Zeynep

Zeynep

5/5

Merhabalar! Ben Zeynep! Sahip olduğum bu yetenek, belki sizin içindir. İçilsin kahveler, tutulsun niyetler, gelsin yazılı fallar. Sizleri bekliyorum.

Zeynep

Merhaba. Ben Zeynep. 35 yaşındayım. 13 yıldır kahve falı bakıyorum. Hiçbir eğitim almadım. Yeteneğim ve hislerim Allah'ın bana armağanıdır. Sizler ile canlı konuşarak telefonda bakmak isterdim ancak eşimi kaybettim, bu sebepten kalıcı rahatsızlığım oldu ve konuşmakta zorlanıyorum. Bu hayatta kızımdan başka kimsen yoktur. Lütfen adil puan ve yorum yapmanızı rica ediyorum.

1- Net ve detaylı olmak kaydıyla dilediğiniz kadar soru sorabilirsiniz.

2- Sizin ve soracağınız kişinin doğum tarihini belirtmeyi unutmayın. Eksik bilgiler ile gelen falları iade etmek durumunda kalabilirim.

Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!
500 Kredi / MESAJ

Yorumlar

Çok güzel di zeynep hanim selamlar emeğine sağlık selamlar sezgin tekrardan görüşmek üzere
4 Mart 2021
Ağzına sağlık selamlar sezgin on numara şeker tadında lokum kıvamında bir yorum uzun ve detaylı anlatiminiz çok güzel bayıldım çok teşekkürler gayet muhteşem ve net anlatimdi
24 Şubat 2021
Gerçekten ilk defa bakdirdim çok mükemmel bi isabet ce yorum teşekkürler bukadar iyi olcaginiz inanın aklıma bile gelmezdi saygılar çok teşekkürler sezgin ben
20 Şubat 2021