Toprak

Toprak

4/5

Antik ve gizemli Tarot kartları ile şaşırtıcı kehanetler yapılabilmekte, bilinmeyen geleceğe ışık tutularak daha iyi kararlar alınabilmektedir.

Toprak

Antik ve gizemli Tarot kartları ile şaşırtıcı kehanetler yapılabilmekte, bilinmeyen geleceğe ışık tutularak daha iyi kararlar alınabilmektedir... 78 adet kart ile insanın geleceği arasında ne gibi bir ilişki olabilir... İnsan zihni, uzantısı olduğu ve herşeyin bilindiği evrensel zihin ile nasıl ilişki kurabilir... Zihin karıştırılmakta olan kartları evrensel zihnin derinliklerinden yükselen izlenimlere göre mi sıralamaktadır... Son kart ile Tarot geleceği okumakta mı yoksa geleceği yazmakta mıdır... Kader değiştirilebilir mi... Yoksa Tarot'un arkasında insanın henüz ulaşamadığı bazı gizli güçler mi vardır..
Tarot falının kart dizilimleri ve her bir kartın neyi ifade ettiği yazar. Danışanın önce bulunduğu durumu ve onun sorduğu soruları göz önünde tutarak ,ileride onu nelerinin beklediğini yazarım. Maksimum 40 dakika içinde öngörümü danışanıma yollarım. Bu baktığım diğer fallar içinde geçerlidir. Tamamen o falın kurallarına uygun şekilde paylaşımımı yapmaktayım. Net cevaplarımla sizleri bekliyor olacağım.. 

NOT: BİLGİLERİNİZİ, YAZILI FAL KISMINDAN DERT KÖŞESİNE TIKLAYARAK ÜCRETSİZ GÖNDEREBİLİRSİNİZ. İSTENİLEN BİLGİLER-SİZİN VE VARSA KARŞI TARAFIN FOTOGRAFLARI, AD SOYADI, DOGUM YERİ DOĞUM SAATİ VE ANNE ADI.

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Teşekkür ederim
30 Aralık 2020
Fal attım ikigundur bakmıyor
30 Aralık 2020
27 Şubat 2021