Yasmin Sezen

Yasmin Sezen

3/5
Merhaba! Ben Yasmin, Falbahçem'de sizlerle beraberim hislerimle ve deneyimlerimle sorularınız doğrultusunda sizlere rehberlik edeceğim.

Yasmin Sezen

 

Ben Yasmin, Falbahçem'de sizlerle beraberim hislerimle ve deneyimlerimle sorularınız doğrultusunda sizlere rehberlik edicem. Herkesi bekliyorum :)

Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Çok kısa yorumluyor,3cümlecik ağzım açık kaldı samimiyetsizliğe...bu sitedeki en kısa yorum. Bu kadar kısa bir yoruma tahammül edebileceksiniz atın tabi,ama hakkınızı haram edersiniz sonra... Sıfır emek sıfır bilgi sıfır sevgi sıfır samimiyet,sıfır detay.
29 Kasım 2020
Hızlı detaylı tüm sorumlara cevap aldım güzeldi
1 Kasım 2020