye kalan tek şey yarattığınızı keyifle yaşamak ve tadını çıkartmak olacaktır.
3000 30000 Kredi
Süre 60 Dk.
Seans 5

Yorumlar

Teşekkürler ☺️
15 Mayıs 2024
Teşekkürler ☺️
15 Mayıs 2024
Yorumlarınızı çok beğendim, teşekkürler samimiyetimiz için☺️
15 Mayıs 2024