Ana Sayfa / / Melih Ulutan

En Yakın Uygunluk Takvimi

18 May 14:00

Randevulu Özel Tarot Falı

Melih Ulutan

Kendimdeki özel bahşedilen derin yetenekleri, bilinçsizce küçüklüğümden beri sürekli paranormal ve doğaüstü deneyimlerimle yaşayarak anladım ve şuana kadar ki deneyimlerimin sıklıkla artmasıyla ilelebet olduğuna kanı getirdim. Bakımlarımda sizlere bir bakımcı edasından çok dost edasıyla yaklaşıp sizin gördüğünüz, göremediğiniz en ince ve pürüz detayları birlikte aydınlatabilmek ve yol rehberiniz olmak için size bir telefon kadar yakınım.

Tarot Falı

Su Falı

Katina (Aşk) Falı

Ateş Falı

Yıldızname Falı

Kader Falı

Uzmanlarımızla internet üzerinden görüntülü görüşün.
528 Kredi / DK.
Telefonda fal baktırmak için tıklar tıklamaz falcınız sizi arayacak. 0850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Telefon numaranız tamamen gizli kalacaktır.
528 Kredi / DK.

Randevu Al

Yurt Dışına Özel Görüntülü Fal Seansı

Uzmanı olduğum fallarla ilgili olarak, istediğiniz fal türüne göre bana danışacağız konulara göre açılım yapmaktayım.
2000 20000 Kredi
Süre 20 Dk.

Randevulu Özel Tarot Falı

Kartların senin için ne dediğine bakıp, aşk, iş, kariyer veya sormak istediğin konular ne ise duru görüm ile senin için tarot destelerimi karıp, hayatına farklı bir bakış açısı ile bakıyorum.
700 7000 Kredi
Süre 15 Dk.

Özel Katina (Aşk) Falı

Sen ne dilersen dile aşkın sana göre, aşk hayatında merak ettiğin konular, manşet olacak detaylar, kim kiminle nerede! aklına takılan ne varsa, ilişki hayatının detaylarına inip, katina destelerimle sana cevap veriyorum.
700 7000 Kredi
Süre 15 Dk.

Özel Su Falı Seansı

Suyun sadeliği ve berraklığı her zaman seninle, su aynı zamanda içimizdeki olmuş olana olabileceklere ve olması muhtemel olana ayna tutar. Ve tüm sırrımızı veya sırları ortaya çıkarır sen de suyun gücü adına diyorsan seni etkili seansıma bekliyorum.
800 8000 Kredi
Süre 15 Dk.

Özel Ateş Falı Seansı

Tutkuların seni ateş çemberi altına mı aldı? Hayat'ta en çok tutku ile yapmak istediğin nedir? İşte, ateşin gücü bunu ortaya çıkarır. Özel Ateş Falı seansım, gerçekliği sana gösterecek sen de ateşin gücüne ve yakıcılığına inanıyorsan duyacaklarına hazırsan seni bekliyor olacağım!
800 8000 Kredi
Süre 15 Dk.

Özel Yıldızname Falı

Yıldızname falına baktığımda gördüklerime şaşıracaksın, çünkü sahip olduğun kader yıldızın sana ne diyor sana bir bir anlatacağım.
900 9000 Kredi
Süre 15 Dk.

Özel Kader Falı

Bazen kaderimize küseriz, ancak kader çarkımız biz den yana dönebilir sen de kader çarkının ne yöne döneceği ihtimalini düşünüyorsan bu durum ve olasılıklara birlikte göz atalım.
1000 10000 Kredi
Süre 15 Dk.

Yorumlar

Gerçekten enerjisi iyi gelen ve tespitleri doğru olan bir beyefendi kesinlikle denemelisiniz .Sahin
5 Nisan 2024
Diğerleri bir yana Melih bey bir yana inanılmaz bir bakımdı, tespitleri ve geçmişi sanki benle yaşamış gibi aktardı, gelecek öngörüsü ise muhteşemdi, sanki karşımda ben varım bana kendimi anlatıyorum, en önemlisi tüm düşüncelerim, korkum, beklentilerim ve hatta merak ettiklerimi kendi söyleyip cevapladı. Çok farklı biri harika bir bakımdı. Kendinize bir şans tanıyın bir kere deneyin anlayacaksınız anlatılmaz yaşanır ????????????????????????????????????????????????????????????????
25 Kasım 2023
Mükemmel bakım yaptığına şüpheniz olmasın ilk arayışımda yok artık dediğim birşeyi yaşatması kişilik analizleri ve gidişatı çok iyi bilmesi ve en önemlisi psikoloij anlamda huzur vermesi işinde çok başarılı olduğunu gösteriyor emeğinize sağlık..(izmirden esin)
24 Kasım 2023
Gerçekten çok güzel net kısa ve hoş sohbetliydi umarım dedikleri hayrıma olur ve yaşanır.
2 Kasım 2023
Tüm sorularınıza net cevap alıyorsunuz .ben çokkk beğendim .net tarihler veriyor ve söyledikleri de çok doğru.verdiği tarihleri not aldım.yolu şansı açık olsun .
1 Kasım 2023
Aradım doyamadım tekrar aradım 2 saatten fazla konuştum
31 Ekim 2023
Bakımları çok güzel hayatımdaki herşeyi doğru şekilde bildi dediği şeyler çıkıyor teşekkürler Melih abi
31 Ekim 2023
Guzel bakimlari hisli.
26 Ekim 2023
Hem psikolojik destek verip, olanı olduğu gibi aktaran hem de bu kadar net ve nokta atışı yorum yapan tanımıyorum... telefonu açar açmaz tek tek geçmisimde ki kişilerin ve şu an da hayatımda ki kişinin ismine kadar ve sağlıkla ilgili konulara kadar bildi... şoktayım... samimiyetiniz ve tavsiyleriniz bana kendimi iyi hissettirdi çok teşekkür ediyorum. (eda)sevgiler❤????????????????????❤????
14 Ekim 2023
Tek kelimeyle efsaneeeee. Lafı eveleyip gevelemeden her şeyi olduğu gibi aktardı. 1 senedir bu sitede fal baktırıyorum ben Melih ABi gibisini görmedim. Bu sitede ilk yorumum 1 senedir helal olsun melik abi - A
12 Ekim 2023
Tek kelimeyle efsaneeeee ben 1 senedir bu sitedeyim lafı eveleyip gevelemeden her şeyi olduğu gibi hızlıca aktaran tek kişi. Daha kimseye fal baktırmam - A
12 Ekim 2023
İlk yorum cok güzel bir bakimdi çok beğendim:)))))),detayları kişileri olayları muhteşem bildi ????mutlaka deneyin dediği tarihleri not aldım sürekli geleceğim bir isim olacak ,siteye taze kan :)).B.
12 Ekim 2023