Duru Bilge

Duru Bilge

5/5
Benimle gelecekle alakalı her soruya net cevaplar vermeye hazır mısınız? Yoğun sezgisel güçlerimin, hislerimin bana yol göstermesiyle ön görülerimi aktarıyorum.

Duru Bilge

Benimle gelecekle alakalı her soruya net cevaplar vermeye hazır mısınız? Kafanızı yoran ve takılan herşeyde açılımlarımla ve üçüncü ruh gözümle sizi belirsizliklerin içerisinden kurtarıyorum. Yoğun sezgisel güçlerimin, hislerimin ve enerjinizin bana yol göstermesiyle ön görülerimi net bir şekilde size aktarıyorum. Merak ettiğiniz soruları cevaplarken isabetli yorumlarımla sizleri şaşırtıp, rahatlatıcı seanslarımla sıkıntılarınızı gidereceğim.
5 senedir profesyonel olarak kahve falı, tarot falı, kum , su, ateş falı bakıyorum. Aynı zamanda Yaşam Koçluğu alanında eğitimler aldım.

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Ne kadar güzel bir yorum :) tüm detaylarla açıklıyor. Çok mutlu oldum denk gelişimize. Çok sevgiler :)
7 Ekim 2020