Mucize

Mucize

5/5
Merhaba! Ben Mucize. Sizlere fal dünyasının o mucizevi kapısını aralamaya ve hayatlarınıza ışık tutmaya geldim.

Mucize

Gelecekte sizi bekleyen ve geçmişte gizli kalan bütün soruları cevaplamaya hazırım sizlerinde öğrenmek istedikleriniz var ve sabırsızlanıyorsunuz biliyorum. Cevaplar tam olarak burada! O gizli ışığın içerisinde ve ben de size bunları yansıtmaya geldim. Bakımını yaptığım fallar kahve falı, tarot falı, iskambil falı, aşk falı, su falı ve yıldızname bakımı. Ayrıca durugörü yeteneğim ile sorularınız ve odaklandığınız konu ile ilgili detaylı bilgiler sunmaya açığım. Ayrıca kişisel danışmanlık ve aşk danışmanlığı için benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Enerjine nasıl da hayran kaldım, hiç bitmesin istedim :) Şahane bir bakımdı. Dilerim öngörülerin çıkacaktır, en kısa sürede yeniden görülmek üzere :)
8 Eylül 2020
Sesli ve inanılmaz detaylı en önemlisi sorunuzu en ince ayrıntısına kadar yorumluyor
3 Temmuz 2020
Tesekkurler
26 Haziran 2020
27 Haziran 2020
26 Haziran 2020