Hera

Hera

5/5

YENİ YORUMCU

Tarot, kahve falı,yaşam koçluğu,ilişki koçluğu konusunda uzmanlaşmış; aldığım eğitimleri ve hislerimi birlestirerek sizlere iyi hizmet vermek için buradayım.

Hera

Merhaba ben Hera küçük yaştan beri hislerim dogrultusun da birçok ongorumun gerceklestigini gördüm.zamanla bu konuda uzmanlasarak Tarot, kahve falı,yaşam koçluğu,ilişki koçluğu konusunda uzmanlaşmış; aldığım eğitimleri ve hislerimi birlestirerek sizlere iyi hizmet vermek için buradayım.Beni tercih ettiğiniz için şimdiden tesekkur ederim.

Yorumlar

İnanılmaz güzeldi. Benim düşündüğüm fakat karışık duygularımı hem çok güzel anlatmış hem de hiç laf kalabağı yapmadan açıkça tavsiye vererek açıklamış. Karşı taraflar ile verdiğiniz detaylar da çok doğru. . Emeğinize sağlık çok verim aldım
30 Kasım 2022
sohbeti ve yaklasimi samimi ve icten..
17 Nisan 2021
Öncelikle , Çok teşekkür ederim gerçekten. Beni o kadar çok iyi hissettirip, hem tarot bakımıyla hemde yakın arkadaşımmış hissiyatını verip tavsiyelerini,görülerini dile getirdiği için. İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerimle tekrardan süpriz şekilde arayacağım. Çok çok sevgiler :)
8 Nisan 2021
Hem Mükemmel hem çok sempatik ve gerçekçi kesinlikle baktırmalısınız
7 Nisan 2021
Çok yerinde bir bakim oldu beğendim ...
28 Mart 2021
Çok iyi.. Kesinlikle denemelisiniz.
27 Mart 2021
Çok güzel bir bakımı. Ben söylemeden herşeyi çok güzel değerlendirdi ve yorumladı. İçimi okudu olacaklar hakkında gerçekçi değerlendirmesi çok iiyidi
27 Mart 2021
İyi bir fal deneyimiydi. Sezgileri oldukça iyi. Tavsiye ederim.
18 Mart 2021
8 Nisan 2021
2 Nisan 2021
27 Mart 2021