Evla Hatun

Evla Hatun

Ben Evla Hatun. Mardin Süryani'siyim. Kahve falında iyi ve kötüyü duymanız mümkün. Neden mi? Zorluklar, bu dünyada güçlenmemizi ve tekamül etmemizi sağlar.

Evla Hatun

Evla Hatun olarak, 40 yaşındayım, parapsikoloji ve fal yorumu ile ilgili eğitimler aldım. 6. hissimin çok kuvettli olduğunu ve profesyonel olarak 20 yıldır fal yorumluyorum. Şu an bu satırları okuduğunuzun tesadüfen olduğuna inanmıyorum. Elbet bir nedeni var ve siz buradasınız! Bu yazıyı okuduğunuza göre hala hayattan ümit ve beklentileriniz var demektir. O zaman doğru yerdesiniz!

Anlaşılabilir, net ve detaylı 3-4 soru sorabilirsiniz. Sizin ve soracağınız kişinin doğum tarihini ve adını kesin olarak belirtin. Falınızın net çıkabilmesi için bu bilgiler gerekli!

Eksik bilgi ve fotografsız gelen falları üzülerek iade edeceğim.(aşk, genel, sağlık gibi..)

Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.