Sezgi

Sezgi

5/5
Merhaba ben Sezgi! 10 yıldır kahve falı, Tarot ve Katina falı bakıyorum. Artık sizlerin de yoluna ışık tutmak için Falbahçem'deyim.

Sezgi

Kahve falınızı pozitif enerjimle açık ve net yorumluyorum, tabiki negatif olayları da atlamıyor, bu olaylara karşı sizi uyarıp neler yapmanız konusunda sizi yönlendiriyorum.

Telefonda fal baktırmak için tıklar tıklamaz falcınız sizi arayacak. 0850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Telefon numaranız tamamen gizli kalacaktır.
30 Kredi / DK.
Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Ağzına yüreğine sağlık selamlar sezgin ben çok teşekkür ederim
21 Aralık 2020
yorumunuz tutarlıydı, teşekkür ederim
21 Kasım 2020
Yorumlarınız için tesekkür ederim.
11 Kasım 2020
Ne güzel ne detaylı bir yorumdu :) enerjine sağlık. Mutlu ettin ♥️
11 Kasım 2020
Ablacığım arayan bendim açmadın.Kac zamandır yoksun. Akşam ne olur çevrim içi olur musun? Sana ve hislerine çok ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden Ablacığım...
6 Kasım 2020
Canımın içi,her zaman yanımda olan ablam benim...Hemen çevrim içi olduğunda ilk arayan ben oluyorum seni sanırsam ???? o kadar yanımdasın ki bunu hissediyorum artık. Seni seviyorum canım ablam benim❣
19 Ekim 2020
Kendisi ile ilk defa görüştüm dün. O kadar naif o kadar kibar bir bayan ki...Ses tonu ile huzur veriyor insana.Hissiyatı o kadar kuvvetli ki şaşırmamak elde değil...Bugün yine aradım kendisini ve daha da arayacağıma benziyor ???? Yolunuz bir kerede olsa kesişsin derim...❣????(Begüm)
17 Ekim 2020