Can

Can

5/5
KAMPANYA
Uzun seneler önce tanıştığım astroloji kendimi ve insanları daha derinden anlayabilmem ve açıklayabilmem için en büyük yol göstericim oldu!

Can

Merhaba ben Can. Uzun seneler önce tanıştığım astroloji kendimi ve insanları daha derinden anlayabilmem ve açıklayabilmem için en büyük yol göstericim oldu. Doğduğumuz anda gökyüzünde bulunan gezegenler ve gökcisimleri karakterimizi, hayattaki rolümüzü belirler. İnsanın kendi özgün yapısını anlamlandırabilmesi hayatta her zaman bizi doğru seçimlere yönlendirir. Kendinizi daha iyi tanımak ve kişisel doğum haritanızın size kazandırdığı özellikleri benimle keşfetmenize keyifle yardımcı olacağım. Doğum tarihi, Doğum saati, hatta karşı cinsinde bilgilerini iletmeyi unutmayın.

Uzmanlarımıza, adınızı, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!
300 Kredi / MESAJ

Randevu Al

30 dk Telefonda Rune Falı

Rune Falı, kadim eski bir fal türüdür. 24 takım yıldızının enerjisine sahiptir. işlerin ters gitmemesi veya atılan bir adım, alınacak olan bir karar hakkında doğru bilgi almak için geleceğe yönelik olan bir fal türüdür. Randevunuzu alın, o gün ve saatte falınıza bakılsın. Falın bedeli 900 kredidir.İster kredilerinizle ister Dolar olarak ödeme yapabilirsiniz.
$25
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Can Bey doğum haritamı yorumlayışınıza bayıldım :) o kendi evlerime düşüşleriyle falan çeşitli konularda öyle nokta atışı tespitler yaptınız ki çok beğendim,yani çünki maddiyat sürecinin kapanış tarihleri,ve diğer zaman ve tarihler,süreçler,döngüler filan hem geçmiş hem geleceğe dair,ay çok doğrular.. Çok teşekkür ettim,ağzınıza sağlık ;) :) :) :) :)
2 Aralık 2020
Çok detaylı ve isabetli yorumdu... pişman olmazsınız :) çok teşekkür ederim sevgili Can. Seni dinleyeceğim :)
22 Eylül 2020
Nokta atışı ... şaşırdim doğrusu eline emeğine sağlık
12 Eylül 2020
Şahane ????
7 Eylül 2020
İlişki Analizinde efsane!!!!
30 Ağustos 2020
Natal Harita seansı gerekleştirdik. hemen yorum yapmak istememiştim ancak cok başarılı geçti. gelecek tarihleri merakla bekliyorum
29 Ağustos 2020
Teşekkür ederim, kişilik analizleriniz isabetliydi. Fakat bu adamı onca yalandan sonra kasıma kadar beklemek vakit kaybı olurdu. Bu ay sonuna kadar yazarsa tamam, yoksa bitti bende
14 Ağustos 2020
9 Kasım 2020