Ana Sayfa / Fal Türleri/Tarot Falı/ Eva
Eva

Eva

4/5
YENİ YORUMCU

Merhaba Ben Eva, gerçekleri toz pembe maskelerden arındırarak sizlerle buluşturuyorum. Gerçekleri duymaya hazırsanız sizleri mesaj kutuma bekliyorum.

Eva

Merhabalar, Ben Eva. Küçük yaşlardan beri fallara meraklı bir çocuk olarak başladım bu serüvene.Herkesin toz pembe çizdiği tablolardan farklı olarak ‘’gerçek’’ fal bakımı yapıyorum.
Fincanınızda, kartlarınızda veya elinizdeki gerçeklerden haber veriyorum. Fal kadim bir gelenektir ve doğumla beraber verilmiş bir hediyedir. Bu hediyeyi doğru amaçlarla kullanmak için sizlerleyim. Fal, bizim anlık enerjimizle de doğrudan alakalı olduğu için fincanınızı kapatırken sorularınıza odaklanın.

  • Kahve falı için tüm fotoğraflar çekildikten sonra, baş parmaığınızı fincanınızın dibine batırıp aklınızdan bir soru veya bir dilek geçirin. Daha sonra bu görseli de bana iletin lütfen.
  • Tarot falı için tek konu üzerinden ilerleyin. Bir konu belirleyip sorularınızla beraber bana iletin lütfen.
  • El falında, sol elinizi avuç ve dış kısmını, görünürde varsa benlerinizi ve parmak yapınızı göreceğim şekilde fotoğraf iletin lütfen.
    Sorularınızı net bir biçimde sormanızı rica ediyorum. Sorularınızla beraber burcunuzu, medeni halinizi de eklemeyi unutmayın lütfen.

Kahve Falı

El Falı

Tarot Falı

Yorumlar

Benimle ve sorularımla hiç alakası olmayan kopyala yapıştır bi fal yorumuydu Tarot kartlarının anlamlarını göndermiş Google’da da herkesin bulabildiği genel yazıları.
17 Mayıs 2023
Biraz sert geldi yorumunuz ama yine de gayet basarili
5 Mayıs 2023
Hakikaten beğenmedim burç yorumu yapılmış
4 Mayıs 2023
cok tesekkurler nokta atislaruniz dogru mayis sonunu bekliyecek ve onerilerinizi uygulayacagim
2 Mayıs 2023
fal derinliği olarak daha açık olabilirdi onun haricinde yorumu güzel. çok detay yok ama yine de sevdim
1 Mayıs 2023
8 Mayıs 2023
3 Mayıs 2023