Dilara

Dilara

4/5
Uzun yıllardır, tarot ve duru görü falı danışmanlıklarım ile bir cok kişiye ışık ve yol arkadaşı oldum. Şimdi bu tecrubelerim ile Falbahçem'de sizlerleyim.

Dilara

Fallarınızda burç, yaş ve net sarularınızı mutlaka belirtin.

Uzun yıllardır, tarot ve duru görü falı danışmanlıklarım ile bir cok kişiye ışık ve yol arkadaşı oldum. Şimdi bu tecrubelerim ile Falbahçem'de sizlerleyim. Ayrıca spirituel danışmanım. Bütün sorularınızı ve dertlerinize ışık olmak dileği ile. Sevgi ile kalin.

Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Teşekkürler Dilara hanım.Hizlerinize sağlık????
18 Ocak 2021
Çok teşekkür ederim. Yorumlarınız içten ama üzücü. Daha doğrusu duymak istediğimi duyamayinca böyle tepki olabiliyor. Tekrardan çok teşekkür ederim.
8 Ocak 2021
Iyi
15 Aralık 2020
İlk denk gelişimiz olmasına rağmen ne güzel ne tutarlı bir yorumdu :) dilerim öngörüleri de çıkacaktır. Çok teşekkürler.
10 Kasım 2020
3 Aralık 2020
30 Kasım 2020