Laris

Laris

5/5
Küçüklüğümden beri hislerimde yanılmadığımı çevremdekiler tarafından aldığım yorumla onaylatmış bulunmaktayım. Tarota olan ilgim de geçmişten geliyor.

Laris

Küçüklüğümden beri hislerimde yanılmadığımı çevremdekiler tarafından aldığım yorumla onaylatmış bulunmaktayım. Tarota olan ilgim de geçmişten geliyor. Her kartın vermiş olduğu anlam kişinin aklındaki soru ile ilgili ufak sırlar saklamakta. Bu sırları birlikte açığa çıkarmak için 6. Hislerimi etkin kullanan birisiyim.

Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Çok teşekkür ederim. Tavsiyenize uymaya çalışacağım.
8 Ocak 2021
Abla çok teşekkür ederim harikasın ;)) ellerine sağlık, çok teşekkürler ;) ;) ;)
28 Kasım 2020
Teşekkür ederim Laris Hanım. Eski partnerimle ilgili öngörüleriniz beni baya üzdü. Lakin, aşık olan kör olur diye boşuna demiyorlar. Tekrar dan çok teşekkür ederim.
3 Kasım 2020