Ana Sayfa / Fal Türleri/Su Falı/ Seher
Seher

Seher

5/5
YENİ YORUMCU
Merhabalar, 25 yıldır bana Tanrı'dan bahşedilen görme ve hissetme yeteneğimle insanların kalplerine , ruhlarına dokunmaya çalışıyorum.

En Yakın Uygunluk Takvimi

28 Tem 17:00

KİŞİYE ÖZEL KAHVE FALI

Seher

Merhabalar, 25 yıldır bana Tanrı'dan bahşedilen görme ve hissetme yeteneğimle insanların kalplerine , ruhlarına dokunmaya çalışıyorum. Geçmiş ve geleceği en real bilgiler dahilinde aktarmak sunmak isterim sizlerin aracılığı ile.. Bana verilen bu yetenek ile sizlere yardımcı olmayı misyon ve vizyön edindim.


     İnsanın ruhani evrenlere bakan duyuları vardır.Bu duyular;bedenin organları aracılığıyla değil,doğrudan ruh üzerinden beyne transfer olurlar.Ben de ruhani yeteneklere sahibim.Tıpkı radyo kanalları gibi;ruhani veri kanallarıda vardır.Yetenekleri uygun olanlarda bu kanallardan uygun olanları algılayabilir,bazı içerikleri oradan alabilirler.Ben de ruhani rehberlik adı altında spritüel yeteneklerimle,duru görü hislerimle,rasyonel sebeplere oturtmadan,içimden geldiği şekilde tüm sorulara cevap vermek istiyorum.Ruhani evrene bakan duyularım çok yoğun.Kalp penceremden bakıyorum.Manevi iklimde yaşıyorum. Falbahçem sitesi aracılığı ile nacizane yüreklere dokunmak; yol,yön,ışık olmak isterim yüreklere...

Kahve Falı,

Su Falı,

Duru Görü,

Uzmanlarımızla internet üzerinden görüntülü görüşün.
150 Kredi / DK.
Telefonda fal baktırmak için tıklar tıklamaz falcınız sizi arayacak. 0850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Telefon numaranız tamamen gizli kalacaktır.
150 Kredi / DK.

Randevu Al

KİŞİYE ÖZEL KAHVE FALI

Siz kahvenizi her yudumladığınızda aldığınız nefesin de hayatınızda bir önemi ve bir yeri vardır. Telveleriniz arasında gezinirken şişe şaşıracağız şeyler söyleyebilirim. Sana ne söyleceğimi, ve nasıl şaşıracağını duymak istiyorsan seni özel kahve falı randevuma bekliyorum.
400 4000 Kredi
Süre 10 Dk.

KİŞİYE ÖZEL SU FALI RİTÜELİ

Suyun sadeliği ve duruluğunu kendi hissiyatım ve duru görümle birleştirerek içinize akan serin sular gibi oluyorum. Hayatınızla ilgili dönüm noktalarını ve yarım kalmış veya olacak ilişkilerinizi, iş kariyer gibi mesleki anlamda nereye geleceğinizi size anlatıyorum. Sen de suyun senin için ne dediğini öğrenmek istiyorsan! "Su Falı Ritüelime" seni bekliyorum.
400 4000 Kredi
Süre 10 Dk.

KİŞİYE ÖZEL DURU GÖRÜ SEANSI

25 yılın bana verdiği tecrübe, edindiğim enerjisel ve spiritüel yetenekler sayesinde sana kader döngünü; aşk, iş, evlilik gibi konularda nasıl bir döngüde olduğunu, tüm hissiyatım ve duru görümle sana aktarıyorum. Sen de olacaklardan haberdar olmak istiyorsan "Sana Özel Duru Görü Seansım" da buluşalım.
400 4000 Kredi
Süre 10 Dk.

Yorumlar

cok tesekkur ediyorum.canli ariyacagim sizi
13 Nisan 2023
18 Nisan 2023