Mucize

Mucize

5/5
Merhaba! Ben Mucize. Sizlere fal dünyasının o mucizevi kapısını aralamaya ve hayatlarınıza ışık tutmaya geldim.

Mucize

Gelecekte sizi bekleyen ve geçmişte gizli kalan bütün soruları cevaplamaya hazırım sizlerinde öğrenmek istedikleriniz var ve sabırsızlanıyorsunuz biliyorum. Cevaplar tam olarak burada! O gizli ışığın içerisinde ve ben de size bunları yansıtmaya geldim. Bakımını yaptığım fallar kahve falı, tarot falı, iskambil falı, aşk falı, su falı ve yıldızname bakımı. Ayrıca durugörü yeteneğim ile sorularınız ve odaklandığınız konu ile ilgili detaylı bilgiler sunmaya açığım. Ayrıca kişisel danışmanlık ve aşk danışmanlığı için benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Telefonda fal baktırmak için tıklar tıklamaz falcınız sizi arayacak. 0850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Telefon numaranız tamamen gizli kalacaktır.
30 Kredi / DK.

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Hiç memnun kalmadım zaten bir kahve falının yorumu neredeyse 2 gün sonra geldi. Baktırdığıma kredilerimin gidişine üzüldüm ben pişman oldum hiç tavsiye etmem.
29 Kasım 2020
Enerjine nasıl da hayran kaldım, hiç bitmesin istedim :) Şahane bir bakımdı. Dilerim öngörülerin çıkacaktır, en kısa sürede yeniden görülmek üzere :)
8 Eylül 2020
Sesli ve inanılmaz detaylı en önemlisi sorunuzu en ince ayrıntısına kadar yorumluyor
3 Temmuz 2020
Tesekkurler
26 Haziran 2020
27 Haziran 2020
26 Haziran 2020