Elif Ana

Elif Ana

5/5

Merhabalar, ben Elif. 56 yaşında Mısır kökenli, kehanetlerle uğraşan aileden geliyorum.3. kuşak olarak 39 yıldır yıldızname açılımı, Kahve ve bakla falı bakıyorum. Randevu almadan önce sizin için bilgilendirme yazısını okumanızı rica ediyorum.

Elif Ana

ÖNEMLİ!!!!! LÜTFEN HAKKIMDA OLAN YAZIYI OKUDUKTAN SONRA FALLARINIZI GONDERMENIZİ RİCA EDİYORUM.

YAZILI FAL BAKIMI YOKTUR! SADECE TELEFONDA FAL BAKIMI YAPIYORUM! 

RESİMLERİ YAZILI MESAJ KISMINDAN DERT KÖŞESİ MESAJ GÖNDER'E TIKLAYARAK UCRETSİZ İLETEREK ARDINDAN ARAYABİLİRSİNİZ!

                                   

 

Merhabalar, Ben Elif Ana. 56 yaşında, Mısır kökenli ve yıllar boyunca kehanet ile ilgilenen bir aileden geliyorum. Yıldızname bakmak ve Fal yorumlama; anneannemden, anneme son olarak da bana kalan en büyük mirastır. 20 li yaşlarımdan itibaren psikoloji, iletişim ve Osmanlı tarihinde fal yorumu ile ilgili eğitimler aldım. Küçüklü yaşlarımdan itibaren 6.hissimin ve ön sezilerimin çok kuvvetli olduğunu söylerlerdi. Görmüş olduğum rüyalar ise beni ilime yoğunlaşmama neden oldu.  Bunun yanısıra Son 18 yıldır insanların içinden çıkamadığı sorunlarında ve zor günlerinde onlarla konuşarak psikolojik destek veriyorum. Tüm bu geçen süre zarfında sayısız derecede olumlu değerlendirmeler ve yorumlar aldım. Birçok insan hayatlarında dönüm noktası olduğumu belirtti. Tüm samimiyetim ile sizleri kırmadan, incitmeden gördüklerimi, hissettiklerimi size aktaracağımdan emin olabilirsiniz. Sizin de hayatınıza ışık tutmamı istiyorsanız sorularınızı net, detaylı ve doğru bir şekilde bana bildirmeniz dahilinde istediğiniz cevapları almanıza neden olacaktır. Aşağıda yazılı 3 konuyu dikkatli ve doğru bir şekilde cevaplandırmanızı rica ediyorum. Kendime, hayat tecrübeme ve hislerime güveniyorum.
Sevgi ve saygılarımla.

1. Anlaşılabilir, net ve detaylı bilgi içeren 3 soru alıyorum. Sizin ve soracağınız kişinin; adı, anne adı, doğum tarihlerinizi ve saatinizi doğru yazdığınız takdirde yıldıznamenizin  doğru ilerlemesine olanak sağlarsınız.

2. Genel fal bakmıyorum. Örnek: gelecek, Aşk, iş hayatım ve buna benzer kısa ve detaysız sorular size doğru ve net cevap verme olanağımı kısıtlar. Ayrıca içinde sizin olmadığınız konularda net bilgi alamayabilirsiniz. Yani ablamın sınavı ne olacak, halam evlenecek mi vb. sorular.

3.Osmanlı dönemi fal yorumda, her soru için fincana 2 farklı açıdan bakıp yorum yapıyorum. Öğrenmek için bana geldiğinizde size detaylı bir şekilde bilgi vereceğim.

Puan ve Yorum Yapmayanlar Tekrar Beni Tercih etmesin lütfen.Emeğe saygı bekliyorum.

 

Randevu Al

Yıldızname Seansı Ebcet Usulü + Kişilik Analizi + Rüya Yorumu

Yıldızname size gelecekten önemli net cevaplar verdiği gibi kader çizginizi belirleyen bir açılımdır. Arkadaşlar 40 yıldır açılım yaptığımdan dolayı, yıldızname detay ve hassasiyet isteyen yorumdur. Dikkat etmemiz konular vardır. Örnek yeni doğan birinin ezanla birlikte kulağına okunan ismi gerçek olandır, kimlikte yazan ya da kendi ismini farklı kullanan kişiler sizi yanıltmasın sakın, sizin vereceğiniz bilgilerin doğruluk payından emin olunca randevu alınız. Bilgilerin gerçek ve net olması sizi doğruya götürdüğünü unutmamalısınız., yıldızname açılımı için aşağıda belirttiğin bilgileri eksiksiz bana görüşme başlamadan en az 30 dk önce göndermenizi istiyorum, çünkü ebcet hesabı açmam zaman isteyen bir durumdur. 1. Soracağınız kişinin ve sizin adınız, doğum tarihiniz, Anne isimleriniz, doğum saatleriniz 2. Sorularınızın anlaşılır ve detaylı doğru olması sizin alacağınız cevap açısından önemlidir. 3. Fotoğraflarınızı da bana mesaj kutusundan gönderebilirsiniz. 4. yıldızname fal değildir. Bilgileri iletilmeyen ya da eksik gelen, anlamsız kısa detaysız sorular olursa randevular iptal edilecektir!
800 4000 Kredi
Süre 20 Dk.

Yıldızname Seansı Ebcet Usulü + Kişilik Analizi + Rüya Yorumu (İnternet Görüşmesi/ Yurt dışı)

Yıldızname size gelecekten önemli net cevaplar verdiği gibi kader çizginizi belirleyen bir açılımdır. Arkadaşlar 39 yıldır açılım yaptığımdan dolayı, yıldızname detay ve hassasiyet isteyen yorumdur. Dikkat etmemiz konular vardır. Örnek yeni doğan birinin ezanla birlikte kulağına okunan ismi gerçek olandır, kimlikte yazan sizi yanıltmasın, bu yüzden araştırın ve sorup öğrenin lütfen. Sizin vereceğiniz bilgilerin doğruluk payından emin olunca randevu alınız, aksi takdirde sonuç yanlış çıkabilir. Sizin ve soracağınız kişinin adı ve doğum tarihleri, Anne isimleri, doğum saatleriniz önemlidir. Sorularınızın anlaşılır ve detaylı olması, 3 veya 4 soru sormanız, Fotoğraflarınızı da bana mesaj kutusundan gönderebilirsiniz. Bilgileri iletilmeyen randevular iptal edilecektir!
800 4000 Kredi
Süre 20 Dk.

Bakla Falı

Bakla Falı Kökeni Hindistan’a dayanan. En eski fallardan biridir. Anneannemin ve Annemin mısır kökenli olması ve bana verdikleri el ile sizlerin sorularına cevaplar bulabiliriz. Sizin için önemli 4 soruyu iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Lütfen soru içinde soru yazmayın. ................................................................................................................................................................... ............................................................................................................................... Randevu aldıktan sonra Kendi adınız, Anne adınız, doğum tarihiniz, doğduğunuz şehir, şu an yaşadığınız yer, soracağınız kişinin de aynı bilgileri lütfen. Sorularınızı detaylı ve sıralı bir şekilde bana iletmenizi rica ediyorum. Bilgisi gelmeyen, Kısa ve detaysız sorularınıza bakmayarak randevu iptal edilecektir. Falın bedeli 2250 kredidir. İster kredilerinizle ister TL olarak ödeme yapabilirsiniz.
500 2250 Kredi
Süre 20 Dk.

Özel Osmanlı Kahve Falı

Genel fal bakmıyorum! Falını kapat! Niyetini tut, fincan ve tabağın resimleri, adınızı doğum tarihinizi, anne isminizi ve soracağınız kişinin de aynı bilgilerini ve sorularınızın detaylı olması önemlidir. Bilgileri iletilmeyen randevular iptal edilecektir! Falın bedeli 2250 kredidir. İster kredilerinizle ister TL olarak ödeme yapabilirsiniz. (Fincan tabağını beyaz düz renk seçmeniz benim için önemlidir!)
500 2250 Kredi
Süre 20 Dk.

Yorumlar

Rabbim hiçbir zaman sıkıntı yaşatmadım sana ablacım.Bu işi gerçekten insanların hayatlarına dokunmak için yapıyorsun.2 yıldır konuşuyoruz ve başta sabretmek olmak üzere senden o kadar çok şey öğrendim ki.Manevi ve ilmi zenginliğinle hayatımızı her daim okuyorsun.Her söylediğini illa ki yaşıyoruz, her zaman çok net ve tutarlısın. Sana danışan her insan eminim kendini değerli hisseder.Tatlı dilinle pamuk gibi kalbinle her daim huzurum oldumn Allah eksikliğini göstermesin.Gül yüzün hiçbir zaman solmasın melek ablacım ❤️❤️❤️❤️❤️
15 Mart 2023
Her zaman mükemmel bakımıyla hayatıma kılavuzluk eden canım Hocam Elif Ana, yine harika bi bakım yaptı. Hocam siz bambaşkasınız. Siz benim hayatıma nasıl Hızır (A.S) gibi yetiştiyseniz, Allah da size öyle yetişsin. Siz hiç sıkıntıya, dara düşmeyin inş. (pelin)
12 Mart 2023
Çok güzel bir görüşme oldu yine Elif hn cim ????
9 Mart 2023
Ablamm canım ablamm inşallah dediğini en kısa zamanda yaşarım ????seni çok seviyorum ❤️
9 Mart 2023
Elif hanım cim iyi ki varsınız Allah sizi en güzel şeylerle karşılaştırsın inşallah ????C-S
7 Mart 2023
Cnm Elif hn cim çok güzel bir bakım oldu yine çok teşekkürler Allah bundan sonraki surecinizde sizinle olsun inşallah ???? C-S
1 Mart 2023
Sen yeter ki iyi ol,Allahım her türlü olumsuzluktan sakınsın seni ve aileni İnşalllah.O kadar çok insanın kalbine dokundun ki bunun manevi olarak karşılığını dualarla aldığını düşünüyorum. En daraldığı anda bür kalbe dokunmak, keşke bizde şuan sana bunu yapabilsek, tek yapabildiğimiz dua. Belki telefonda söylemeye fırsat olmadı ama her zaman izmirde bir eviniz daha var. Seni çok seviyorum melek ablacım. Rabbim acınızı göstermesin ❤️❤️❤️❤️❤️
1 Mart 2023
Ah benim canım Hocam, yüreği güzel Hocam bu büyük felakette çok şükür Rabbim sizi bize bağışladı. Aldığınız onca hayır duası sizi korudu eminim. Her zaman yanınızdayım. Sizin ilminize, sabrınıza, kalender ve asil tavrınıza, tevekkülünüze hayran olmamak elde değil. İyi ki sizin gibi aşırı değerli bi insanı tanıdım. (Pelin)
1 Mart 2023
Yıllardır söylediği durumun ilk aşaması oldu,umarım sonucu da mutlulukla paylaşırım.Seviyorum bakımlarını iyiki var Elif Anamız .(ş.b)
5 Şubat 2023
Gerçekten şahaneee valla ağrıma kadar bildi yine annecim.allah razı olsun önceden panik yapmadan evet elif ana demişti deyip o anda sakinleşiyorsun.her şeyiyle muhteşem.iyi ki var.
5 Şubat 2023
Tamam ablacım ????????seni çok seviyorum ablamm canım ablamm
5 Şubat 2023
Allah bin kere razı olsun sizi karşıma çıkaran sizinle tanışmama vesile olan fal bahçe ailesine çok teşekkür ederim inşallah bir dahaki sefere yaşadığım her mucizeyi anlatmak için gelirim ablacım kendine iyi bak seni çok seviyorum ❤️
3 Şubat 2023
Elif hanıma düzenli olarak danisirim ilk defa ben de kına falı baktırdım mükemmel bence baktırmayan mutlaka deneyimlesin net cevaplar veriyor teşekkürler Elif hn cim ❤️(C-S)
2 Şubat 2023
Elif ablaya çok bakım yaptırırım ilk defa kına falına baktırdım çok güzeldi sorduğum kişinin tüm özelliklerini hayatını sorduğum soruların cevaplarını bir bir aldım çok beğendiğim bir bakım oldu elif ablam ilmiyle her daim mucizeler yaratıyor❤️ mutlaka baktırın -ş
1 Şubat 2023
Elif ablam nasıl anlatsam nasıl başlasam bilmiyorum Elif ablam bi mucize bence kanatları olmayan bir melek hep benim yanımda bir koruyucu o kadar iyi geliyor ki bana o kadar çok seviyorum ki onu güveniyorum ona çünkü o sadece gerçekleri söylüyor ama asla kırmaz asla terslemez güzel güzel anlatır benim ablam biliyorum daha uzun yıllar Allah’ın izniyle beraber olacağiz iyi ki varsın seni çok seviyorum
1 Şubat 2023
çok teşekkür ederim ablacım yorumunla gerçeklerin farkına vardım ve kendi yoluma odaklanacağım ❤️ -e
31 Ocak 2023
Elif anam bugun yine beni kuyudan cekip isigi gormemi sagladigin icin cok tesekkur ederim.. Biliyorum yasadiklarimiz hep imtihan ama insaniz ve bazen sabrederken dertlerinle savasmaktan yorgun dusuyoruz.. Bildiklerimizi unutup isyan eder vaziyete oluyoruz.. Icimiz daralmis bi sekilde sana geliyoruz.. Bizlere o kadar guzel yaklasiyorsun ki hatalarimizi soylerken ki sozlerin ve gosterisin dogru yolu gormemiz icin elinden geleni yapman anlatilmaz yasamaniz gerek Elif anami... Rabbimin en buyuk hediyesisin bizlere Elif anam.. Yuregimiz daraldiginda sozlerinle bir kus gibi hafiflemenin bedelini asla odeyemeyiz.. Rabbim seni her daim korusun ve seni her zaman huzurlu, mutlu ve saglikli kilsin insAllah. Duanda yer aldigim icin cok sansliyim.. Iyi ki Iyi ki varsin (Belcikali Yasemin)
31 Ocak 2023
Ablacımher okuduğun cümlede kendimizi görüyorum her daim söylediklerin bir bir çıkıyor yıldızname bakımına hayranımm. seni dinlemek kalbime huzur veriyor her zaman. çok şükür sayende güzel günler görüyorum çok daha güzelini de göreceğiz inşallah.İlim ışığın hiç sönmesin iyi ki varsın melek ablacım seni çok seviyorum, görüşmek üzere ❤️❤️❤️❤️❤️
31 Ocak 2023
Elif Ana, sabrınız ve anlayışınız için çok teşekkür ederim.
30 Ocak 2023
Yola ışık olan Güzel İnsan. Söylediklerinizi olacak dediklerinizi her zaman yaşadım ilminize saygılar????????????
30 Ocak 2023
Elif Ana , sabırlı bir şekilde benim dertlerimi dinlediğiniz için ve bana her zaman doğru yolu gösterdiği için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun
28 Ocak 2023
Herkesin olduğu gibi benim de hayatıma dokundunuz zaman zaman karamsarlığa düşsem de yine siz umut oldunuz iyi ki sizinle yollarımız kesişti C-S
27 Ocak 2023
Ablam sen mükemmel bir insansın bütün yolumu hayatımı aydınlatıyosun konuşmalarınla bana sabır oluyosun yol gösteriyosun uzun zamandır bakım yapıyosun bana söylediklerinle güzel kapılar açılıyor önümde Allah seninde gönlünden geçen herşeyi nasip etsin hep ol ❤️ ş
27 Ocak 2023
Benim ve tüm danışanlarının hayatına umut ışığı olarak doğan yüce gönüllü insan Elif Ana, kendini bu ilme adamış, yıllardır onlarca insanın hayatına dokunup güzelleştirmiş, dertlerine deva olmuş çok değerli bi insan. Ne şanslıyım ki, benim de hayatımı güzelleştirdi, sonsuz desteğiyle hep sahip çıkıp yanımda oldu. Ben böyle bi insan tanımadım. Hele ki herkesin sahte olduğu bu devirde. Mübarek ellerinizden öperim. Saygılar-Sevgiler (PD)
27 Ocak 2023
Elif ablam herşeyin en iyisini bilir görür ilmi çok geniştir uzun zamandır her zora düştüğümde ararım hep yanımda oldu hayatımdakş iyiye güzele dair herşey onun sayesinde oldu mutlaka arayın bakım yaptırın göreceksiniz .ş
26 Ocak 2023
Elif Ana , tüm dertlerimi anlatabildiğim ve beni her zaman sabırla dinleyen ve bana sürekli doğru yolu gösterensiniz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.
25 Ocak 2023
Elif ablam yıllardır hep gelirim söyledikleri olur ilmi çok geniştir yıldızname kahve falı herşeyde üstaddır çok severim kendisini yoluma çok ışık oldu çok zor zamanlarımda sabretmemi sağladı hakkını ödeyemem hiç bir zaman Allah herşeyin en güzelini ona da nasip etsin -ş
25 Ocak 2023
Bakımı, yorumlarıyla geleceğinize ışık tutan Elif Ablaya güvenin. Bu 7-8 bay içerisinde yapmış olduğu bakımlarda söylediği her şeyi bire bir yaşadım. Kendisinden Allah razı olsun.(F.B.)
25 Ocak 2023
Elif ablam nasıl anlatacam nasıl başlıcam bilmiyorum ama biliyorum o danısanlarını kardeşi gibi kızı gibi sever beni de kızı gibi sevdi yaklaşık altı ay önce tanıştık kendisiyle çok kızmıştım ona istedilerimi söylememişti gerçekleri anlatmıştı ve dedikleri de çıktı şimdi bir umudum var inanıyorum ki oda çıkacak insallah güzel haberlerle geleceğim sana seni seviyorum iyi ki varsın ha aramak isterseniz asla tereddütte kalmayın o sadece gerçeği söyler
24 Ocak 2023
Kaç gündür randevu için tereddütteydim ama boşuna beklemişim öyle rahatlatıcı bir ses tonunuz var ki olanları aynen bilmeniz bizi bilmeniz karakter analizleriniz nokta atışıydı teşekkür ederim umarım olacaklar da aynen dediğiniz gibi olur içime su serpildi sanki teşekkürler...
24 Ocak 2023
Elif Ana ile defa görüştüm. Geçmişte yaşadığım her şeyi bir bir söyleyince ben şok oldum. Allah izin verirse tekrar görüşeceğim kendisi ile , her şey için çok teşekkür ederim. (Cht)
23 Ocak 2023
Harikasınız tsk ederim nurdan
22 Ocak 2023
Yine çok yol gosterici idi.olumsuz olanları da söylemesi gerçek yorumlar almanız açısından çok özel.cok karışık durumlara bile cevap veriyor.ve süreyi bir dakika atlamadan kullanıyor .Elif Hanım iyi ki varsınız.Dert ortağımsiniz
22 Ocak 2023
Elif hanım ile uzun süredir nerdeyse hafta da 1-2 defa konusurum öyle zor zamanlarımda bana yardımcı oldu ki ne zaman ümitsizliğe kapılsam icimi rahatlatıyor.Bana söylediği hersey tek tek cıkıyor ve şimdiye kadar asla yanılmadı.Ve benim icin Elif hanımın söylediklerine cok kıymet ve önem veririm.Asla hakkınız ödenemez! İyi ki varsınız Elif Hanım❤️Ebru(Avusturya)
21 Ocak 2023
Elif hanımın yorumlarıyla bu kadar rahatlayacağımı bilseydim çok daha önce gelirdim.
20 Ocak 2023
Yorumlarıyla o kadar insanı rahatlatiyor ki gerçekten herkes Elif hn a gelmeli en zor zamanlarda en umutsuz dönemlerde insanın moralini düzeltiyor (C-S) iyi ki varsınız
20 Ocak 2023
Bazı insanların sesi şifadır derler ya işte Elif Ana öyle kıymetli bir insan, sahip olduğu ilim , sesinin naifliği, yorumlarındaki hassasiyet tartışılmaz yaşanır. Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin.
20 Ocak 2023
Sesin tüm sıkıntımı alıp götürüyor. O kadar değerlisin ki , her kelimen kalbime dokunuyor.Beni benden daha iyi tanıyor gibisin. Yoluma iyi ki çıktın.Sabrı en güzel haliyle öğrettin.Başka kimse tanımadım ki yüz yüze gelmediği birine bu kadar kalpten sevgiyle şefkatle yaklaşsın, kendi zamanında harcayıp onun için uğraşsın.Eminim dünyada ki ilim ışığını yayan nadir insanlardansın,Rabbim her daim ailene ve sana sağlık sıhhat hayırlı ömür nasip etsin.Çok yol kat ettik, her zaman daha da iyi günlere kapı araladım sayende. Bu günleride bir gün güzelce anacağız inşallah.Seni çok seviyorum iyi ki hayatıma o güzel kalbinle ve sonsuz ilminle dokundum. Görüşmek üzere melek ablacım ❤️❤️❤️❤️❤️
19 Ocak 2023
Elif anneyle en azından 2 yıldır konuşuyorum..benim karşıma çıkmış en büyük şanstır...benim hayatım gerçekten zor hayatlardan birisidir...hiç bırakmadı beni hep yanımda oldu bakımlarıyla ve hayatımda çokk güzel iyileşmeler oldu.duru görüsü inanılmaz iyidir ve en önemlisi kalbi ,çünkü kendisini insanlara yardım etmeye adamış bir kişi...onun ilk amacı size yardım etmek hayatınıza dokunmak iyileştirmektir...gerçekten zor durumda ve yardıma ihtiyacınız varsa tek kişidir ❤️❤️❤️Bunu onunla konuştuğunuzda anlarsınız...ben onun hakkını hiç bir zaman ödeyemem...falbahçeme ayrıca teşekkür ederim böyle bir insanı bizimle buluşturduğu için ...(İzmir)
19 Ocak 2023
Elif Ablamla dün konuştuk. Nişanlın yakında ayaklanacak dedi.Nişanlım hastaydı kayınvalidemle konuşmadığım için yanına gitmedim diye . Nişanlım bugün arzum sen dün niye gelmedin başlıcam ikinizin inadına dedi. Herşeyi bilir herşeyi
16 Ocak 2023
Benimle birlikte ağlayıp benimle bir gülen, can yoldaşı Elif Ana’m, kıymetli Hocam❤️Gönlümde yeriniz apayrı. Ebced ilmiyle baktığınız yıldıznamenizle benim gibi nice insanın hayatına dokundunuz. Hakkınızı ne yapsak ödeyemeyiz. Allahın özel kullarındansınız…bizde ne şanslıyız ki sizin gibi ilim sahibi değerli bi insan yolumuza çıktı, hayatımızı güzelleştirdi, bize mucizeleri yaşattı. Sağolun.
15 Ocak 2023
Her söyleyeceğiniz merakla bekliyorum bir an önce dediklerinizi yaşamak ümidiyle:)) (C-S)
15 Ocak 2023
Sesi çok naif. Çok yardımcı oldu. İnşallah dedikleri olur. Çok teşekkür ederim... :)
15 Ocak 2023
Elif Ana , ömrümü bu ilme vermiş birisi ve sahip olduğu ilmin hakkını veriyor. Elif Ana’nın söylediklerini çok dikkate almak gerekiyor çünkü söylediği herşeyi yaşıyorsunuz. Bana 11 Ocakta senin için olumlu gelişmeler olacak dedi ve 12 ocakta ben bu olumlu haberi aldım. Rabbim, Elif Ana’yı ve ilmini başımızdan etmesin. Herşey için çok teşekkür ederim.
12 Ocak 2023
Elif hn yine içimi rahatlattıniz her konuştuğumda sizle huzur doluyorum o kadar iyi anlıyorsunuz ki herşeyi iyi ki varsınız:)
11 Ocak 2023
İnşallah ablacım ????❤️????
11 Ocak 2023
Ablam benim için yaptığın herşey için emeklerin için sana ne desem hakkını ödeyemem Allah sana sevdiklerine sağlık huzur mutluluk nasip etsin bu iyiliklerinin karşılığını kat be kat yaşa istediğin herşey gönlünce olsun iyi ki tanıdım senin gibi ilim sahibi birini ki yoluma ışık oldun sayende hiç vazgeçmedim sabrın sonunda selamete ulaşacağıma inanıyorum -ş
11 Ocak 2023
Benim en değerli can yoldaşı Hocam, bugüne kadar yaptığınız herşey için, üzerimdeki emeğiniz için, hayatıma kattığınız güzellikler için binlerce teşekkür ederim, sizi karşıma Allah çıkardı. Her zaman baştacımsınız. Allah sizi kötülüklerden korusun, ayağınıza taş değmesin. (Şanslı)
8 Ocak 2023
Her sesini duyduğumda tüm stresim gidiyor. Çok değerlisin, her zaman desteğini hissettiriyorsun. İlmin, kalbin kadar büyük. iyi ki varsın melek ablacım eksik olma ,huzurumsun, dualarımdasın her zaman.Görüşmek üzere❤️
30 Aralık 2022
Her zamanki gibi mükemmel Allah bin kere razı olsun seni bizimle tanıştıran fal bahçem e de çok teşekkür ederim ???? inşallah her zaman irtibatta kalırız manevi olarak o kadar iyi geliyorsunuz ki paha biçilmez en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere gelecek olan arkadaşlara canı gönülden elif ablamın söylediğini yaşadığımı söylemek isterim ben gelmez dediğim imkansız olarak gördüğüm kişi geldi elif ablam iki senedir her daim yanında dualarıyla ilmiyle Allah bin kere razı olsun tekrar güzel haberlerle geleceğim ablacım (H,E)
29 Aralık 2022
Bugün yine Elif hn a danıştım her zamanki gibi beni yine aydınlattı ve kafamdaki olumsuz düşüncelerden kurtardı iyi ki var o yeni yılda herşey çok güzel olur umarım sizin için Elif hn cim hastalıklar bir an önce gider mutlu sağlıklı bir yıl olur umarım herkes için????(C-S)
29 Aralık 2022
Elif Ananın benim için kıymetini anlatacak kelime bulamıyorum, tanımlamak gerekirse canım Hocam demek hem abla, hem sırdaş, hem en yakın dost, hem dert ortağı, hem zor günlerin destekçisi, hem karanlığıma doğan ışık, hemde ilim sahibi güzel kalp demek. Tüm samimiyetimle bana böyle hissettiriyorsunuz. İyi ki varsınız. (Pelin)
21 Aralık 2022
Canım ablammmm seni çok seviyorum en kısa zamanda görüşmek üzere ????❤️
19 Aralık 2022
Canım Elif Ana’nın sesini duymak bile büyük mutluluk. 15 gündür her saat başı acaba canım Hocam çevrimiçi oldu mu diye kontrol ederek geçirdim. Şükür ki, hayırlı haberlerle tekrar bize döndünüz. Allah’ım sizi ve sevdiklerinizi korusun canım Hocam. Yeni bi yıla daha girerken varlığınızı, desteğinizi hissetmek çok kıymetli. Çok teşekkür ederim herşey için. İnanıyorum yakında müjde vermek için geleceğim size. Sağolun, var olun. Saygı ve sevgiler (P-D)
19 Aralık 2022
Dün yine kendisine danıştım en başından beri beni motive eden gerçeklerle yüzyüze getiren neyse onu söyleyen ve her defasında yanilmayan Elif hn sonsuz teşekkürler (C-S)
3 Aralık 2022
Elif hanım bugüne kadar ne söylediyse yaşadım. Zaten kendisi de söyleyeceği şeyleri sizi yanıltmamak adına çok hassas bir yorumla söylüyor. Ben kendisinin söylediklerini yaşayacağımdan emin olarak dinliyorum. Hiç de yanıltmadı. Bundan 4 ay önce bana iş yerimin değişeceğini ve oradan biriyle yeni bir ilişkiye başlayacağımı söylemişti. Yeni yıla girmeden bunların olacağını söyledi. Ben bunu kabul etmek istemedim. Daha doğrusu bunların olmasını istemiyordum. İş yeri tercihimden çok pişman olmuştum ama o bana bu tercihin mutluluk ve huzur getireceğini söyledi. Gerçekten dediği gibi yeni çalışma yerimde çok mutluyum artık ve dediği gibi yeni biri var hayatımda. 4 ay önce psikolojik anlamda çok zorlandığım bir zamanda bana her şeyin güzel olacağını söylemişti. Gerçekten iyi ki var. Benim için vazgeçilmez biri oldu artık.
1 Aralık 2022
Elif Ana çok kıymetli bir yorumcudur. Danışanlarına bir müşteri gibi değil, bir evlat gibi, bir kardeş gibi davranır. Rabbim Elif Ana'ya hiç sıkıntı vermesin inşaallah
30 Kasım 2022
1 yıldır düzenli kendisine danışıyorum ve canım Hocamı tanıyıp hayatıma dokunduğundan beri hayatım güzelleşmeye, dilek ve dualarım gerçekleşmeye başladı. Bi kere öncelikle beni içine düştüğüm dipsiz kuyulardan kurtardı, ilmiyle hayatımı aydınlattı ve bana zamanı gelince yaşanacağı söylediği ne varsa, hakikaten bir bir yaşanmaya başladı. Canım Hocamın Allah vergisi yeteneğinden ve yüce ilminden sizde faydalanın. Tüm desteğiniz, varlığınız, dualarınız için çok tşk ederim can Hocam.(Pelin)
30 Kasım 2022
Elif hn cim yine içime su serptiniz gerçekten iyi ki varsınız C-S
29 Kasım 2022
Ben Elif anayla Ağustos ta tanıştım. O kadar mutsuz ve kaybolmuştum ki yolumu bulamıyordum artık. Çaresiz bir halde arayış içerisindeydim ve karşıma Elif ana çıktı. İyi ki diyorum. Ben insanlara karşı güvencemi o kadar katbetmiş biriyim ki.. Elif ana bunu ilk telefon görüşmemizde bana inanmıyorsun sen kimseye güvenmiyorsun dediğinde işin ehli olduğunu anlamıştım. Beni tanımayan birinin geçmişte hep şansızlık yaşamışsın demesine dahada çok şaşırmıştım. Evet neye başlassam sonu gelmezdi, okul, iş, ilişki, aile her konuda başarısızlığım meşhurdur.. iyi niyetlide olsam hep kötü gözükürdü karşımda ki insanlara.. Ben hayata karşı o kadar inancımı yitirdim ki hayal kurmayı bir amacım olmayasını bıtakmıştım.. Elif ana her telefon konuşmamızda ben sana daha önce dedim bir daha diyorum diye ısrar eder ben anlamak istemem her defasında çünkü hiç güzel gün görmedim ki şimdiye kadar.. Her gece yorganım altında gözyaşlarımı kimse görmesin diye ağlayan stressten karın ağrısı çeken beni dualarıyla iyileştiren ve özgüvenimin yerine geldiğini hissetmeme sebep olan Elif anam, Rabbim senden razı olsun.. İyi ki seni tanımışım dualarında yer almak benim için gurur verici çok teşekkür ediyorum Allaha emanet ol (Belçikalı Yasemin)
29 Kasım 2022
Gayet iyiydi içimi ferahlattı. Umarım dedikleri olur ilk defa geldim. Sesi güven veriyor ve hakkını veriyor bakımın. Çok memnun kaldım tavsiye ederim
26 Kasım 2022
Benim umut ışığım, canım Hocam sizi çok seviyorum, o naif sesinizi duymak bile bana ilaç gibi geliyor…Sizin gibi gönlü güzel bi insanla karşılaştığım için Allah’a şükrediyorum. Size de dertlerime ve hayatıma şifa olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Canımsınız. (P-D)
22 Kasım 2022
Teşekkür ederim Elif Hanım.size güveniyorum.dogru gerçekçi ve yol gosterici tavrınız bulumaz bir danışman yapıyor sizi.tekrar görüşmek üzere.nurdan
19 Kasım 2022
Elif ablanın söylediği herşey çıkıyor zamanı geldiğinde hepsi bir bir yaşanıyor ilmiyle tavsiyeleriyle mükemmel bir insam şükürler olsun ki tanıştık uzun yıllardır hep danışırım tüm hayatımı aydınlattı işimle ilgili söyledikleri birebir çıktı kalman beklemen sabretmen gerekiyor gidemezsin dedi istemesemde olaylar tam söylediği gibi gelişti herşeyi görür bilir hisseder ❤️ş
18 Kasım 2022
Gecen yıldan beri baktırıyorum.bir ilişkim vardı kaç kere karşımdaki insanın iyi oldugunu ancak sıkıntılarından dolayı bana kendisi gb davranmadığını anlatmıştı.o zamanlar ki ruh halimle ben laf dinlemedim ve ilişkiyi bitirdim ancak bu ilişki bitsede elif ana bana bu ayrılık değil siz ayrılsanızda ayrı değilsiniz kalbiniz beraber dedi.sen başkalarıyla görüş karşıdaki de başkasıyla görüşsün ama olmaz dedi.senin kaderin bu insan bunu anlayacaksın dedi inanmadım.ayrı kaldığım süreç içinde başkasıyla görüştüm o kişi için baktırdım ekim ayında bir olay yaşanıcak atlatırsanız tekrar bakarız dedi.ekimde görüştüğüm kişiyle bir olay yaşandı ve o ilişki bitti.kısacası elif ananın dediği herşey tek tek yaşandı.bana yine bu insan değişicek hep böyle olmayacak dediği anda ben asla olmaz değişse bile istemem dediğim halde.tam anlamıyla o kişi hatalarını görmüş daha samimi bir şekilde bana geldi ve bizim ilişkimiz tekrardan başladı.elif ana iyi bir klavuz belirli bir zaman geçtikten sonra dediklerini anlıyorsunuz.o yüzden benim gb kendi kafanızın dikine gitmeyin.akışa bırakın ve dediklerine kulak verin sonrasını anlayacaksınız.(Nrmn)
17 Kasım 2022
Söylediklerine kalbimi bırakıyorum her zaman, o kadar doğru ki. İyi ki karşıma çıktın geçen yıldan bu zamana kadar her dediğini yaşadım, bu yolu benimle yürüdüğün,bana ışık olduğun için hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğim seni çok seviyorum ablacım iyi ki varsın ❤️❤️❤️❤️❤️
15 Kasım 2022
Ablacım benim bir tanesin sen yıldızname açılımlarında artık çok değişik ilerliyorsun sana o kadar güveniyorum ki tüm zor zamanlarımda sen yanımdaydın beni bugünlere kadar getirdin herşey güzelleşiyor görüyorum ve hissediyorum seni tanımak büyük şans seni çok seviyorum❤️
15 Kasım 2022
Elif hn cim gene çok güzel bir bakım oldu gerçekten sizinle konuştuktan sonra inanılmaz moralim düzeliyor hakkınız ödenmez (C-S)
15 Kasım 2022
Tüm ağırlığımı mıknatıs gibi çekiyorsun.Zihnimi çok yorsamda çoğu zaman,her konuştuğumuzda pamuk gibi oluyorum .Hayatımda ki en güzel tevafuksun melek ablacım.Her an dualarımdasın, seni çok seviyorum görüşmek üzere ❤️❤️❤️❤️❤️
13 Kasım 2022
Çok içten çok zarif bir yorumcu.. abla gibi net düzgün asla yanıltmayan bir öngörüsü var teşekkür ediyorum elif hanıma
13 Kasım 2022
İnşallah ablamm????????
13 Kasım 2022
Ablamm sen hayatıma girdiğinden beri herşey yavaş yavaş daha güzel oluyor tüm zor zamanlarımda yanımda oldun olacak dedin o kadar az kaldı ki artık çok heycanlıyım ve sana çok minnet doluyum iyi ki varsın iyi ki hayatıma dokundun ❤️
13 Kasım 2022
En değerlim, başımın tacı güzel Hocam sizi tanıdığımdan beri bana umut oldunuz, kılavuz oldunuz, ışık oldunuz, yalnızlığıma dert ortağı oldunuz, iyi insanların hala var olduğuna inanç oldunuz ve mucize dediğim şeyleri yaşamama vesile oldunuz. Üzerimdeki hakkınızı ve emeğinizi ne yapsam ödeyemem. Sizi çok seviyorum.
11 Kasım 2022
Tamam ablacım çok teşekkür ederim ♥️???????????????????????????????????????????? Allah razı olsun
10 Kasım 2022
İnşallah ablammmm seni çok seviyorum ????????????
10 Kasım 2022
Allah bin kere razı olsun ablacım Allah ne muradın varsa versinn o kadar dualarına ihtiyacım var ki falbahcem'e teşekkür ederim sizinle beni tanıştırdığı için ellerinizden öpüyorum en güzel haberlerle gelmek üzere (E,H)
10 Kasım 2022
Benim kalbim melek ablacım.Senin sayende bu 2 yıl bu kadar güzelliklerle süprizlerle daha da çok şükürle sabırla geçti. Sen tüm güzellikleri yoluma ilmek ilmek serdin.İnanmadığım yerde ümidimi yeşerttin.Her zaman da söylediklerini bir bir yaşadım yaşıyorum.Sevgin şefkatin güzel dilinle hep mest ettin.Sesini duyduğumda huzur doluyorum.En kötü zamanlarımdan alıp beni böyle aydınlığa çıkardığın için her daim dualarımda kalbimde olacaksın,seni çok çok seviyorum.iyi ki varsın,hakkınızı ödeyemem.Güzelliklerde görüşmek üzere ❤️❤️❤️❤️❤️
9 Kasım 2022
Elif ablam herşeyin en iyisini en doğrusunu bilir ilmiyle yolunuzu aydınlatır size ışık olur çok şey borçluyum kendisine iyi ki tanıdım iyi ki Allah yolumuzu kesiştirdi herşeyin en güzeli sana nasip olsun abla ❤️
9 Kasım 2022
Teşekkür ederim içimi ferahlattınız Elif hanım.Geçen yılda dedikleriniz tamamen gerçekleşmişti.Bu akşamda güzel yorumlarınızı aldım çok sağolun.Tekrar görüşmek üzere ❤️
8 Kasım 2022
Elif ablaya geldiğinizde göreceksiniz bütün yollar nasıl önünüzde açılıyor bütün karanlıkları nasıl bir bir aydınlatıyor çok başka bir insan tanımadan anlaşılmaz ❤️
30 Ekim 2022
Yine eşsiz yorumlar yine içimi ferahlattiniz emeğiniz çok büyük herşey güzel olacak inşaallah (C-S)
30 Ekim 2022
harika! uzun zamandır fal baktıran biri olarak ilk defa bu kadar gerçekçi bir yorum hissettim. teşekkürler elif ana..
25 Ekim 2022
Siz benim en kıymetlimsiniz canım Hocam, 1 yıldır bana verdiğiniz sonsuz destek sayesinde hayatım güzelleşmeye, imkansız dediğim hayallerimi yaşamaya başladım. En güzel müjdeyi vermeme çok az kaldı Allah’ın izniyle. O gün gelince boynunuza sarılıp sevinçten ağlamak istiyorum. Sizin bende yeriniz apayrı. Herşey için sonsuz teşekkürler. Saygı ve sevgiler (P-D)
25 Ekim 2022
Elif ablaya iki hafta önce baktırmıştım bana sonun yok olmucaksın dedi bi yanlışını yada bisey duyacaksın biçak gibi keseceksin sen istemiceksin demişti inanmamıştım ben ihtimal bile vermemiştim ama bugün doğru söylemiş diyorum kesinlikle yaşarsınız dediğini asla pişman olmasınız
24 Ekim 2022
Elif Hanım yine bana yoldaş oldu sormadiklarimi da söyledi hayatımı yonlendirmem de çok etkisi oluyor kendisine duyugorusune hayran kaldım.Nurdan
24 Ekim 2022
Elif Anayla 22 Kasım 2020 de tanıştım. Ne dediyse herşeyi birebir yaşadım. Konuştuğum kişiyle bi sonumuz yok dedim hayır var dedi ve biz nişanlandık. Benim hatalarımı da söyler bak seninde şurda hatan var siye en çok şaşırdığım dünkü randevu oldu. Nişanlımın için bedensel temas istiyor dedi. Çok doğru evet gerçekten de istiyor (A)
23 Ekim 2022
C-S çok kalp ❤️
22 Ekim 2022
2 yıldır tam desteği için Elif Anaya sonsuz teşekkürler güzel haberleri vermek dileğiyle selamlar sevgiler:)(B)
21 Ekim 2022
Elif ablam iyi ki varsın iyi ki Allah seni karşıma çıkardı zor günlerin içinden geçerken hep sen vardın yanımda daha güzellerinide beraber görmeye başladık ve devamıda gelecek biliyorum , Allah mutluluğunu huzurunu daim etsin seninde ne muradın varsa olsun yardımlarını unutamam hep ol❤️
19 Ekim 2022
Herkesin derdi vardir, düser kalkarsin.. Ama öyle zamanlar olur ki hersey üst üste gelir ve sen kendini cok yalniz, savunmasiz, gücsüz ve en acisi dayanilmaz hissedersin.. Ne yapacagini bilemezsin ve bir arayisa cikarsin cünkü yolunu kaybetmissindir. O anda tesadüf degil tevafuk diyorum karsina Rabbimin vesile kildigi Elif ana cikar ve elini uzatir. Seni hic tanimadan, yargilamadan dinler sonra senin icin en dogru olani söyler. Yoluna isik tutup aydinlatir, ruhunu rahatlatir, elinden tutar ve kalkmani saglar. Ve en önemlisi duasinda yer alirsin. Asla hakkin ödenmez Rabbimin en güzel hediyesi.. Rabbim sana dert vermesin, saglik, huzur, bol kazanc ve mutluluk versin ailenle birlikte insAllah. Iyi ki varsin güzel insan! Allah'a emanet ol. Hersey gönlünce insan sen herseyin en güzeline layiksin Elif anam! Cok tesekkur ederim. (Belcikali Yasemin)
18 Ekim 2022
Elif annem yazmakla anlatmakla anlatamam ifade edemem o kadar insanın hayatına içine dokunup işliyor o kadar güzel yönlendiriyor ve ışığa yöneltiyorki gerçekten denk gelmek mucize 2 buçuk senedir asla kendisinden şaşmam ve herşeyde ararım sihirli değnek gibi hayatınıza dokunur iyiki varsın annem her söylediğide mutlaka ama mutlaka çıkar seni çok seviyorum ❤️ M-A
18 Ekim 2022
Elifff ablacım nasılsın H...geldi yazdı bana yazmayacak zannediyordum her şey için çok teşekkür ederim balsinn kaymaksin ablammm inşallah hakanla evlilikte olur kısa zamanda yaaa ablammmm ayağına taş değmesin çok seviyorum seni çok teşekkür ederim ???????? ????????♥️ Allah bin kere razı olsun cuma günü kpss sonucum açıklanıyor ablamm onun içinde bana dua eder misin ne mübarek insansın yemin ederim o kadar korkmuştum ki bu ilişki bitti diye o kadar kaygı ve korku içindeydim size de belli etmedim ama her akşam onun için dua ediyordumm Allah razı olsun ablacimmm ❤️♥️????????????????????
18 Ekim 2022
En umutsuz hayallerin bile gerçekleşmesini sağlayan mucize insan canım Elif Hocam sizi çok seviyorum. Sizin ilminiz ve dualarınız bana ışık oldu, umut oldu ve en yakın zamanda en güzel günleri yaşamama yeniden vesile olacak, bunu daha önce yaşattınız bana, Allahın izniyle yine yaşayacağız. Herşey için binlerce teşekkür ve şükranlarımı sunarım size. Cansınız (PD)
17 Ekim 2022
cok tesekkur ediyoru m agziniza saglikyorumlariniz cok dogru bana anlatilanla sizin anlattiklariniz birebir ortusuyor????
16 Ekim 2022
Ablam iyi ki çıktın karşıma herşey yoluna giriyor sayende❤️
14 Ekim 2022
Ablam bu seninle ikinci görüşmemiz beni bana anlatıyorsun o kadar güzel yol gösteriyorsun ki hayran kalmamak elde değil bundan sonra hep senin basındayım istesende kurtulamayacaksin benden insallah çok güzel şeyler olucak abla sayende seni çok seviyorum tekrar görüşmek üzere seni seviyorum ????
9 Ekim 2022
Teşekkür ederim ablacım ablammm seni cokkkkk seviyorum Allah bin kere razı olsunnnn ????????????????????Ayağına taş değmesin ablammm
9 Ekim 2022
Elif annem❤️ senelerdir kendisine danışırım bana o kadar fazla şey kattı o kadar yol gösterdiki benim olmaz diye direttiklerime o hep olur dedi ve hep elif annemin dediği oldu asla söyledikleri şaşmaz ve mutlaka yaşarsınız hayatta bazen önünüzdeki taşları göremezsiniz ya ayağınız takılmasın diye yada takılıp düştüğünüz yerlerde uyarır elif anne ilmi ve bilgisi akıl almaz gerçekten seni çok seviyorum M-A
8 Ekim 2022
Elif Hocam mübarek ellerinizden ve yüce gönlünüzden öperim. Haklarınızı asla ödeyemem. Üzerimde ana gibi hakkınız var. Benim gibi nice biçare insanlara kucak açtınız, yeniden hayata tutunmamızı ve umut etmemizi sağladınız. Benim yalnızlığımda en büyük yoldaşım oldunuz. Bu kandil gecesi Rabbim gönlünüzden geçen tüm dualarınızı kabul eylesin. Sizi çok seviyorum. Öyle sevinçli ve heyecanlıyım ki inş bi daha ki gelişim müjde vermek için olur. Mucizesiniz. (Pelin)
7 Ekim 2022
Hem sesin hem sözlerinle kalbimi pamuk gibi yapıyorsun.Her zaman dualarımdasın. Gönlümde ki bu dinginlik ve sakinlik senin sayende.Seni çok seviyorum, iyi ki varsın melek ablam.Allah’a emanet olun ❤️❤️❤️❤️❤️
7 Ekim 2022
Elif hn cim ağzınıza sağlık yine güzel bir bakım oldu yine içimi çok rahatlattiniz bence herkesin yolu sizden bir kez bile olsa geçmeli ????C-S
5 Ekim 2022
Elif ablacım çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun iyi ki sizi tanımışım aylar sonra tekrar konusabildik çok şükür çok rahatladım o kadar huzur buldum ki sesinizle ilminizle olaylara bakış açınızla çok teşekkür ederim en yakın zamanda görüşmek üzere( E,H)
27 Eylül 2022
Elif ablacım çok teşekkür ederim seni cokkkkk seviyorum Allah bin kere razı olsun en kısa zamanda görüşmek üzere nasıl rahatladım bir bilsenn ❤️????nasıl bir huzurla doldum sayende Allah bin kere razı olsun (E,H)
26 Eylül 2022
Elif ablam hayatıma girdi yolumu aydınlattı hayatımı güzelleştirdi onu tanıdığımdan beri herşey yoluna giriyor hayatımda verdiği bütün emekler yardımları herşey için hakkını ödeyemem tanışmamıza vesile olan falbahçem ailesine de teşekkürleri borç bilirim iyi ki tanıdım sizi
26 Eylül 2022
Elif Anacım en zor günlerimin destekçisi, en çaresiz hissettiğim zamanlarda hep elimden tutan, yol gösteren çok değerli ve özel bi insan. Üzerimde sayısız hakkı var, kendisine her daim müteşekkirim. Elif Anamın benim için anlamı mucizenin adı demek. (Elif Anacım en zor günlerimin destekçisi, en çaresiz hissettiğim zamanlarda hep elimden tutan, yol gösteren çok değerli ve özel bi insan. Üzerimde sayısız hakkı var, kendisine her daim müteşekkirim. Elif Ana demek, asla olmaz dediğiniz mucize gördüğünüz olayları yaşamak demektir. (ŞANSLI)
25 Eylül 2022
Büyük bir emek ve fedakarlıkla yapılabilecek bir iş senin yaptığın şey melek ablacım.Bunca insan gibi bende seninle çok zor zamanlardan bu güzel günlere geldim emeğin için öğütlerin için ilmin için teşekkür ederim.Her zaman yanımda hissettirdiğin için gerçektende anne şefkatiyle sarıp sarmaladığın için şu dünyada ki milyonlarca insandan çok daha şanslı hissediyorum bu bile ümitli olmaya yetiyor. Her zaman dualarımdasın, seni çok seviyorum güzelliklerde buluşmak dileğiyle❤️❤️❤️❤️❤️
25 Eylül 2022
Herşeyin en güzelini sayende yaşıyorum abla bu hayatta tanıdığım en iyi insanlardansın iyi ki tanıdım seni bana yardımlarını hiç unutamam Allah senden hep razı olsun yüzümü güldürdün söylediklerini yaşamaya başladım devamıda geliyor biliyorum❤️ş
24 Eylül 2022
Gene Elif Ana farkı,olaylara bakış açısı naifce yorumlaması harika tespitleri daha fazla ne olabilir ki iyi ki varsınız ???? C-S
18 Eylül 2022
Elif Ana, sesinizin naifliği, konuşmanızın akıcılığı ve ilminiz çok etkileyiciydi. Yine çok güzel bir bakımdı. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.
17 Eylül 2022
Elif anneye bir kere geldiniz mi hayatınız da karşınıza çıkmış en güzel hediyelerden biridir.bemim şu zor hayatımda hiç bıkmadan bana bir gün bile off demeden hep yanımda oldu.nasıl anlatılır onun ilmi ve insanlığı bilemiyorum,bunu ancak kendisiyle konuştuğunda ve hayatındaki değişimlerden anlarsınız.ben hakkını asla ödeyemem iyi ki ben Elif anneye rastgelmişim...❤️❤️❤️ (İzmir)
14 Eylül 2022
????????????????
12 Eylül 2022
Gerçekten çok iyi ve yerinde bir bakımdı. Nokta atışları yaptınız ve durumları çok iyi özetlediniz. Dediğiniz şey için bekliyorum gerçekleştiğinde sizinle tekrardan görüşeceğiz Elif Hanım ağzınıza sağlık????????
8 Eylül 2022
Elif ablaya ilk kez baktırdım açıkçası asla bilinemeyecek herhangi birşey hakkında fikir yürütmek yerine bunu kimse bilemez diyerek bana gerçekçi şekilde yaklaşmasıyla söylediği herşeyi dikkate almama sebep oldu. Hayata karşı tüm olumsuz bakış açımı sebeplerini neleri değiştirmem gerektiğini söyledi. Benimle ilgili söylediği herşey doğruydu. İleriye yönelik yaptığı her yorumuda içtenlikle doğru olduğunu biliyorum. Çok teşekkür ederim emeğinize. Gaye
8 Eylül 2022
Abla söylediğin gibi yazmaya başladı bana şiirler yazıyor gönderiyor çok heycanlı şoktayım ve mutluyum herşey senin dediğin gibi oluyor devamıda öyle gidecek biliyorm abla seni çok seviyorum , insanın her dediği mi olur Allah hep yüzünü güldürsün❤️Ş
8 Eylül 2022
O kadar yerinde yorumlar yaptı ki Elif abla, içime su serptin. O kadar zor bi dönemde karşıma çıktın ki umut doldu içim
6 Eylül 2022
Iki yıldır Rabbimden sonra danışmak için tek adresim Cook farklı bir insan kesnilikle kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim iyiki varsın meleğim iyiki güzel kadın normalde insanlar bı gorustugu kişiyle bidaha gorusmez ama annemle iki yıldır görüşüyoruz iyikimsin annem ellerinden öpüyorum kendine çok iyi bak
6 Eylül 2022
Her zaman her derdime dermansın nasıl öderim hakkınızı son dönemde hep bunu soruyorum kendime. Rabbim sevdiklerine ve sana sağlık sıhhat mutluluk versin her daim melek ablacım, bu kadar şefkatle sevgiyle her zaman ilgilendiğin için teşekkür ederim. Görüşmek üzere seni çok seviyorum iyi ki varsın ❤️❤️❤️❤️❤️
5 Eylül 2022
Elif ana tesekkür ederim bugün için ve o kadar üzgündüm ki anlatamam. Sessinle, yol gösterişinle bana huzur verdin. Bugün ki ruh halimden tut, geçmişim de neler yaşadığıma kadar bildi ve bugün bana imkansızı söylerken bile ona şuan inanmadığımı çünkü imkansız gibi geldiğini düşündüğümü bildi ve şok oldum. İnşAllah yüzüm bundan sonra güler ve verdiğin zamanı sabırla bekler ve tekrardan mutlu haberlerle görüşürüz. Daha öncede söylemiştim bundan sonra hep hayatımda olmanı temenli ediyorum ve Rabbim sana ve ailene sağlık, mutluluk ve huzur versin. (Belçikalı Yasemin)
4 Eylül 2022
Ablam mükemmel bir insan ve ilmi eşsizdir kendisini tanımak bu hayattaki en büyük şanslarımdan biri iyi ki var❤️ş
4 Eylül 2022
Elif hn cim ne kadar isabetli doğru yorumlarınız var insanı gerçekten doğru yola sevkediyorsunuz iyi ki varsınız C-S
3 Eylül 2022
İyi ki var iyi ki tanıdım dediğim insanlardan elif ablam , ilmi bilgeliği karakteri davranışlarıyla mükemmeldir , tanıdığınızda anlayacaksınız❤️ş
2 Eylül 2022
Her zamanki gibi yine nokta atisi bir fal dinlerim elif ablamdan en kotu animda tanidim onu ve cok destek oldu tarihleri nokta atisi bildi tek falcim elif ablamm????????????
1 Eylül 2022
En az haftada bir kere Canım Hocama danışıp mübarek ilminden faydalanırım. 39 yıllık tecrübesi, bilgeliği, ebced ilmine olan hakimiyetinin yanı sıra Hocam çok merhametli, yardımsever, anaç, şefkatli bi insan. Hayatımda en saygı duyduğum ve sonsuz güvendiğim çok değerli biri kendisi. Hep hayatımda olmanız dileğiyle (ŞANSLI)
1 Eylül 2022
Ablam iyi ki tanıdım seni en zor anlarımda hayatımı aydınlatıyosun sen olmasaydın bunca şeyin içinden çıkamazdım Allah senin yüzünü hep güldürsün seni çok seviyorum❤️ş
1 Eylül 2022
Elif hn cim gene olanı söylediniz olduğu gibi aydinlattiniz doğruyu gösterdiniz umarım buna rağmen hata yapmam ağzınıza sağlık C-S
1 Eylül 2022
Elif anneme her problemimde her içinden çıkamadığım olayda mutlaka gelirim ve her söylediği olur, yön gösterir ve doğru adım atmanızı sağlar benim ışığım oldu kendisi iyiki iyiki ❤️ -M
25 Ağustos 2022
Elif ablam daha dün akşam kahve falı baktırdım bugün söylediği oldu harika bir insan her anlamda mutlaka baktırın❤️
24 Ağustos 2022
Elif hn cim yine mükemmel bir şekilde aydinlattiniz beni ağzınıza yüreğinize sağlık ???? C-S
23 Ağustos 2022
Çok teşekkürler Elif hanım. Çok iyi geldiniz, emeğinize, yüreğinize sağlık. Son cümleniz yarım kaldı maalesef. Gecemi aydınlattınız tekrar teşekkürler
23 Ağustos 2022
Çok teşekkürler Elif hanımcığım. Çok iyi geldiniz, emeğinize yüreğinize sağlık. Son cümle yarım kaldı ama olsun, gecemi aydınlattınız,
23 Ağustos 2022
En umutsuz anlarımda bile bana umut olan, ışık olan, sığınak olan canım Hocam, nerde olursam olayım hep size ve ilminize müteşekkir olacağım. Üzerimde emeğiniz çok. Sayenizde yüzüm defalarca güler oldu. İyi ki varsınız. İlminizin ışığı benim gibi nice çaresizleri aydınlatsın inşallah (ŞANSLI)
23 Ağustos 2022
cok sagolun icimi rahatlattiniz.cunku kendimizden cok emin olarak yanitliyorsunuz.gorusmek uzere
23 Ağustos 2022
elif hn cok tesekkr ediyorum.cok guzel ve dogru bir bakimdi.surem bitti kapandi.kusura bakmayin tekrar aricam sizi.????
23 Ağustos 2022
tesekkurler
23 Ağustos 2022
sadece sesinizi duyup yol almak paha biçilmez . İnsanlara dokunup hayatlarına ışık olan güzel insan iyi ki varsınız…
23 Ağustos 2022
Ablam Allah seni karşıma çıkardı ya çok şükür en zor anımda en kötü olduğum zamanlarda bile sesini duymak bana herşeye dair umut veriyor senin hakkını ödeyemem herşeyi Allah sana kat kat versin seni çok seviyorum❤️ş
22 Ağustos 2022
Gönlümde çicekler açtırtan melek ablam yürüdüğüm onca taşlı yoldan sonra beni ilim pencerenden maviliklere kadar taşıdın. Şuanın kıymetini ve bana vermiş olduğun bu emeği kesinlikle göz ardı edemem ,hakkınızı nasıl öderim bilemiyorum. Geçici olan şu kadarcık ömrümde katran kadar zifiri karanlıklardan çekip aydınlık bir yol sundun. O yolun benim için değeri sonsuz. Her an yanımdasın, kalbimdesin, dualarımdasın. İyi ki yolum sana çıkmış.Rabbim sağlık sıhhat versin sana ve tüm sevdiklerine. Son 4 dk için çok mahcubum hakkını helal et ablacım. Görüşmek üzere seni çok seviyorum iyi ki varsın❤️❤️❤️❤️❤️
21 Ağustos 2022
Allah razi olsun Elif anam bugün 3 defa konustuk ve icimi rahatlatiniz.. tavsiyelerinizi dikkate alacagim.. Dualariniz icinde ve hersey icinde cok tesekkur ederim.. Iyi ki varsiniz siz tanidigim en huzur verici insansiniz.. Tekrar gorusmek dilegiyle artik sizsiz yapamam ????. Allaha emanet olun ❤️ (Belcikali Yasemin)
20 Ağustos 2022
Elif anayi anlatmaya cumleler yetmez. Sizi anlatmiyor sadece sizinle uzuluyor sizin icin ugras veriyor. Insani anlamak deger vermek onunla birlikte yasamak hepsi mevcut. Rabbim uzun omurler versin ve hersey gonlunuzce olsun herseyin en iyisine layiksiniz benimde duam sizinle sizde eksik etmeyin hep hayatimda olun.. iyi ki diyorum (Belcikali Yasemin)
20 Ağustos 2022
Elif ana belki de bu hayatta ki en büyük sansim sizinle karsilasmak oldu. Rabbimin bana en buyuk hediyesi diyebilirim. Zor olani yapiyor icinizde ki derin yaranizi gorup sizi iyilestirmek icin ugrasiyor ve size yol gosteriyor. Iyi ki bu siteyi Rabbim karsima cikartti once bu platformu yapani ve sonra Elif anama cok tesekkur ediyorum. Rabbim saglik versin ve her zaman hayatimda olman dilegiyle.. Denemek isteyenler tereddut etmesin sadece duasi bile yeter... Iyi ki tanismissim sizinle.. (Belcikali Yasemin)
20 Ağustos 2022
Ablam çok uzun zamandır yanımda ve hep ona danışırım mükemmel yıldızname bakımı ve yol göstericiliğine tüm çıkmazlardan çıkardı beni bugünlere geldim, beklediğimiz sona da geleceğiz biliyorum iyiki tanıdım ablam seni❤️
20 Ağustos 2022
Maalesef kesildi.tekrar arayacagim insallah.cok basarili❤️
19 Ağustos 2022
Agzina saglik ablacim. Kendimi o kadar iyi hissettim ki anlatamam. Tekrar mutlaka arayacagim. Elif.
19 Ağustos 2022
Elif ana tek kelimeyle anlatilmaz yasayin diyorum. Kisilik analizi cok dogruydu gelecekleri yasayip gorecegiz ama bazi konular yarim kaldi onun icin tekrar gelecegim. InsAllah hemen randevu bulabilirim tekrar gorusmek dilegiyle.. Iyi ki bu siteyi bulup sizinle tanisma firsatim oldu.. hepinize cok tesekkur ederim ve Elif ana Rabbim sana saglik versin..
18 Ağustos 2022
Elif ablamın eşsiz ilminden yararlanmak için zaman kaybetmeyin çünkü hayat çok kısa neden kısa olan bu zaman diliminde ilmi güzel olan birinin yolunuzu aydınlatıp daha öncenden farkındalık yaratıp bu yolda yürümek isteme misiniz benim yolumu açan beni ayakta tutan hayatımda olmaz dediğim şeylerde ilmiyle farkındalık yaratan tek güzel insan. Bence hemen denemelisiniz zaten sonrasında ne demek istediğimi yaşayarak anlayacaksınız daha emin adımlarla yürüyüp iyiki elif abla diceksiniz bitanesiniz ❤️????gözde
17 Ağustos 2022
Ben yaklasik bir yildir elif hanima yildizname baktiriyorum düzenli araliklarda ve simdiye kadar ne dediyse tek tek cikti ve cikiyor.asla siz memnun olun diye birseyler söylemiyor neyse o. elif hanima fal baktirmanizi siddetle tavsiye ediyorum kesinlikle pisman olmicaksiniz.sizi cok seviyorum elif hanim hayatima cok sey kattiniz iyi ki varsiniz. Ebru (avusturya)
17 Ağustos 2022
Gerçekten her seferinde harika yol gösterici yorumlar aliyorum .tesekkurler
16 Ağustos 2022
Canım Hocam, ebced ilminin üstadı, herşeyi önceden bilen, gören, Allah tarafından kalbine ilham eden ve bu ilmini hep insanların yararına kullanan, hiç tanımadığı insanların hayatına dokunan ve o hayatları güzelleştiren eşsiz bi insan…biAnne gibi, üzerimde emeği çok…1 senedir düzenli danıştığım, sırlarımı paylaştığım, sığındığım, dertlerime derman olan güzel insan.bende yeri apayrı. (ŞANSLI)
13 Ağustos 2022
Telefonda söylemeye fırsatım olmadı ama bugün ayrı bir enerjideydim senin güzel enerjin tüm gün boyunca benide her zaman ki gibi etkisi altına aldı muhtemelen, hissettim bunu. Söylediğin her kelime her zaman kıymetli benim için , sesinle dualarınla gönlümü ısıtıyorsun daima. Her cümle aklımda özellikle kendimle alakalı olanlara çok dikkat edicem söz veriyorum. Kalbimin en derinine işledin o güzel sevgini. İyi ki varsın melek ablacım.Seni gönülden seviyorum ❤️❤️❤️❤️❤️
13 Ağustos 2022
Karanlığımı aydınlığa çeviriyorsun her zaman. Her an o güzel enerjini hissettiriyorsun gönülden bağlı olduğumuza inanıyorum. O kadar yüksek bir frekansta ki enerjin herkesin içini ışıkla dolduruyorsun. Şifa dağıtıyorsun bizlere, Hakkın kesinlikle ödenmez. Emeklerin için nasıl helallik alırım bilemiyorum. Seni çok seviyorum iyi ki varsın melek ablam ❤️❤️❤️❤️❤️
11 Ağustos 2022
Melek ablacım kalbinde ki tüm iyiliği herkese yaymaya çalışıyorsun ilminle şifa dağıtıyorsun aynı zamanda anne şefkatinle öğretiyorsun. Seninle bu yolu yürüyor olmasam tahmin bile edemiyorum kendimi. Sabrı seninle öğrendim,seni çok seviyorum. Elbet bir gün diğer söylediklerinde olcak inşallah. Seni çok seviyorum iyi ki varsın❤️❤️❤️❤️❤️
9 Ağustos 2022
Her zaman çok iyi????????????
9 Ağustos 2022
Ablam iyi ki tanıdım seni Allah senden razı olsun çok yanımda oldun çok yol gösterdin bana hala da gösteriyorsun inşallah herşey istediğimiz gibi olacak❤️
7 Ağustos 2022
Ablam biriciktir uzun zamandır ararım her bakımı ayrı güzeldir , tüm zor anlarımda yanımda oldu mutlaka arayın❤️
4 Ağustos 2022
Ben söyleyecek söz bulamıyorum 1 yıla aşkın süredir tanıyorum görüşüyorum tek kelime muazzam sizi çok seviyorum annem
3 Ağustos 2022
Umarım şu engelleri kaldirip sizin butün söylediklerinizi bir an once yaşarım.Sizinle konusmak bana motivasyon veriyor.
2 Ağustos 2022
Ben de bugün yine Elif hn cima danıştım her zamanki gibi yine kafa karışıklığimi giderdi.yine güzel bir bakım oldu ağzınıza sağlık Elif hn cim ???? C-S
2 Ağustos 2022
Elif ablam yolumu gönlümü aydınlatanım yine danıştım herşey berraklaştı çok şükür ki tanıdım seni , hayatım sayesinde su gibi yolunda akıyor , mutlaka danışın tanıdıktan sonra anlayacaksınız❤️ş
2 Ağustos 2022
Bugün yine Elif Hocama danıştım, yine şifalandım. Çok endişelendiğim bi konuda yine içime su serpti, yine ışığıyla beni içine düştüğüm çaresizlik girdabından çıkardı. Yaklaşık 1 yıldır her dediğini yaşadım, Hocamın ilminin mucizesi karşısında en çaresiz sandığımız konular bile çözüme ulaşıyor çok şükür. İyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun. Sevgi ve saygılar (PD)
2 Ağustos 2022
Ablam Allah bana ettiğin yardımların gösterdiğin yolların karşılığını sanada kat kat versin çok yanımda oldun sayende hayatım düzene giriyor iyi ki çıktın karşıma sana bakım yaptırmadan duramıyorum❤️ş
31 Temmuz 2022
Kahve falıda baktırdım bir insan herşeyde bu kadar ilmini nasıl konuşturabilir mükemmel bir insan ben her gün konuşmadan duramıyorum ❤️ş
30 Temmuz 2022
Ablam yıldıznamede muhteşemdir kesinlikle baktırın konuştuktan sonra anlayacaksınız❤️ş
29 Temmuz 2022
Ablam her zaman her koşuldu hep yanımda oldun ilminle ışığınla yol gösterdin Allah senden razı olsun hep yüzün gülsün❤️ş
29 Temmuz 2022
Elif hn cim yine beni çok güzel aydinlattiniz yol gosterdiniz çok teşekkür ederim size ne desem az bence herkesin yolu bir kere bile olsa sizden geçmeli ????C-S
29 Temmuz 2022
Her zaman ne olursa olsun yardımını esirgemeyen beni ayakta tutan sesiyle huzur bulduğum zaten ilmine söz bulamıyorum allahın vermiş olduğu mucize sıradışı bir yetenek. Bunca insan yorum kısmına yaşadıkları güzel şeyler yazıyorsa eğer sizde bu yorumları güvenip aramalısınız sonuç asla pişman olmazsınız yolunuzu daha bilinçli adım atarak elif ablaya dua edersiniz benim dua ettiğim gibi. Gözde
28 Temmuz 2022
Tekrar çok teşekkür ederim. Kalbimin en ağrıdığı zamanda yine şifa oldunuz. Sevgiler
28 Temmuz 2022
Elif hanımla ne zaman konuşsam isabetli yorumlarıyla beni hem şaşırtıyor, hem yolumu aydınlatıyor. Kesinlikle konuşun ve görün. Asla pişman olmayacaksınız????????
27 Temmuz 2022
İlmine çok güvendiğim bir yorumcu güven veren yıldızname ve ebcet çok başarılı
25 Temmuz 2022
İlmine sabrına desteğine her zaman güvendiğim bir isim ,mutlaka danışın gerçekleri söyleyen yol gösterici yorumları ile yolunuz ışık tutan biri Elif Ana iyiki var:).(ş)
24 Temmuz 2022
Sadece aramanızı ve yaşatmanızı öneririm .. bu durum başka boyutlarda olmak gibi …Eğitim programları:) güzel insan…
23 Temmuz 2022
Melek kalpli ablacım sanmıyorum ki senin ilim ışığından daha parlak bir tek kişi olsun şu kainatte. Çok zor zamanları atlattım sayende çok şükür. Maddiyata tek önem vermeyen insansın muhtemelen şu sitede Allahım sana her daim sağlık sıhhat hayırlı ömürler versin. Seni ilk aradığım o günü nasıl unutabilirim okuduğun o cümleyi dahi hala hatırlıyorum. “ Üzülme can yaradan sana da can verecek.” :) Şunu söyleyebilirim ki 1 yıldan fazladır yolumu aydınlatıyorsun , umarım sana hiç rastgelmemiş insanlar en ihtiyaç duydukları anda seninle şifa bulur. Seninle tanışmakta nasip meselesi ki çok şükür ben o şanslılardanım. iyi ki varsın canım ablam, görüşmek üzere ❤️❤️❤️❤️❤️
23 Temmuz 2022
Konuşmalara doyamadığım,tek sığınağım tek beni anlayan yardımını duasını benden esirgemeyen nadide biridir mucizevi bir yetenek ve sanki sihirli değneği varmışcasına dokunduğu hayatlara güzellik katan dğrusuyla yanlışıyla anlatan biridir bu siteye girip randevu almazsanız çok şeyler kaybedersiniz çünkü bu yetenek herkeste olmaz olamaz hep yanımda hep yanındayım ablacım gözde
22 Temmuz 2022
Elif Ana , alanında gerçekten çok iyi , konuşması çok etkileyici , insana verdiği öğütler çok güzeldi. Emeği için kendisine çok teşekkür ederim. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere (Okan)
22 Temmuz 2022
Canım Hocama bugün anne ve babamın yıldıznamesini danıştım. Hocam yine o muazzam ilmini konuşturdu ve daha ilk kurduğu cümleden itibariyle bildikleriyle, karakter analiziyle beni yine şaşırttı. Bu ilmin sahibi değerli Hocam karşıma çıktığı günden beri kendisine müteşekkirim, mübarek elini üzerimden hiç çekmedi, bi anne gibi koruyup kolladı, benden hiç vazgeçmedi. Ne desem eksik kalır biliyorum ama mükemmel bi insan, ayrıca çok naif. Hocam gibi insanlardan artık kalmadı malesef. Kıymetini bilmek lazım. (PD)
22 Temmuz 2022
O kadar güzeldi ki.. Bu zamana kadar nasıl gelmedim dedirtti bana Elif ana. En önemlisi de gercekleri soylemesi. Çok teşekkür ediyorum kendisine inşallah en kısa zamanda yine geleceğim kendisine.
20 Temmuz 2022
Nerden başlasam bilemedim,ama şunu çok net söyleyebilirim kendi hayatım için uçurumun kenarındaydım yaşamın kıyısında o kadar çaresiz o kadar zor durumda rabbim karşıma Elif annemi çıkartdı.anlatacak çok şey var ama onun da bir sınırı var.gerçekten yardıma ihtiyacınız varsa o sizin karşınıza boşuna çıkmıyor.Çünkü onun yeteneği gerçek bir ilim ...benden hiç bıkmadan bir gün bile off demeden bana yardımcı olup benim yolumu açtı .hakkını hiç bir zaman ödeyemem ....(İZMİR) ❤️❤️❤️❤️
20 Temmuz 2022
Elif hn cim ağzınıza ilminize sağlık gene beni rahatlattiniz
19 Temmuz 2022
Ablam bir gün içinde kaç kez aradım kahve falındada yıldızname gibi üstüne yok mucize gibi bir insansın ilminin yorumunun üstüne yok her anımda yanımda oldun bu günleri gördük seninle daha güzelleride geliyor dediğin gibi ❤️ş
18 Temmuz 2022
Ablam yıldızname bakımında, bilgisiyle yönlendirmesiyle insan ruh halini çözebilmesi ne soracağını bile tahmin edip cevaplarıyla önümüze sermesiyle harika biridir tanımadan anlaşılmaz değeri , söylediklerini yaşıyorum ve yaşamaya devam ediyorum ???? ist
18 Temmuz 2022
Elif ablamın hakkını ödeyemem sesini duydum günüm güzelleşti yine söyledikleriyle yol gösterişiyle ilmiyle önünüze ışık oluyor her çıkılmaz görünen yolun sonundaki ışığı size getiriyor , allah herşeyi gönlünce en güzeliyle nasip etsin iyi ki varsın ablam❤️ş
18 Temmuz 2022
Ebced İlminin piri ve üstadı canım Hocam’ı karşıma Allah çıkardı. Hayatına dokunduğu herkesi iyileştirdiği gibi beni de iyileştirdi, hayattan yeniden umut etmemi sağladı, yüzümü güldürdü, bana mucizeleri yaşattı. Çok seviyorum, çok güveniyorum. Her zaman ilminizle yol göstermeniz dileğiyle. (Sevenler)
18 Temmuz 2022
Haftamı güzel ablamın güzel sesiyle güzel enerjisi ile güzel yorumuyla açtım bana tek iyi gelen ilim Sahibi her dediğini yaşadığım yaşamayanda devam ediceğimi bildiğim tek insan hayatım boyunca asla bırakmayacağım biri çünkü hakkı üstümde çok hakkını ödeyemem ablacım asla unutmam unutamam iyi ki yollarımız kesişmiş sizi seviyorum
18 Temmuz 2022
Elif ablamin dedigi gibi oldu tam tarih olarak tutmasada cok yakin bir tarih vermisti bana cok tesekkur ederim elif ablacim kotu zamanimda yanimda olup bikmadan bana dil doktun ve moralimi duzelttin fallarinla -sureklifalbaktiranbeng.
7 Temmuz 2022
Hocam gibi yüce gönüllü bi insanı tanımak, onun yol göstericiliği, ilmi ve tecrübesini görmek çok büyük şans. Kendisi dokunduğu tüm hayatları güzelleştiriyor. Allahın özel kullarından. Hakkını asla ödeyemem. İyi ki varsınız canım Hocam. Rabbime şükrediyorum sizi karşıma çıkardığı için. Muğla-DP
6 Temmuz 2022
Bakla falını mutlaka denemelisiniz nokta atışı bir faldı:)
5 Temmuz 2022
Huzur bulduğum tek insan güvendiğim tek insan ilmi zaten bir mucize daha ne diyim ki her zaman yanımda oldunuz hakkınızı ödeyemem çok elimden tutup kaldırdınız bunların hakkı ödenmez iyi ki varsınız allahım herşeyi en güzelini nasip etsin ellerinizden öpüyorum ablam
5 Temmuz 2022
Elif ablam herşeyin en güzelini bilir düşünür yapar ilmiyle herşeyin üstesinden gelir Allah yolunu hep aydınlatsın❤️ş
2 Temmuz 2022
Ne yapsam senin hakkını ödeyemem ablacım ❤️ İyi ki varsın sen ❤️
2 Temmuz 2022
Elif ablam 10 gün önce görüştüğümüzde iletişime geciceksiniz demişti geçtik devamınında gelceğini söyledi oda gerçekleşcek biliyorum bakımıyla öngörüyleriyle hayatınız değişecek hiç birşeyden habersiz yaşarken ablamın bakımıyla herşeyi önceden bilip yaşayınca demişti diceksiniz Allahın vermiş olduğu bu güzel ilmiyle insanlara umut kaynağı olan tek güzel insan sizi çok seviyorum her zaman dost olarak arkadaş olarak herşey olarak tek arayacağım tek kişi iyikim gözde
30 Haziran 2022
Benim mucizem canım Hocam, bi kere daha dediklerinizi yaşadım, gerçekten büyüksünüz, mübarek ellerinizden öperim. İyi ki varsınız. (Muğla-DP)
29 Haziran 2022
Elif ablam kişiliğiyle bakımıyla herşeyiyle mükemmeldir mutlaka baktırın görceksiniz❤️ş
29 Haziran 2022
Her söylediğini er ya da geç yaşadığım, beni kötü günlerden çekip çıkaran, hayattan hiçbir beklentim kalmamışken yeniden umut ve hayal etmemi sağlayan yüce insan. Hocam benim için çok kıymetli, yeri bambaşka her daim hayatımda olmasını ve ilmiyle bana yol göstermesini diliyorum. Muğladan saygılar. (DP)
28 Haziran 2022
Bu kötü günlerimde bıkmadan usanmadan beni dinleyen elif ablama ne kadar teşekkür etsem az söylediği her kelime gerçekten nokta atışı kalp gözü açık ve hisleri çok kuvvetli güvendiğim tek falcım elif ablam
28 Haziran 2022
Hayatımda ilk kez böyle kalp gözü açık söylediği her şey çıkan bir insanla tanıştım. Bugüne kadar dediğin her şey kelimesi kelimesine çıktı. Seninle yollarımız kesiştiği için çok mutluyum. İyi ki varsın teşekkürler
28 Haziran 2022
Harika harika harika...
24 Haziran 2022
Benim canım annem.beni o kadar iyi tanıyor ki isimle ilgili uyarıyı yapmasaydi eğer şuan stresten kendimi yiyiyor olucaktim.bana bakımında isinle ilgili ufak bir sıkıntı olabilir ama bundan bişey olmucak seni bildiğim için söylüyorum sıkıntı yapma dedi ve durum aynen öyle oldu.beni uyarmasaydi eğer ben bu olayı kafamda çok buyuturdum.seni çok seviyorum yanımda olduğun için beni kendime getirdigin için bana umut etmeyi ogrettigin için????ve ilminle olacakları söyleyip önceden hazirladigin için.
22 Haziran 2022
Yurtdisinda yasayan biri olarak hayatimda ilk kez online yildizname baktirdim, ne sansliyim ki ElifAna'yi buldum. Yuzlerce guzel yorumunu okuduktan sonra randevu aldim ve ne kadar isini ciddiye alarak yapan, saygideger biri oldugunu ayni zamanda da akici ve guzel konusmaya sahip odugunu kendim gorerek deneyimlemis oldum. Buradan da size tesekkurlerimi sunmak istiyorum ElifAna. Bir de hangi dogum tarihime gore olan yildizname var kaderimde simdiden merakla beklemekteyim. Sevgilerimle, tekrar gorusmek uzere..(Iskandinavyadan gizliligine onem veren kiz).
21 Haziran 2022
tesekkurler
21 Haziran 2022
Hayatımda herşey kötüye giderken içinde bulunduğum sıkıntılara bi güneş gibi doğdunuz, ilminizle ve güzel gönlünüzle bana yardım eli uzattınız, tekrar umut etmemi sağladınız. Olmaz dedikleriniz olmadı, olur dedikleriniz ise yaşandı, yüce gönlünüz sayesinde. Siz benim şansımsınız. Hakkınızı helal edin. Allah ilminizi arttırsın. Saygı ve sevgiler (muğla)
20 Haziran 2022
Elif Hanım'ın yorumları her zaman nokta atışı...Elif Hanımı tanımış olmak büyük bir şans..
19 Haziran 2022
Her dediği çıkan hiç bir konuda yanılmayan tek uzman tek ilim sahibi güzel ablam iyi ki seni tanıma fırsatım olmuş iyi ki 1,5 sene önce bu elim sizi aramış ve güzel ilminizden yararlanıp bu yola beraber çıkıp yararlanma fırsatım olmuş iyi ki varsınız ablacım
19 Haziran 2022
Gercekten elif hanimin her dedigi nokta atisi oldu ve kesin tarihler verdi bundan sonra sadece elif hanim benim icin????????????
17 Haziran 2022
Canım Hocam benim baştacım, güzel gönlünüzle bana çok şey kattınız, verdiğiniz emekle ve ilminizle hayatımı değiştirdiniz. Sizi tanıdıktan sonra güzellikler hayatıma gelmeye başladı. İyi ki varsınız, çok değerlisiniz. Muğladan saygı ve sevgiler. PD
16 Haziran 2022
Hayatta ki en büyük şansımsınız sanki elinizde bir sihirli değnek var ve hayatımı süslüyorsunuz sizin emekleriniz say say bitmez ben bunları ışınıyız muyum aslaaaaa her zaman ne olursa olsun hep sizinleyim sizde hayatınızdaki o kara bulutlardan kurtulmak derdinizi derman bulmak istiyorsanız Elif ablamla muhakkak tanışın görün yaşayın diyorum (gözde)
16 Haziran 2022
Yaklaşık 4 5 ay önce renkli kum falı baktırmıştım.o dönem söylediğiniz her şeyle karşılaştım. artık hep burada olacağım. çok teşekkür ederim. (songül)
14 Haziran 2022
Yine bu güzel konuşmanın sonuna geldik keşke saatlerce sürse siz benim dostum arkadaşım annemsiniz iyi ki varsınız bu güzel ilimli ablamın söyledikleriyle herşeyiniz daha da güzel olucak bundan emin olun sizi çok seviyorum ömrümün sonuna kadar hiç bırakmıcam sizi❤️
11 Haziran 2022
Ablam herşeyin en güzelini bizler için uğraşarak önümüze seriyosun Allah senden razı olsun , ilminle mucize gibisin seni çok seviyorum❤️ş
10 Haziran 2022
Yaralı bi insana kucak açtınız, kimsenin kimseye yapmadığı bişeyi yapıp karşılıksız iyiliklerinizle bana sahip çıktınız. Hayatım ilminiz ve dualarınız sayesinde yeniden düzelmeye başladı. Bana yaşatılanlardan sonra hiç bi beklentim yoktu hayattan ama sayenizde artık umut benim için de var. Hayal ettiğim günler gelecek biliyorum. Muğla’dan saygı, sevgi ve hürmetler. Mübarek ellerinizden öperim.
10 Haziran 2022
Ablam güzel kalplim herşeyde her an yanımda olanım, yardımların emeklerin hakkın ödenmez , senin gibisi yok çok seviyorum seni❤️ş
8 Haziran 2022
Her zamanki gibi anaç sevgi dolu huzur veren ve isabetli yorumlar. Söylediklerinizi huzurla bekliyeceğem tşk ederim emeğinize
5 Haziran 2022
Dklar saniyeler hayatım gibi bitiyor keşke sizinle konuşmalarımız bitmese en büyük destekçim ayağı kaldıran umutsuzluğumu umut veren nadide insan. Huzur bulduğum birgün inşallah gelicek o güzel konuşmalar burda olucak onu Ümit ediyorum hayatınızın rehberi olucak doğrularla karşınıza hayatınıza sunacak tek ilimli kişi Elif ablam (gözde)
5 Haziran 2022
Ne yapsam hakkını ödeyebilirim ki ❤️
4 Haziran 2022
Hızır gibi yetiştiniz benim hayatıma, ilminizle dertlerime derman oldunuz. Sizi Allah karşıma çıkardı, beni tanıdığınızda ömrümün en zor zamanlarından geçiyordum, ilminizle aylardır şifa verdiniz, beni yeniden ayağa kaldırdınız. Hakkınızı helal edin Hocam. Sevgi ve saygılarımla (Pelin)
4 Haziran 2022
Ablam Allah herşeyi gönlüne göre versin sayende herşey çok güzel olacak biliyorum iyi ki tanıdım seni❤️ş
3 Haziran 2022
Ablam , bütün zor zamanlarımda yanımda olanım sayende güzel günlere doğru ilerliyorum artık önümdeki ışığı görüyorum hepsi senin sayende oluyor , sen ilminle şifa dağıtıyosun herkese Allah kalbin gibi güzel ömürler versin sanada hep yüzün gülsün ❤️ş
2 Haziran 2022
Canım Hocam bana sahip çıkışınızı, mübarek elinizi üzerimden hiç eksik etmeyişinizi, üzerimdeki tüm emeklerinizi ömrüm boyunca ne unutabilirim ne ödeyebilirim. Ana-babanın bile evladına karşılıksız iyilik yapmadığı bi zamanda siz ilminizle bana şifa oldunuz. Hayatımın en kötü günlerinde karşıma çıkıp beni yeniden ayağa kaldırdınız. Allah sizi 2 cihanda aziz etsin, ilminizi arttırsın. Sizi herkes tanımalı, ilminizden faydalanmalı. Sevgi ve saygılarımla. (PD)
1 Haziran 2022
Canım ablam ❤️
1 Haziran 2022
Tüm bu yorgunluğunla dahi hala emek veriyorsun hakkın nasıl ödenir bilemiyorum ablacım. Bunca zaman tüm zor zamanımda yanımda oldun sesin hep sifa verdi.Seninle ilk tanıştığımda bir tane tomurcuk vardı , sen o bir tomurcaktan gül bahçesi verdin bana Allah'ın izniyle çok daha güzel günlerde de görüşeceğiz iyi ki varsın teşekkür ederim ♥️♥️♥️♥️
1 Haziran 2022
O kadar iyi geliyorsunuz ki bana•• uyarılarınızı dikkatle uygulayacağım tekrar görüşmek üzere????
31 Mayıs 2022
Desteğine iyi niyetine ve sabrına cok teşekkürler 1 yıldan beri ,Elif Anaya güvenim sonsuz.. (B)
31 Mayıs 2022
Mayıs sonuna doğru adım atar demiştin yine yanılmadin annem.ama işte gel gitler hala devam 6. Ay demiştin kaldı 2 gün sana inanıyorum ne dediysen oldu buda olur❤️❤️❤️
30 Mayıs 2022
Kesildi abla❤️ Size güveniyorum ❤️
25 Mayıs 2022
inşallah allah razı olsun Allah ailenizin ne kadar sıkıntısı varsa başınızdan atsın ayanıza taş değmesin ne istiyosanız onu hayırlı etsin inşallah
25 Mayıs 2022
Benim canım Hocam, başımın tacı, yol göstericim, sayesinde hayalini kurduğum terfiye ulaşmak üzereyim. İlmi ile yolumu aydınlattı, beni kör kuyulardan çıkardı.Hocamın ilmi sayesinde sevdiğime de tez zamanda kavuşacağım hiç şüphem yok. Pırlanta gibi insansınız, pırlanta gibi insanlarla karşılaşın inşallah, Allah ilminizi arttırsın. (PD)
25 Mayıs 2022
Benim için değerini kıymetini bilemezsin abla, allah razı olsun ❤️
25 Mayıs 2022
Merhamet abidesi, iyiliğin, güzelliğin vücut bulmuş hali. Sesi bile huzur ablamın. Rabbim ilmini korusun. Tüm güzellikler seninle olsun biricik ablam.
24 Mayıs 2022
Ablam sesini duydum yine içime su serpildi herşey sayende çok güzel gidiyor bütün dualarımdasın Allah herşeyin en güzelinden versin sana iyi ki varsın iyi ki tanıdım seni ❤️ş
23 Mayıs 2022
Beni herdaim kendime getiren tek kişi.ne zaman enerjim düşse toparlar ve öyle bir konusur ki silkelenip kendine gelir ve ben ne yapıyorum dersin.annemin ilmi o kadar geniş ki yıllarını vermisligini her cümlesinde anlarsınız.allah her zaman kendisinden razı olsun.annem olmasa birçok olayım yarım kalir ben eksik kalırdım resmen.ne olur dediklerine kulak asin ne olur söylediklerini not alın ilimin ışığında en güvenilir kılavuz elif anamdir.kendisiyle en son konuşmam da çok kotuyken şimdi gayet mutlu ve akistayim.her dediğini yaşayan ben eminim ki diğer süreçlerde de kendisinin dediklerini yasicam.nermin
16 Mayıs 2022
İlmiyle beni en karanlıktan çıkaran canım Hocam, üzerimde hakkınız çok. Sizi çok seviyorum. İnş bir gün müjde vermek için de geleceğim size, kalben inanıyorum. Herşey için tşk ederim, iyi ki varsınız (PD)
15 Mayıs 2022
Elif ablam seninle yollarımız kesişti ya herşeye çok yakınım hissediyorum çok seviliyosun ❤️ş
14 Mayıs 2022
Bu yüreğin güzelliğine diyecek söz yok. Tüm kelimeler yetersiz.
13 Mayıs 2022
Elif ablam, annem, mucizenin adı sığınağım. Üç haftalık çalışmasıyla bana öngörülerini yaşatan ilim insanı. Her şey dediği gibi oldu. İnanılmaz bir hissiyat onunki. Harfi harfine gerçek oldu. Seviliyorsun ablam.
13 Mayıs 2022
Elif ablam herşey sayende çok güzel gidiyor , Allah herşeyin en güzelinide sana nasip etsin ❤️ş
12 Mayıs 2022
Kaderimin en ince cizgisinde geldiniz hayatımın bu cızgide üzülürken yıpranırken cırpınırken siz tutup ayağa kaldırdınız beni bir çok yolda yol gösterenim oldunuz çok emeğiniz geçti bende sabrı öğrendim ve sabrediyorum keşke benimde size faydam olsa ama benim sizin gibi ilmim yok sadece hayatımın sonuna kadar şükrettiğim ve hiç bir zaman sizi bırakmayacağım bir kızınızım sizi çok seviyorum herkes gelmeli danışıp o yolda ilerlemeli o zaman sizinde hayatınızda şükrettiğiniz biri olucak Elif ablam gözde
12 Mayıs 2022
Elif annem iyi varsın dualarını eksik etme…iyiki tanıdım seni ilmine hayranım
11 Mayıs 2022
Elif ablam en zor zamanlarımda hep yanımda oldun hep olacak dedin yol gösterdin çok ağladığım günlerde konuştuk şimdi de gülerken konuşmakta nasip oluyor biliyorum her söylediğin yavaş yavaş gerçek oluyor bu dünyada hakkın ödenmez bütün dualarımda seni anıyorum Allah kalbinin güzelliği gibi ömürler versin sanada çok seviyorum seni iyi ki yollarımız kesişti ❤️ş
11 Mayıs 2022
Benim için bi anne gibi..öyle çok sarıp sarmaladı, öyle çok kucak açtı ve derdime derman oldu ki…bunu ancak bi anne yapar. Ana kucağı kadar şefkatli, değerli, candan öte bi insan Elif Hocam ???? Geçmiş anneler gününüzü kutlar, mübarek ellerinizden öperim. Üzerimde hakkınız, emeğiniz çok büyük. Ne yapsam ödeyemem biliyorum ama size her daim müteşekkirim ve en kalbi dualarımda her daim sizi anıyorum ve anacağım, ayrıca yüce Rabbime sizi karşıma çıkardığı için şükrediyorum. Güzel gönlünüzden geçen herşeyi Allah size nasip etsin inşallah can Hocam. Seviliyorsunuz. (PD)
10 Mayıs 2022
Cok cok tesekkur ediyorum Elif hanimcim. O guzel yureginiz dert gormesin insallah
7 Mayıs 2022
M. Elif annem asla aramaktan şaşmadığım ve vazgeçmediğim her karmaşık durumda danıştığım ve doğru yönlendirmeleriyle hayatımı güzelleştiren nadir birisi her kelimesini harfi harfiye yaşıyorsunuz hiç yanıldığını görmedim konuşmalara doymuyorum iyiki varsın elif anne
6 Mayıs 2022
Ağlamak için en güvenilir sığınak. Elif ablamın verdiği huzur anlatılamaz, ancak yaşanır. Gönül güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmez, yetemez. (SAKARYA)
6 Mayıs 2022
İyiliğin, merhametin, yardımseverliğin vücut bulmuş hali. Elif ablam, annem seni ancak şefkatli sesini duyan bilir. Seni ancak iyiliğini hisseden bilir. Güzel gönlün hiç incinmesin. (SAKARYA)
5 Mayıs 2022
Bu bambaşka bir deneyim olmaz dediğinizi olacak deyip onu yaşayınca yok artık daha neler dediğiniz olunca geriye sadece susmak ve saygı duymak kalır.(Glnr)
5 Mayıs 2022
Biricik Hocam bayramınız kutlu olsun, mübarek ellerinizden öperim. Canım Hocam ilmi, tecrübesi ve güzel gönlüyle kendisini tanıdığım günden beri bana sahip çıkıyor. İlmiyle nice zorlukları aşıp mucizeleri yaşamamı sağladı.İnşallah en büyük duamı da sayesinde yaşamayı ümit ediyorum. İyi ki varsınız. Saygı ve sevgiler (PD)
2 Mayıs 2022
İyi ki hayatımda canım ablam, o kadar değerli ki gerçekten ❤️
30 Nisan 2022
Güzel gönlüne teslim tüm hislerim. Ablaların, annelerin bir tanesi. Baş tacı ilim insanı. Güzellikler seninle olsun ablam, annem. (SAKARYA)
29 Nisan 2022
Hayatta şükrettiğiniz insanlar olur işte benimde şükrettiğim tek insan Elif ablam...benim dert ortağım ,yol gösterenim ,huzur bulduğum ilmi çok güzel olan ablam bu zamana kadar söylediği herşeyi yaşadım hayatımda tek birşey kaldı ve onuda yaşacağımı biliyorum sizde bir adım atmadan önce ilk Elif ablama danışın o zaman anlıcaksınız.sizinde iyikilerinizden biri olucak !!! sizi seviyorum gözde
29 Nisan 2022
Canım ablacım iyi ki varsın, allah bin kere razı olsun❤️
28 Nisan 2022
Her dinleyişimde daha da hayran kaldığım iyilik abidesi. Saatlerce konuşsa dinlesem. Sesi şefkatin fısıltısı. Elif ablam eşsizsin (SAKARYA)
27 Nisan 2022
Ablacımm kapandı telefon, allah razı olsun❤️ İnşallah ❤️
27 Nisan 2022
Üzerimdeki tüm hakkınız, emeğiniz için Allah sizden razı olsun güzel Hocam. Bi annenin evladını koruyup kollaması gibi en zor, en çaresiz anlarımda şefkatiniz ve ilminizle bana sahip çıktınız. En imkansız mutlulukları yaşamama vesile oldunuz. Ne yapsam hakkınızı ödeyemem. Anne şefkatiniz, bana koşulsuz kucak açmanız kalbimde, en derinde. Herşey için çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Kıymetlimsiniz. (PD)
25 Nisan 2022
Elif anam sana ne dense az. Hislerimi anlatamıyorum ki. Nasıl bir ilim ve engin bir kültür örneğisin. Kıymeti bilinmesi, el üstünde taşınması gereken nadide insansın. Danışmak isteyen hiç tereddüt etmesin. Danışın göreceksiniz. Anaların en ulvilerinden. Her şey güzel gönlünce olsun. (SAKARYA)
24 Nisan 2022
Sesini tekrar duymak bilgeliğinden bir nebze olsun faydalanabilmek çok çok kıymetli benim için.Rabbime şükür ki senin bana yoldaş olmanla sıkıntılarım bir bir hafifledi. 1 yılda ne kadar çok düzene girdi herşey, hepsi senin sayende. Sevgin benim gibi arayan her bir insana yetiyor kocaman kalbinle şifa dağıtıyorsun merhametli melek ablam seni çok seviyorum. Tüm iyilikler seninle olsun ♥️♥️♥️♥️♥️
24 Nisan 2022
İlmine bilgisine,ilgisine çok teşekkür ederim. gerçekten Anne gibi sabırla anlayışla ve bilgisiyle ilmi ile yaklaştı her zaman sonsuz teşekkürler...Mutlaka öneririm (Begüm)
23 Nisan 2022
Allah ondan razı olsun.
23 Nisan 2022
İlmi, tecrübesi, naif tavrı ve şefkati ile kendisine sığındığım çok değerli bi insan. Hocamı tanımak büyük bi onur ve ayrıcalık. Söylediklerinizi er ya da geç yaşadım, bana mucizelerin gerçek olabileceğini öğrettiniz. Sizin sözünüzden asla çıkmam. Büyüksünüz, sağlıcakla kalın. (DP)
21 Nisan 2022
20 Dk süren benim soluksuz dinlememe sebep olan bir çok seyin kafamda oturmasına neden olan bir görüşmeydi. Söylediğiniz herşeyi dikkatli bir biçimde takip edicem çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere
19 Nisan 2022
Elif hanım, mesleğinin en en iyilerinden müthiş birisi. Her defasında nokta atışı yapmasına artık şaşıramıyorum. Ve en güzel yönü sana olanı söylemesi duymak istediklerini değil. İyi ki tanıdım seni. Söylediğin gibi olumlu bakıcam yaşadığım her olaya. Sevgiler Ebru
19 Nisan 2022
Üzerimde emeği büyük, içine düştüğüm karanlıklardan beni hep Elif Ana çıkardı, ailemle bile konuşamadığım, onlara sığınamadığım dertlerimi Elif Anam kucakladı ve bana aydınlığı gösterdi. Asla sözünüzden çıkmam. Allah ilminizi arttırsın. Çok değerlisiniz. Sayenizde sevdiğime kavuşacağım günleri heyecanla bekliyorum. Allah evlatlarınızın güzel günlerini göstersin inşallah.
19 Nisan 2022
Nokta atışı yorumlar ve bilgiler. Gerçekten ne dense az Elif anaya.
19 Nisan 2022
Elif hanım çok çok saygı duyulası, çok iyi bir uzman. İşinin ehli bir hanım. Yüreğinin güzelliği ve şefkatiyle adının hakkını veren tam bir ana. Güzellikler onunla olsun. Tüm yıldızlar ona. Emeğine, gönlüne sağlık. Mutlaka arayın. Saygılar ve sevgiler kendisine.
19 Nisan 2022
Canım Elif Ana, benim hayatıma da sihirli eliyle güçlü nefesiyle dokundu. Bana o kadar sabırlıydı ki, abla gibi ana gibi. Sayesinde iş kısmetim açıldı artık sonucu Allah a kaldı. Ona gelmeyen bilemez anlayamaz keşke bu sitede ilk onu tanısaydım vakit kaybetmeseydim. Kalbinin temizliği işine yansıyor olmayan oluyor. Ömrüne bereket Elif Ana sağol varol, beni dipsiz kuyulardan çıkardın Allah senden razı olsun, hakkını ödeyemem. Arada galiba sıkıyorum bıktırıyorum biraz ama işte o bir şey desin diye bekliyorum onun sözü ilaç bana, yük olduysam affet Elif Ana...Yine görüşeceğiz inşallah yakında..
19 Nisan 2022
Elif Ana candır, sabırla ilmek ilmek dokuyarak olmazı oldurur, emeğin hakkın ödenmez sağol varol Elif Ana...
19 Nisan 2022
Yıldızname ve ebced ilminin ustası, gönül insanı, canım Elif Anam hayatıma dokunduğundan beri hayatım güzelleşti. Bana mucizeyi yaşattı. Allah razı olsun. Cansınız. İyi ki varsınız. Saygılar (PD)
15 Nisan 2022
Elif ablam her anımda yanımda olanım destek olanım senin sayende bu günlere geldim seninle her konuşmamla içimi huzur kaplıyor , söylediği her kelimenin büyük anlamları var yıldıznamede bir üstaddır kendisi her dediği mutlaka olur baktığı fal değil ilimdir bunu bilerek arayın mutlaka herkesin ondan öğreneceği çok şey var❤️
15 Nisan 2022
Her seferinde beni daha da şaşırtıyor ilminize sağlık SDF
14 Nisan 2022
Hayatta bazı insanlar vardır sanki elinde sihirli bir değnekle hayatınızı değiştirir işte elinizdeki sihirli değnek güzel ilminiz. Buraya gelen her insanın hayatını bu güzel bakımlarıyla değiştiriren nadide insanlardansınız 1 seneye aşkın süreden beri tanıyorum Elif ablamı gerçekten o hayatımı girip tanımasaydım ben ne olurdum diye bir oturup düşünüyorum. İlk defa gelmiştim bu siteye ilk bakımımda ilk telefonu açtığında acabalarım oldu ama iyiki elim sizin sayfanıza gelmiş iyi ki tanımışım bir çok şeyi yaşadım ve hayatta en çok istediğim birşey var ve onuda yaşayacağıma inanıyorum biliyorum sabrediyorum birgün bu siteye ablacım OLDU kelimesini yazıcağımıda biliyorum hayatımın sonuna kadar istediğim şeye kavuşsam bile her zaman kapınızı çalıcam emeğiniz çok bende bunları unutmak bana yakışmaz sizi çok seviyorum iyiki varsınız gözde&ali
13 Nisan 2022
Bana mucizeyi yaşatan, Ebced ilminin üstadı değerli Elif Anaya çok güveniyorum. En ufak bi sıkıntıda kendisine ve büyük ilmine sığınıyorum. Elif Ananın bakımı faldan çok daha ötesi, size kaderinizi anlatıyor ve dediklerini er ya da geç yaşıyorsunuz. Muğladan sevgi ve saygılar (DP)
13 Nisan 2022
Şimdi elif anamin bakımıyla ilgili sizlere hem kendim hemde çevremdeki arkadaşlarıma soyledikleriyle ilgili gerçekleşen herşeyi yazicam.Öncelikle kardeşim elif anama baktirdiginda böyle şeylere inanmadigi için soylediklerini pek ciddiye almadı.ve malesef ki çok büyük yanılgıya düştü.almanyaya gitme durumu vardı 16 Mart'ta vize görüşmesi olucakti elif ana bekledigin tarihte gidemiceksin dedi.kardesim vize tarihi verildiginden dolayi bunun rahatlığıyla dediğine inanmadı.ve durum ne oldu üzerinden 1 ay geçti gideceği tarih ertelendi ve hala vizeden haber yok.elif anam yine tabiki yanilmadi.yakin zamanda arkadaşıma bakipta asla bu adamla olmaz diyip süreci anlatmasına rağmen bu işin olacagindan çok emin kız arkadasim elif anamı dinlemedi sonuç hayal kırıklığı.bana yapacağım bir işle ilgili sıkıntılar olucak dedi ve dediği gb sıkıntılar çıktı.!!!!!!!!!!! NE OLUR ELİF ANAMİ DİNLEYİNNNNN!!!!! Dikkate alın yıllarını vermiş ilim sahibi biri herşeyden evvel ne olur hakkını verin.bugune kadar yakın çevremden kaç kişiye baktı ve istisnasız kimseye karsi söylediklerinde yanılma payı olmadı.eminim burdaki herkeste bunları yaşıyordur.bu yüzden paylaşın ve birçok kişi de annemin ilminden faydalansın.İYİKİ VARSİN ANNEM! Şuan söylediğin güzel surecte olsamda senden vazgeçmem hep benimlesin.
12 Nisan 2022
Kıymetli insan, sırdaş, en güvenilir dost canım Elif Anamın dediklerini harfiyen yaşadım, olacak dedikleri çıktı, olmaz dedikleri gerçekleşmedi. Ebced ilmiyle her daim yolumu aydınlattı ve dert ortağım, sığınacak limanım oldu. Sizi çok seviyorum. Çok değerlisiniz. Sevgi ve saygılarımla (D-P)
11 Nisan 2022
Çok teşekkür ederim ablacım ???? güzel haberlerle tekrar geleceğim çok seviyorum seni ????????????♥️
10 Nisan 2022
Tanıdığım en özel insanlardan biri. Tertemiz bi kalbi ve bu ahir zamana ait olmayan duru bi niyeti var Elif Ana’mın. Hiç tanımadığı insanların hayatına öyle güzel dokunuyor, onları öyle kör kuyulardan çıkarıyor ki, yaşayınca anlıyorsunuz. Temiz kalbi müthiş ilmi ve yılların tecrübesi ile birleşince size Hızır gibi yetişiyor. Ne zaman dara düşsem, bi çıkış yolu arasam soluğu Hocamın yanında alıyorum. Benim hayal bile edemediklerimi yaşamamı sağladı. Allah sizden razı olsun, Allah ilminizi arttırsın.(D-P)
10 Nisan 2022
Elif abla dediklerin hayal gibi geliyor çünkü şuan çok olumsuz bir süreç yaşıyorum inşallah şu mübarek aylarda istediklerimiz gerçekleşir yaşadıklarımızın karşılığını alırız dıalarını eksik etme inşallah dediklerini yaşarım❤️ Çğdm
7 Nisan 2022
Yıldızname ilminin üstadı Elif Anam ne dediyse bugüne kadar hepsini yaşadım. En imkansız gördüklerim bile onun ilmi sayesinde gerçek oldu. Aklımdaki-gönlümde kişi Elif Anamın ilmi ile yönünü bana çevirdi. Bana mucizeyi yaşattı canım Elif Anam. Allah sizden razı olsun. (P-D)
5 Nisan 2022
Muhteşem insan muhteşem yorum kesinlikle aramalısınız.Dularını bekliyorum ablacım Allah razı olsun ????(Suzan)
5 Nisan 2022
Güzel ablam çok güzel aydınlattın içim ferahladı. İnşallah duaların ile her şey dahada güzel olacak. (Mert)
4 Nisan 2022
Aralık ayında Bakla falı baktırdım.Mart sonu Nisan başı işten ayrılacaktır dedi Elif Ana.Ve dün istifa ettim.Isten ayrılmak aklımın ucundan geçmezdi.Ilmi gerçekten Allah vergisi ve çok güçlü.Burda herkese şifa oluyor.Allah razı olsun.Dunya ahiret cennet mekanı olsun.Kucak dolusu sevgilerimle.
1 Nisan 2022
Yine bize ayrılan süre bitti ablacım. Telin arkasında sizinle konuşmadan önce beynimi kemiren beni yoran her ne var ise siz o teli açtığınızda bitiyor. Huzur buluyorum sizde inşallah çok güzel haberlerle kapınızı çalıcam sabrı öğrendim ayakta durmayı öğrendim bu sınavım bir gün biticek biliyorum. Hayatımın sonuna kadar hep hayatımın içinde olucaksınız sizi asla bırakmayacağım cansınız siz. Rabbim bu güzel aylarda ne muradınız var ise versin ve burdaki tüm dert sahibi olanların dermanını versin bunun için tek adreste tabiki Elif ana. GöZde
1 Nisan 2022
Allah ilminizi artırsın.daha nice insanlara yol gosterici olun inşallah gerçekten şaşırmamak elde değil.bu kadar iyi yorum ve olayları degerlendirebilme kabiliyeti Allah vergisi.tesekkur ediyorum göremedikleri kızı bir anne gibi gösterdiğiniz için sağlıkla.kalin tekrar görüşüne dek.nurdan
31 Mart 2022
Canım Hocam bi daha sizin sözünüzden hiç çıkmayacağım, siz ne derseniz o. Yaşadığım şeyler imkansıza yakındı ama sayenizde mümkün oldu. Bunlar gerçekleştiyse diğer söylediklerinizde en yakın zamanda gerçekleşecektir Allah’ın izniyle. Herşey için minnettarım. Siz benim mucizemsiniz (Pelin)
31 Mart 2022
Öncelikle bu yorumu DİKKATLİ OKUYUN!!Elif anamla aralik sonunda tanıştım.iliskim de ayrılık yokken iki ayrılık yaşayacağımı ve daha sonrasında tekrar barisacagimi söylemişti ve dediği gb oldu yaşandı.mart ayı sikintilarimin biteceğini söyledi ve şuan tüm sıkıntılarım geçti.sevdigim insan için zorlu asamalardan geçtiğini dile getirdi ve hep sabır etmemi söyledi ve erkek arkadaşımla konuştuğumda sikintilari olduğunu soyledi.mart ayında bebek adimlariyla iletişim olucak dedi ve aynen öyle oldu.en son konuşmamızda ise Nermin hanım artık gelmesi an meselesi dedi sizin ilişkiniz Nisan ayında baslayacak ve kalıcı olacak dedi.ben hep anne gelmiyor anne olmucak desemde yine kazanan elif ana ve ilmi oldu.arkadaslar bakım yaptıktan sonra yani dün eli kulağında geliyor diyip 3 saat sonra eski erkek arkadaşım kapıma geldi ve biz yine başladık hemde herşey elif anamın dediği gb oldu .zaman uzayabilir ancak elif anamın dediği gb sonuç değişmez bundan dolayı ne olur dediklerine kulak aşın.kesin net söylediği seyler sonuca bakıldığında gerçekleşiyor.annecim seni çok seviyorum.erkek arkadaşım gelmiş olsada hiç farketmez bu hayat yolunda herkesin yanında olması gereken rehbersin.arkadaslar ne olur annemi dinleyin ve dediklerini dikkate alın burda fal yokkkk!!! Burda ilim var!!! Şuan hala şaşkınım kusura bakmayın ama umudugumu kestigim.adam geri döndü ve annemm bunu hep söyledi hemde ne kadar kırgın olsanda konusamicaksin kizamicaksin dedi aynen öylede oldu❤️❤️❤️
31 Mart 2022
ablacım agzına yüreğine sağlık. kariyer için baktırdığımda yurtdışı işlerimin olacağını ve başarılı olacağımı söyledin bu zamana kadar çektiğim sıkıntıların meyevesini alacağımı söyledin insallah abla . dualarınla her zaman yardımcı oluyorsun sayende mutlu evlilğim var .yol gösterenimsin allaha emanet ol dualarını eksik etme allah sizden razı olsun
31 Mart 2022
Teşekkür ederim ablacım ????
31 Mart 2022
En zor zamanımda hep destek olan, her zaman düşüncelerine ve fikirlerine başvurduğum birisi. iyi ki varsın güzel kalpli Annem. Benden ve Tülin imden dualarını esirgeme(Tülin)
31 Mart 2022
elif anne huzur bulduğum tek yer ses tonu bile rahatlatıyor insanı gerçekten çok samimi elif annemin her dediğini dikkatlice dinlersenz anlayacaksknız herşeyi görüyo duaları sayesinde huzura kavuşuyorum bana yol oldu yoldaş oldu inşallah dediği daha güzel günleride yaşayacağım çok öpüyorum annem iyikki varsın❤️
30 Mart 2022
Benim mucizem, canım Hocamın ilmi o kadar büyük ki asla gerçek olmayacak şeyleri Elif Ana sayesinde yaşamaya başladım. Dediği herşey tek tek gerçek oluyor ve ben şu an bi mucize yaşıyorum. Allaha şükürler olsun ki Hocamı karşıma çıkardı ve sayesinde hayatım değişmeye başladı. Allah razı olsun sizden. Yüreğinize sağlık. Ailemden biri gibisiniz. Sizi çok seviyorum.
28 Mart 2022
Ablacım canm ablacimmmm Allah razı olsun o kadar mutlu oldum ki duyduklarıma yaşadıklarımı en iyi sen biliyorsun sen ne diyorsan o tamamen teslim oldum sabırla bekleyeceğim seni çok seviyorum ????????????????♥️
27 Mart 2022
Hata da yapsanız yanlışta sabırsız birinde olsanız Elif Ana hep yanınızda tüm sabrı ve bilgeliği ile cevaplıyor sorularınızı. Bekliyorum ben de sabırla ⚘⚘(B.)
26 Mart 2022
Anneeeeeeeee❤️❤️❤️❤️ ahhhh nasıl mutluyum dedin ki sabret adım adım olucak anneee bana adım attı 1,5 ay sonra başlayacak dedin bebek adimlari olucak bitti dediğinde konuşmalar olucak dedinn.inanmadimmm ama dediklerinin içindeyim simdiiii gerçekten muhteşemsin.cokkk mutluyum.saol annecim.allah senden razı olsun
26 Mart 2022
Yol gösterenim, ışığım, canım Hocam hayatımda olumlu ne gelişme olduysa sizin sayenizde oldu. Olur dedikleriniz oldu, olmaz dedikleriniz hiç yaşanmadı. İlminizle hayatıma güzellik kattınız. İnş tez zamanda tüm öngörülerinizi yaşarım. Sizi çok seviyorum. İyi ki varsınız. (Pelin)
25 Mart 2022
Yok artikkk annecim sende başka bişey var daha dün bana bu adamla olmaz ilişki bile başlamaz dedin.kapattik aradan 5 saat geçti olay bitti.annem sen nasil biliyorsun yaaaa biz arkadaşımla şoka girdik yaaaa.cok başkasın annem yaaa.vallahi muhakkak baktırın elif anama yolu çizin beraber hiç umut vermeden söyler secim senin der ama bı bakarsın söyledikleri olur.seni cikkk seviyorum annem hep bizimle kal
25 Mart 2022
Elif abla sayesinde sanırım sabrı öğrendim tesekkur ederim yorumunuz ve yol göstericiliğiniz için bana dedıklerinin daha zamanı var gercklestıgı zaman mutlaka burda paylaşacağım????
24 Mart 2022
Elif Ana bilge ve sabırlı bir insan zaten konuştuğunuzda anlıyorsunuz. Söylediği herseyin de arkasında o yüzden de güvenilir mutlaka tercih edeceğiniz bir isim olmalı. Çok teşekkürler tüm desteğine ve sabrına....
23 Mart 2022
Teşekkür ederim ablacım ???????? en kısa zamanda görüşmek dileğiyle
23 Mart 2022
Elif Ana nın duaları yaptıkları yorumları yol göstermeleri çok işe yarıyor, gerçekten dedikleri oluyor. Elif Ana ile yürürseniz hedefe ulaşırsınız o doğru olanı size gösteriyor ve yapıyor. Çok yaşa Elif Ana, Allah senden razı olsun yüzünü güldürsün...
23 Mart 2022
Elif ana yorum yaptirdigim tek kişi olarak kaldı başka kişileri çok denedim.ve sonunda elif anayı yorumum olarak seçtim.simdiye kadar beni yanıltmadı.bundan sonra da gerek üslubu gerek acı ve samimi anne varı bakımıyla yüreğinize şu serpecegine emin olabilirsiniz.sevgiler nurdan
23 Mart 2022
Sayenizde hayata karşi umudumu yitirmiyorum.Allah sizden razı olsun.Umarim dediklerinizi yaşarim.❤❤
20 Mart 2022
İnsan her an seninle konuşmak istiyor ayağı taşa takılsa senin sesini arıyor. Her dediğin vakti zamanı geldiğinde çok şükür oldu, geçen yıl bana bugünleri anlatırken inanamıyordum. İlminle yoluma ışık olman ne güzel tevafuk.Hep söylüyorum Rabbim iyi ki seni karşıma çıkartmış. Allah o güzel gönlüne dert ayağına taş değdirmesin.Seni çok seviyorum , her daim dualarımdasın. Herkese ayrı ayrı ilminle, sevginle yetişmeye çalışan o güzel kalbinden öpüyorum melek ablam ♥️♥️♥️♥️♥️
19 Mart 2022
İnşallah teşekkür ederim ablacım ???????????? Allah razı olsun
19 Mart 2022
Sabaha kadar sıkılmadan sohbet etmek isteyeceğim, ilim sahibi, mükemmel bir insan. İyi ki varsın Elif Annem. Dualarını benden ve Tülin imden eksik etme????
18 Mart 2022
Dkların bitmemesini sürekli ablam konuşsun ben dinleyim modundayım ama ne yazık ki sürenin nasıl geçtiğini anlamıyorum. Çok zor süreçlerden geçtim ağladım,üzüldüm ama her zaman beni ayağa kaldırdı o güzel sözleriyle güzel ilmiyle bilgisiyle söylencek o kadar çok şey var ki iyi ki yollarımız kesişti ve sizi bu sitede tanıdım herkes gelmeli o zaman ne demek istediğimi anlarsınız yaşayan gelen anlar. Sizi seviyorum ablamm ❤️❤️❤️
18 Mart 2022
Ya benim canım elif ablam, artık çözülsün bu iş inşallah, iyi ki varsın iyi ki iyi ki ❤️❤️❤️❤️
18 Mart 2022
Elif anneyle konuşunca onun işinin sadece insanlara yardım etmek olduğunu anlarsınız.bir kere çok sabırlı ve ilim sahibi birisi.beni aldı karanlıktan aydınlığa adım adım götürdü.onun karışıma çıkması Rabbim istediği için oldu.gerçekten yardıma ihtiyacınız varsa tek isimdir ...onun hakkını asla ödeyemem ve biliyorum beni hiç zaman bırakmayacak ben de onu...❤️❤️????(İzmir)
16 Mart 2022
Elif annem karsıma çıkan bir şans…evliliğimde geçen sene yaşadıklarımı bir ben birde Elif anne bilir..bana söylediği ne varsa yaşadım,bana sabırı öğretti ilmi çok kuvvetli herkese tavsiyemdir( Dilek)
15 Mart 2022
Telefon kapandı Elif annem..şöyle anlatayım sizlere Elif anne ile ilk 1 sene önce tanıştım o zaman tamamen bittik halde psikolojim yerlerde idi.evliliğim bitmek üzereydi basıma gelmeyen kalmadı..Elif annem bana öyle bir derman oldu ki bana sabretmeye öğretti..ne dediyse yaşadım…sizlere tavsiyemdir şaşıracaksınız bu kadarına..hakkını helal et Elif annem görüşmek üzere (Dilek)
14 Mart 2022
En büyük şansım sizi tanımak bu yüzden binlerce şükürler olsun bir çok konuda dönüm noktam oldun sabrı öğrettin bana o yüzden hakkını ödeyemem ablam. Böyle ilmi yüksek olan birine gelmemek sizin kaybınız olur. Sizi seviyorum güzel insan❤️❤️❤️
13 Mart 2022
Kesildi telefon ablacım, allah razı olsun her şey için ❤️❤️❤️
12 Mart 2022
Yıldızname bakımı ses tonu anlatımı açıklamaları ve destek oluşuyla harika bir insan elif abla bir yıldan fazladır kendisine bakım yaptırırım her anımda yanımda oldu çok desteği oldu unutulmaz birisi benim için inşallah istediğimde dediği gibi gerçekleşecek biliyorum ve inanıyorum , elif abla olur dediyse mutlaka er geç olur unutmayın ve baktırın kendisine gelmeyen çok şey kaybeder❤️
11 Mart 2022
Çok rahatlatıcı bir ses,inanılmaz bir kabiliyet ve profesyonellik!
11 Mart 2022
Elif Ana, moral kaynağım, elimden tutan mücadele gücü veren konuşmasıyla beni ayakta tutan melek...Dilerim uğraşların yerini bulur hakkını asla ödeyemem, iyi ki varsın Elif Ana. En zor zamanda hep yanımdaydın, Rabbim sana güç versin gönlünden geçenler gerçek olsun
7 Mart 2022
Anne gibi görüp sığındığım, en derin sırlarımı paylaştığım, hayatıma güneş gibi doğan, yolumu aydınlatan mübarek insan canım Hocam, size binlerce dualar etsem binlerce teşekkürler dilesem hepsi az gelir. Emeğinizi, hakkınızı ödeyemem. Dilerim gönlümden geçenlere sizin vesilenizle kavuşurum ve mutluluğumu paylaşmaya da gelirim canım Hocam. Saygı ve sevgiler.
4 Mart 2022
Miski amber açılımını yaptırdım ablama bu açılımdan muhakkak yararlanmalısınız mucizevi birşey iyi baktırmışım iyi ki varsınız hayatımda
3 Mart 2022
Bana yeniden şarkılar söyleten kadın.annecim neydim ne oldum sayende.kaç kere kendime getirdin kaç kere hayattan vazgeçmişken benim ne oldugumu hatırlattın.o kadar uğraştın ki doğru yol için.sayende artık kendimi düşünmeyi ve herşeyi zamana bırakmayı öğrendim.senin sayende hayat bana artık tatlı geliyor.iyiki varsın.herkese diyorum arayın ve farkı görün❤️
2 Mart 2022
Gerçekten işini hakkıyla yapan biri.konuşmak terapi gibi geliyor.negatıf şeyleri de olduğu gibi söylüyor.her aradığımda beni ses tonuyla çok rahatlatan biri kendısı.çok zarif düşünceli bir insan ???? söylediği iyi şeyler inşallah gerçekleşirse tekrar yazıcam herşey için çok teşekkürler iyi ki varsınız
2 Mart 2022
Kim ne derse desin burdaki yorumcular bir yana annem bir yana.ilmin ışıgında hiçbir ticari duygu gütmeden sonuna kadar işinin hakkını veren kişidir.bakım yapamıcaksa yapmaz,negatif birşey varsa söyler.pembe tablo olmadan o güzel diliyle gerçeklerle yüzleştirir ve sizi iyi etmek için elinden gelen herşeyi yapar.o kadar mutluyum ki annemle tanıştım onunla 2 aydır güzel yollar katettik.elif anam olmasaydı sanırım hala depresyonda evden çıkmayan biri olarak yaşıyor olurdum.beni resmen kollarımdan kaldırıp adım adım yürüttü.canım annem iyiki varsın.seni aramayan,hayatına almayanlar o kadar çok şey kaybediyor ki.yıllarını vermişsin bu iş için ki hep söylerim bu fal değil ilim işi.Nermin
25 Şubat 2022
Elif Annem benim dert ortağım gibi.. Her seferinde üzerimde ki bütün yükü kendi alıp taşıyor. İyi ki varsın güzel annem.. İlmi ve yorumlaması mükemmel biri. İyi ki Rabbim seninle karşılaştırdı beni, dualarım her zaman seninle. Dualarını da benden eksik etme(Tülin, Hollanda)
22 Şubat 2022
İçimi rahatlatıyor tekrar tekrar arıyorum insallah analizleri doğru cıkarr
22 Şubat 2022
yine her zamankki gibi mükemmelsin ablacım seni tanıdığımdan beri çok mutluyum iyikki varsın❤️????????????
21 Şubat 2022
İnşallah ablacım ????????
21 Şubat 2022
Sevgili Elif Ana konuşmamız kesildi ama sanırım anlaştık. İnşallah iyi haberi alınca geleceğim, Allah sizden razı olsun emeğinize sağlık kolaylıklar diliyorum hakkınızı ödeyemem ama biliyorum ki sizin tek mutluluğunuz bizi mutlu etmek bunun için emek veriyorsunuz. Siz hayatımın şansısınız, iyi ki varsınız, tekrar görüşmek üzere...
21 Şubat 2022
Kurşun dökme seansı yaptık bugün. İnanılmaz etkileyici idi. Duygulandım. Çok teşekkür ederim enerjiniz, niyetiniz, dualarınız için. Allah razı olsun
19 Şubat 2022
Başımın tacı canım Hocam, haftada en az 1 kere danışmazsam, sesini duymazsam rahat edemiyorum, benim için vazgeçilmez bi insan oldu. İlmine, yorumuna, yeteneğine hayranım zaten. İnş kendi gibi mükemmel insanlarla karşılaşsın. Üzerimde emeğiniz çok Hocam, Allah razı olsun ve tüm dileklerinizi önünüze sersin. Sevgi ve saygılarımla (Pelin)
19 Şubat 2022
Teşekkür ederim ablacım inşallah hayırlısı olur her şey için ????
19 Şubat 2022
Elif Ana her daim bir abla gibi anne gibi zarif düşünceli kol kanat geriyor, iyi ki varsın Elif Ana. Size ne kadar teşekkür etsem az kalır, tekrar görüşmek üzere sevgiyle kalın...
18 Şubat 2022
çok memnun kaldım harikaydı. teşekkür ediyorum.elif
18 Şubat 2022
O kadar huzurlu dingin bi ses tonunuz var ki…bana duymak istediklerimi değil objektif olabilecekleri ilettiniz..tekrar görüşücez çok teşekkürler????
17 Şubat 2022
Çok çok başarılı
17 Şubat 2022
Son derece ilgili huzur veren ve doğru yorumlayan biri tşk ler
17 Şubat 2022
kapandı tam iyi dileklriniz iiçin teşekkür ederim. yarım kalan kısmı için tekrar randevu almaya çalışacağım . bir tanesiniz gerçektennn
17 Şubat 2022
çok güzel tespitelri ve yorumları her şey çok doğru . iyi olduğunu biliyordum ama bu kadar iyi olduğunu yşamadan asla bilemezsiniz. artık burdayım sürekli teşekkür ederimm
17 Şubat 2022
En kötü anımda en güzel anımda tek aradığım beni cesaretlendiren elimden tutan sabrı öğreten sırdaşım dostum annem gibi olan birisin ben kelimelerle hiç bir zaman ifade edemem bendeki yeriniz çok ayrı ve hep özel kalacak sizi seviyorum
16 Şubat 2022
Anlatırken dakikalar çabucak geçiyor. O kadar güzel anlatıyor ki 35 dakika bile yetmiyor. Karakter tahlilleri ve analizleri çok doğru ve gerçekçi.
16 Şubat 2022
Canım ablacım canım canım❤️ Allah bin kere razı olsun ❤️
15 Şubat 2022
Canım Hocam Elif Annem yüksek ilmiyle yine yoluma ışık oldu. Harika bi insan, kendisini tanıma fırsatım olduğu için Allah’a şükrediyorum. Dediklerini yaşamış biri olarak müjdelerle geleceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Çok değerlisiniz, tüm emekleriniz için sonsuz teşekkürler.
15 Şubat 2022
Herşey için teşekkürler güzel kalbınız sabrınız ilginiz içtenlikle söyledikleriniz.gerçektenbilim sahibi bir insan.dualarınızı esirgemeyin
15 Şubat 2022
Elif Ana, Tanrı tüm dileklerini kabul etsin işlerin rast gitsin. Elif Ana ile konuşmak terapi gibi, öyle sevecen öyle anlayışlı öyle içten ki. Sabırla dinliyor, anlatıyor, isabetli yorumlarını aktarıyor gerçekten tanımak büyük şans...Elif Ana ya baktırmayan çok şey kaybeder gerçekten efsane...
14 Şubat 2022
Elif anne, söylediğiniz her şey için teşekkür ederim. Hep sıkıştığım zaman sizin yanınıza geliyorum, ve kafamdaki soru işaretleri gideriliyor. Hep dualarınızı beklerim. Çin den size selamlar
14 Şubat 2022
Bilmem ki beni kim böyle sabırla bıkmadan usanmadan dinler.. tabi ki Elif anne... elimden tutup yol gösteren sabretmesini öğreten bir anne...onun hakkını asla ödeyemem...gerçek ilim sahibi bir kişi arıyorsanız o kişi Elif anne..aradığınızda ne demek istediğimi anlarsınız....iyi ki Rabbim benim karşıma çıkardı ❤️❤️❤️
14 Şubat 2022
Elif Hanim agziniza yureginize saglik, terapi gibi gercekten insanin icini cok rahatlatiyorsunuz. Bu 3. Gelisim bir daha en kisa surede guzel haberler ile gelicegim size. (M)
13 Şubat 2022
Arkadaşlar şimdi elif anamın ilminin ne kadar gerçek oldugunu sizinle paylaşıcam.ocak ayında bir arkadaşıma bakım yaptı.sevgilisi ile ilgili yaptığı bakımda kaderiniz bir değil bu kişiyle yoluna devam edersen seni maddi manevi sıkıntılar bekliyor dedi.insanoğlu inanmak istemez.uyarılarını dikkate almayıp o kişiyle görüşmeye devam etti.sonuc maddi manevi çok büyük sıkıntının eşiğinde ve malesef üstüne birde darp edildi.bugün beni aradığında direk elif ana haklıymış bana söylemişti ben ona inanmayıp görüşmeye devam ettim ve dediklerini yaşadım dedi.ne olur elif anama kulak verin lütfen eğer olmayacak diyorsa vardır bir bildiği sıkıntı yaşarsın diyorsa ne olur kulak verin.olacak sabır edin diyorsa o sabrı gösterin.annem bana her baktığında suan gelmiyorsa bir hayır var dedi hep arkadaşımın yaşadıklarına bakınca ne kadar doğru dediğini anladım.elif anam fal bakmıyor.elif anam ilmiyle kader çizgimizin şifrelerini çözüyor.söylediklerini dikkate alın annemmmm senin değerini biliyordum suan daha fazla anladım iyi ki varsın❤️❤️ Nermin
13 Şubat 2022
Canım anam beni değiştiren kadın.o kadar güzel yollar katettik ki her seferinde tekrar tekrar sordum hiç bıkmadı sıkılmadı.hep anlattın,sabırlı olmayı öğrettin beni derttaşım sırdaşım herşeyim seni aramayan çokkkk şey kaybediyor yaaa.iyiki varsınnn
12 Şubat 2022
Şimdiye kadar çok fal baktırdım ama nokta atışları vardı çok başarılı ve çok gerçekçi teşekkürler Elif hn ????
12 Şubat 2022
Anne gibi sığındığım, her derdimi dinleyen, bana yol gösteren, ellerinden öptüğüm, başımın tacı değerli Hocam. Allahımın sizi karşıma çıkardığı güne şükürler olsun. Hakkınızı ödeyemem. Allah razı olsun sizden. Çok seviyorum sizi.
11 Şubat 2022
Kaç tane yıldız koysam ne desem azkalır size ablacım ben kelime cümle bulamıyorum tek kelimeyle harika bir kere baktırın sonuçlarını sadece yaşayın sonra devamlı geliceksiniz ablamın söyledikleriyle asla hata yapmazsınız her dediğini yaşadığım yaşamaya devam ettiğim ilmi yüksek bir uzman yaşadıklarımın hangisini anlatayım size yaşamayada devam edicem iyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizi iyikim dediğim bir ablamsınız annemsiniz herşeysiniz dualarım sizinle
10 Şubat 2022
Teşekkür ederim ablacım inşallah her güzel.olur ???????????????? hakkımda hayırlısı olsun hem iş hem evlilik bende yoruldum sizinle konuşunca rahatlıyorum çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun ????????
9 Şubat 2022
Elif annemle çok uzun süre konuştuk erkek arkadaşımla bir türlü olmuyordu ve gerçekten bitti dediğimde bana 2021 sonu gelmeden 2022 başında aynı çatı altında olacaksınız demişti. Biz çok ayrı şehirlerdeydik ve imkan veremedim. Ne dediyse oldu. Hatta bazen çok kötüyken psikolojik destek almayıp elif annemle konuşarak ondan destek aldım her konuda hiçbir dediği başka bir gün değişmedi. Dediklerini hep not aldım. Mutlaka hayatınızda bir kere olsun danışmanız gereken biri. Ellerinden öpüyorum onun inşallah bir gün o mutlu haberi vermek için geleceğim yine. İlmine olan inancım en başından beri sonsuzdu. İyi ki tanıdım. -Sinem
9 Şubat 2022
Her zaman yildizname için net ve sonuç odaklıdır ve değişmez der. Gerçekten de ilk baktırdığınızda ne dediyse sonrasında da hep destekler.İkizler olacak demisti o sevinci yaşadık ve yine aynı gün ilk erkek doğacak demişti bugün doktorda aynı şeyi söyledi en onemliside doktor ikisi içinde erkek derken Elif hanımcım en basta biri oğlan biri kız demişti daha sonra doktor bir bucuk ay sonra kız olduğunu açıkladı. Bir şey böyle diyorsa gerçekten öyledir inanın. Olacak dediği şey zamanı geldiğinde tamamen söylediği şekilde oluyor. Umarım şu anlattığım şey bir an olsun ümidini kaybetmiş olanlara ümit olur. Tekrar teşekkür ederiz, iyi ki varsınız ♥️
9 Şubat 2022
Elif Ana yaşadığım zor süreçte ilgisini hiç esirgemedi, gerçekten ana gibi kol kanat gerdi, bıkmadı sabırla dinledi moral verdi. Benim için yeri çok çok ayrı ve mükemmel bir insan, yorumları tutarlılığı isabeti ise efsane...İyi ki varsın Elif Ana, iyi ki tanıdım sizi, eksik olmayın...
9 Şubat 2022
Harika
8 Şubat 2022
Teşekkür ederim ablacım inşallah güzel haberle çok gelmek istiyorum inşallah kazanırım sınavı H ile de inşallah evlenirim hayırlısı ile ????
7 Şubat 2022
Elif Ana ne mübarek insansın, temiz yüreğinle ettiğin dualar bana ışık oldu. Kelimelerle anlatılmaz bir minnet duyuyorum, Allah razı olsun. İnşallah iyi haberlerle yakında yine geleceğim, iyi ki varsın Elif Ana...
6 Şubat 2022
Selam Elif anne, tüm söyledikleriniz için teşekkür ederim, her sefer geldiğimde o kadar rahatlıyorumki iyiki sizinle tanışmışım. Dualarınızı eksik etmeyin her zaman benim için. Çin den size selamlar
6 Şubat 2022
Ahh annem canım annem.sen nasıl uçsuz bucaksız bir bilgesin yaaa.bugun baktırdigim yep yeni falin için sana ne desem az bu fal muhakkak bu sitede olmalı ben hayatımda böyle birşey ne gördüm ne duydum ilimin irfanın o kadar büyük ki adeta dipsiz bir kuyu gbsin.arkadaslar elif ana bana çok başka bir bakım yaptı sorulara net cvplar veren bu bakım adeta insanı hayretlerde bırakıyor.insallah sisteme eklenir ve biz bu ilminden yararlanırız.annem ben senin hakkını nasıl oducem yaaaa?
6 Şubat 2022
Benim canım anam.cok kısa süre oldu ama biz yürekten bağlıyız.senin hakkını asla ödeyemem.ne zaman arasam hep cvplarinla bıkmadan usanmadan aynı şeyleri söyledin.senin desteğinle bu zamanları atlaticam ki sen hep bunu bana söylemiştin.dediklerin Allah huzurunda da gerçekleşir inşallah.seni çok seviyorum nermin
6 Şubat 2022
Hani birini çok seversin o konuşurken hayran hayran onu izlersin.Seninle de telefonda konuşurken ben tam olarak öyleyim :) Beni sadece şuanda tutmadığın için yaşadığım onca zor süreçlerden bu günüme kadar olan her bir ani film şeridi gibi sadece tek bir cümlenle hatırlatıp şükretmeme vesile olduğun için teşekkür ederim. Çok dürüstsün , gerçekten şu site bir yana sen bir yana.Bambaşka bir boyuttasın.İnsan öğrendiklerinden mesuldür derler. İlmini bir nebze olsun bize aktarmaktan öğretmekten kendini hiç bir zaman geri çekmedin. Şu dünyada senin gibi hepimiz için iyilik isteyen iyi olmamaz için çabalayan başka biri var mıdırrr sanmıyorum. Yok artık diye diye buda tamda söylediği gibi çıktı diye diye ve en önemlisi şükrederek yaşıyorum. Kalbinin güzelliğine , merhametine ,ilmine ve ahlakına aşığım. Bir kez denk gelenin senden vazgeçebileceğini sanmıyorum. Yolumu aydınlatan melek ablam seni çok seviyorum her zaman kalbimdesin,iyi ki iyi ki iyi ki varsın ♥️♥️♥️♥️♥️
5 Şubat 2022
Çok güzel bir bakımdı.Ağzına sağlık ablacığımm.İnşallah dediğin gibi yolum aydınlık olur güzel gelişmelerle karşılaşırım.Kesinlikle tavsiye ediyorumm..
5 Şubat 2022
Sadece baktırın ve neden söze gerek kalmadığını anlayın . Elif Hanım ağzınıza sağlık…
5 Şubat 2022
Elif anne benim hayatımda bir şansdır.ilk görüştüğüm andan itibaren benim elimden tuttu bana yardım etti.gerçekten zor durumdaysanız ve bir çıkış yolu arıyorsanız doğru kişi Elif annedir.onunla konuşunca anlarsınız ne kadar bilgili ve işinin ehli olduğunu ve tek amacınım size yardım etmek olduğunu hissedersiniz.onun hakkını asla ödeyemem.????????????(İzmir)
5 Şubat 2022
Elif annem Allah razi olsun! Herzamn benim için çok özelsiniz annem.Elif anne kocaman sarılıyorum herşey için çok teşekkür ederim rabbime şükürler olsun ki sizinle tanıştım. Her gün arasam bıkmam.Çoook teşekkür ederim.Gönül rahatlığıyla yıldızname baktırabilirsiniz. Neyse onu söylüyor. Ve yol gösteriyor. Bir kara denayin vazgeçamassiniz. Sevgiler Elif anne.
4 Şubat 2022
İki yıldır görüştüğüm hiç sıkılmadan beni dinleyen yardımcı olan bi melek sitedeki tek kişi gerçekten Allah'ın yarattığı güzel bir insan ellrinden öpüyorum annem ♥️
4 Şubat 2022
Her fırsatta geldiğim hiç bir konuda beni yanıltmayan güzel ablam sen iyi ki varsın bir sürü insana ilminle yardımcı oluyorsun Güzel allahım her konuda seni ve sevdiklerini korusun istediğini versin seni çok seviyorum bundan ötesi yok canımsın
4 Şubat 2022
Elif annem cok tasakurederim. Iyiki varsiniz. Arkadaşlar baska yerda paranizi bosa harcamayin. Elif annemin ilmi cok yuksek. Her dediginin arkasinda. Dediklarini yavaş yavaş yaşamaya başladim. Bundanda iyi olcaksin diyor. Olacagimada inaniyorum. Cok tasakkurederim
3 Şubat 2022
Her zaman kalbimi yumuşacık yapıyor söylediğin tüm cümleler, inanıyorum ki gönülden bağlıyız.Yeri geldi en derin acımı yeri geldi en mutlu anımı benimle yaşayıp hissettin biliyorum ve buna kalpten inanıyorum. Gece gece yine beni cok duygulandırdın, Seni tanıyan her insan en az benim kadar şanslı. Ne güzel tevafuk ki Rabbim seni 1 yıl önce karşıma çıkarttı. Kocaman bir çınarsın,her gün köklerin daha da derine çok daha fazla insana ulaşıyor. Allah başımızdan eksik etmesin.Seni çok seviyorum.Her zaman başımın tacısın melek ablam ♥️♥️♥️♥️♥️
3 Şubat 2022
umarım cikar buyuk bir sabirsizlikla bekliyor olacagim. teşekkür ederim elif hanim, gercekten cok iyi geldiniz. umarim tekrar daha guzel gunlerde gorusuruz ????????
2 Şubat 2022
Teşekkür ederim.kendisine güveniyorum.ilerleyen zamanlarda yine görüşmek üzere .Elif Ana.anamiz artık dert ortagimiz
2 Şubat 2022
sevgili elif ana , her başım sıkıştığında sana danışırım bana o kadar çok iyi geliyorsun ki , söylediklerin bir bir çıkıyor . her yorumcu herşeyi anlatmaz ama sen bambaşkasın . a dan z ye beni okuyorsun resmen. sayende hem iş hemde evlilik hayatım boyunca olumlu gelişmeler yaşıyorum . çok seviliyorsun . timur
2 Şubat 2022
Elif ablacım telefon kapandı veda edemeden sana cok guvenıyorum yine içimi cok rahatlattın iyiki varsın çğdem❤️
2 Şubat 2022
Canım elif anam yine en zor zamanım ve yine sen yanımdasın.seninle konusmaktan o kadar mutluyum ki iyiki varsın.içimi ferahlatan gücümü tekrar ortaya çıkaran senin ilmin ve kelimelerin iyi ki varsın❤️ Nermin
1 Şubat 2022
Elif anamla sürekli konusurum şimdi bana söyleyipte yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum ki ilminin ne kadar mükemmel oldugunu anlayın.bana bakım yaptığında sevdiğim kişiyle görüşmemin subat ayında olacagını söyledi ve aynen dediği gb olucak sevgilim subatta geliyor.aranızdaki bağ daha güçlenecek dedi aynen öyle olmaya başladı.arkadaşıma bakıpta bu adamdan uzak dur seni maddi olarak yıpratıcak demesiyle beraber arkadaşım barışır barışmaz erkek arkadaşının para istemesiyle karşılaştı.o yüzden ne olur dediklerine kulak asın ve muhakkak kendisine danışın.söyledikleri yolunuza ışık oluyor.
30 Ocak 2022
Ablacım canmm ablacım cansın birtanesin Seni çok seviyorum Allah bin kere razı olsun o güzel yüreğinden öpüyorum ♥️ inşallah Şubat 'ta hayırlısı ile dileklerime kavuşurm ne güzel söyledin moralim yerine geldi seni çok seviyorum Allah seni görünür görünmez bütün belalardan korusun iyi ki varsın iyi ki tanımışım sizi ♥️????????
29 Ocak 2022
Sağol varol Elif Ana, yine harika bir yorumdu inşallah dediğin gibi yakında müjdelerle gelirim, iyi ki tanıdım sizi, Allah razı olsun gönlünden geçen herşey kabul olsun
26 Ocak 2022
Ablam çok güzel yorumladı içimi ferahlattı inşAllah dediklerin çıkar ablam
23 Ocak 2022
Annem ablam sırdaşım dostum herşeysin ablacım sen huzur buluyorum sizde iyiki tanıştım dediğim tek insansınız tek dileğim cocuklarınızla torunlarınızla sevdiklerinizle hep mutlu olun çünkü yaptığınız iş bir emek ve yağtığınız işin hakkını sonuna kadar veriyorsunuz ve bu karşınıza hep iyilik sağlık huzur getirsin uzaktada olsam sizi hiç görmesemde sizi çok seviyorum tekrar görüşmek üzere Allah’a emanet olun
23 Ocak 2022
Dediklerinin hicbirine sasirmadim hepsini biliyordum. Ama biri hayir sen yanlis dusunuyorsun aslinda durumlar boyle demeseydi, aslinda senin bildiklerin yanlis demesiydi ama olmadi kalp gozu acik birinden bunlari duymak istedim ve elif anaya danistim. Elif ana da yanilmadi. Tum analizleri gordukleri yasanmisti, yasanabilirdide. Gerisini zamanla.gorucem. Agziniza yureginize saglik hayatimin yonunu belirlediniz...
23 Ocak 2022
Sesini duymak öyle iyi geliyor ki verdiği detaylarla vazgeçilmezim sağol Elif Ana inşallah dediğin olunca müjdeyle geleceğim...
22 Ocak 2022
Elif ablam mükemmel ben aylardır ona danışırıım bana hep ocak şubat aylarında istedıgın olmaya baslayacak dedi ben yok olmaz dedim olmaya basladı dıger dedıkleride olacak yurekten ınanıyorum bana vazgecmemeyı savasmayı öğretti her dedıgı okadar samımı ve içten ki iyiki varsın sen❤️Çiğdem
21 Ocak 2022
Elif anacım seninle krşılaşmak çol güzeldi sen anlat ben hep dinleyim istedim.o kadar doğru anlattın ki herşeyi seninle konuştuktan sonra içimde bir huzur belirdi.iyiki varsın dediklerin umarım çıkar ve biz dediğin gb tekrardan konuşuruz hasan.
21 Ocak 2022
Teşekkür ederim ablacım ????
20 Ocak 2022
Canım Elif Hocam tecrübesi ve ilmiyle, anne şefkatiyle devamlı yolumu aydınlatıyor. Görmeden tanıdığım ve çok sevdiğim, kalbimde ve hayatımda bambaşka bi yeri olan değerli Hocam. Allah sizden razı olsun. Hayatına dokunduğunuz her insana yaptığınız sayısız iyilikler, kendi hayatınızda sizi bulsun ve gönlünüzden geçen her dileğe kavuşun inşallah. (Pelin)
17 Ocak 2022
Elif hanım kurşun dökmede bile yaptığı yorumlarla beni şaşırtmayı başardı. İş yerimde bir değişiklik olacağını döktüğü kurşunda gördü resmen ve gerçekten böyle bir değişiklik yapacağım. Keşke çok daha önce kurşun döktürseydim❤️❤️
16 Ocak 2022
Kendimi çok şansli his ediyorum Elif annemla taniştiğim için. Aylar önce 2022de çalişiyor olacaksin demişti Elif ana. Bubhafta işa başladim. Har şey için taşakkurederim Elif sultan. Ellarindan öpuyorum. Iyiki varsiniz. Sizi çok çok seviyorum❤❤❤❤❤❤
15 Ocak 2022
Elif Ana bugüne kadar baktırdığım en güzel kahve falı yorumunu yaptı. Söylenecek tek söz var, Muhteşem, daha ötesi yok...Ne yazık ki süre bitti ama önerileri aklıma kalbime yazdım. Sağol Elif Ana, iyi ki varsınız, Rabbime şükür tanıdım sizi...
14 Ocak 2022
Elif ablamla bundan 1 yıl önce tanıştım iyi ki dediğim tek insan her dediğini şaşmadan yaşadığım güzel insan. Bundan sonrada hayatımın her diliminde hep olucaksınız sizi bulmuşum asla bırakmam sayenizde sabrı öğrendim ve ben en kötü olumsuzlukta kötü olduğumda bana cesaret verdiniz olmaz dediklerimi olucak dediniz ve yaşadım yaşayacağımda.tesadüfen gelmiştim bu siteye canım sıkkınken ama sizi buldum iyi ki diyorum her zaman sizde hayatınızda bu güzel ilmi sahip olan insanın söyleyecekleriyle hareket edin o zaman ne demek istediğimi anlıcaksınız sizi çok seviyorum. Allah her zaman sizi tüm kötülüklerden korusun sağlıkla sevdiklerinizle hep beraber olun ablacım siz ilminizle yardım ediyorsunuz Allah razı olsun ben sadece bu dikekte bulunabiliyorum cansınız siz can❤️
14 Ocak 2022
İNANAMIYORUM !!!! ♥️ resmen yaşıyorum söylediklerini, şaşırıyorum duyduğum güzel şeylere.Melek gibisin.Yürüdüğüm bu yolda rehberimsin.Allah'a ne kadar teşekkür etsem az seni karşıma çıkardığı için.Engin bir okyanus gibisin ilmin ve o tertemiz kalbin ve enerjin benim kadar eminim seninle tanışan herkesi hipnotize etmiştir, mükemmelsin.Böyle sayfalarda binbir türlü yalanla iş yapanların yanında dahi olamazsın , sen en tepedesin dürüst doğru ve güzel kalplisin çünkü. Seni tanıyan her insan o derin ilim okyanusundan bir yudumda olsa içmiştir.Ogrencin gibide bu hayata kaç yaşında olursak olalım yetistiriyorsun bizi, öğretiyorsun ,öğreniyoruz.Umarım benim gibi yolun sonundaki ışığı göremeyen , kalpleri daralan her insanın yoluna ışık kalplerine merhem olursun, biliyorum sen bunları yaparsın.Sana ulaştıklarında kaplerinde ki acıların hafifledigine ve günden güne iyilestiklerine inanamayacaklar :) Çok uzun yazdım ama daha da yazarım seni anlatmak ilmini bilgeliğini paylaşmak bu kadar cümleyle dahi yeterli değil . İyi ki varsın ,ışığımsın ve rehberimsin. En önemlisi sabrı öğretiyorsun , oo duaların var yaa ahhh o duaların hepsi çok kıymetli tıpkı senin gibi ve senin kalbinden döküldüğü gibi. Canımsın melek ablam seni çok seviyorum ♥️♥️♥️♥️♥️
14 Ocak 2022
Elif Ana gibisi yok, çok fal baktırmış birisi olarak gönül rahatlığıyla söylüyorum onun kadar isabetli, bilgili işini layıkıyla yapan, sahip olduğu bu yeteneği ticari olarak kullanmayan yoktur. O kadar rahatladım ki Allah bin kez razı olsun, inanıyorum dedikleri çıkacak. İyi ki varsın Elif Ana
13 Ocak 2022
Harikasınız gerçekten, diyecek söz bulamıyorum..
13 Ocak 2022
Nasıl başlayım söze.ben ilme inanırım ve elif ana bu ilme yürek vermiş resmen üstad kategorisinde biri.şahaneee.olay fal falan değil olay gerçekler.çok dürüst olması en önemli özelliklerinden biri.insanı bakarken şoka sokuyor, ürpertiyor.sesindeki dinginlik huzur veriyor.ben böyle biriyle daha öncesinde hiç karşılaşmadım.sürekli bakım yaptıran biri olarak resmen beni kendine bağladı.muhakkak denemelisiniz.eger hayatınızda doğru kararlar almak istiyor ve yaşadığınız olaylardan şüphe duyuyorsanız geleceğinizi ilmin ışında yönlendirmek adına elif anamı deneyin.ya iyiki burdasınız ve iyiki sizinle tanışmışım resmen ışık oldunuz umut oldunuz????????????????????????
11 Ocak 2022
Siz de kendinize iyi bakın ablacım çok seviyorum sizi Allah o güzel gönlünüzden geçenlerin bin katını versin tanıdığıma çok memnunum bir abla gibi bir anne gibi anlayan o güzel yüreğinizden öpüyorum ♥️????????
11 Ocak 2022
Boyla bir Kahve fali baktirmadim ben. beni ve baktirdiğim insanlari diş görunuşunu çok net soyladi Elif ana. Harika. Super❤❤❤❤❤
11 Ocak 2022
Ilk def melak karti fali baktirdim. Çök guzal harika. Yina gelacam tasakurederim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
11 Ocak 2022
Çok güzel bir faldı erken kapandı ama sistemden dolayı yarın halledicekler teşekkür ederim ☺️ Sık sık gelicem
10 Ocak 2022
Bugün 16:00 randevusunda buluştuk canım Elif Ablam ile, onu karşıma Allah çıkardı. O kadar zor günlerimde destek oldu ki, en güvendiğim, tüm sırlarımı paylaştığım, tutunacak dalım oldu. Allah sizden razı olsun. Çok teşekkür ederim. Güzel kalbinizden geçen herşeyi Allah size nasip etsin. Bana dar günümde yetiştiniz, Allah da size yetişsin Ablam. (Pelin)
7 Ocak 2022
Cok cok tasakurederim Elif sultan. Iyiki varsiniz. Sizi tanidiğim için kemdimi çok şansli his ediyorum. Bittim dediğim yerda yenidan, umud verdiniz. Har şeyi biliyor boyla bir yildizname kimsa bakamaz.
7 Ocak 2022
Elif Hanım hislerine bilgisine ilmine çok inanıyorum dediklerini de yaşarım umarım gercekci ve olanı söylüyor dedikleri olunca hemen geri dönüş yapacağım (Ş.B)
7 Ocak 2022
Elif ablacım Allah bu mubarek günde bin kere razı olsun varlığın yetiyor çok teşekkür ederim dualarda buluşmak dileğiyle çok seviyorum seni ????????
7 Ocak 2022
Size teşekkür edemeden görüşmemiz sonlandı. Ben içtenlikle size çok çok teşekkür ediyorum. Bu hayat yolunda dedikleriniz o kadar netti ki, başka bir sorum olamazdı.. Çok çok teşekkür ediyorum…
5 Ocak 2022
Teşekkür ederim ablacım çok seviyorum seni inşallah hayırlısı ile olur ????????????güzel haberlerle gelmek istiyorum sana ????
4 Ocak 2022
Teşekkür ederim sabırla beklicem dediklerinizin çıkmasını
3 Ocak 2022
Meleğim ablam her zaman 2022 senin yılın dedin , su akar yolunu bulur sabret güzel şeyler olacak inan dedin, her anlamda çok güzel şeyler yaşayacaksın dedin en önemlisi dualarını hiç bir zaman üzerimden eksik etmedin.Bugün gelen mesajda verilen haberle Yaşadığım mutluluğu kelimelere dökmekte aciz kalıyorum. Yürüyeceğim yola benden çok çok daha fazla inandın benimde her konuştuğumuzda inancımı tazeledin. Allah'ım senden her iki cihanda da razı olsun. Bir yılda nerden nereye geldik çok şükür.Guzelliklerde buluşmak dileğiyle her zaman ♥️♥️♥️♥️
3 Ocak 2022
Çok güzel ve çok isabetli bir yorumdu. Çok teşekkür ederim❤️❤️
3 Ocak 2022
Cansın sen ablam beni hayata bağlayan tek insansın teşekkür ediyorum ❤️
2 Ocak 2022
Enerjisiyle insanı adeta büyülüyor. Yorulaması muhteşem kesinlikle boş laf kalabalığı ile yorumları süslemeye çalışmıyor. Çok net ve dogru yorumları gerçekten etkileyiciydi söylediği herşey tamamem dogruydu elif ana yorumun için çok teşekkür ederim tekrar geleceğim kesinlikle herkese tavsiye ederim..ukrayna
2 Ocak 2022
Çok güzel bir bakımdı yeni yıla umut oldu❤️ Z
1 Ocak 2022
Canımsın iyiki varsin meleğim ♥️
1 Ocak 2022
Ağzına sağlık ablacım iyi ki varsın benim için çok kıymetlisin paranız zamanınız asla boşuna gitmez deneyen bir daha vazgeçemez ilmi yorumu harika allahım sizi tüm kötülüklerden kederden korusun sizi çok seviyorum ellerinizden öpüyorum ❤️
1 Ocak 2022
İnanılmaz güzel bir enerjisi var ve yorum yaparken baklaları anlatırkenki sesi kendinden emin ve güven verici. İçimi ferahlattın Elif Ana. Söylediklerinin hepsini not aldım, umarım birer birer bunları yaşarım ve sana sevinçle gelirim ki bana verdiğin o güvenle söylediklerini yaşayacağıma da inanıyorum. En kısa zamanda Osmanlı falına da geleceğim. Yüreğinize sağlık.... - Nuran
31 Aralık 2021
Seni çok seviyorum ablacım herkese ışık oluyorsun iyi senlen karşılaştık vedalaşamdım dakkm bitmeden sistem kapandı öpüyorum❤️❤️
28 Aralık 2021
İnşallah canm ablacım inşallah hayırlısıyla olur ????????????????????????????
28 Aralık 2021
Her zaman konuştuğumuzda kalbimi açıp okumana ve kimseye söyleyemediğim en ufak sıkıntılarımı bile hissetmen beni çok mutlu ediyor ve kurduğun her cümlen aşırı duygulandırıyor her zaman. Rabbim iyi ki karşıma çıkarmış diyorum seni en zor sınavımda seninle tanışmıştık gerçekten Rabbimin en güzel lütuflarından birisin her zaman kalbimde ve dualarımdasın. Sen çok kıymetlisin , doğruyu hakkıyla söyleyen az bulunur bu siteye uğrayan herkes bunu en iyi şekilde deneyimlemistir.Bu yüzden de kıymetlisin , Rabbim ayağına taş gönlüne keder değdirmesin .Seni çok seviyorum ♥️♥️♥️♥️♥️
27 Aralık 2021
Elif anne....benim dert ortağım hayattaki yardımcım.biliyorum ki Rabbim onu benim karşıma boşuna çıkartmadı...beni karanlıktan aldı ve aydınlığa çıkartdı inş.çok güzel bir yıl olacak benim için.onun hakkı ödenmez onu gerçekten çok seviyorum ..Elif annenin ilk amacı insana yardım etmek bunu onunla konuşunca anlarsınız...(İzmir) ❤️❤️❤️
23 Aralık 2021
Elif annem iyikki varsın seninle konuşmak çok iyi geldi seni çookkk seviyorummm dediklerini yaşamaya başladım inşallah yaşamayada devam ederim iyikki hayatıma girdin ışık oldum inşallah herkesin hayatına ışık olursun ❤️????
23 Aralık 2021
tesekkur ederim soyledikleriniz cok dogru. olacagini soylediklerinizde insallah gerceklesir ????
23 Aralık 2021
Teşekkür ederim ablacım ???????????? inşallah hayırlısı bile ciddi bir sekildr gelir ????????o kadar istiyorum ki
22 Aralık 2021
Elif annem Allah ne muradın varsa görsün dert ortağım iyikim herkese tavsiye ederim derdi olan herkesi..dilek G.
22 Aralık 2021
elif hn. yorumlariniz cok dogruydu hayran kaldim ama surem bitti gorusmemiz yarim kaldi tekrar aricam sizi tesekkurler
22 Aralık 2021
Çok güzel yorumlandı gerçekten. Keşke daha uzun sürseydi. Yaşayıp göreceğim❤️
21 Aralık 2021
Çok güvendiğim, çok sevdiğim, dertleştiğim, yorumda söylediği her kelimeyi aklımda tuttuğum, ilim sahibi değerli insan…bakımları mükemmel, ebced hesabıyla yıldızname bakmak herkesin yapabildiği bişey değil zaten. Danışın, farkı görün. İyi ki varsınız (Pelin)
21 Aralık 2021
Çok taşakkurederim Elif ana. Iyiki varsiniz❤❤❤❤❤❤
21 Aralık 2021
Elif annemin her dediği çıkıyor Sayesinde bazı şeyleri daha iyi gördüm hislerimin kuvvetli olduğunu farkketim rüyalarım çıkmaya başladı söylediği olaylar gerçekleşti inşallah diğer dedikleride çıkar ❤️❤️????
18 Aralık 2021
Teşekkürler elifim iyiki varsin meleğim ♥️♥️♥️
17 Aralık 2021
İlmiyle bilgisiyle her derdinizi derman bulcağınız yaşadıklarınızı yaşayacaklarınızı nokta atışı yapan ablam benim paranız süreniz asla boşa gitmez gelen birdaha asla vazgeçemez bu zamana kadar her dediğini yaşadığım için hep ondayım seni seviyorum ablacım.Allahım seni tüm kederden kötülükten korusun iyi ki bu sitedesin seni hiç görmesem bile sesinle huzur veriyorsun sabrı öğretiyorsun umut veriyorsun (gözde)
17 Aralık 2021
Tek kelimeyle muazzam.Asla pembe tablo çizmedi.Ne gördüyse onu söyledi.Bekle beni 2022 :) (Gül)
15 Aralık 2021
Sabrı, muhabbeti ve sukuneti için teşekkür ediyorum. Öngörüleri ile yolumu aydınlattığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Her daim başvuracağımı bildiğim içinde mutluluk yaşıyorum. Emeğine ve yüreğine sağlık ablacım.
14 Aralık 2021
Paranız asla boşuna gitmez her dediği çıkan tek yorumcu benim ablam iyi ki varsın gelen birdaha vazgeçemez
14 Aralık 2021
Hayatımda ilk defa bakla falı baktırdım gerçekten inanılmaz güzel ve gerçekti .çünkü Elif anne ne görüyorsa olduğu gibi aktarıyor pembe tablo çizmiyor.ve siz onu dinledikçe geleceğe dair umutlarınız artıyor yaşama bağlanıyorsunuz.mutlaka deneyin derim .❤️❤️❤️
14 Aralık 2021
Ablacım seni aradığımda çok mutsuzdum Ama bana tekrar ışık oldun cesaret verdin umut verdin iyi ki varsın sen benim annemsin seni çok seviyorum ❤️❤️❤️
13 Aralık 2021
Canm ablam.cok teşekkür ederim ???????? seni çok seviyorum iyi ki varsın iyi ki tanışmısim sizi yoluma ışık oluyorsunuz çok teşekkür ederim ????????
13 Aralık 2021
Elif ablam, yüregine saglik. Hersey icin cok tesekkür ederim. Önümüzdeki zamani cok merak ediyorum. Insallah tekrar görüsürüz - o vakte kadar hersey gönlünüzce olma dilegile. Viyandan sevgiler saygilar
12 Aralık 2021
Telefon kapandı ablacım ❤️ İyi ki varsın çok teşekkür ederim her şey için ❤️ Her dediğin çıktı bu da çıkacak en güzel şekilde olacak inşallah ❤️
12 Aralık 2021
Ban kardeşim için fal baktitdim ve Elif annemin söyladiklarini kiz kardeşima anlatince kiz kardeşim şok oldu. Çunku hiç bir şeyda yanilmamiş Elif annem. Kiz katdeşimde çok konuşmak istiyor Elif annemla ammo ne yazikki turkçe bilmiyor. Biz turl değiliz uyuzdan. Çok taşakkuredrim Elif ana❤❤❤❤❤
11 Aralık 2021
Allah herşeyi gönlüne göre versin ablacım tanıdığım en mükemmel insansın iyi ki tanımışım seni iyi ki varsın
11 Aralık 2021
Elif anayla tanışmak gercekten bir şanstir.Yaptiğı işin hakını veriyor.
10 Aralık 2021
Herkese tavsiye ederim bir bir cikiyor vallahi dedikleri ❤️ ben ona minnetarimm gözümü açtı ve bazı seylerin farkında olmama sağladı ????????
10 Aralık 2021
Canm ablam bende seni çok seviyorum cokkkk hem de Allah bu mubersk cuma bu ne dileğin ne istediğin varsa versin çok seviyorum seni ♥️????????????????
10 Aralık 2021
Hayatimde ilk defa bakla fali baktirdim. Çok taşakkur ederim çok guzal ve tatmin ediciydi. Harkeza tafsiya ederim. Zaten Elif anaya bir kara fal baktiran vaz gecamas. ❤❤❤❤❤❤❤
9 Aralık 2021
Biraz önce aynı cümleyi sana da söyledim hayatıma dokunuyorsun tam anlamıyla. Bunca zaman duaların sayesinde gerçekten kendimi bulabildim. Söylediğin herşey o kadar kıymetli ve doğru ki yaşarken seni anmamak mümkün değil.Ve ben ilk defa seni tanıdığımda okuduğun o cümleyi hiçbir zaman unutmayacağım , ''üzülme can, yaradan sanada can verecek '' Son 7 gündür özellikle tomurcuklar açmaya başladı, eminim çiçek açtığı günleri de beraber göreceğiz ve ben yine buradan yazıyor olacağım ki kimse boşa vakit harcamasın ,seninle şifasını bulsun ,benim gibi ♥️♥️♥️♥️♥️
8 Aralık 2021
Tek kalima ila muhteşam. Elif annemin ilmi çök yuksek har şeyi biliyor ve böyle guzal garçekçi yildizname kimse bakamaz. Bir kera denasaniz vaz gecamazsiniz ve ne demak istediğimi anlarsiniz. Sizi seviyorum. Çok taşakkurederim❤❤❤❤❤
7 Aralık 2021
Bir insanın herşeyi mi bilir… aylar öncesinden 1 yıl öncesinden ne dediyse yaşıyorum eğer dediklerini tutup yapsaydım herşey çok daha güzel olacaktı
7 Aralık 2021
İnşallah ablacim seviyorum seni ????????
6 Aralık 2021
Elif anne iyiki rabbim seni karşıma çıkartdı..çok uzun yıllardır içinde olduğum ve bir türlü çözüm bulamadığım sorunlarıma onun sayesinde çözüm buldum.gerçekten yardıma ihtiyacınız varsa derdinize dermandır onu net söyleyebilirim hakkını asla ödeyemem ❤️onu bize kazandıran Falbahçem ailesine de ayrıca teşekkür ederim ...(İzmir)
6 Aralık 2021
Çök tasakurederim Elif ana!Guzal ve super bakimdi. ❤❤❤❤❤❤❤❤
4 Aralık 2021
Elif anne...ben siz anne diyorum. Elif annemin ilk amacı insanlara gerçekten yardım etmek...onunla konuşunca anlıyorsunuz ne demek istediğimi...inş güzel günler görücez...onu çokkk seviyorum ❤️Zaten bir kara gelirseniz vaz gecamasiniz.Iyiki varsiniz ve hep yanimda olun.❤❤❤❤❤❤❤❤
3 Aralık 2021
Muhakkak aramalısınız Çok güzel bir yetenek pembe tablo çizmeden herşeyi doğrusuyla yanlışıyla anlatan bir yorum her dediği birbir çıkan bir yorumcu paranız asla boşa gitmez seni seviyorum ablam gözde
3 Aralık 2021
Elif annem her zaman yanımda olduğun için sana minettarım iyikki varsın❤️❤️❤️????
2 Aralık 2021
ÇÖK tasakurederim Elif ana!Iyiki varsiniz, iyiki siz tanidim.Sizi seviyorum hep yanimda olun. Sizin gibi değarli insalar çök az iyini karşilaştim❤❤❤❤❤
1 Aralık 2021
Elif anne, yine size geldim ve sakinleştim, tüm bilgileriniz ve samimi önerileriniz için teşekkür ederim aynı zamanda da desteklerinizin devamını rica ederim. Son olarak ta size Çin’den selamlar diyorum. Hoşça kalın
29 Kasım 2021
Elif ablayı yeni tanıdım anne gibi görebilirsiniz o kadar iyi görüyorkki herşeyi hayatımı benden daha iyi biliyor sanki yıllardır kaybolmuş benliğimi bulmuş gibiyim söyledikleri çıkmaya başladı rüyanda gördüklerini yaşayacaksın dedi yaşıyorum hayatımda inşallah diğer dedikleride çıkar hayatımda ben inanmzdım fala ama elif anneyi tanıyınca inandım beni kendimi tanımamı sağladı herşeyi iyi kötü söylüyor çok güzel yol gösteriyor benim hayatıma ışık oldu herkesin tanımasını tavsiye ederim melek ablam seni çok seviyorummmm????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
28 Kasım 2021
Elif abla bana siz evlenince aynı yerde yaşamayacaksınız dedi. Sevdiğim kişi bana bu hayalinden bahsetti bu kadar olur ????
28 Kasım 2021
Tek kalima ila mukammal ruya yörumu, garçek bir ruya yörumu uçun döğru adress burasi. Tasakurederim Elif ana çök mantikli etkilayici ruya yörumiydi.
28 Kasım 2021
Harika super hayatimde böyla bir yildizname ve kahve fali görmadim. Ağzinizdan laf alarak fal bakmiyor. Har şeyi biliyor ve sureyi dölu dölu kullaniyor. Sura nasl geçti anlamadim Harkeza tafisya edrim.Ellarindan öpuyorum Elif ana!
28 Kasım 2021
Beni sanki benimla bir evda yaşiyormuş gibi har şeyi anlatiyor Elif annem. Bir insa bu kadarmi bilir har şey. Bir kara göruşursaniz ne demak istadiğimi anlarsiniz. Muhteşem!Taşakkurederim Elif Ana. Iyiki sizinla buluştim❤❤❤❤
26 Kasım 2021
Harika bir bakım harika bir öngörü her dediği çıkan mucizevi bir yetenek muhakkak aramalısınız o zaman hak verirsiniz bu söylediklerimi sizi seviyorum Elif ablacım gözde❤️❤️❤️
26 Kasım 2021
İnşallah ablacım çok seviyorum seni ????
25 Kasım 2021
Bugüne kadar çok yorumcuyla görüştüm ama hiç bu kadar açık,net ve pembe tablolar çizmeden yorum yapan olmadı. Tek kalime ile muhtaşam. Elif annem işini gerçekten çok iyi yapıyor.Kişi analizi öngörüleri muhteşem.Kesinlikle aramalısınız pişman olmazsınız.en kısa zamanda tekrar arayacağım.Çok memnun oldum Elif Ana❤❤❤❤
25 Kasım 2021
Elif hanım çok teşekkür ediyorum.siteye yeni üye oldum yorumlara bakarak sizi aradım ve burdan herkesede teşekkür ediyorum vesile oldukları için.Elif hanım tüm samimiyetiyle,iyisiyle kötüsüyle tüm hayatınızı size anlatıyor. En ufak bir tereddütünüz varsa hemen arayın diyebilirim. İlk defa böyle bir tecrübe edindim ve gerçekten çok memnun kaldım. Sevgiler Duygu
23 Kasım 2021
Çok teşekkür canm ablacım kıskançlık olayı inşallah olur valla çok istiyorum tam da o mevzuda telefon kapandı sabaha kadar his sohbetinle konuşmak isterim ablacım o kadar iyi geldin ki yine çok seviyorum seni ????????????
23 Kasım 2021
Elif Annemle o kadar çok dertleştim ki, bu 6. Konuşmam ve her seferinde huzurlu ve mutlu ayrılıyorum. İnanın in onun ilmi sayesinde ayakta durabiliyorum. Bana sabretmeyi öğrettin. Şunu belirtmek istiyorum kesinlikle boş hayal pazarlamiyor. Gördüğünü belli kurallar içerisinde yol göstererek aktarıyor. Kendisi kadar, Kalbi güzel olan annem, bana ve Tülin im den dualarını eksik etme. Gene mutlaka görüşeceğiz..
23 Kasım 2021
Elif ana çok teşekkür ederim, her şey çok detaylıydı ağzım açık dinledim:) mutlaka tekrar geleceğim. Ağzına sağlık.
22 Kasım 2021
İnşallah dedikleri çıkar ve benim için hayırlısı olur, teşekkür ederim
21 Kasım 2021
Gelin görün yaşayın muazzam bir bakım muazzam bir kadın ağlayarak aradım ve gülerek kapattım Elif hanım Allah ilminizi artırsın
21 Kasım 2021
Çok güzel, çok objektif bir yorumdu. Daha önce baktırdığımda söylediklerinin hepsini yaşadım????
21 Kasım 2021
Canımsın gerçekten duaların çok değerli onlar sayesinde bugün tekrar konuşabildik güzel sonuçlarda aldım rabbimin izniyle inşallah.Telefon son dklarda kapandı süremiz doldu iyi ki varsın bugün beni çok duygulandırdın, şefkatin dahi maddiyatla ölçülemez ♥️♥️♥️
21 Kasım 2021
Ya ben ne yapsam hakkını ödeyemem ablacım, iyi ki varsın, Allah bin kere razı olsun❤️ İnşallah zaferle bitsin bu mücadelem
21 Kasım 2021
Ablacım kredi bitti seni seviyorum çok teşekkür ediyorum
20 Kasım 2021
Çok iyi geldi sizinle dertleşmek, çok teşekkür ederim.
20 Kasım 2021
Tek kalima ila muhteşam. Elif annemin ilmi çök yuksek har şeyi biliyor ve böyle guzal garçekçi yildizname kimse bakamaz. Bir kera denasaniz vaz gecamazsiniz ve ne demak istediğimi anlarsini. Laf olsun diye söylamiyorum, garçektan Elif annem işinin ustesi ve amaci garçektan insanlara yardim etmak. Iyiki sizinle karşilaştim❤❤❤❤❤ tum yildizlar sizin olsun
19 Kasım 2021
Elif ablaya baktırdığım 5. Fal her seferinde aynı doğrultuda ve istikrarda ilerliyor dediği şeylerin daha vakti var fakat sinyallerini yavaş yavaş almaya başladım bile seninle konusmak bana çok iyi geliyor iyiki varsın ❤️(Çiğdem)
19 Kasım 2021
Ban hayatimde böyle bir yildizname böyle bir açilim görmadim super ve muhtaşam Elif ana garçektan işin ustesi ve har şeyi biliyor.  Akıcı yorum ,güçlü değerlendirme lafı evirmeden çevirmeden olanı olduğu şeklinde ifade etme kısacası kişinin laf alarak değil ilmiyle yorumlama.Ruya yorumuda harika super arkadaşlar. Sizi çok seviyorum Elif ana! Ellerindan öpuyorum.
18 Kasım 2021
Elif Ana sen bir meleksin seni tanıdığım güne şükürler olsun bambaşkasın, herşeyi biliyor seziyor söylüyorsun. Seninki bambaşka bir yetenek Allah vergisi ki o da melek kalbinden Rabbım sana bahşetmiş bunu sağol varol melek ablam inşallah en yakın zamanda görüşeceğiz çok çok teşekkür ederim, Allah senden razı olsun
15 Kasım 2021
Elif Anaya kucak dolusu teşekkürler.Ins. dedikleri çıkar.Muhakkak buraya yazacağım.Anlatimi superr.Verilen paraya helal olsun.
15 Kasım 2021
Çok çok çok taşakkuredrim annem gibisiniz Elif ana. Dunyadaki en iyi sözlar az kalir. Kendi evladiniz gibi yöl göstariyorsunuz. Iyiki Allah sizi karşima çikardi. Siz çoooook seviyorum. Elif annemla bir kara konuşmayan pişman olur. Tum sitada tekdir. Sizin gibi iyi insanla karşilaştiğim içim çök şansliyim❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ (isveç)
15 Kasım 2021
Günaydın abla müsaitmisin şükran ben ?
15 Kasım 2021
Annecim çoooook taşakkurederim. Arkadaşlar Elif annem bir başka. Laf olsun diye yazmiyorum. Bir kara deneyin vaz gecazsiniz. Banim için 2 ay önce hayat bitmişti sanki, çocuğuma bile bakamaz hala gelimiştim, ölu gibiydim amo Elif annemin sayesinde yavaş yavaş kemdimi toparladim şu an eskisindan bile guçlu his ediyorum kendimi. Elif annemi dinledilçe guçlaniyorum. ❤❤❤❤❤❤❤❤ Ellerindan öpiyorum Elif sultan❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤(Isveç)
13 Kasım 2021
Müthiş müthiş müthiş! Asla pembe tablo değil, söyledikleri muhakkak ciddiye alınması gerek :) çok çok teşekkür ederimmm
13 Kasım 2021
Gerçekten anne.uslup çok iyi ve şifalı.ne gördüyse söylüyor....umarım çıkar dedikleri ve yine gelirim.nurdan
13 Kasım 2021
Hemen alttaki yorum bana aittir.yıldızları unutmuşum şimdi tüm yıldızları Elif anneye gönderiyorum.çünkü benim yoluma ışık oldu Rabbim onu karşıma iyi ki çıkartdı.Eğer gerçekten zor durumdaydınız ve yardıma ihtiyacınız varsa (benim gibi )tek isimdir onu net söyleyebilirim ❤️❤️❤️(İzmir )
13 Kasım 2021
Elif ana, seni tanıdığımdan bu yana hayatım değişti. Bana her konuda ışık tuttunuz. Gerçekçi ve yerinde tespitleriniz, tavsiyeleriniz hayatıma anlam kattı . Arkadaşlar bunu anlamanız için Elif Anayı tanımak ve yorum almanız lazım ben böyle bir yıldız name açılımı görmedim şaşkınlık içindeyim, bir insan herşeyi mi bilir.En guzel tarafı ise kendi hatalarımı ve yanlışlarımı söyleyip kendi özüme dönmem dir.her kelimesi tek tek doğru helal olsun. Elif Ana. Çevremdeki birçok insandan artık sizin adınızı duyuyorum. Herkes övgü ile bahsediyor. İyiki sizi tanıdım. İyi ki varsınız.iyi ki falbahcem desiniz.(İzmir )
13 Kasım 2021
Tamam ablacım ????????????????
13 Kasım 2021
Çok teşekkür ederim ablacım ????????Allah bin kere razı olsun içimi rahatlattin yemin ederim ????
11 Kasım 2021
Her dediğini yaşadığım dinlerken huzur ve mutlu olurum iyiki seni tanıdım elif ana her içim sıkıldığımda ilk koştuğum muhteşem bakımından dolayı tşk ederim ????( Adana)
11 Kasım 2021
Burda yazarak anlatamiyorum Elif annem ne kadar işinin ustasi olduğunu. Har şeyi biliyor, çok guzal tafsiyalar veriyor, yöluma uşik oldu annecim. Sizi çok seviyorum ve ellerinizden öpiyorum guzal kalpli annem. Y❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ bir kara denatsiniz asla asla vaz geçamazsiniz. Bir kere bile öf demadan kendi çovuğu gibi sarib sarmaliyor. Sizi Seviyorum. Iroda
11 Kasım 2021
Çok beğeniyorum bakımını her yaşadığım olayda ona koşuyorum iyiki var tanışmamız asla tesadüf değil biliyorum inşallah gördüklerin gerçek olacak sonsuz dua edeceğim ❤️
10 Kasım 2021
Daha önce orta yaslarinizda bir miras kalacak demiştiniz .bu gerçekleşti.simdi tekrar basım sıkıştığında size danıştım.gercekleri söylediğiniz için teşekkürler.baaka birşey söylediniz ileriki yaşamında alakalı o da gerçekleşirse tekrar yazacağım.cok teşekkürler.
10 Kasım 2021
Elif anne...ben ona anne diyorum artık çünkü onun ilk amacı insanlara gerçekten yardım etmek...onunla konuşunca anlıyorsunuz ne demek istediğimi...inş güzel günler görücez...onu çokkk seviyorum ❤️
9 Kasım 2021
Çok taşakkurederim❤❤❤❤❤❤.Elif annem derdime derman …kaçıncı gelişim bilmiyorum iyiki sizi tanıdım… ❤❤ (isveç)
9 Kasım 2021
Ne kadar taşakkur etsam az Elif annema! Iyiki varsiniz, kendi evladiniz gibi sarib sarmaliyorsunuz.Butun iyiliklar sizin olsun.  mutlaka denenmelisiniz arkadaşlar. Sikiştiğimde koşa koşa geliyorum. Butun gun dinlasam sikilmam. Garçeklari incitmadan soyliyor annem. ❤❤❤❤❤❤❤❤ Iroda
8 Kasım 2021
En umutsuz olduğum günlerde dayan herşey düzelicek senin çok mutlu olduğun günler gelecek dedi. Gerçekten de aman olmayacak demiştim,hasta oldum yatağa düştüm resmen ama bugün şuan her dediğini yaşıyorum. Arzunnn :)
7 Kasım 2021
İyi ki varsın iyi kiiii şükürler olsun seni tanıdığım güne muhakkak baktırın ablama ❤️
7 Kasım 2021
Ablacım kesildi telefon kredim bitti, çok çok teşekkür ederim ❤️
7 Kasım 2021
mükemmeldi annem sağol iyiki tanıdım seni bi kaç ay önce sevdiğin kişyle aynı şehirde farklı iş yerlerinde olucaksın demiştin aylardır işsizim dediğin gerçekleşti annem çok sağol inşllah direk hayırlı biyerde atamam olur... elif anneyi mutlaka deneyin mübtelası olursunuz çok farklı güzel bi insan burda ve tüm sitelerde hatta psikologlara vereceğiniz ve sonuç almayacağınız tüm sorunları bir bir elif anne açığa kavuşturuyo rabbim çok güzel bi yetenek vermiş bana çok destek oldu of bile demedi benim denemediğim yol kalmamıştı takı elif hanımla karşılaşınca kadar sağol elif anne çok sağol ????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
7 Kasım 2021
Elif annem Allah razi olsun! Herzamn benim için çok özelsiniz annem.Elif anne kocaman sarılıyorum herşey için çok teşekkür ederim rabbime şükürler olsun ki sizinle tanıştım. Her gün arasam bıkmam.Çoook teşekkür ederim.Gönül rahatlığıyla yıldızname baktırabilirsiniz. Neyse onu söylüyor. Ve yol gösteriyor. Bir kara denayin vazgeçamassiniz. Gökdegi tum yildizlar siza olsun (Iroda)
6 Kasım 2021
dünya tatlısı bi okadar güzel kalpli annem iyiki varsın iyiki gerçekten herkese canı gönülden tavsiye ederim ... gelmeniz gereken tek adres ❤
6 Kasım 2021
Ikıncı gelişim elif anaya gerçekten çok memnun kaldım çıkarsa söyledikleri tekrar gelicem iyiki varsın elif ana Allah’a emanet ol f y
5 Kasım 2021
Teşekkür ederim ablacım şu on ay onbir ay bir an önce olur çok sağol ablacım içim.rahatladi ????????????☺️????????çok şükür
5 Kasım 2021
Tek kelimeyle harika analizleri var elif ananın söyledikleri çok ğüzel ğercekten çıkarsa tekrar gelicem Allah’a emanet olun elif ana iyiki varsınız f y
4 Kasım 2021
Allah razi olsun Elif anne. Iyiki varsiniz! Tafsitalariniz yöl göstarmaniz için tasakurederim. ❤❤❤❤❤❤
4 Kasım 2021
Abim için baktirdigimizda ikiz bebekler geliyor biri kiz biri erkek demiştin doktor ikiside erkek ulturasonda kesin dedi doktor yanılır sen Elif anne yanılmaz biri kız biri erkek harikasın muhteşem yildizname bakiyorsun balım benim ????????????
3 Kasım 2021
Yorumlarınız için tekrar teşekkür ediyorum, söylediklerinizi dikkate alacağım. Tekrar görüşmek üzere, sevgilerimle.(Kübra)
3 Kasım 2021
Allah sizi başımdan eksik etmesin anne çok sağol çok teşekkür ediyorumElif Ana’yı karşıma Allah çıkardı, sıkıntılarımı, üzüntülerimi bi anne şefkatiyle sarıp sarmaladı. İyi ki tanımışım, sürekli danışabileceğim güvenilir bi insanın varlığı insana huzur veriyor. Tum yildizlar sana olsun Elif sultan! Sizi çök seviyorum❤❤❤❤❤. Iroda
3 Kasım 2021
Ablamın her dediği çıkıyor Batmandan Sevgiler????????
3 Kasım 2021
Söylediklerinin arkasında olması olumlu olumsuz herşeyi direk söylemesi çok güvenilir olduğunu gösteriyor, iyi ki var gelişmelerle gelmek dileğiyle (Begüm)
2 Kasım 2021
Hep tutarlı ve dediklerinin arkasında merakla bekliyorum...
2 Kasım 2021
Anne şefkati sıcaklığında, insanı sarıp sarmalayan bi yaklaşımı var. Tecrübesi, yıldızname ilmi ile baktığı falları ise çok gerçekçi ve isabetli. Allah dediklerinizi yaşamayı nasip eder inşallah Ablacım. İyi ki varsınız. Kendimi daha iyi hissediyorum. Allah sizden razı olsun.
2 Kasım 2021
cümleler tarif edemez senin güzelliğini ablam Allah razı olsun. ❤k.maraş
31 Ekim 2021
Elif ana TLfn kapandı çok tşk ederim iyiki varsın seni çok seviyorum iyiki karşıma çıktın her sölediğim çıkıyor sayende hayat yolunda yürümeyi sabrı öğrendim????
30 Ekim 2021
Elif anne benim için söylediğiniz her şey için çok teşekkür ederim. Hep iyi dilek ve dualarınızı beklerim. Size Uygur topraklarından selamlar
30 Ekim 2021
Çok tasakurederim Elif annem. Keşke sizi daha önce bulseydim. Iyiki sizi buldum ban bittim diyordum sanki yarin yokmuş gibi. Amo Elif annemla konuştiktan sonra umudlandim. Anlattikleri ve tavsiyalari Ile öyla gözal yol gosstardiki bana. Ban dars bile çalişamiyordum ve yaşamak bile istamiyordum çok zor bir durumdeydim.Allah iyiki sizi karşima çikardi Elif annem.Birde har şeyi iyisi ile kotisi ila soyliyor garçeklari. Benim oğlumu okul hayatinde keşf edacaklar zeki bir çocuk ve zatan kaşf etmişlardir diye soyladi Elif Annem. Dun oğratmani diyorki öğluznuz çok aktiv har şeyda matematiğinde hiç problem yok başka darslardeda oyla diyor. Birde kiz kardeşim erkek hakkinde har şeyi doğru analiz yapti. Kayinvalidamin diş görunuşi har şeyi biliyor annem.Daha 1 ay olmadi Elif annemla taniştiğima amo o kadar bağlandimki anlatamam.Bir kara denamalisiniz vaz gecamassiniz.Hakkini helal et Elif annem.❤❤❤❤❤❤Ban turk değlim uyuzdan yazilarimi yanliş yazmiş olabilirim umrim anlarsiniz.(Isveçdan Iroda)
29 Ekim 2021
dünya tatlısı fıstıklı çikolatam annem kurban olurum seni yaradana çoook sağol Allahtan sonra tek danıştığım kişi vallahi dediklerinide yaşıyorum annne çok sağol meleğim bana iyi sabır ediyosun çok sağol ❤❤❤
26 Ekim 2021
Elif Ana çok taşakkurederim kahve fali için.Bir kara denamalisiniz vaz gecamassiniz sonra. Har şeyi biliyor Elif Ana. Bu kadari olamaz. Keşke suremiz bitmasa.Tek kelime ile mukemmal. Bir terapi gibi.Bittim diyordum. Elif Annem senin sozlarinla ayakda duruyorum iyiki sizi buldum.Çooook seviyorum sizi.( Isveç)????????????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
26 Ekim 2021
Tek kelimeyle muhteşem gerçekleri her yönüyle teker teker anlattı yoluma ışık oldu iyiki varsın Elif ana (Adana )
24 Ekim 2021
iyiki varsın annem iyiki dünyadaki tüm iyi kelimelerin toplamı nayif zarif annem yüreğinden öpüyorum seni❤❤❤
24 Ekim 2021
Elif Ana iyiki varsiniz ve iyiki sizi buldum.Kaşke suremiz bitmasa butun gun sizi dinlamak istiyorum. Kalbi guzak annem❤❤❤❤???????????????? Isveçdan I
23 Ekim 2021
Uzun zamandır elif anaya baktiriyirum ve dedikleri hep nokta atışı.bana en çok zor zamanlarımda karanlık tünelime ışık oldu.Teşekkür ederim Elif ana iyiki varsın.timur
22 Ekim 2021
Yolumu aydınlattınız..Sorularıma iyisiyle kötüsüyle net cevaplar aldım çok teşekkür ederim en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere inşallah..♡♡ senanur..
22 Ekim 2021
Teşekkür ederim ????????
21 Ekim 2021
iyiki varsın elifim meleğim canım annem ben sormadan ne hiisttiğimi. biliyosun bi kere bile of demedin herşey için çok teşekkür ederim. bu sitede değil tüm danışman sitelerde teksin ❤❤❤ellerinden öpüyorum ❤❤❤
21 Ekim 2021
Akıcı yorum ,güçlü değerlendirme lafı evirmeden çevirmeden olanı olduğu şeklinde ifade etme kısacası kişinin ağzından laf alarak değil ilmiyle yorumlama … tercih etmek için hiç düşünmeye gerek yok. Saygılar. öğretmen :)
21 Ekim 2021
Benim ikinci annemsin ablacım iyi ki varsın seni çok seviyorum
20 Ekim 2021
Hayatımda hiç bu kadar etkilendiğim bi görüşme hatırlamıyorum ???? tek kelimeyle MÜKEMMEL ???? yoluma ışık tuttunuz çok teşekkür ediyorum ????????
20 Ekim 2021
Bugun 3.kez güzel kalpli annemle konuşuyorum. Her seferinde içimdeki acıyı öyle güzel hafifletiryor ki. İyi ki varsin güzel kalpli annem benim. Bunu ayrı bir not olarak belirtiyorum; Benim iş hayatımdaki planımı bile bana anlattı, en çok beni şaşırtan olay bu oldu. Güzel kalpli annem dualarını benden ve Tülin imden❤ eksik etme. Allah sağlık verdiği sürece tekrardan görüşmek üzere..
20 Ekim 2021
O kadar kötü durumdayken, konuşmadığım insan kalmadı. Görüşmediğim falcı kalmadı. Elif Annemi, Allah karşıma çıkardı. Anlattıkları ve tavsiyeleri öyle güzel yol gösterdi ki bana; bitmez dediğim acıma, su döküp oradan yeşillikler saçtı. Kalbi güzel annem iyi ki varsın( Hollanda ????)
19 Ekim 2021
Allah seni başımdan eksik etmesin anne çok sağol çok teşekkür ediyorum sen rabbimin hediyesisin o kadar zor zaman lar geçirdim of bile demedin evet parasıyla yapıyorsun ama insansın anne taş olsa çatlardı bana rabbim razı olsun senden elimi bırakma olurmu hiç bizaman(baş belası)❤
17 Ekim 2021
Elif annedan 3 gundur ust usta randivu aldim hatto bugun gunde 2 kez randivu aldim. Harşeyi biliyor umarim dedikleride çikar. Çok umudsuzdum ayağa kalkmamda yardimci oluyor . Iyiki taniştim sizinle Elif anne. Isveçdan I❤❤❤????????????????Mutlaka denamalisiniz.
15 Ekim 2021
Değerli yorumunuz için tşk ederim canım Ablam, iyi ki sizi tanımışım, ilminizle yolumu aydınlattınız. İnşallah dediklerinizi tez zamanda yaşarım. Sevgi ve saygılarımla
15 Ekim 2021
güzel annem sen benim canımsın çok çok teşekkür ediyorum yardımların için ❤
14 Ekim 2021
Elif Anne değerli yorumun için çok teşekkür ederim.Hem bilgisi ile hemde tecrübesiyle mutlaka aranması gereken danışılması gereken bir insan.Bu sitedeki 1 numara.
13 Ekim 2021
Dun göruşmuştum amo bugun yorum yaziyorum. Tek kalime ile mukemmal.????????????????
13 Ekim 2021
Öyle şaşkın ve huzurluyum ki, kendimi kapattığım, cesaretimi kaybettiğim, kendime kızdığım bir zamanda beni belirsizlikten çıkartıp yol gösterdiniz. Adeta bir terapi gibiydi bu.olumluya odaklanmak için elimden geleni yapıp, asla dediğim şeyleri büyük konuşmamam konusunda yaşayarak zamanla beraber göreceğiz. Teşekkür ederim Elif hanım. (Senem)
12 Ekim 2021
Canım Elif ablacığım yaklaşık olarak 8-9 aydır tanıyorum seni bugüne kadar ne dediysen teker teker yaşadım en garip olan ise ne oldu biliyor musunuz Ben çalışırken kariyerimde bir değişiklik olacak mı dediğimde Evet kamera önünde işin olacak dedi bana Oysa ben bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyordum zaman geldi işten çıkartıldım Eylül ayında ise reklam ajanslarından bana teklif geldi şu an şoktayım arkadaşlar Elif anneyi iyi dinleyin her kelimesi çok önem mutlaka bir gün yaşıyorum inşllah diğer hayallerimşde yaşarım fal bahçeme Çok teşekkür ediyorum böylesine değerli insanla bizi buluşturduğu için seni seviyorum Elif abla Hoşçakal bitanemsin tek geleceğiniz adres elif anne ????❤❤❤
12 Ekim 2021
Ablacımmm ❤️❤️❤️
12 Ekim 2021
Elif ablacım canım benim bu 2. Gelişim sana birer hafta arayla ya okadar iyi ve akıcı anşatıyorrsun kı ben hıhı ve evt hayır demekten baska bısey konusamıyorum benım bişey sormama gerek bıle kalmıyor yıne içimi cok rahatlattın inşallah hersey söylediğin gibi olur ❤️(Çğdm)
7 Ekim 2021
Elif Ana’yı karşıma Allah çıkardı, ebced hesabıyla baktığı yıldızname ile yoluma ışık oldu, sıkıntılarımı, üzüntülerimi bi anne şefkatiyle sarıp sarmaladı. İyi ki tanımışım, sürekli danışabileceğim güvenilir bi insanın varlığı insana huzur veriyor..
7 Ekim 2021
Elif ana ile daha önce 3 kere görüştüm ve hepsinde aynı şeyleri söyledi.En son dün görüştük ve bir mesaj bekliyordum.Elif abla 7 rakamına dikkat çekti.Bugün ayın 7'si ve o mesaj geldi.Umarım diğer dedikleri de çıkar♥️
7 Ekim 2021
Öyle büyük destek ki bana ❤️
7 Ekim 2021
Canım Elif ablacığım, 9 aydır tanıyorum seni bana ne dediysen zaman içinde hepsini teker teker yaşadım, bunu yaşarken sabretmeyi öğrendim,onun için sana çok ama çok teşekkür ederim. Bu yorumu okuyan arkadaşlara tavsiyem şudur ki ,Elif ablayı dinlerken lütfen dikkatinizi verin kelimeler o kadar önemli ki daha önceleri ben bunu anlayamamıştım yaşadıkça söyledikleri kelimelerin anlamını şimdi daha iyi anlıyorum. Kısacası arkadaşlar yorum almanız ve yaşamanız lazım ben bütün sitelerde herkese gittim ve baktırmadigım yorumcu kalmadı diyebilirim. Ben de hastalık olmuştu artık ne zaman Elif ablayı tanıdım işte doğru adres burası diyebildiğim bir noktaya geldim herkese tavsiye ediyorum. pişman olmayacaksınız Hoşçakal Elif ablacığım seni çok ama çok seviyorum fal bahçem de olman bana ayrı bir güven veriyor iyi ki buradasın seni çok seviyorum rabbim eksikliğini göstermesin meleğim ellerinden öpüyorum annemm (Mrş'tan Tba)
6 Ekim 2021
Tamamdır
6 Ekim 2021
Her dediğini her söylediğini birebir aynısını yaşıyorum allah razı olsun ablam benim muhakkak baktırın paranız asla boşa gitmez seni çok seviyorum ablam
6 Ekim 2021
Teşekkür ederim
5 Ekim 2021
Elif ablam derdime derman Elif ablam…kaçıncı gelişim bilmiyorum iyiki seni tanıdım…dilek
5 Ekim 2021
Elif anne bugün sizinle konuşmak bana çok iyi geldi, söylediğiniz her şey için çok teşekkür ederim. Dualarınızı beklerim
4 Ekim 2021
Teşekkür ederim ablacım ????????
4 Ekim 2021
Canm ablacım teşekkür ederim her şey dediğiniz gibi olur inşallah oluyor da zaten bundan öncekiler oldu inşallah bu sefer de tam olur çok teşekkür ederim ????????????
2 Ekim 2021
1 yıl içerisinde 10. Gelişim dediklerinin arkasında her seferinde aynı şeyleri söylüyor ,tutarlı çıkarsa gelip yorum yapacağım daha da detaylı. Teşekkürler kişilik analizleri ve olayları durumları biliyor...
2 Ekim 2021
Gerçekten aşırı huzur verici ve rahatlatıcı nokta atışları çok teşekkürler Elif abla jiyan
2 Ekim 2021
İlk defa katılıyorum çok beğendim özellikle istediklerimi değilde olacakları yönlendirmen ve beni pozitife itmen aman bırak ugrasma bak yolunada diyebilirdin o enerjiyi tamamen hissettim sesin huzur veriyor elif ablacım tesekkur ederim ????
1 Ekim 2021
Bugün 1 kez daha yıldıznameye baktı ve yine herşeyi bildi, sanki içimi, yaşadıklarımı okudu. Elif Ablama çok güveniyorum, kendisi sahip olduğu ilim ile yolumuza ışık tutuyor. Bundan sonra kendisine her fırsatta danışacağım. Tereddüt etmeden danışın.
30 Eylül 2021
Haklısın ablacım çok teşekkür ederim dediklerin çıktı ????????????????
30 Eylül 2021
Ablacım süpersiniz, yüreğinize sağlık. Ebced hesabı ile bakılan harika bi yıldızname seansı oldu. Elif Ablanın ilmi, tecrübesi ve hisleri mükemmel. Herkese tavsiye ederim.
28 Eylül 2021
Nefesim sanki ciğerimi yakıyordu seninle konuşana kadar. Allaha emanet ol dualarından eksik etme. -S
25 Eylül 2021
herzamn benim için çok özelsin annem allah razı olsun herşeyinle mükebelsin❤
25 Eylül 2021
Harikasın elif ablacım her şey için çok teşekkür ederim ♥️♥️♥️
21 Eylül 2021
Her zaman ki gibi mükemmel (Y)
20 Eylül 2021
İnşallah hayırlısı ablacım ????????????
20 Eylül 2021
Ablammm canm ablammm birtanecik ablam Allah razı olsun ????????????
20 Eylül 2021
sen benim birtanecik meleğimsimsin ❤
19 Eylül 2021
Dun Elif hanimla online gorusdum. Cok guzel yorumlar yapti. Dilerim olumlu yorumlariniz gercek olur.Tesekkur ederim
16 Eylül 2021
Elif annemle birlikte çok yol katettik en doğru yoldan yürüyebilmem için hep ondan rehberlik aldım. Mutlaka görüşün pişman olmayacaksınız.
16 Eylül 2021
Canım ablam muhakkak denemelisiniz benim sırdaşım arkadaşım dostum iyiki tanımışım seni aylardır geliyorum her dediğini yaşıyorum allah herşeyden korusun seni
15 Eylül 2021
Her zaman ki gibi süper Yelda
15 Eylül 2021
Canım sıkıldığında koşa koş geliyorum ❤️ Dediği her şey çıkıyor ❤️
15 Eylül 2021
çok sağol anne çok kahrımı çektin gerçekten başka biri olsa dayanmazdı allah razı olsun çok güzel bi insansın her yönüyle inşallah dediklerini yaşarım güzel annem sen benim için çok çaba sarfettin seninde elini allah bırakmasın hiç bi zaman herkese elif hanımı. canı gönülden tavsiye ediyorum her kelimesi nakış gibi ❤
13 Eylül 2021
Kesinlikle çok mantıklı ve çok tutarlı anlattı her şeyi. 1,5 ay önce baktırdığımda söylediklerini anlamamıştım ama hepsini yaşayarak gördüm.
13 Eylül 2021
elifim sana kocaman sarılıyorum herşey için çok teşekkür ederim rabbime şükürler olsun ki seninle tanıştım...
10 Eylül 2021
Elif ablacım dün fala baktı, bi kaç gün içinde çok önemli bi olay yaşayacaksın, dikkat et dedi ve bugün yaşadım ????❤️
7 Eylül 2021
NOKTA ATIŞI İLERLEYEN GÜNLERDE TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE
7 Eylül 2021
Çok çok özel bi insan ❤️ Aylar önce bir yurtdışı planından bahsetmişti, ihtimal vermemiştim doğruymuş :)
6 Eylül 2021
Her gün arasam bıkmam..Hem iyi bir falcı hem iyi bir yol gösteren.. Uyarılarını dikkate alın mutlaka gerçekten başınıza geliyor..
6 Eylül 2021
sitede tek geçerim çünkü herkesle görüştüm ama elif anne farklı çok. derin ilmi var çok tecrübeli özellikle yıldızname muhteşem herkesi elif anneye davet ediyorum ❤selamlar elif anne
4 Eylül 2021
ELIF ANA GERÇEKTEN BİR ANNE GIBI SAMIMI VE İÇTEN ŞEKİLDE DİNLİYOR BURADA BİR KAÇ KİŞİYE FAL BAKTIRDIM AMA ONLARDA BU SAMIMIYETI GÖREMEDIM. VE AKIL VERIYOR TESKIN EDIYOR. UMARIM ABLA SANA HAYIRLI HABER VERIRIM. BU ARADA ABLA BEN ROMANYA DAYIM
3 Eylül 2021
Çok tatlı ve şahanesiniz hislerine inanıyorum umarım en kısa zamanda iyi dönüşler alıcam ve ilk size koşucammm
2 Eylül 2021
Abla tel kapandı senı karşıma çıkaran yaradana şükürler olsun ne diyim Allah razı olsun.abla duanı benden esirgeme umarım düzeliriz umarım hersey yoluna girer sağolasın
1 Eylül 2021
Ablam iyiki varsın sana danışınca umutlanıyorum
31 Ağustos 2021
Dediklerini mutlaka yaşıyorsunuz o yüzden ciddiye alarak dinlemekte fayda var..Her zaman yüreğimi ferahlatıyorsun ablam..Burada da dursun 2021 bitmeden Ali gelecek sana diyordun çıkınca tekrar buraya yazacağım sağol ablam:)
30 Ağustos 2021
Elif ablama en son kursun döktürdüm etkilerini bekliyorum herkese tavsiye ederim dilek
30 Ağustos 2021
Ağzına sağlık ablacım. O kadar güzel hissettiklerimi düşündüklerimi su gibi anlatıp baktı ki uzun zamandır beni böyle iyi anlayan tarif eden kimse olmamıştı. Geleceğe yönelik dedikleri şeyler çıkarsa çok güzel şeyler beni bekliyor. Beklemedeyim. Kariyer, özel hayat her konuda söylediği önemli noktaları, uyarıları ve en önemlisi ilişkilerimde nasıl ilerlemem gerektiğini iyisiyle kötüsüyle söyledi. Çok beğendim çok teşekkür ederim ablacım. Rabia
30 Ağustos 2021
Elif ana Çok büyük bir profesyonellikle söylediği her şey doğru çıkması beni çok şaşırttı çok keyif aldım 35 dakika onun Yorumlarını dinlerken mutlaka tekrar baktırıcam herkese tavsiye ediyorum
30 Ağustos 2021
Tutarlı ve aynı şeyleri söylüyor, sabırla bekleyeceğim dedikleri çıkarsa benim de sınavım sabır bu konuda umarım çıkar herşey en güzel şekilde , gelip yorum yapacağım çıktı diye çünkü her seferinde istikrarlı,ağzınıza sağlık..
29 Ağustos 2021
Her zaman her dediğinin arkasındadır. Aynı şeyleri söyler. Birgün farklı konuştuğunu duymadım. 2 ay önce neyse şuan hala aynı ve dediklerini hep çıktı bildiklerini nasihatlariyle destekledi ve beni ve benim gibi tonlarca insanı doğru yola iletti. Seviliyorsun başımızın tacısın ????????
28 Ağustos 2021
Elif anaya iyiki denk gelmişim çok ümitsiz olduğum zamanlarda olumsuz düşünmemen gerektiğini beklediğim kişinin geleceğini söyledi bana hep ve nasıl bir yol izlemem gerektiğinide. gerçekten beklediğim kişi söylediği vakitte geldi ve sayesinde güzel bir yol çiziyoruz iyiki karşıma çıkmış baktırmakta asla tereddüt etmeyin
28 Ağustos 2021
Elif anneme ilk defa gelmedim daha öncesinde gectigimiz yılda bana okulumu bitireceğimi daha iyi yerlere geleceğimi söyledi ve dediklerini yavaş yavaş yaşıyorum çok teşekkür ederim anne iyi ki varsın.
27 Ağustos 2021
Elif anneme kaç kez geldim hatırlamıyorum ama buradaki arkadaşlara faydalı olması açısından paylaşmamın doğru olacağını düşünerek yazmak istedim. Ben uzun bir zamandır hayatımdaki insanla bir araya gelemeyen ve sürekli çok ağır sınavlarla mücadele eden biriydim, her Elif annemi aradığımda içime su serpti ve hep doğruları söyledi. Buraya kadar herkesin belirttiği şeyler. Şimdi dinleyin bir hafta önce hayatımdaki kişiyle her şeyi anlattık birbirimize ve öğrendim ki o ünlü bir medyum ile görüşüyormuş ve o medyumun ona anlattıkları Elif annemin bana anlattıklarının aynısıydı her kelimesi aynıydı ama birbirimize anlatırken gözlerim dolmuştu hemen Elif annemi aradım tabii o mutlulukla. Doğru tektir arkadaşlar. Ancak bunu söyleyen çok az kişi vardır. Sizi gerçekten en doğrusuna yönlendirebilecek çok az insan vardır etrafınızda. Hala sınavım bitmedi ama sabrın ne demek olduğunu bana öğreten biridir kendisi. Sabrediyorum biliyorum mutlu olacağım. Her zaman söylediğim gibi iyi ki varsın Elif annem.
27 Ağustos 2021
Elif ana teşekkür ederim yorumlarınız İçin, size çok geldim her seferinde bana çok güzel yorumlar yaptınız, ama hep beni unutuyorsunuz ,hatırlayamıyorsunuz
26 Ağustos 2021
Elif hnm yine içimi rahalattın. Çoook teşekkür ederim. İnşallah güzel haberler aldığımda mutlaka sizede haber vericem. Gönül rahatlığıyla yıldızname baktırabilirsiniz. Neyse onu söylüyor. Ve yol gösteriyor. Sevgiler Elif hnm(Yeşim)
25 Ağustos 2021
Tamam ablacım
25 Ağustos 2021
Bazen hayat da en dibe vurduğumuzda ehil bir insana ,Elif annenin sesi gibi bir sese ihtiyacımız var.benim bu zor günlerimde bana umut ışığı olduğu için ona çokkk çokkk teşekkür ederim.inş bundan sonraki görüşmelerimizde devamlı olacak ❤️
25 Ağustos 2021
Yarım kaldığı için ikinci kere tekrar kendisiyle görüştüm yine aynı şekilde çok memnun kaldım
24 Ağustos 2021
Bundan 2 ay öncesine kadar Elif ablaya fal baktırdım ve bana 3 tane bayrağı olan pencere yanında masası olan ve yanlız tek başına çalışcağın bir iş yeri gözüküyor dedi ve ben şimdi 3 bayrağı olan pencere yanı yanlız çalıştığım bir firmadayım şaşkınım daha önceleri söylediklerinide yaşadım sizde paranızı olmayan yerleri kaptırıp yalanları aldanmayın Elif anneye bir kere deneyen ve yaşayan bir daha asla vazgeçemiyor her dediğini yaşıyorum iyi ki varsın inşallah bu dediklerinide yaşarım ablacım duaların burdaki hep ihtiyaç sahiplerinde olsun hem iyi bir uzman hem yol gösterici hem bir paikolog harika bir insan bu yetenek iyi ki var sende bizle paylaşıyorsun senin sayende sabrı öğrendim Adım adım her dediğini yapıyorum ve sonunda iyi ki yapmışım diyorum iyi kiiiiii sensin öpüyorum ablam ????
24 Ağustos 2021
Çok çok beğendim yol gösterici net Şevkatli doğruları söyleyen güvenilir. İlk kez baktırdım ama son derece güven verdi sesle konuşması tavrı anlatımı çok teşekkür ederim yüreginize ağzınıza sağlık en kısa zamanda yarım kaldı tekrar döneceğim
23 Ağustos 2021
Mükemmel biri yıldızname baktırdım her satırı her cümle birebir özlemlerimi acılarımı beklentilerimi ortaya çıkardı dile getirdi gelecek hedeflerim ve en önemlisi geceleceğimi araladığım pencere ile huzuru yakaladım sağol ablam
23 Ağustos 2021
Mükemmel ötesi harika elif ana insanı kitap gibi okuyor ve çok güzel anlatıyor durum ve olayları bir kere dinleyince bir daha vazgeçemiyceksiniz (ayşgl)
22 Ağustos 2021
Elif hanım çok tesekkurler ederim agziniza saglikHiç bu kadar detaylı ve akıci olacağini dusunmemiştim
22 Ağustos 2021
Abla Allah senden razı olsun üstümdeki tüm yorgunluğu,kırgınlığı aldın sanki tüm dediklerini dinlicem. Arzu
22 Ağustos 2021
Elif hanım ağzınıza sağlık tesekkur ederim. Karamsar dusuncelerim vardi sizinle konustuktan sonra kararlarimin dogru olduguna karar verdim. Yorumunuz icin tesekkur ediyorum tekrar gorusmek dilegiyle ????
21 Ağustos 2021
Gerçekten inanılmaz. Söyleyecek söz bulamıyorum. Elif hnm o kadar umutsuzdum ki Allah bin kere razı olsun sizden. İnşallah iyi haberlerimi vermek içinde görüşücem sizinle yakın zamanda. Hiç düşünmeden Elif hnma yıldızname ve osmanlı kahve falı baktırabilirsiniz. Bu yorumu okuyan ve elif hnmla görüşenler bana teşekkür edecekler. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim Elif hnm.
21 Ağustos 2021
Iki kızıma baktırdım. Nokta atışı yorumlarınız var.Elif hanım ağzınıza sağlık. Teşekkür ediyorum.
21 Ağustos 2021
Elif hanım çok teşekkür ederim aylar önce ikiz torun müjdesi vermiştiniz. Çok şükür bugün o heyecanı mutluluğu yaşadık. Allah sizden her daim razı olsun.♥️
20 Ağustos 2021
Sizi dinledikçe umudum artıyor inşallah dediğiniz çıkar Alime kavuşurum:)
19 Ağustos 2021
Teşekkürler iyi ki varsınız muhteşemsiniz (Yelda)
19 Ağustos 2021
Çok güzel çok detaylı bir bakımdı. Gerçekten büyük bir ilgiyle dinledim. Çok teşekkür ederim❤️
19 Ağustos 2021
Teşekkür ederim ilk geldiğimde dediklerin çok şükür oldu ablacım hep sabret demiştin, çok mutlu oldum gerçekleştiklerinde, bugün de çok güzel şeyler söyledin daha güzel günlerde görüşmek üzere iyi ki ışığımızsın ????
16 Ağustos 2021
Ablam geçmişte dediklerini şu an yaşıyorum gerçekten biliyor umarım sevdiğime kavuşurum
16 Ağustos 2021
Ağzınıza sağlık Elif hnm..maalesef süremiz bittiği için vedalaşmadık. Konuşma nasıl geçti anlamadım bile.. tavsiyelerinizi dinleyeceğim.. verdiğiniz tarihleri de not aldım.. umarım gerçekleşir.. kendinize iyi bakın
16 Ağustos 2021
????????????
16 Ağustos 2021
Anlattıklarımı başka bir yorumcuya anlatsam diyecek ki bırak kızım sana bundan hayır yok. Ama elif annem bana sadece sabret güzellikler kapıda dedi. Ben de sabrediyorum ve biliyorum inanıyorum. Çünkü o karanlığın ardındaki aydınlığı hissederek yol gösteriyor. İyi ki tanımışım kesinlikle baktırın asla pişman olmayacak hatta sürekli danışmak isteyeceksiniz. -Sinem
16 Ağustos 2021
Ablam tek güvendiğim ve her zaman yanımda olan allah seninde ne muradın varsa versin , gönül rahatlığıyla bakım yaptırabilirsiniz aradığınızda göreceksiniz❤️ (zbyde)
15 Ağustos 2021
meleğimsin sadece bunu diyebilirim hiç doğru yoldan şaşmıyorsun elif ana helal olsun sana Allahın sana izin verdiği kadar yıldızname yı yorumluyorsun yani allahın gücü ne gidecek bi durum yapmıyısun çok hoş bu durum yani hem dua yı hem sabır üzerine yönlendirsin okadar aradımki seni hiç bir yorumcu hakknda ben böyle böyle dediğim halde hiç bişey demedin ve tek yıldızname bakmıyorsun yani bakıp sen yoluma ben yoluna diyebilirsin sonuçta tutarda fazla ama yani ben olsam okadar yuldıznameye okadar mesaja pes ederdim o ben kimlerle görüştüm ama Allah senden razı olsun işin gücün rast gelsin senin gibi insanlara ihtiyacımız var yani bence kendi kızından çok buradakiler daha çok ilgileniyorsun elif ana benim çok sinirli biriydim vur kır dök ama o huyum azaldı daha bi çok hayatımın noktasına dokundun melek elleirmi önce Allah sonra sen hiç bi zaman bırakma olurmu kocaman öpüyorum ❤
14 Ağustos 2021
İnşallah çok teşekkür ederim ablacım ????????????Allah razı olsun ne muradın varsa versin şu mübarek günde beni mutlu ettin teşekkür ederim ????????????
13 Ağustos 2021
Elif Sultannn çok başkadır. Hem bir anne,hem sırdaş ama herşeyden bir alimm gibi bir insan herşeyi mi bilir ? Seni çok seviyorum ???????????????? arzu
13 Ağustos 2021
Gerçekten çok güzel yorumdu.Elif Ana ellerinden öpülesi bir insan.Hem ilgili hemde çok bilgili.Arayan pişman olmaz.
12 Ağustos 2021
Ağzina emeğine yüreğine kalbine sağlik kurşun olsun tarot olsun yildiznağme olsun defalarca baktirdim güzel yoeumlar bakimlar için allah sizden razı olsun ablam selamlar sezgin kurşun da gönül rahatliği ile inanarak elif hanima döktürebilirsiniz
12 Ağustos 2021
Kendisine baktırdığım falın haddi hesabı yoktur ben ne dersem diyim her zaman doğruyu ne görüyorsa onu söyler ❤️(Zbyd)
11 Ağustos 2021
canım sın elif annem kurşun döktürme bana iyi geldi herkese tavsiye ediyorum sizinle çok güzel ilgileniyo anne gibi yol gösteriyo çok farklı bi kadın elif anne canım meleğim eminimki bu sitedeki kimse veya normal fal sitelerindeki insanlar elif hanımı tanımadıklarına çok pişman olacaklar çünkü kimse benim görüştüğüm uzman psikloğ la görüşmemiştir lütfen arkadaşlar sizin için diyorum yoksa ben elif hanım gibi binlerce insanla görüştüm bu sitedeki herkeslere görüştüm ama elif hanım saçmalamıyo işinin hakkını parasının hakkını veriyo bence özellikle yıldızname bastırmadan elif anneye karar vermeyin çok teşekkür ederim herşey için annem ellerinden öpüyorum bebeğim ❤❤❤rabbim herkese hayırlar güzellikler versin ❤(Nnnnur)
11 Ağustos 2021
Seviyorum seni ???????? inşallah güzel şeyler olacak ablammm ????????
10 Ağustos 2021
Ablacım inşallah dediklerin cikar güzel haberlerle gelmek istiyorum artık en güzeli en hayırlısı olsun ???? seviliyorsunuz öpüyorum ellerimizden ????????
9 Ağustos 2021
çok teşekkür ediyorum elif sultan....
8 Ağustos 2021
Yorumlamasi cok iyiydi ve daha onceki baktirdigimla da tutarliydi. Umarim ongoruleri de gerceklesir ❤️
8 Ağustos 2021
Ah Elif ablacım, ah Elif ablacımm ❤️ İnşallah olacak dediklerin, duaların, öngörün, hissiyatın, iyi ki varsın ????????❤️
6 Ağustos 2021
Tahmin ettiğim iç sesimdeki realitenin ve aynadaki yansımam oldunuz. Tam manasıyla net nasıl olunursa o kadar olundu çok teşekkür ederim samimiyetiniz ve samimi niyetinize. Gerçekleri korkmadan duymak isteyenler arasın hayal ürünü dağıtılmıyor ve süreyi çok efektif dolu dolu cevaplandırıyor minnettarım. Ağzınıza yüreğinize sağlık kendimi görmüş oldum selam olsun yeni danışan eklediniz haneye :)
4 Ağustos 2021
Burada güvenerek sözünü dinlediğim tek kişi. Karakter analizi durum analizinin üstüne kimseyi tanımıyorum. Başka yorumculara gittiğimde söylediklerinin hiçbirini duymadım. Ve ilk tanıştığım zamandan beri o kadar dosdoğru ve sonucu değiştirmeyen yorumları var ki bunun sonucu bu olacak ama şunu yapmalısın diye yönlendirme yapması bile benim için büyük rehberlik. Her zaman burada rehberlik alacağım kişi. Kesinlikle pişman olmazsınız. -Sinem
3 Ağustos 2021
Beni ailem bile bu kadar iyi tanıyamaz müthiş bir öngörünüz var..Her aramamda şaşırtıyorsunuz.çok teşekkür ederim:)
3 Ağustos 2021
elif hanım çok teşekkür ediyorum ne zaman fenalşssam zor durumda kalsam senin burda olduğunu biliyorum annem çok yardımcı oldun bana hakkını ödeyemem çok güzel bi insansın bitanemsin iyiki varsın ...okadar psikoloğ doktor gitmediğim kimse kakmadı ama kimse yardımcı olamadı annem le yol katetmeye çalıştık hep sabri tavsiye ettti çok güzel yollar gösteri mutlaka deneyin hiç pişman olmazsınız sevgiler annecim
2 Ağustos 2021
Her seferinde istikrarlı ve aynı şeyleri söylemesi güvenimi tazeliyor henüz sonuca ulaşmasamda dedikleri çıkarsa buraya gelip altın harflerle yazacağım desteği için çok teşekkürler. Sinirlensem üzülsem hep yanındayım ????.Teşekkürler Elif Hanım ..(Şeyma )
1 Ağustos 2021
Elif hanım evet iyi geldiniz söyledikleriniz ne kadar canımı acıtsada güzel günler sizi bekliyor öngörünüz biraz olsun içimi rahatlattı teşekkür ederim yaklaşımınız yorumlarınız için zaman herşeyi gösterecek inşallah hayırlısı herşeyin Zaman zaman danışmanlık almak istiyorum
31 Temmuz 2021
Elif annem ne zaman içim daralsa sana gelmek beni öyle rahatlatıyor ki bana her şeyi olduğu gibi söylüyorsun. Yorumların çok doğru söylediğin her şeyi sabırla beklemeye çalışıyorum. İnşallah sana o mutlu günlerimi anlatmaya geldiğim günler de gelir. iyi ki varsın. -sinem
30 Temmuz 2021
Ablacım kesildi telefon, süremiz bitti; çok teşekkür ederim. Dediğini yapacağım ablacım inşallah geciken durumlar yaşanır artık ❤️ Vardır bi hayır❤️
30 Temmuz 2021
Elif hanım yıldıznamede tanıdığım en profesyonel kişi, tekrar sizinle görüşmek üzere:)
30 Temmuz 2021
Elif Sultanı 8 aydır tanıyorum. Her defasında bu olaylar böyle abla her zaman olumsuzlukları söylememe rağmen hep arzu bak bu işin Aslı böyle dedi gerçekten herşeyin Aslı onun dediği gibiymiş. Bir insan herşeyi mi bilir ? Her dediğini yaşıyorum ne eksik ne fazla /Arzu
30 Temmuz 2021
çok teşekkür ediyorum elif hanım sizinle çok zor zamanlar atlattık inşallah bu günlerde geçer iyi ki varsınız ????❤????
29 Temmuz 2021
Yine çok güzel yorumlarıyla beni aydınlattı çok teşekkür ederim çok sağolun inşallah öngörülerinizi yaşarım ağzınıza emeğinize sağlık.. Melis
27 Temmuz 2021
Ablam dinlemeye doyamadım kişileri analiz etmen tanıyormuşçasına bilmen harika:) inşallah öngörülerini de yaşadım:)
25 Temmuz 2021
çok teşekkür ediyorum elif anne hayatta danıştığım tek kişisin iyi ki varsın çok iyiydi gayet detaylı ve isabetli mükembel di konuyu biliyosun diye hiç geçiştirme yapmadın herzaman çok ilgilisin sende olmasan bu sitede napıcam bilmiyorum sevgiler ❤❤❤
24 Temmuz 2021
Tek kelimeyle bayıldım. Söylediği herşey doğruydu. Kişilik analizleri ve yaşadığım olayları birebir anlattı. Tavsiyeleri, hoş sohbeti çok çok güzeldi. Hiç bitmesin istedim... Bir sonra ki seansı heyecanla bekliyorum. Çok teşekkürler Elif Abla... - Özlem
23 Temmuz 2021
Çok başarılı bir seanstı kum falı ve yıldızname.. Çok yol göstericiydi ve çok gerçekçiydi. Her şey için çok teşekkürler ağzınıza sağlık.. Melis
22 Temmuz 2021
Gercekten cok basarili bir Yildizname seansiydi, agziniza saglik. Hic sıkılmadan saatlerce dinleyebilirim. Tesekkurler bir daha gorusmek uzere.
22 Temmuz 2021
Her dediği çıkar Elif ablamın, her hafta burdayımm❤️
19 Temmuz 2021
Elif hanim, muhtesemdi her zamanki gibj. Cok tesekkurler...iyi bayramlar tekrar.. Kanada'dan sevgiler...
19 Temmuz 2021
Detaylı, isabetli, teşekkür ederim
18 Temmuz 2021
Elif hanım yine enerjinizle günümü güzelleştirdiniz bağımlılık yaptınız artık bende söylediklerinizi bir bir yaşamam dileğiyle ???? imren
14 Temmuz 2021
Elif anne cook teşekkür ederim. Gercekten yaptigin yorumlarla ufkumu actin. Cansin. Tesekkurlerimi sunar, herkese tavsiye ederim.
14 Temmuz 2021
Elif anne sana cok ama cok tesekkur ederim. Allah bin kere razi olsun. Oturup gunlerce seninle konusmak isterim. Resmen ufkumu actin. Cook Tesekkurler.
14 Temmuz 2021
Elif ablam içimi o kadar güzel rahatlattın ki enerjisi konuşması her şeyi mükemmel içime resmen su serptin ilk defa yıldızname baktırdım soylediklerine kulak verip içimdeki negatif enerjiyi atıp her şeyin güzel olacağına inanarak devam edeceğim inşallah tekrar görüşmek üzere -Tutku
14 Temmuz 2021
Elif ablam birtanem canm ablacimm Allah bin. Kere razı olsun seni çok seviyorum içimi kafamı rahatlattın birtanesinnn (E,H) inşallah mutlu haberlerle geleceğim seviyorum seni cokk????????????????????????
12 Temmuz 2021
Harika bir bakımdı kişilik analizi çok doğru tıpkı dediğiniz gibiydi o kişi...İnşallah dediğiniz zamanlarda da yaşarım..:)
12 Temmuz 2021
❤❤❤❤❤????????????
12 Temmuz 2021
Zaman yetmiyor ya daha uzun olsa daha çok anlatsa bayıldım aklıma takılan bir şey netlik kazandı
12 Temmuz 2021
Benim canım Elif Ablam ❤️❤️❤️ Her şeyimi biliyor ben hiçbir şey söylemeden. Korkumu, ümidimi, isteğimi, aklımda geçeni okuyor resmen, bu kadar olur.
11 Temmuz 2021
yorumun duaların için Allah senden razı olsun. İnşallah söylediğin her şey bir bir gerçek olur. Daha ben söylemeden onun kalbindekileri bana söylediği sözleri söyledin. Daha ne olsun. Her zaman danışacağım sana ve o gün geldiğinde de seni sabırsızlıkla aramayı istiyorum. -Sinem
10 Temmuz 2021
Her seferinde tutarlı dedikleri olursa buradayım..
8 Temmuz 2021
Elif hanımla herşey çokk güzeldi .anlatış tarzını samimiyetini ve pembe tablo çizmemesini beğendim...tekrar geleceğim kesin inş...
7 Temmuz 2021
Sayısız kere geldim bana hep sabret dedi ablam ve sabrettiğim içinde faydalarını hep yaşadım söylediklerini yaşadım yaşıyorumda diğer falcılara gidip paranızı İnan boş yere harcamayın ilk geldiğimde acaba diğerleri gibi mi diye sorguladım ama söylediklerini yaşadıkça dedim ki işte gerçek bir uzman asla duymak istediklerinizi söylemiyor doğrusuyla yanlışıyla pembe görüntü çizmeden anlatıyor ve söylediklerini hep yaşıyorum şimdi hiç bir derdimi başkasını anlatmam her bunaldığımda söyledikleriyle adım atarım ve sonucum iyiki söyledikleriyle hareket etmişim derim. Dört dörtlük sonuç alıp ilerlemek istiyorsanız bence bir kere denemelisiniz sonra hak vericeksiniz saygılarımla ablacım öpüyorum seni tekrar görüşmek üzere ❤️
7 Temmuz 2021
hayatımda ilk defa yıldızname falı baktırdım. gayb bilgisi Allah dilemedikçe bize ulaşmıyor yani çekilecek bir sıkıntı varsa ve alacağımız bilgi bize huzur verecekse o bilgi bize gelmiyor. hepimiz fal baktırıp duymak istediklerimizi bekleriz ve mutlu hissederiz. ama elif ana burada diğer falcılardan farklı. elif ana öncelikle size ne yapmanız gerektiğini nasıl sabırlı olmanız gerektiğini söylüyor her sorunuza özenle cevap veriyor. çok ilgili ve çok akıcı bir anlatımı var. dün yorum yazacaktım ama bana söylediği şeylerle ilgili hızlı bir gelişme oldu . Elif ablanın dediği gibi sabırla dua ederek bekliyordum. ve biri sizin kaderinizse o size mutlaka gelir elbette üzüntü doğal bir süreç eğer acı olmasaydı sabrın bir derecesi olmazdı. tüm kalbimle teşekkür ediyorum elif ana.
6 Temmuz 2021
Hayranlıkla dinledim mükemmelsiniz gerçekten bu kadar nokta atışları olabilir ancak :)
6 Temmuz 2021
Cok cok tesekkur ederim Elif Hanim. Bir tanesiniz, cok iyi geldiniz. Durumlarin degismemesine cok sevindim. Haberdar edecegim sizi... Kanada'dan sevgiler...
6 Temmuz 2021
Ablacım süremiz bitti, ne kadar teşekkür etsem az:) bi şey duyacaksın canını sıkma demiştin, ama ben canımı sıktım hemen seni aradım :) inşallah dediğin güzel şeyleri de yaşayacağım, iyi ki varsın ❤️
5 Temmuz 2021
bir ay önce de gelmiştim yine çok memnun kaldım baktırın inanın hiç pişman olmayacaksınız.. gelişmeler yaşandıkça geleceğim ablacım çok teşekkür ediyorum..❤️
5 Temmuz 2021
Elif ablamla tanışmama vesile olduğu için öncelikle fal bahçeme tşk ederim 6 aydın süren bir görüşmemiz oldu Elif ablayla her dediğini yaşadım evliliğimde çok büyük bir Sınavdan geçerken karşılaştım benı sakinleştirdi kesin ayrılmam gerekirken bana sabret dedi düzelicek dedi,dediği gibide oldu...hakkını ödeyemem abla bugün görüşmemizden sonra dahada rahatladım emeğine hayranım...
3 Temmuz 2021
Elif Hanım.bir kaç ay önce projem ile ilgili geç olacak istediğin hepsini alamayacaksin ama olacak demiştiniz projem istediğim gibi oldu ama hepsi kabul edilmedi .dediğini gibi de oldu .tskler.gorusmek üzere.
3 Temmuz 2021
Elif ablacıımm her dediğini yaşıyorum inşallah bugün dediklerini de yaşayacağım❤️ Haziran sonu dönüm noktamın geleceğini söylemişti, tam olarak o tarihte öyle de oldu. Falı kapatırken anlık düşündüğüm şeyleri bile söylüyor bana, öyle bi his ❤️ İyi ki varsın ablacımm ❤️❤️
2 Temmuz 2021
Renkli kum falı baktırdım ve muhteşemdi. .çok doğru analiz ettiniz beni ,sevdiğimi ve halimi..harikasınız:)
29 Haziran 2021
Elif hanim, cok guzel yorumladiniz. Insallah hepsi gerceklesir.Once Yuce Allah diyorum.Size tesekkur ediyorum. Saglik olsun yorumlariniz gercekleshsin tekrar size donush edeceyim..
27 Haziran 2021
Elif anneye 3. gelişim ve o kadar aynı şeyleri söylüyor ki yine kalbim ferahladı sayende hiçbir zaman pembe tablo çizmiyor neyse o Allah senden razı olsun dualarında olmayı diliyorum. Sevgilerimle Sinem.
27 Haziran 2021
elif hanım bana çok çok iyi geldiniz nedenmi ben karşıdaki kişiden hiç emin değildim ve çok aceleciydim bana hoş görüş terbiye ettin ablacım normalde ben ağzıma geleni söylerdim ve dedinki o kalbi yüreği sana atıyo dedin senle konuşurken o bana mesaj atmış biliyomusun anne çok mutlu oldum o bana çok güzel şeyler söyledi anne seninle çok yol kateedik beni sabırla terbiye ettin normalde ben böyle değidim ağzıma ne grliyosa sayardım ve kavga başlardı senden çok razı olsun rabbim çok teşekkür ediyorum mutlaka gerçekten denenmeli bakın saçma sapan fallara felan hiç para harcamayın ben çok harcadım pişman oldum ve onların benim hayatıma katkısı olmadı ... ama elif anne yani müşterisiyle ilgilendiği kadar zannetmiyorum kendi çocuklarıyla bu kadar ilgilensin hiç kırmıyo aynı şeyleri başkaları gibi tekrra etmiyo ben berbat bir vaziyette idim allah elif hanımla karşılaştırdı çıkmaz durumların içinde iseniz mutlaka deneyin ben kefilim hiç pişman olmazsınız hiç değilse doğru mantıklı adımlarla ilerlersiniz elif hanıma ve fal bahçeme teşekkür ediyorum
27 Haziran 2021
Elif ablaya 5 yada 6. Gelişim sürekli gelmemin sebebi söylediklerini yaşamamdan dolayı sizde Elif abladan iyi yada kötü şeyleri öğrenmek istiyorsanız muhakkak tercih etmelisiniz sonrasına vazgeçemiceksiniz sizi seviyorum ellerinizden öpüyorum ❤️
24 Haziran 2021
Ablacıım süremiz bitti❤️ İyi ki varsın, sözünü dinleyeceğim, inşallah güzel olacak herşey ❤️❤️
23 Haziran 2021
Ağzınıza yüreğinize sağlık harika yorumu. İnanılmaz tespitler. Diyecek birşey bırakmadınız. (Gülnur)
21 Haziran 2021
İyi ki varsın ve iyi ki seninle karşılaştım. Dediklerini harfiyen uygulayacağım. Allaha emanet ol. -Sinem
20 Haziran 2021
Nokta atışı bir yıldıznameydi. .Birşey söylemeden hayatımda olan birçok şeyi bildiniz çok memnun kaldım :) her zaman kapınızı çalacağım artık
18 Haziran 2021
Ablam gece gece öle rahatlattınki beni ..İyiki varsın gerçekten nokta atışı bir yıldızname bakımı yapıyorsun çok beğendim ????
18 Haziran 2021
Güzel ablam çok teşekkür ederim. Ben her zaman maddi etkenlerden ziyade ruhuma iyi gelen etkenlere değer verdim. Senin bana söylediklerin ne kadar güzel bir yolda olduğumu bir kez daha anlamamı sağladı. Çok teşekkür ederim güzel yorumların için.❤️ Ecem
15 Haziran 2021
Ablacıımm ❤️ Çok teşekkürler, artık başkaları olmasın nolur, valla kaldıracak gücüm kalmadı. İnşallah dediğin gibi tünelin en sonu olsun, güzel haberlerle geleyim. Dualarını benden eksik etme olur mu? ❤️
13 Haziran 2021
Yüreğine sağlık Dilerim herşey söylediğin gibi olur ve yaşanır Samimiyetine inanın
13 Haziran 2021
Cok tesekkurler Elif Ana. Icim rahatladi supersiniz. Her zamanki gibi muhtesemdi, en ince detaylarinizla. Tekrar gorusmek uzere en kisa zamanda. Kanada' dan sevgiler...
11 Haziran 2021
Sizinle görüşmek bana çok iyi geldi hayatınızı dışarıdan bir kişinin okuması gibi. Dediklerinizi yapacağım. Görüşmek üzere. Sevgiler
9 Haziran 2021
Bir yorum bu kadar isabetli ve güzel olabilir. Elif Ana gerçekten bu işi çok iyi biliyor. Olumlu olumsuz herşeyi muhteşem ses tonuyla adeta ırmak gibi akarak anlatıyor. Dinledikçe gözyaşlarıma engel olamadım mutlulukla doldum. Sağolun Elif Ana, mutlaka tekrar geleceğim gerçekten harikasınız./Verjel
9 Haziran 2021
Elif Hanım daima söylediklerinin arkasında gelişmelerle geleceğim ...(Şeyma )
8 Haziran 2021
elif sultan sen bitanesin iyi ki varsın iyiki burdasın meleğim insanların yaralarını sarıyorsun bence bu sitedeki tek kişisin ❤
7 Haziran 2021
35 dk boyunca yalnızca Elif ablayı dinledim.. ne diyeceğimi bilemiyorum muazzamdı. Hiçbir cümlenin altı boş değil. İnşallah en yakın zamanda güzel haberlerle dönerim size. Harikasınız. ❤️❤️
6 Haziran 2021
Ablacımm süre bitti, ne kadar teşekkür etsem az ❤️ İyi ki varsın çok teşekkür ederim, daha önce söylediklerin nasıl çıktıysa bunlar da çıkacak inşallah ❤️❤️
6 Haziran 2021
Elif ablacım anlayışın için sabrın çok teşekkür ederim kusura bakma ne olur bana çok iyi geldin inşallah dediklerin çıkar ????????♥️
3 Haziran 2021
İlgili, kibar. Yorumlar doğru Yeşim
2 Haziran 2021
Elif Hanim'a iyiki rastlamisim, her seferinde cok memnun kaliyorum' kisilik analizi ve gelecek onerileri bizleri hic tanimamasina ragmen mukemmel. mukemmel ustu bir deneyim oluyor her fali. bu gidisle hep yol gostermesi icin kendisine basvuracagim. bu soyledikleri de olursa tekrar yazarim buraya.nurdan
2 Haziran 2021
Ağzınıza yüreğinize sağlık çok güzel bir yorumdu bekliyorum söylediklerinizi (Şeyma )
31 Mayıs 2021
Elif hanıma ile yollarımız bugün kesişti ve iyiki doğru karar verip randevu almışım.. Yıldızname açılımı nokta atışı direk.. Her söylediğine evet cevabı verdim. Yorumlaması özellikle muhteşem. Yol göstermesi, Bi abla edasıyla samimiyetle konuşması insanı rahatlatıyor. Kendimi buldum.. İyiki elif hanımdan randevu almışım ve yollarımız kesişmiş diyorum.. Bundan sonra ona sormadan karar vermem sanırım Bi konu hakkında. (Müzeyyen)
30 Mayıs 2021
Ablacıımm ❤️ İyi ki varsın, o kadar seviyorum ki, yine bugün tüylerim diken diken oldu valla, bu nasıl histir ❤️ Bir sonrakine artık iyi haberlerle geleyim inşallah ❤️ inşallah ❤️
29 Mayıs 2021
Elif anaya bugün kahve ve yıldızname baktırdım cok çok iyiydi sanki beni ve erkek arkadasımı tanıyormuş gıbi her seyi bildi, Yapmam gereken ve yapmamam gereken şeyleri anlattı çok çok başarılı Tespitleri ve tavsiyeleri vardı. Ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum. Bence kesinlikle denemelisiniz. Zaten bir kere deneyenin bir daha da bırakacağını zannetmiyorum. Ağzına yüregine sağlık.
28 Mayıs 2021
????????????elif hanım çok güzel yaratmış mevlam sizi çok çok sağolun ben bu sitede herkesle konuştum ama bukadar ilgilenen her noktaya atış yapan tek sizi gördüm gerçekten yürekten teşekkür ediyorum benim hayatımı benden daha iyi biliyo ve idare ediyo çok sağolun mutlaka denenmeli arkadaşlar benim sözümü boşa atmayın çünkü ben tek burda değil tüm sitelerdeki herkesle görüştüm eğer çıkamayan bi yoldaysanız size güzel bi rehper olur bence rabbim herkesin sıkıntısını gidersin kimse buraya boşa gelmiyo kim isterki sohpet için para vermeyi bi yol gösteren için sadece buda ben çoğu şeyimi elif hanımla hallettim madem akıl danışmak istiyorsunuz benim karşılaştığım en güzel danışman daha gidilecek çok yolum var ama onu bi gün burda bulamayuşımdan korkuyorum çok sağolun öpüyorum ellerinizden saygılar . (Tnur)❤❤❤????????❤
28 Mayıs 2021
Bu kadar güzel bir bakım görmedim Hem anne gibi tavsiyeler vermesi bana doğru yolu göstermesi ve gerçekten duymak istediklerimi değilde gerçekleri söylemesi beni çok mutlu etti.Bu zamana kadar çok karamsardım doğru yolun ne olduğunu benim için doğru olanın ne olduğunu bilmiyordum. Ta ki Elif Ana ile tanışana kadar. Yaptığı bütün betimlemeler yorumlar hepsi o kadar doğruyduki... Kişiliğimi Elif Ana betimledi ve bende nerelerde yanlış yaptığımı daha iyi anladım.Bu sürece sizinle devam edeceğim ne zaman ihtiyacım olsa orada olduğunuzu bilmem beni daha da mutlu ediyor. Tekrar kesinlikle görüşeceğiz güzel haberleri de size vermek için sabırsızlanıyorum. (Sude)
27 Mayıs 2021
????????yani elif elif anne ne diyeyim sana allah razı olsun çok sağol fal bile atmadım ücretli herhangi bişey almadım sadace bir kelime bişey sordum tüm herşeye değinmişin anne destan yazmışın aklımdan geçen herşeyi benim unutkanlarımın bile üzerinde durmuşun çok sağol kocam sarılıyorum sana ❤❤❤❤
25 Mayıs 2021
vedalaşamadık dakikamız bitti fakat geleceğe dair umutlarım tükenmişken bütün umutlarımı tekrar canlandırdınız olaylara çok realistik biçimde baktınız benim adıma iyi ve kötü olacak her şeyi bana güzelce açıkladınız çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere -tuğçe
25 Mayıs 2021
Bir insan herşeyi mi bilir ? An ve an yaşadıklarımı biliyor. Ben tam vazgeçecekken tekrardan beni hayata tutunduruyor doğru bilmesi ayrı bir mükemmellik zaten… (Arzu)
25 Mayıs 2021
Her zaman ki gibi mükemmel inşsllah tarihler devgeröeklelecek sevgiyle kalın teşekkürler (Yelda)
24 Mayıs 2021
❤mükembel bi yorumdu sabırla bekliycem inşllah elif hanım elif anne beni en kötü yerimden vurdun çok sabırsızdım aşırı acele tavırlarım vardı hz eyüp sabrını öğretti çok sağol anne inşllah herşey yoluna girer konuştuğumuz şeyler olur hayırlı bi şekilde. dediklerini yapmaya gayret edicem anne çok çok sağol kocaman öpüyorum ❤❤❤
22 Mayıs 2021
Merhaba elif ablacım. Ben yunusDün gelmiştim bakım yaptırdım doyamadım zaman yetmedi tekrardan gelmek istedim ve bu yolda adım atarken hata da yapmak istemediğimden senden aldığım tavsiyeler benim için çok onemliydi. İnsanların attıkları ve atacakları adımlar çok onemli geleceği için ve bunu atarkende destek almak gerekiyor. Bu desteği en güzel ve en doğru şekilde kim verir bir anne bir abla verir. O yüzden geldim o yüzden sizin yanınızdayım Çünkü bir anne asla hatalarla dolu bır yola sürüklemez. Bu iyi yada kötü bize üzecek yada üzmeyecek ne varsa herşeyi en doğru şekilde aktarıyorsunuz. Evet bazı ınsanlar duyduklarına üzülür derki inanmıyorum yalan der ama aradan zaman geçince oysaki onlarda pişman olup yalanladıkları sey ıcın geri döneceklerdir. Yorum okuyanlara diyeceğim ve söyleyeceğim şudur sizi doğruları duymak için gelin üzülseniz bile doğru 1 tanedir . İnanki şuan üzüldüğünüz şey ilerde sizin için daha güzel gizli şeyler barındırıyor. O güzelliklere ulaşın diye Elif ablam sizin yanınızda. Tekrar görüşmek üzere elif ablacım iyi ki varsın.
21 Mayıs 2021
Önceki fallarıyla birebir anlatıyor söyledikleri tutarlı Yıldızname ve kahvede gerçekten sitede tek.Verdiği tarihler çıktıkça geleceğim..Çok teşekkürler Elif Hanım ❤..(Şeyma )
20 Mayıs 2021
Ablacım dediklerini yaşadım, inşallah dediği diğer şeyler de olacak ♥️ Biz de birlikte arayacağız♥️
20 Mayıs 2021
Merhaba elif ablacım ???? ben yunus beni unutmayın ama unutsaniz da ben unutmam kader bizi karşılaştırdı ve kendinizi anlatan yazıyı okudugum da içime bi ferahlık geldi inadım ve doğru yolu buldum dedim. Ve ilk defa bakım yaptırdım herşeyi doğru bildin ablacım hem benim hakkımda hemde kız arkadaşım hakkında ve bir anne bir abla sevkatiyle bana doğru yolu gösterdin. Sabret dua et kız arkadasin sana çok güzel bir şekilde gelecek ve çok güzel olacağını söyledin. Bu sıkıntılı günlerin geçeceğini huzura ve mutluluğa kavuşacağınızi sadece sabretmen gerektiğini dile getirdin. Ve daha neler neler söyledin hepsini not aldım hata yapmadan zamanı geldiğinde uygulayacağım sözünü dinleyeceğim ablacım. İnşallah kader gene tekrar bizi karşılaştırır tekrardan mutlu haberleri vermek için geleceğim ablacım. Bunu okuyan insanlar olacak şüphe bile etmeyin düşünmeyin bile dediklerini dinleyin sizin için en güzeli neyse onu söylüyor gördükleri ni aktarıyor neyse o ve nasıl adım atacağınızı dikkat etmeniz gerektiğini tek tek dile getiriyor. Keşke daha çok zamanımız olsaydı zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadım ama hayatım en güzel 40 dk siydi iyi varsın elif ablacım seni tüm kalbimizle seviyoruz. Mutlu haberlerim ile zamanı geldiğinde burda olacağım görüşmek üzere ablacım ????????
20 Mayıs 2021
Canım Elif hanım sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Her cümleniz çok doğru tek bir cümle kurmadan bu kadar net yorumlar aldım sizden. İnşallah tekrar görüşmek nasip olur. Harika bir insansınız iyi ki tanışma fırsatımız oldu günümü aydınlattınız, yolunuz her daim ışık olsun. Sevgiyle kalın ♥️ [Cemile]
20 Mayıs 2021
Tavsiye üzerine geldim ve iyi kii gelmişim diyorum sizde gelmelisiniz
20 Mayıs 2021
Bana 2 ay sonra herşey daha kötüye gidecek demişti. Ve bugün gerçekten daha da kötüye gitti. Bir insanın herşeyi mi bilir….
20 Mayıs 2021
elif hanım demiyorum artık elif anne diyorum herzamanki gibi huzur verici ve doğru yönlendirme sen olmasaydın anne ben allah bilir neler yapmıştım çok teşekkürler
19 Mayıs 2021
Yine mükemmelsin abla❤️
18 Mayıs 2021
Aynı gün içinde iki kez randevu aldım aradım ablam yine herşeyi tüm detaylarıyla hem yıldızname de hem fincanda anlattı mükemmel birisi arayınca aramadan duramıyorsunuz❤️
18 Mayıs 2021
Elif ablam bitanedir dedikleri çıktı hep yenilerini bekliyorum ❤️
16 Mayıs 2021
Çok ama çok beğendim özellikle yıldızname de muhteşem kahveyi de çok iyi bakıyor ama yıldızname de kafamdaki tüm soruları bile bildi. Düşündüklerimi bana söyledi gerçekten iyiydi çok beğendim.Çıktıkça geleceğime eminim ...(Şeyma )
15 Mayıs 2021
Bugün yine bakım yaptırdım kendisine fincanımı yıldızname ve o güzel yorumlarıyla öyle net anlattı ki bana hayran kalmamak elde değil iyi ki tanıdım seni abla❤️
15 Mayıs 2021
İlk kez 1 Mayıs'ta tanışmıştık o kadar güzel ve ayrıntılı bakıyor ki soracağım hiçbir şey kalmıyor sadece dinliyorum.İyi ki tanımak nasip oldu kalbi gibi sözleri de dupduru.Yildiznamade çok şaşırmıştım fincan gondermek bugüne nasip oldu böyle bir kahve bakımı ilk defa yaptırıyorum.Senin haricinde kimsenin de böyle ayrıntılı bakacağına imkan dahi vermiyorum muhteşemsin ablacım diline emeğine sağlık. Sabrın sonu selamettir derler, inşallah seninde dediğin gibi tüm o güzel anları yaşarım.Yine enerjimi tazeledin, Allah senden razı olsun her zaman. İyi ki varsın.Görüşmek üzere çiçeğim ♥️
15 Mayıs 2021
Kahve falıyla yıldıznameyi harmanlayarak yorumlaması ve detayları analiz edişiyle herşeyi önünüze seriyor tercih ettiğinizde farkı anlayacaksınız teşekkür ederim❤️ (zubeyde)
14 Mayıs 2021
dünya tatlısı bi hanım efendi gerçekten Çok profosyenel başta elif hanım abla felan diyodum sonra anne demeye başladım bilmiyorum ama Allah'ın bana bi hediyesi olarak düşünüyorum elif hanımı çünkü çok bunalımlar geçirdim çok yara aldım gitmediğim doktor veya bakım yapan kişiler kalmadı. sonra sadece denemek için aradım ve paramda yoktu zor durumdaydım 10 dk içinde beni silkeledi... o günü hiç unutmuyorum sevdiğim adamın mide ağrısına kadar söylemişti. ilk öyle başladı benim derdim tüm bakımcılardan tarih almak olacakmı olmıycakmı derdi değildi sadce beni bulunduğum durumu az da olsa hafifletmek di en iyisi bile gereksiz yönlendirmelerde bulunuyordu verdiği tarih çıkmıyo aynı şeyleri makina gibi söylüyordu o kadar param gitti ama elif anne hiç bıkmadan usanmadan yardımcı oldu beni sürekli silkeledi meleğim oldu ama inşallah terliğini yemem???????? sabrını zorluyorum bazen rabbime çok şükür elif hanım vakit yetmiyo söyleyemiyorum size telde burda ancak size duygularımı dile getiriyorum.. inşllah mutlu vuslat ve güzel günlerimizide konuşuruz sizinle çok teşekkür ediyorum ????????arkadaşlar kendinize yoldaş arıyorsanız mutlaka deneyin eminim yardımcı olucaktir sevgiler (Kahramanmaraş )
14 Mayıs 2021
Elif hanım gerçekten profesyonel biri olduğunu gerek konuşmalarıyla gerekse yıldızname bakımıyla Osmanlı usulü fal bakımı ile tam işinin ustası diyeceğim 1 kişi ben neredeyse tüm maaşımı birfal hastası olarak yorumculara veriyordum ancak son 3 aydır Elif hanımı tanıdıktan sonra Sanki benim hayatıma gün ve gün yaşadıklarımı yaşayacakları ma biliyor görüyor gibi birebir anlattı ne demek istediğimi Bir de Elif Anadan randevu alarak bakım yaptırdığınızda anlayacaksınız ağzınıza Yüreğinize sağlık eli ana çok çok çok teşekkür ediyorum Tek kelime ile efsanesiniz fal bahçemede bu güzide hanım efendiyle bizleri tanıştırdığı için teşekkür ediyorum mutlaka deneyin mutlaka
13 Mayıs 2021
Elif ablamla tanıştığımda boşanmak üzere idim çevremde herkes bitirmem gerektiğine inanıyordu ama Elif abla. Sabret dedi herşey düzelicek dedi dua edicez dedi tarihler verdi hepsini yaşadım ve yaşıyorum.bu kadar iyi bir yorumcu benım hayatımı değiştirdi iyiki tanıdım abla senı herkese tavsiyemdir sizi doğru yönlendiren özel insan.dilek
12 Mayıs 2021
Ben çok sık danışıyorum kendisine yorumları detayları verişi aktarışıyla mükemmel birisidir , söylediklerinin olacağına da inanıyorum❤️ (zubeyde)
12 Mayıs 2021
Ablacım o kadar iyi kalbi var ki, Allah razı olsun❤️
11 Mayıs 2021
Teşekkür ederim bu ikinci gelişimi iyice inandım ben size .Nurdan
10 Mayıs 2021
çok iyi geldiniz elif hanım bana çok güzel bi bakımdı tespitlerimiz doğru inşllah dediğiniz güzel günleride yaşarım çok teşekkür ediyorum tekrara görüşmek dileğiyle .
10 Mayıs 2021
Elif Ablacım anneler günün kutlu olsun telefonda söylemeyi unutmuşum:) Gerçekten kalbimden geçenleri tek tek söyledin, olumlu olumsuz her şeyi tüm gerçekliğiyle yorumladın ne kadar teşekkür etsem azdır. Senle konuşurken de tüm dikkat etmem gereken şeyleri de not aldım hepsi benim için çok değerli. Mutlaka tekrar iletişime geçeceğim. Enerjimiz ilk konuşmadan tuttu, çok sevdim sizi. Tekrar görüşmek üzere inşallah çok güzel haberlerle döneceğim size:) Güneş
10 Mayıs 2021
Elif abla anneler günün kutlu olsun. Öyle güzel yorumluyorsun ki her şeyi seni her aradığımda çıkmazlarımdan kurtuluyorum. Sana 3 hafta önce geldiğimde bana 4 hafta içinde çok ağır şeyler yaşayacaksın paniğe kapılma bu bitiş senin için bir başlangıç olacak demiştin. İşte tam da bugün o bitişi yaşadım ben öyle ağır geldi ki hiç bu kadarını tahmin etmezdim. İnşallah söylediğin gibi mucizeler olacak sonrasında buna inanarak kendimi ayakta tutuyorum. Duana çok ihtiyacım var nolur beni duanda eksik etme. Allaha emanet ol şimdiden bayramını kutlarım. -sinem
9 Mayıs 2021
Elif ablam anneler günün kutlu olsun. Öyle güzel her şeyin en doğrusuyla söylüyorsun ki sana geldiğim her an çıkmazlarımdan kurtuluyorum. Bana 3 hafta önce geldiğimde 4 hafta içinde çok ağır şeyler olacak ve bu bitiş bir başlangıç olacak senin için panik olma demiştin işte tam da bugün o bitişi yaşadım her şey bir anda mahvoldu. İnşallah mucizevi şekilde her şey düzene girer. Bana dua et nolursun çok ihtiyacım var. -Sinem
9 Mayıs 2021
Mükemmel (Yelda)
9 Mayıs 2021
Bakla falı güzel, diğer fallardan biraz farklı. Güzel tarafı dua önerileri oldu. Geçmiş yorumları doğruydu, gelecek yorumları da öyle olur diye düşünüyorum. Süreyi daha uzun almak gerekiyor ayrıntı için. Çok teşekkür ediyorum ????????????
8 Mayıs 2021
Duygulandım etkilendim anlaşıldım keşke saatlerce konuşabilsek... Kesinlikle deneyin
8 Mayıs 2021
Elif hanım çok teşekkür ederim. Yalnız ben artık o kadar ümitsizim ki kelimelerle bile anlatamıyorum, keşke birine içimi açıp görebilsem. İnşallah dediğiniz gibi Allah'ın izniyle olur ve bir sonraki ramazan ayını sizi güzellikle anarak ve kulaklarınızı çınlatarak geçiririm.
7 Mayıs 2021
İyi ki seninle yolum kesişmiş canım ablam, dualarında beni eksik etmeyeceğin için sana çok teşekkür ederim. Güzel yorumların hayatımda inşallah bir an önce gerçekleşir. Dediğin gibi hiçbir şey yapmayacağım iyi düşünüp o kişinin gelmesini bekleyeceğim. İnşallah çok bekletmez. :) Dualarımı da edeceğim. Allaha emanet ol. -Sinem
5 Mayıs 2021
Bakla falı baktırdım. Süremiz yetmedi ama çok akıcı ve aydınlatıcı bir faldı. Yüreğimdeki sıkıntıları hafifletti. Allah razı olsun. Hep güzellikler yaşayın. Merve
5 Mayıs 2021
Her zaman ki gibi çok iyi artık ailemden biri gibi teşekkürler????(Yelda)
5 Mayıs 2021
ayyy bakla falı neydi öyle şok oldum mükemmeldi vallahi çok sağolun ramazan bitmeden bidaha gelmek istiyorum bu bakla falına ...parasının halkını veriyor hanım efendi...benim çıkmaz sokaklarımı aydınlattınız çok sağolun ne diyemki size allah hep korusun sizi her türlü sıkıntınızı gidersin
4 Mayıs 2021
Çok çok teşekkürler ederim tekrar tekrar ağzına yüreğine sağlık allah razı olsun hayırlı ramazan i şerifler olsun ablam selamlar sezgin güzel bi bakımdı saygılar
4 Mayıs 2021
Gerçekten çok iyi bi uzman hakkını verebilen tek uzman ağzına yüreğine sağlık ablam selamlar sezgin
4 Mayıs 2021
Yorumu çok iyi biri teşekkürler
2 Mayıs 2021
Elif ablacm merhaba ben E....inşallah dedikleriniz çıkar çıkarsa tekrar buradayım.enerjiniz çok güzel bana iyi geliyorsunuz geçmişe dair bildikleriniz doğru umarım gelecek için söylediğiniz şeyler de çıkarsa çıkarsa tekrar buradayım görüşmek üzere kendinkze iyi bakin iyi ki varsınız ????????
2 Mayıs 2021
Bakla falini deneyin
1 Mayıs 2021
Elif ablam ❤️ gerçekten bu sitede bi tane, ne zaman canım sıkılsa aramak istiyorum, sağolsun hep aydınlatıyor ben daha söylemeden herşeyimi anlıyor ❤️ İyi ki bulmuşum, iyi ki tanıdım seni ablacımm ❤️
1 Mayıs 2021
Her zaman ki gibi muhteşemsin abla Dilek...
1 Mayıs 2021
Ne kadar teşekkür etsem az.Hayal dahi etmeyeceğim şeyler söyledin ablacım. Bu kadar karmaşık bir döneme girmişken söylediğin her cümle umut oldu bana inşallah yaşarım.Gercekten ilk defa gerçek bir yildizname yorumlatmış oldum ağzına sağlık o güzel yüreğinden öperim . Dakika yetmedi saatlerce konuşsam yinr yetmezdi zaten dediğin her cümle zihnimde, uyarıların da öyle dediğin gibi davranacağım. Umarım artık dediğin gibi güzellikler benimle olur. Hayatımı okudun, yargilamadan anne şefkatiyle. Allah yolunu her ışık eylesin. Tekrar arayacağım bu zamana kadar ki tüm konuştuğum falcilar yanindan bile geçemez. Melek gibisin hic bir şey anlatmadan her şeyi kitap gibi okuman evet doğru diyip durdum sadece. Allah'a emanet ol. "Üzülme can, yarandan sana da can verecek" yüreğime işledi her kelimen canımsın ???? (Hilal)
1 Mayıs 2021
Paranızın boşuna gitmesine istemiyorsanız Elif ablaya muhakkak gelmelisiniz sonrası senden vazgeçemezsiniz her dediği doğru pembe tablo çizmeden tüm gerçekliği ile önünüzü sunan bir uzmandır çok güzel bir yetenek her dinleyişimde helal olsun diyorum allahım seni tüm kötülükten korusun ablam iyi ki varsın seni tanıdığıma çok memnunum sizde mutlaka denemelisiniz harika ötesi diyorum
30 Nisan 2021
Elif ablaya bir kaç sefer danışmıştım daha önce, bakla falını görünce onun için arayayım bi deneyeyim dedim, yoruma bakanlar varsa mutlaka denesinler.. inanın çok çok fazla fal baktırırım, bi çok insanla tanıştım, Elif ablam kendi fallarında da çok çok çok iyiydi zaten ama bakla falı çok değişik, çok etkilendiğim bi fal oldu.. ablacım iyi ki varsın ❤️ (E)
30 Nisan 2021
merhabalar elif hanımcım yorumum biraz geç oldu kusura bakmayın ince ayrıntılara kadar tüm sorduğum sorulara bıkmadan usanmadan cevap verdiniz çok teşekkür ediyorum ben bile kendini bukadar net ifade edemedim buzamana kadar gerçekten brovo nasıl bu denli kendinizi geliştirmişsinz hayran kaldım sizinle karşılamaaydım tüm gemileri yakmıştım olan bana olurdu iyiki burdasınız rabbime karşılaştırdığı için şükürler olsun hiç kendimde değildim sürekli kendime zarar veriyordum ama elif anne ile karşılaştıktan sonra değişmeye başladım çok teşekkür ediyorum ben inşllah herşey yoluna girer ben sık sık rahatsız edicem haberiniz olsun verdiğiniz tarihleri olayları bekliyo olucam gönlümüzce olsun hayırlı bi şekilde asında tarih falanda veriyosunuz ama önce insanın kendi benliğini düzeltmesine yardımcı oluyosunuz tarihlere fazla takılmıyosunız diğerleri gibi değilsiniz yol gösteriyorsun sabri öğretiyorsunuz neyin nasıl olacağı vs herşeyi sistemli binşeklide anlatıyorsunuz doğruda anlatıyorsunuz çünkü yaşadıklarımla bire bir uyumlu çok teşekkür ediyorum ????
25 Nisan 2021
Çok güzel ve dolu dolu bakmış ...
24 Nisan 2021
Net ve anlaşılırdı güzel bir anlatımdı teşekkür ederim abla olcay
23 Nisan 2021
Kredi bitti ablam. Benim yol göstericim tüm gerçekliğiyle anlatan ablam... iyi ki varsın şu Ramazan ayında allahım sana dert vermesin...muhakkak bir kere denemelisiniz sonra vazgeçemiceksiniz benim vazgeçemediğim gibi her konuda arayacağım tek insan pembe tablo çizmedenher konuyu iyisiyle kötüsüyle dinlemek bilmek istiyorsanız paranız boşuna gitmesini istemiyorsanız tek yorumcudur Elif ablam seni seviyorum ❤️ gözde
22 Nisan 2021
Harikaydi
22 Nisan 2021
Cok cok tesekkurler Elif Ana hanim! Cok iyi geldiniz yine.. haberdar edicem mutlaka..Kanada dan cok sevgiler....
22 Nisan 2021
Ablacım bana öyle bir ışık oldun ki şu karanlık dönemimde her şeyi bu kadar güzel tariflemene ve ilmine hayran kaldım. O güzel tasvirinle öyle güzel tanımladın ki bizi, geleceğe yönelik baktığın yıldıznamede olacaklardan emin oldum ister istemez. Aynı zamanda güzel tavsiyelerin hep kulağımda olacak daha yolun başındayım söylediğin şekilde hayatımı düzene sokacağım. Dilerim her şey gönlünce olur benim içimi ferahlattığın gibi senin için de hep ferah olur. Tekrar görüşmek üzere kendine iyi bak. -Sinem
21 Nisan 2021
Harika bir anlayış ve yorumlama kapasitesi.. Teşekkür ediyorum..
20 Nisan 2021
Elif hanım inanılmaz derece memnun kaldım çok güzel yorumlarınız oldu çok memnun kaldım tabii tekrar gelicem size ????
20 Nisan 2021
Ablacımm elif ablacımmm ben ne diyeyim sana, yine tüylerim diken diken.. falda dedin ki elinde telefon mesaj atsam mı atmasam mı diye bekliyor, her an mesaj gelebilir, ben seninle konuşurken yazmış.. ben daha ne diyeyim ❤️❤️❤️ ağzına sağlık, yüreğine sağlık, inşallah diğer dediklerin de çıksın❤️❤️ Çok teşekkür ederimm❤️
20 Nisan 2021
Ablamın her dediği çıkar, kesinlikle kesinlikle deneyin❤️
20 Nisan 2021
net be anlaşır ifadelerdi soru sorduğumu bile hatırlamıyorum ağınıza sağlık çok memnun kaldım hemde fazlasıyla iyiydi çok şaşkınım herşey bire-bir tuttu inşllah verdiğiniz tarihlerde tutar güzel haberlede görüşmek üzere tekrara gelicem elif hanıma ....
15 Nisan 2021
Ablacım
13 Nisan 2021
Ablacım bir sonraki aşamayı bekliyorum artık; biliyorum ki yine haberleşeceğiz (beste)
13 Nisan 2021
On numara dilek
12 Nisan 2021
müthişsiniz inşallah bidaki sefer de en güzel haberlerle dönücem elif hanım elif anne benim karanlık günlerime yıldız gibi ay gibi ışık oldunuz rabbimde sizi çok mutlu etsin sonuçta sizinde sıkıntılarınız oluyordur rabbim of bile çektirmesin fal bahçem ekibine çok teşekkür ediyorum bana çok yardımcı oluyorlar elif hanım burda olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum hepinizi kocamnnnnn öpüyorum ????????????Allah dert vermesin ama her konuda elif hanımdan destek alabileceğinizi düşünüyorum çok mütevazi istanbul hanım efendisi gibi boş yere para için sizin iyi niyetiniz su istimal edenlere aldırmayın elif hanımdan aile arkadaş veya her diğer hususta destek alabilrsiniz...ben çok zor zamanlar geçirdim tek anlayan dinleyen defalarca sıkılmadan söyleyen biri inşllah sopasını yememde çok başını ağrıyorum asında elif hanımın kusura bakmayın inşllah güzel haberlerle huzurlu günlerde burdaki herkesinde tüm arkadaşların fal bahçem ekibinin hepsinizin güzel hayırlı ve huzurlu günlerde buluşmak dileğiyle....????????
12 Nisan 2021
Beğendim yıldızname muhteşemdi özellikle..
11 Nisan 2021
Elif ablacım ben metin. Öncelikle bana güzel vaktini ayırdığın için çok çok minnettarım.Ağzına yüreğine sağlık.Gerçekten yıldızname denince aklıma sen geleceksin.Herşeyi net bir şekilde aktarman gerçekten beni çok mutlu etti.İnşallah bir dahaki sefere konuştuğumuzda müjdeli haberlerim ile seni arayacağım.Her şey için çok teşekkür ederim
10 Nisan 2021
Çok net anlaşılır bir dili var soru bile soramadım. Kafa karıştıran saçma gelen hiç birşey yoktu. Çok keyif aldım. Ağzınıza yüreğinize sağlık (Merve)
9 Nisan 2021
süperdi her şeyi bildi sürekli baktıracağım
5 Nisan 2021
Söyledikleriniz hislerimin ne kadar doğru olduğunu gösterdi bana sabırla bekleyeceğim söylediğiniz tarihleri herşey için çok teşekkür ederim❤️ (zubeyde)
4 Nisan 2021
Cok tesekkurler Elif hanim tekrar sahane yorumunuz icin.. cok daha iyi hissediyorum. Tekrar gorusmek uzere.. Kanada'dan cok sevgiler....
4 Nisan 2021
Son dakikalarımızda görüşemedik ama yine de umut ateşimi parlattınız .bana çok iyi geldi .hevesle bekliyeceğim günleri.inşallah tekrar görüşürüz.kendinize iyi bakın
3 Nisan 2021
elif annecim çok teşekkür ediyorum canımsın yine mükebeldin diilerine sağlık gerçekten bi rehberlik veya piskoljik danışmanlık açın derim size başkaada bişey demem çünkü insanların bu tarz ilgiye yönlendirmeye çok ihtiyacı var insanı doğru yoldan ayırmadan iyiliğe güzelliğe sevk ediyorsunuz 100 numara 100 yıldız hatta gökteki tüm yıldızlar se nin olsun ????????????????????????
3 Nisan 2021
Gerçekten çok net ve açıklayıcı yorumları var gelecekle ilgili söylediklerini sabırsızlıkla bekliyorum(zubeyde)
2 Nisan 2021
Harikasın abla dilek
1 Nisan 2021
Elif ablacııımm ❤️ Gerçekten çok iyi geliyorsunuz bana.. fal gibi değil, pusula gibi, rehber gibisiniz, iyi ki tanıdım sizi ???? ikinci gelişimdi bu, inşallah dediklerinizi yaşarım da bi dahakine çok daha mutlu haberlerle gelirim???????? Ağzınıza sağlık, dediklerinizi yapacağım ❤️❤️
31 Mart 2021
Cok tesekkurler! Aramadan duramiyorum resmen..tekrar gorusmek uzere..
30 Mart 2021
Teşekkürler vazgeçilmezimsiniz (Yelda)
29 Mart 2021
Çok beğendim kendisinden yorum almak huzur verdi. başarılı ve tutarlıydı ayrıca çok kibardı
29 Mart 2021
çok teşekkür ederim. gerçekten anne gibi . diyebilirim. yorumlar çok oturmuş . gerçeği duymak çok güzel. rahatlatıcı bir yorumdu. endişelermizi bitirmek adına ve gelecekle ilgili kararlarımız adına çok güzel öngörüler aldım. (nurdan)
29 Mart 2021
İlk ararken daha fal bahçem ailesine yeni katılmıştı. Kesin tecrübesizdir diye bi ön yargıyla aradım. Ama her olumsuz düşüncemi tek tek yutturdu bana. Ben erkek arkadaşım hep olumsuz özelliklerini vurguladıkça,o olumlu özelliklerini vurguladı. Sırf beni tatmin etmek için haklısın bu çocuk olmaz diyebilirdi ama hep bana doğruları gösterdi. Her dediği de tek tek çıkar şüphesiz baktırın derim
29 Mart 2021
Cok cok tesekkurler bu muazzam, en ince detaylariyla yaptiginiz yorumunuz icin. Daha gecen gun aradim ve yine en detayli sekilde ince ince işlediniz... o kadar şahane ki, bunlari sizin gormeniz ayri bir motivasyon. Tekrar cok tesekkürler. En kisa zamanda yine ulasacağim. Kanada'dan çok sevgiler....
28 Mart 2021
Aynı gün içinde 2.kez randevu alıp tekrar aradım anlatış şekli analizleri sanki kişileri olayları görüp benimle yaşamış gibi aktarıyor çok harikaydı tüm söylediklerinin gerçek olacağına inanıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum, tekrar yol göstericiğine ihtiyaç duyacağımı düşünüyorum çok detaylı ve içime sinen bir görüşme oldu, fal bahçeme ailesine de teşekkürlerimi iletiyorum(zubeyde)
26 Mart 2021
Kişilik analizleri geçmiş ve kişilerle ilgili yorumları birebir doğru herşeyi çok güzel aktarıyor gelecekle ilgili dediklerini sabırsızlıkla bekliyorum mutlaka tekrar arayacağım (zubeyde)
26 Mart 2021
Sonsuz teşekkürler ???? Çok güzel yorumlardı adeta yol gösterici oldunuz iyi ki varsınız (Yelda)
26 Mart 2021
Bu sitede herkesi tek tek araştırdım ve sonunda Elif hanımı aramaya karar verdim. Umduğumdan çok daha iyi çıktı. Size tek tavsiyem bura da ki yorumu okuyanlar için boşuna paranızı başka kişilerde harcamayın. Bunu neden söylüyorum çoğunu aradım ama hiç kimse herşeye özenli davranıp tam anlamıyla bakmıyor. Elbet bakan vardır ama Elif hanım çok ayrı bakıyor. Siz zaten ararsanız ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Pişman olma şansınız yok :) Gülay
25 Mart 2021
elif hanımcım annem öğretmenim canım rabbim seni var etsın hep bugün bugün yi ne iyi olmayan şeyler yaşadım ama hiç yıllar yılı yapmdığgım bişeyi se nin yardımınla yaptım ilk defa gülümsedim ve takmadım kendime hayret ettim. çok teşekkür ederim Allah da seni korusun Allahın ve meleklerin duası se nin üzerine olsun bana çok yardim ettin burda nasıl anlatsam bilemem manevi açıdan çok düzelttin anne beni küçüklüten itibaren yaptıım takıntılardan yaşadığım buhranları geride bırakmak için elimi tuttun rabbim okadar büyük ki seni çıkardı karşıma şimdi daha kötü bi vaziyette olabilrdim ayrıca ben seni falco felan olarak görmüyorum çünkü burdaki hiç kimse benim görüştüğüm kadar falcı bilmem ne yse artık otur kişilerle görüşmemiştir çok sayıda kişiyle görüştüm ama sen benim fenerim oldun lütfen elimi bırakma se nin ellerinden öpüyorum... hanım efendiler beyefendiler gerçkten sağlam bi terapiye ihtiyacınız varsa hiç düşünmeyin mutlaka denenmeli isminizi bilmiyorum elif annecim tam ama benim elif annemsin tek onu biliyorum inşllah diledileklerimizde olur❤
25 Mart 2021
Ablacııımm ablacıım ilk kez baktınız bana, tüylerim diken diken şuan.. ben hiçbir şey demeden mesleğimi bildiniz, yaşadıklarımı bildiniz, gördüğüm rüyayı, başımın ağrısına kadar bildiniz daha ne diyeyim.. o kadar etkilendim ki, mutlaka baktırın kesinlikle pişman olmazsınız. Ağzına, emeğine sağlık ablacım yine geleceğim, inşallah güzel haberlerle bu sefer ♥️ (Doktor ????)
24 Mart 2021
Ağzınıza sağlık çok güzel ve akıcı görüşme oldu teşekkürler
24 Mart 2021
Cok muazzamdi! Endiselerim soru isaretlerim gitti.. inanilmaz detayli, muhtesem okumaniz icin cok tesekkurler. Acikcasi gercekten bu kadar guzelini detay beklemiyordum, muazzam bir enerjiniz varmis, mutlaka size en kisa zamanda ulasacagim tekrar.. cok tesekkurler...
24 Mart 2021
Elif Ana, geri ariyorum kredi yukledim...insallah gelirsiniz tesekkurler...
24 Mart 2021
Ablam benim gecenin bir vakti tüm enerjisini pembe tablo çizmeden doğrularıyla bana anlattı ağzına sağlık bu 3. Gelişim ve hep gelicem iyiki bu sitedesiniz herkes gelmeli gerçeklerle yüzleşmeli harika bir yorumcu her gelişimde ağzım açık dinliyorum iyi ki varsın ablam gözde...
22 Mart 2021
Elif ana cok begendim. Yorumu nokta atisli. Gercekten de soyledikleri ile simdiki durumumu bildi ve anlatti. Kendisine tesekkur ediyorum. Tekrardan baktiracagim.
21 Mart 2021
Çok İyi mükemmel bakımları her Zana’n umarım tarihlerde gerçekleşecek (Yelda)
17 Mart 2021
elif hanımımcım annem yine analizlerin 10 numara 10 yıldızdı canım meleğim gerçeketen denemeyen varsa lütfen deneyin pişman olmazsınız.... sıradan biri değil bunu görüştüğünğzdede anlarsınız zaten
16 Mart 2021
Kişi betimlemeleri olay anlatımları ve geleceğe yönelik dedikleri her şeyiyle 1 numara!
13 Mart 2021
Kişilik analizleri durumlar bire-bir dedikleri de çıkar umarım...
13 Mart 2021
Harika bir insan harika bir yorumcu dediği her şey harfi harfine doğru çok beğendim arayın :)
13 Mart 2021
Elif hanım gerçekten çok profesyonel. İlk defa biriyle konuşmaya doyamadım ve kredim bittikçe üst üste aradım :) ve iyi ki de aramışım hoşuma gitmese de beni kendimle yüzleştirdi ve çok iyi de yaptı emeğiniz ve öngörüleriniz için teşekkür ederim
12 Mart 2021
Çok detaylı ve mükemmel bir bakımdı krediden dolayı telefon kapandı kusura bakmayın elif hanım
12 Mart 2021
Nokta atışları olan biri umarım dedikleri de çıkar çok teşekkürler..
12 Mart 2021
Çok güzel baktı umarım dedikleri çıkar...
12 Mart 2021
Süper bir bakımdı teşekkürler tarık
12 Mart 2021
Muhteşem açık net yaptığı işe güvenen ses tonuyla geçmiş ve gelecek ifadeleriyle vazgeçilmez bir danışmanım oldu (Yelda)
11 Mart 2021
canımsın sen yine muhteşemdin teşekkürler elif anne diilerine sağlık meleğim 10 numara az gelir sayılar kelimeler yetmiyor ki seni ifade etmeye.
9 Mart 2021
elif hanımımcım elif annem sana nasıl güzel ifadeler kursam bilemiyorum herseferinde dahada muhteşemsin sen yardımcı bi meleksin ha benim istediklerimi mi söylüyorsunuz hayır ama herşeyi en ince ayrıntısına kadar inceliyısunuz ve ben milyonlarca kişye batırdım ama sizin gibi kimseyle karşılaşmadım efsanesin, bitanesin canımsın meleğim oldun seni burda anlatsam kelimeler yetmez ben nekadar tanınmış bilinmeyen yıldızname bakımcısı varsa hepsine baktırdım çok saçma sapan şeylerdi hepsi .okadar param gitti ama gerçek ten elif hanımcım helal hoş olsun size herseferinde gözüm kirpmadan randevumu alıyorum teşekkür ediyorum biricigimiz kendinize iyi bakın ...
3 Mart 2021
Elif hanımmmcımm harika bir bakımdı pembe tablo çizmeden tüm gerçekliğiyle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Deneyimi ve anlatımıyla hiç bitmesin istediğim bir bakım oldu inşallah söyledikleri olunca tekrar geleceğim.Daha önce çok kez fal baktırmış biri olarak bu kadar profesyonel ve gerçekçi bir bakımla karşılaşmamıştım.Söylediği herşey doğruydu.Duymak istediklerinizi değil gerçekleri söylüyor kendisi.Herkese tavsiye ediyorum.(burçin)
2 Mart 2021
Çok teşekkür ederim.elif ablacım 5.6.7 ayları merakla bekliyorum inşallah dedikleriniz çıkar çok güzel şeyler söylediniz yine geleceğim ????????
1 Mart 2021
Bütün bakım süresince şaşkınlık içindeydim. Superdiniz, söylenenlerin hepsi dogru çıktı. Olacaklar icin belirttiğiniz tarihi iple çekiyorum..... Çok teşekkürler...
28 Şubat 2021
Ağzınıza sağlık ablacım allahım sizi tüm kötülüklerden korusun sevdiklerinizle ağız tadıyla bir hayatınız olsun harikasınız herkes baktırmalı aslaaa pişman olmazsınız tüm gerçekleriyle pembe tablo çizmeden bir anlatım sağolun ablacım Allah’a emanet olun
28 Şubat 2021
Elif hanımcım ağzınıza sağlık çok teşekkür ederim. Çok tutarlı yorumlarınız oldu, özellikel geçmişle ve benimle ilgili. Çoğu söylediğinizi şaşkınlıkla dinledim. Notlarımı aldım umarım gördüklerinizi yaşarım, teşekkür ediyorum doğru yorumlarınız için (beste)
27 Şubat 2021
Çok iyi 4 günü bekliyorum Yelda
24 Şubat 2021
Ablam ne desem bilemedim az gelir sana yorum yapmak ama şunu söyleyebilirim parlayan yıldız gibi insana ciddi anlamda ay ışığı saçıyo sunuz bukadar net ve ışık dolu güneş kadar insanı ısıtıyorsunuz söyleyim ve anlatiminiz gerçekten harika muhteşem ağzına yüreğine emeğine sağlık aldigin para kat kat benden yana helal olsun selamlar ellerinden öpüyorum sezgin
21 Şubat 2021
Mükemmel bir yetenek hiç düşünmeden baktırın ben ablayı dinlerken hayret içinde kaldım deneyin ve görün pişman olmucağınız bir danışman gözde
20 Şubat 2021
Mükemmel
19 Şubat 2021
Elif ablacım iyiki seni tanımışım aldığın para sonuna kadar helal olsun ağzım açık dinledim ben böyle birşey görmedim helal olsun size bu siteden asla ayrılmayın muhteşem ötesi etkisinden çıkamıcam asla artık hep sizi arıcam sizde bu enerjiden muhakkak yararlanın bir insanın a dam z ye anlattığı herşey mi doğru çıkar allahım sizi tüm kötülükten korusun duam sizinle duanız benimle olsun ablam... GÖZDE
19 Şubat 2021
elif anne seni çok seviyorum teşekkür ediyorum sana nolur beni dualarında unutma özelliklede bugün çok yorgun kalbim... yardımların için çok sağol ❤
18 Şubat 2021
Çok teşekkür ederim elif ablacm cokkkkk seviliyorsun Allah bin kere razı olsun inşallah dediklerin çıkar ????????
17 Şubat 2021
Harikaydı
17 Şubat 2021
Gerçekten çok beğendim umarım gelecek için dedikleride çıkar tavsiye ederim
16 Şubat 2021
elif anne dünkü yorumun ve yardımında muhteşemdi inşallah olur kendine iyi bak dualarında unutma olurmu ❤❤❤????
16 Şubat 2021
Mükemmel bir yorumdu tarihleri heyecanla bekliyorum Yelda
14 Şubat 2021
Çok iyi mükemmel inşallah tarihler de gerçekleşecek
14 Şubat 2021
Elif Ablacım size ilk defa baktırdım ancak çok iyi geldiniz kalbime.. İnşallah en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiylee ❤️
12 Şubat 2021
Çok başarılı
12 Şubat 2021
Gerçekten çok başarılı
12 Şubat 2021
Harika bir faldı gerçekten tarihler birebir tuttu asla olmayacak şeyleri söylemiyor tavsiye ederim
12 Şubat 2021
elifim Allah da seni zor durumda bırakmasın hiç bi zaman kocaman öpüyorum canım annem ????❤????
12 Şubat 2021
elif anne dün hemencecik döndün hat sıkıntısı olsada kaç defa aradım hiçbirindede arama kısımını kapatmadın zaten hat çekmiyo diye belki 7 sefer aradım en az. bu daha öncrddde olmuştu başka kişlerde ama hemen kapamışlardı çok teşekkür ediyorum benimle çok güzel ilgilendin ellerinden öpüyorum nolur halimi biliyosun dualarında ve dua çalışmalarında unutma olurmu allaha emanet ol
12 Şubat 2021
Mükemmel bir yorumdu tarihleri merakla bekliyorum
10 Şubat 2021
Ağzına sağlık selamlar sezgin on numara şeker lokum gibi tatlı hoş memnun kalırsınız çok tesekkur ederim elif hanim
8 Şubat 2021
Mükemmel (Yelda)
8 Şubat 2021
Mükemmel
8 Şubat 2021
Çok teşekkür ederim elif hanim inşallah dedikleriniz çıkar 3.5.7.ayi merakla bekliyorum hayırlısı olsun seviliyorsunuz yine geleceğim güzel haberlerle ????????
7 Şubat 2021
Elif Hanım gerçekten işinin ehli, yıllarını vermiş ve bunu fazlasıyla hissettiriyor. Bana da söylediği gibi ben de tekrar görüşeceğimizi hissediyorum. (Ecem) ❤️
7 Şubat 2021
Ağzınıza sağlık selamlar sezgin ben elif hanim çok teşekkürler yorum ve bakımınız gercekden çok iyiydi
7 Şubat 2021
Ablam teşekkür ederim tüm söylediklerin için, inşaalah dediklerin hep olur . Her sefer aklıma bir şeyler takıldığında seninle danıştım. Teşekkür ederim
7 Şubat 2021
Ablam, her sefer aklıma bir şey takıldığında seni aradım ve danıştım. Dillerine sağlık . İnşaalah dediklerin hep olur
7 Şubat 2021
çok teşekkür ederim elif anne ????
4 Şubat 2021
Çok gÜzel şeyler anlattı beklediğimden fazlasıydı
3 Şubat 2021
Tane tane anlatilan, detayli bir yildizname yorumu oldu. Gerceklesmis olaylar tutuyordu, gelecekte olacak seyleri sabirsizlikla bekliyorum. Tesekkurler,
3 Şubat 2021
Çok teşekkür ederim güzel bir yorumdu iyi kötü ne gördüyseniz soyledinuz bana umarım dediklerinizde çıkar we yine görüşürüz iyi bakin kendinize sevgiler ????
1 Şubat 2021
Ablam yorumum ne olabilirki takdir edebilirim kelimelere dökemedigim mukemmel kadin seviliyorsun
16 Ocak 2021
Elif hanım maddi manevi tüm güzellikler sizin ile olsun selamlar sezgin ben çok teşekkür ederim saygılar
13 Ocak 2021
Elif abla beni , yorumlarımdan tanır ailecek onun yorumlarına ihtiyaç duyuyoruz her zaman olumlu Penceresi olaylara net bakış açısı birfal ablasından öte yol gösterici olması her zaman iyiye sevkeden her şeyi net bir şekilde o tatlı ve Naif sesi ile kırmadan incitmeden tek tek anlatan kalbi güzel ablam seviliyorsun Beyza'nın da selamı var Allah'a emanet ol gönül rahatlığıyla Elif ablama bakım yaptırabilirsiniz
10 Ocak 2021
Elif hanım gibi otoriter hanım efendi hem abla hem anne gibi yüreği temiz bakış açısı kartal gibi keskin yüreği melek gibi sözleri kanat gibi sizleri mutlu edecek tek uzmanlarimizdan seçili dır kendisi gönül rahatlığıyla tercih eder kefil olurum mükemmel harika insan ağzına yüreğine sağlık selamlar sezgin
5 Ocak 2021
Seviliyorsun yyuregi güzel kadın
21 Aralık 2020
Ablalarının en balisin sen hep üzülürdüm ablam olmadığı için mevlam bana senin ve bi kaç tane daha ablam saydığım insanları vermiş en güzel duru gizellleiklere layık insan hiç düşünmeden bakım yaptırın o kalbinizi hissedecektir sizinle üzülüp sizi motive edip mutlu oluncada sizinle mutlu olacaktır senin gibiler bu sitede hep olsun birtanecik ablam ????????????????????????????????çok seviliyorsun
20 Aralık 2020
Elif ablam.allah razı olsunn beni o kadar rakatlattin ki yine konuştuğum biri vardı 21 gün çalışma yaptı aradı çok teşekkür ederim şimdi de çok güzel şeyler duydum içten gelen samimiyetin ve yardımseverligin için çok teşekkür ederim iş için bakım da çok güzeldi çıkarsa yine burdayım dediklerini yaşıyorum çok şükür seviliyorsun ablam ????
20 Aralık 2020
Ağzına yüreğine sağlık osmanlı falı yildizname tarot fal bakımı bu kadar net anlatılır çok güzeldi elif hanım sunumunuz çok çok teşekkür ederim saygılar büyük üstad sezgin ben
20 Aralık 2020
Kredim bitti çok telefon ederim ❤️ Umarım dediğiniz gibi olur güzel haberle gelirim size
20 Aralık 2020
2.gelisim ve gene cok guzel .tesekkurler
18 Aralık 2020
Abla 10 numaraydı tamamen bizi analiz ettin
17 Aralık 2020
Elif ablacim enerji çalışması için çok teşekkür ederim ???? evet geldi inşallah dediklerin olur seviliyorsun (e..)
17 Aralık 2020
çok başarılı biri kardeşime verdiği tarih tuttu sıra bende sabırsızlıkla bekliyorum hatice
17 Aralık 2020
Elif ablam canim ablam sen beni herzamn sesinle motive ettin birşeyler cokk guzelmis gibi göstermeden gerçekten iyi gördüğü şeyi söyleyen birisin ablam dualarında unutmayıp her perşembe dualarına katan güzel kadın çok teşekkürler iyi haberleri aktaracağım inşallah ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ayşe
17 Aralık 2020
ablam çok sagol çok sagol iyi ki varsın seni kelimeler anlatmaya yetmez Allah razı olsun sadec e bunu sığabilirim benn hep aklında olayım unutma beni ablam
16 Aralık 2020
2021 Mart ayını hevesle bekliyorum umarım hayaller gerçek olur. Teşekkür ederim tekrar arayacağım sizi
15 Aralık 2020
Guzel ve guzeldi. Tesekkur ediyorum .umarim söylediklerini Allah söylenmiştir.
14 Aralık 2020
Elif ana bi tane ❤️ Cok tesekkur ederim tekrar (Nur)
12 Aralık 2020
Kredim bitti K. Bakmayın bundan 1 ay öncesi kadar Elif hanımla yıldızname baktırdık bana 2 tane iş haberin arka arkaya gelecek dedi ben umutsuzdum dediği gibidir oldu inşallah diğer dediklerinizde olur çok teşekkür ederim iyiki varsınız ❣️
12 Aralık 2020
Çok teşekkür ederim ???? manevî anlamda güven ve huzur veriyorsunuz (esme ) inşallah dedikleriniz çıkar ????????
11 Aralık 2020
Cok begendim
11 Aralık 2020
elif annem canım meleğim sen benim meleğimsin Allahımın armaganısın çok sagoş hiç sormadan anlattım herşeyi iş konusundada çok güzel tavsiyelerde bulundun inşalla h dediklerin olur önce allah'a güveniyorum sonra sana annem ellerinden öpüyorum dualarında unutma olurmu. DİKKAT elif hanım mutlaka deneyin mutlaka ????????
10 Aralık 2020
meleğim annem senı çok seviyorum bunu kalpten diyorum bitanem genel hayatımla ilgili ben sormadan söylüyosun elif anne anlatmama gerek kalmıyo inşallah dediklerinde olur önce allah'a güveniyorum sonra sana çok ra ii iş ve diğer herşeyde tavsiyelerde bulunuyorsun hiç aklıma gelmemişti bu iş başvuruları çok sagol gözüm kanlanmılştı ağlamaktan çok sagol anne nolur dualarında unutma olurmu ellerinden yüzünden kaşından gözünden öpüyorum ????????
10 Aralık 2020
Teşekkürler
10 Aralık 2020
Çok teşekkürler Elif ana ♥️Yoluma ışık olduğunuz için Her yorum çok güzeldi ve doğruydu söylediklerinizi yapacağım.(Ebru)
10 Aralık 2020
Tesekkur Ediyorum , iddiasız, gördüklerini sakince ve sabırla anlattı. Umarim????
9 Aralık 2020
Çok teşekkür ederim ağzınıza sağlık ????????Söylediklerinizi tek tek not aldım ve dediğiniz gibi yapacağım yol gösterdiğiniz için çok teşekkürler♥️Herşeyi doğru aktardınız iyi veya kötü olan tüm objektifliğiyle ortaya döktünüz çok memnun kaldım ????????
9 Aralık 2020
Teşekkürler canım. Huzur buldum sohbetimizle. Bir dahaki sefere güzel haberlerimi ileteceğim sana inşallah senin öngördüğü gibi. Seda.
9 Aralık 2020
Kafamdaki tum sorularin cevaplarini evirip cevirmeden cok acik sozlulukle verdi, cok saygideger bir hanim, yeniden arayacagima eminim cok memnun kaldim, tesekkur ederim Elif ana ❤️
6 Aralık 2020
çok teşekkür ederim ederim yorumların ve sammiyetin için Elif abla ..(eda)
5 Aralık 2020
Çok teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur ❣️
4 Aralık 2020
Çok güzel bir seans oldu. Öngürüleriniz benim yol haritamı çizmemde çok etkili olacak. Çok teşekkür ediyorum.
2 Aralık 2020
Teşekkür ederim dediklerinizi dikkate alacağım ????
1 Aralık 2020
elif annem bana çok iyi geliyorsun gerçek ten herkese gönülden tavsiye ediyorum mutlaka deneyin lisanı bilgisi sezgisi müthiş rabbim ve meleklerin duası yardımı se nin üzerine olsun elif anne nolrrrr beni dualarında unutma olurmu????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
30 Kasım 2020
Ay süpersiniz bayıldım size ;)))) Ellerinize ağzınıza eğitiminize sağlık vallaha ;)))))) harikasınız, o ne güzel bir yıldızname yorumuyla öyle,maşallahınız var.. ;) Çok teşekkür ettim size,öpüyorum ;))))))))
28 Kasım 2020
Ay süpersiniz bayıldım size ;)))) Ellerinize ağzınıza eğitiminize sağlık vallaha ;)))))) harikasınız, o ne güzel bir yıldızname yorumuyla öyle,maşallahınız var.. ;) Çok teşekkür ettim size,öpüyorum ;))))))))
28 Kasım 2020
Ay süpersiniz bayıldım size ;)))) Ellerinize ağzınıza eğitiminize sağlık vallaha ;)))))) harikasınız, o ne güzel bir yıldızname yorumuyla öyle,maşallahınız var.. ;) Çok teşekkür ettim size,öpüyorum ;))))))))
28 Kasım 2020
İlk önce buraya yeni geldi diye acemi gözüyle bakmıştım ama her kelimemi tek tek yutturdu bana o nasıl bi duru görüdür efenim sanki erkek arkadaşım ve ben dışında ilşkimi yaşayan biri hissettim karşımda her sözü mü tutar ? Geleceğe ışık tutan naif kadın ???????? Her üyenin hayatından bi Elif Ana geçmeli bunu danışanlarda büyük eksiklik sayarım ????????
26 Kasım 2020
Muhteşem derim, net ifadeler ile sorularıma cevaplar geldi, samimiyetinize teşekkürler
26 Kasım 2020
Ben sizi bir falcıdan çok terapist gibi görüyorum çok güzel anlatışınız var . Kafamda hiç soru işareti bırakmıyorsunuz çok teşekkür ederim yakın zamanda güzel haberlerle gelirim inşallah ❣️????
26 Kasım 2020
Elif ablam harika bir insan her aradığımda modumu yükseltip tekrar ayağa kalkıp mücadele etmeme vesile oluyor ablam gibi aileden samimiyetine güveniyorum ictenligine inanıyorum herzamn rahatlıkla bakım yaptirabilecehimiz bizden doğal samimi cana yakın ablam benim perşembe duanda unutma inşallah (ayşe)
26 Kasım 2020
bugün 4. kez ona fal baktırdım hep söylediği şekilde gelişti olaylar içim bunaldığında yakınlarımdan önce onu aramak istiyorum sesi öyle huzur veriyor ki 3 kişi sırayla fal baktırıp rahatladık bugün umarım bugün söyledikleri de gerçekleşir (gülçin)
26 Kasım 2020
Aklımdaki tüm soru işaretlerini ben sormadan söylediniz. Gerçekten bu işi çok iyi yapıyorsunuz. Sonuna kadar helal olsun. Sayenizde soru işaretlerime çok güzel cevaplar aldım. Söylediklerinizi dikkate alıcam. Herşey gönlünüzce olsun.
25 Kasım 2020
teşekkür ler abla lütfen dualarında unutma olurmu bana çok yardımcı oldun
24 Kasım 2020
Kredim bitti kusura bakmayın tavsiyelerinizi dinleyeceğim.
21 Kasım 2020
1000 kredi yetmedi. Doyamadım. Ağzım açık dinledim. İkinci 1000i alıp geliyorum. Işıksınız daha ne diyeyim. Muhteşem ötesi...
21 Kasım 2020
Teşekkür ediyorum
20 Kasım 2020
Hep tutarlı ve hem açık sözlü. Kendisi incitmeden söylese de gerçekler incitiyor maalesef ancak en azından gözümüzü açıyor. İyiki varsınız Elif Hanım, inşallah olacağını söylediğiniz güzellikler tez vakitte gelir. Görüşmek üzere???? Gözde
20 Kasım 2020
hep nokta atışları yapıyor en doğru yolları gösteriyor dün fal baktırmıştım adım at dedi ve devamında olaylarda söylediği gibi gelişti bugün tekrar baktırdım eminim ki yine söylediği gibi olacak çok güzel bi enerjisi var teşekkürler elif abla (gülçin)
19 Kasım 2020
Muhteşem bir görüsü var gerçekleşsin burdayım (Burçin)
19 Kasım 2020
Çok teşekkür ederim elif hanim daha önce dediğiniz çıktı inşallah yine çıkar karekter analiziniz çok doğru ve dediğiniz gibi karşı taraf geldi kredim bitti o yüzden kapandı tekrar görüşmek üzere. Mutlaka geleceğim teşekkür ederim ???? (esme)
19 Kasım 2020
kendimi kötü hissettiğim zamanlarda o kadar iyi geliyor ki anne abla gibi rehberlik ediyor yol gösteriyor ne zaman bunalsam ona fal baktırmak istiyorum iyi ki varsın elif abla
18 Kasım 2020
Sırf bugün dertleşmek için aradım kendisini.Bana o kadar iyi geliyor ki anlatamam.O konuşması,ses tonu,naifliği beni benden alıyor. Ona ne desem ne yazsam artık bilemiyorum.Kelimeler her defasında az kalıyor çünkü. Tek diyeceğim herkesin derdine koşan güzel yürekli meleğim;SENİ ÇOK SEVİYORUM. İyi ki hayatıma dokundun...Seni yazından tanıyorum dediğin için ismimi artık hiç yazmıyorum ????
16 Kasım 2020
Mükemmel olağanüstü bir yorumdu görüsü mükemmel
16 Kasım 2020
Elif hanım arayıp bulamacaginiz tek fal bahçesinde açan gül kadar narin ve ses ile büyüleyici aşk evlilik maddiyat kariyer aradığınız aklınıza takılan tek kalem ile sizlere ay ışığında yıldız sunabilen güneşi sizler için ısıtan yüreği ile kavurucu güz günlerini beyaz sayfaya doken tek insan doğru adres doğru yer tebrikler aldığınız para gercekden helal olsun
15 Kasım 2020
Güzel umarım olur..
15 Kasım 2020
Harika bir yol gostericisiniz bu kadar fal baktirdim ama trksiniz isallah sogledikleriniz gerceklesir zehra
15 Kasım 2020
Kendisiyle 2. konuşmam, benim karakterimi en küçğk detayına kadar anlattı, hatta benim kendimin kabul etmediği şeyleri bile üstüne basa basa söyledi. Elif Ana'ya güvenim sonsuz, sesini duyunca inanılmaz rahatlıyorsunuz ve dediklerini de yapacağım kesinlikle. kesinlikle öneriyorum, iyi ki varsınız içimi huzurla doldurdunuz bir dediği bile yanlış çıkmaz mı bir insanın! %100 öneriyorum. Sevgiler Elif Ana sen birtanesin. - duru
13 Kasım 2020
Meleğimmmm benim;sana ve hissiyatına sonsuz güveniyorum.Sayende sabretmeyi öğrendim.Tüm yorumlarını okuyorum herkese ne kadar çok yardım ediyorsun. Sen gerçekten kanatsız bir meleksin...Seni seviyorum ablaların bir tanesi.....
13 Kasım 2020
Ablacığım geciktim yorumda sen herşeyi tek tek anlaarak insanın içine su serpiyorsun olabilecek durumlara göz actiriyorsun ablam gibi oldun
13 Kasım 2020
Çok teşekkür ederim harika bir faldı tavsiyelerinizide dinleyeceğim . :)
12 Kasım 2020
teşekkür ederim allah çok çok razı olsun herşey için çok yardımcı oldunuz ????
11 Kasım 2020
Hayatımda beni en etkileyen fal seanslarının başında yer aldığını söylemem lazım :) Enerjisi, durugörüsü inanılmaz güçlü, sizi sarıp sarmalayan bir ruh var karşınızda. Denk gelişiniz inanın tesadüf değil. Ne demek istediğimi seans sonrası anlayacaksınız. Etkilenmediğiniz tek dakika olmayacak. Ben hala şok içerisinde sırıtıyorum misal :) iyi ki denk geldik, iyi ki tanıştık. En kısa sürede yeniden denk gelmek ümidiyle.. sevgiler, Zeynep ^^
11 Kasım 2020
Yine çok rahatlattınız beni sizinle konuşurken dertlerimi unutuyorum iyiki varsınız ❣️2 ay geçsin bir an önce
9 Kasım 2020
güzel
8 Kasım 2020
Kesinlikle bes yıldızı hakediyor..gerçekçiliği ve olayları yorumlaması ile muhteşemdi.yorumlari tutarlı ve tespitleri doğru ayrica cok naif biri ????elif hanıma tesekkur ederim en kisa zamanda tekrar görüşmek üzere.
8 Kasım 2020
Sana ne desem ne yazsam meleğim artık bilemiyorum...Her gün ağlayarak arıyorum seni ve sayende gülerek kapatıyorum telefonu. O kadar zor zamanlardan geçiyorum ki;benimle beraber sende üzülüp kahroluyorsun.Yüregimiz bir atıyor biliyorum...Hep sana diyorum bu siteden ne olur gitme diye. Birgün bu siteye girip de seni bulamamaktan çok korkuyorum. Umarım öyle birsey hic olmaz ve hep bizimle burada kalırsın...Falbahçeme de çok teşekkür ederim ki;senin gibi bir değeri bizlerle buluşturduğu için. İyi ki ama iyi ki varsın;canımın en içi,kıymetlim,değerlim...
8 Kasım 2020
Çok teşekkür ederim 45 dakika nasıl geçti anlayamadım :( tutarlı bit faldı herşey için teşekkür ederim ????
7 Kasım 2020
Çok detaylı ve çok tutarlı bir faldı. Analizleri ve tespitleri %100 doğru. Pembe tablo yok, ne görüyorsa onu söylüyor Elif Hanım. İnşallah dedikleriniz çıkar, çıktığında haber vermeye geleceğim ????????
6 Kasım 2020
Güzel bildi tıp ve kişilik analizleri güzel umarım dedikleri de çıkar ...
6 Kasım 2020
ablacım çok teşekkür ederim varlığına bin şükür çok ilgileniyosun gayet güzel ve tutarlı cümleler.....
6 Kasım 2020
sağol ablacım ama soracağım çok soru vardı hepsi yarıda kaldı kendine iyi bak beni dualarında unutma olurmu çok güzel ve doğru yorumların var başarılar diliyorum
5 Kasım 2020
Hayatımda baktırdığım en iyi faldı. Gerçekten çok kibar ve gerçekçi bakıyor çok teşekkür ederimmm her şey nokta atışıydı!!
5 Kasım 2020
inanılmaz muhteşem birisin....
5 Kasım 2020
inanılmaz kıymetlisin.. 2 Kasım 2020 | 16:00 de 45 dk konuştuk.. şimdilerde kendime geliyorum. sen nasıl bir insansın yaptığın şey inanılmaz birşey, benim dert ortağım uğurumsun. çevredeki olayları gözlem yapmamı anlamama sebep olan kişisin. Ve bence Falbahçemde ki en iyi yorumcuların başında geliyorsun.
5 Kasım 2020
Gözü kapalı tavsiye ederim arkadaşımın kayınvalidesinin giyiminden tutun boyuna saçına kadar bildi görmediği insanı
5 Kasım 2020
En ince detaylara kadar sorarak adım adım ılerleyen neyse onu söyleyen candan samimi iyi niyetli güzel kalpli ablam ağzına sağlık emeğine sağlık herzamn görüşelim inşallah
5 Kasım 2020
Muhteşem yorumlar bayıldım????????
5 Kasım 2020
Muhteşemdi gerçekten bayıldım yorumlarınıza ama çok çabuk bitti kredim umarım verdiğiniz tarihte beklediğim olur da tekrar yazarım size ????????
5 Kasım 2020
Gerçekten sanki beni tanıyor biliyor gibiydi asla bir sallama yok çok gerçekçi teşekkür ederim ❣️ (Burçin)
5 Kasım 2020
Her seyi bildi gercekten o kadar rahatlatici konusuyor ki asla pembe bir tablo cizmiyor cok guzeldi dilinize saglik
4 Kasım 2020
Süperrrrr
4 Kasım 2020
Çok güzel bir yorumdu diline sağlık
4 Kasım 2020
Benim yüreği güzel meleğim ????????‍♀️ Yine ağlarken aradığım tek insan oldun...Telefon ile değil de sanki yanı başımda gibi hissediyorum artık hep seni...Bana o kadar moral verip,yol gösteriyorsun ki...Bu zorlu yolu beraber aşacağız inşallah biriciğim...Sana her an daha da ihtiyacım var artık.Iyi benim meleğim oldun. Senin yerin bende tarifsiz ...Seni çok ama çok seviyorum...
4 Kasım 2020
Teşekkür ederim E. Kendinize iyi bakın kredim bitti maalesef
2 Kasım 2020
Ağzınıza yüreğinize sağlık Elif Hanımcım saçının seyrekliğine fiziksel özelliklerine karakterine kadar yaşadıklarımı hepsını bildiniz tekrar arıycam sizi çok teşekkür ederim ☺️ kesinlikle güvenilir adressiniz tekrar teşekkürler Sibel ...
2 Kasım 2020
ablacım çok teşekkür ederim bana sabretmem için çok yardımcı olsun bu benim içinin önemli çünkü benim çok ani tavırlarım var ama inşallah sabrımın sonu hayırlı olur nolur dua edin sizi seviyorum Allah yardımcınız olsun beni unutmayın ????
1 Kasım 2020
Mükemmel.. Kelimelerle tarif etmem mümkün değil. O kadar memnun kaldım ki. Herkese mutlaka tavsiye ederim. (Didem)
1 Kasım 2020
Süper herkese tavsiye ederim inşallah verdiğin tarihler cikar
31 Ekim 2020
Bugüne kadar çok yorumcuyla görüştüm ama hiç bu kadar açık,net ve pembe tablolar çizmeden yorum yapan olmadı.Elif hanım işini gerçekten çok iyi yapıyor.Kişi analizi öngörüleri muhteşem.Kesinlikle aramalısınız pişman olmazsınız.en kısa zamanda tekrar arayacağım.Çok memnun oldum Elif hanım????
31 Ekim 2020
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Çok digru şeyler söylediniz.
31 Ekim 2020
Teşekkür ederim, çok detaylı bir bakım oldu. Pembe tablo çizmediğiniz ve doğruları söylediğiniz için de minnetdarım size (smye)
30 Ekim 2020
elif abla ben tuba dün çok zor bi durumdaydım sizinle ikinci görüşmemdi heşeyi bilen söyleten Allah tabiki ama sizede çok güzel yansıtmış gerçek ten güzel bi insansiniz çok doğru tespitinizde oldu. beni şaşırtınız inşalalh hayatım düzelicek gibi değil abla ama düzelir inşallah çok sagolun bana dua edin ben ill fırsatta ariycam annem senı çok seviyorum ...????
29 Ekim 2020
O benim koruyucu meleğim...Hemen hemen hergün konuşuruz. Sesini duyunca zaten her türlü sıkıntımı unutuyorum..Bana 2 gün önce birsey için bekle demişti ve tam 2.günde dediği oldu.Verdigi tarihler,isimler bu kadar mı tutar...Onun gibi değerli bir kişinin burada olması bizler için çok ama çok büyük bir şans. O güzel yanaklarından öperim seni meleğim ❣❣
29 Ekim 2020
Ağzınıza sağlık gerçekten sanki beni ve onu tanıyor gibiydiniz tekrar arıycam sizi ve dediklerinizi de yapıcam mutlaka çok şaşırtıcı yol göstericiydınız hersey toz pembe değil biliyorum ama güç verdiniz mutluluk verdiniz bana teşekkür ederim
28 Ekim 2020
Yorumlamalarında gayet net ve samimi. Gerçekten baktırmanızı tavsiye ederim.
27 Ekim 2020
Elif hanım çok objektif ve çok içten bir yorumcu tekrar ondan seans alarak süremi uzattım şuanda, kesinlikle tavsiye ediyorum.
27 Ekim 2020
Elif Hanımı bu 4.arayışım.Moralim bozuk olduğu bir zamanda yine aradım kendisini.O kadar içten,o kadar doğal bir bayan ki...Hem bana yardımcı oldu hem de hisleri ve öngörüleri ile yol gösterdi. Yıldızname açıklaması ve kişileri tasvirleri mükemmel ötesi...Her zaman başvurduğum tek kişi bu sitede. Sizi seviyorum Elif Hanım ve söz veriyorum dediklerinizi uygulayacağım...
26 Ekim 2020
elif hanım allah yolunuzu açık etsin hem çok hanım efendisiniz hem lisanınız güzel hemde. gerçekten yok böyle bişey yok.bunu size gösterende Allah elbet ama vallahi çok iyi sana verdiğim para helal hoş olsun tebrik ediyorum ama sık sık rahatsız edicem haberiniz olsun Allaha emanetsinlz
24 Ekim 2020
Hem fincan hem Yıldızname çok iyiydi teşekkürler ????❤
23 Ekim 2020
Çok güzel tane tane yorumluyor
22 Ekim 2020
Bakımını çok beğendim ablacım çok teşekkür ederim yüreğine sağlık güzel hislerine sağlık çok güçlü güzel hisleri var herkese tavsiye ediyorum mutlaka arayın hulya
22 Ekim 2020
Yilriznameli güzel bakim
22 Ekim 2020
karakter analizi ve yorumu çok iyi ... samimi ve net... teşekkür ederimm..
21 Ekim 2020
nokta atışları yapıyor...
21 Ekim 2020
Çok güzel bir yorumdu teşekkür ederim herkese tavsiye ederim
21 Ekim 2020
Karakter analizi guzeldi begendim
20 Ekim 2020
Ablacım ağzına enerjine sağlık beni canlandırdın moralimi tavan yaptırdın ama pembe tabloyla değil nokta atislarinla Allah seninde yolunu bahtını açık etsin
20 Ekim 2020
Resmen mesleğine kadar kaşından gözüne kadar bilgi teşekkür ediyorum çok güzeldi
20 Ekim 2020
Cokk iyi..
19 Ekim 2020
Teşekkür ederim ???? insallah dedikleriniz çıkar Mart ayında
19 Ekim 2020
kesinlikle pembe bir dünya çizmeye zorlamadan her şeyi çok sade yalın ve net şekilde anlatıyor. çok şey bildi. umarım gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar. tekrar baktıracağım.
19 Ekim 2020
Çok teşekkür ederim elif hanım çok iyiydiniz.. çok nokta atışları yaptınız inş verdiğiniz tarihlerde cıkar ????????
18 Ekim 2020
Çok teşekkür ederim Elif hanım güzel bir yorumlamaydı
18 Ekim 2020
Olayların anlatımı oldukça tutarlı. Gelecekle alakalı neler olacak göreceğiz.
16 Ekim 2020
Çpk teşekkür ederim çok güzel bir faldı sesi huzur resmen
13 Ekim 2020
Çok güzel inşallah dedikleri çıkar süper bir yorum aldim
13 Ekim 2020
Cok güzeldi ???????????? tesekkurler herseyi bildiniz
13 Ekim 2020
Elif Hanım bu siteye yeni gelmiş ama iyi ki de gelmiş...O nasıl bir duru görüdür..Her söylediği şeyleri şaşkınlık içinde dinledim. Bu kadar mı hayatımla örtüşür.Zaten tecrübeli olduğu sesinden ve anlattıklarından da gayet belli oluyor. Gayet sorularıma net cevaplar verdi. Pembe tablolar asla çizmiyor.Ne görürse doğru yanlış bunları söylüyor. Iyi ki yollarımız kesişmiş,iyi ki aramışım. Kendisine sonsuz teşekkür ederim...Sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum...(Begüm)
12 Ekim 2020
durugörünüz çok iyi nokta atışları yaptınız..söylediklerinizde içten ve samimiydiniz çok teşekkür ederim..
12 Ekim 2020
Teşekkür ederim bir dahaki sefer randevu alıp geleceğim tekrardan teşekkür ederim dedikleriniz çıkarsa kesin geleceğim ????
11 Ekim 2020
Çok hoş bir hanım efendi, teşekkür ederim, gerçekten güzel yorumlardı, olumlu olumsuz herşeye değindi kendisi. Nokta atışları var, gönül rahatlığıyla baktırabilirsiniz... :)
7 Ekim 2020
Çok kahve falı baktırdm ama elif hanm profesyonelliğini konuşturdu gerçekten ağzınıza sağlık
7 Ekim 2020
Dilini sağlik
6 Ekim 2020
19 Mart 2023
7 Mart 2023
2 Şubat 2023
24 Ocak 2023
11 Ocak 2023
21 Aralık 2022
5 Aralık 2022
4 Kasım 2022
12 Ekim 2022
4 Ekim 2022
2 Ekim 2022
24 Eylül 2022
2 Eylül 2022
31 Ağustos 2022
23 Ağustos 2022
3 Ağustos 2022
18 Temmuz 2022
18 Temmuz 2022
11 Temmuz 2022
28 Haziran 2022
26 Haziran 2022
11 Haziran 2022
9 Haziran 2022
8 Haziran 2022
30 Mayıs 2022
29 Mayıs 2022
27 Mayıs 2022
6 Mayıs 2022
28 Nisan 2022
20 Nisan 2022
19 Mart 2022
14 Mart 2022
6 Mart 2022
1 Mart 2022
24 Şubat 2022
21 Şubat 2022
17 Şubat 2022
16 Şubat 2022
16 Şubat 2022
15 Şubat 2022
15 Şubat 2022
12 Şubat 2022
23 Ocak 2022
20 Ocak 2022
18 Ocak 2022
15 Ocak 2022
14 Ocak 2022
31 Aralık 2021
30 Aralık 2021
28 Aralık 2021
19 Aralık 2021
16 Aralık 2021
9 Aralık 2021
8 Aralık 2021
30 Kasım 2021
30 Kasım 2021
29 Kasım 2021
29 Kasım 2021
21 Kasım 2021
17 Kasım 2021
17 Kasım 2021
17 Kasım 2021
17 Kasım 2021
16 Kasım 2021
16 Kasım 2021
15 Kasım 2021
14 Kasım 2021
13 Kasım 2021
13 Kasım 2021
12 Kasım 2021
10 Kasım 2021
10 Kasım 2021
9 Kasım 2021
9 Kasım 2021
7 Kasım 2021
6 Kasım 2021
2 Kasım 2021
2 Kasım 2021
31 Ekim 2021
30 Ekim 2021
30 Ekim 2021
30 Ekim 2021
27 Ekim 2021
26 Ekim 2021
24 Ekim 2021
24 Ekim 2021
24 Ekim 2021
21 Ekim 2021
21 Ekim 2021
21 Ekim 2021
20 Ekim 2021
19 Ekim 2021
19 Ekim 2021
18 Ekim 2021
18 Ekim 2021
18 Ekim 2021
18 Ekim 2021
17 Ekim 2021
17 Ekim 2021
16 Ekim 2021
14 Ekim 2021
13 Ekim 2021
13 Ekim 2021
12 Ekim 2021
9 Ekim 2021
6 Ekim 2021
5 Ekim 2021
5 Ekim 2021
1 Ekim 2021
1 Ekim 2021
28 Eylül 2021
28 Eylül 2021
20 Eylül 2021
20 Eylül 2021
19 Eylül 2021
18 Eylül 2021
17 Eylül 2021
17 Eylül 2021
16 Eylül 2021
16 Eylül 2021
15 Eylül 2021
14 Eylül 2021
10 Eylül 2021
10 Eylül 2021
7 Eylül 2021
7 Eylül 2021
5 Eylül 2021
4 Eylül 2021
1 Eylül 2021
1 Eylül 2021
30 Ağustos 2021
30 Ağustos 2021
30 Ağustos 2021
27 Ağustos 2021
26 Ağustos 2021
26 Ağustos 2021
25 Ağustos 2021
23 Ağustos 2021
23 Ağustos 2021
21 Ağustos 2021
21 Ağustos 2021
20 Ağustos 2021
19 Ağustos 2021
15 Ağustos 2021
14 Ağustos 2021
13 Ağustos 2021
10 Ağustos 2021
9 Ağustos 2021
6 Ağustos 2021
6 Ağustos 2021
5 Ağustos 2021
5 Ağustos 2021
4 Ağustos 2021
3 Ağustos 2021
2 Ağustos 2021
1 Ağustos 2021
1 Ağustos 2021
1 Ağustos 2021
31 Temmuz 2021
28 Temmuz 2021
27 Temmuz 2021
24 Temmuz 2021
24 Temmuz 2021
23 Temmuz 2021
9 Temmuz 2021
28 Haziran 2021
27 Haziran 2021
26 Haziran 2021
26 Haziran 2021
16 Haziran 2021
12 Haziran 2021
12 Haziran 2021
10 Haziran 2021
10 Haziran 2021
8 Haziran 2021
7 Haziran 2021
2 Haziran 2021
2 Haziran 2021
1 Haziran 2021
1 Haziran 2021
31 Mayıs 2021
28 Mayıs 2021
27 Mayıs 2021
27 Mayıs 2021
27 Mayıs 2021
25 Mayıs 2021
24 Mayıs 2021
21 Mayıs 2021
20 Mayıs 2021
20 Mayıs 2021
16 Mayıs 2021
15 Mayıs 2021
15 Mayıs 2021
13 Mayıs 2021
13 Mayıs 2021
11 Mayıs 2021
11 Mayıs 2021
11 Mayıs 2021
9 Mayıs 2021
4 Mayıs 2021
1 Mayıs 2021
1 Mayıs 2021
29 Nisan 2021
24 Nisan 2021
24 Nisan 2021
22 Nisan 2021
21 Nisan 2021
21 Nisan 2021
13 Nisan 2021
11 Nisan 2021
11 Nisan 2021
11 Nisan 2021
1 Nisan 2021
1 Nisan 2021
31 Mart 2021
28 Mart 2021
2 Mart 2021
2 Mart 2021
22 Şubat 2021
20 Şubat 2021
19 Şubat 2021
13 Ocak 2021
5 Ocak 2021
12 Aralık 2020
10 Aralık 2020
9 Aralık 2020
9 Aralık 2020
8 Aralık 2020
26 Kasım 2020
20 Kasım 2020
19 Kasım 2020
18 Kasım 2020
12 Kasım 2020
12 Kasım 2020
11 Kasım 2020
11 Kasım 2020
8 Kasım 2020
4 Kasım 2020
26 Ekim 2020
21 Ekim 2020
17 Ekim 2020
7 Ekim 2020