Can

Can

5/5
Uzun seneler önce tanıştığım astroloji kendimi ve insanları daha derinden anlayabilmem ve açıklayabilmem için en büyük yol göstericim oldu!

Can

Merhaba ben Can. Uzun seneler önce tanıştığım astroloji kendimi ve insanları daha derinden anlayabilmem ve açıklayabilmem için en büyük yol göstericim oldu. Doğduğumuz anda gökyüzünde bulunan gezegenler ve gökcisimleri karakterimizi, hayattaki rolümüzü belirler. İnsanın kendi özgün yapısını anlamlandırabilmesi hayatta her zaman bizi doğru seçimlere yönlendirir. Kendinizi daha iyi tanımak ve kişisel doğum haritanızın size kazandırdığı özellikleri benimle keşfetmenize keyifle yardımcı olacağım. Doğum tarihi, Doğum saati, hatta karşı cinsinde bilgilerini iletmeyi unutmayın.

Randevu Al

Natal Harita

Doğum saatiniz doğum yerinizi belirterek sizlerin karakteristik yapınızı gelecek öngörülerinizi hayatınızın içinde önemli tarihleri belirterek genel bir yorum şeklidir. Önümüzde 2 seneyi kapsıyacak.Hemen Randevu alarak görüşmeye başlayabiliriz!
149 1490 Kredi
Süre 30 Dk.

Sinastri Haritası

Sinastri (ilişki Analizi) Haritanızda aklınızda bulunan kişinin partnerinizin veya eşinizin doğum saatini doğum yerini belirterek, aynı şekilde sizlerin bilgileriniz ile çıkardığım haritanız ,karşınızdaki kişinin haritasını birleştirerek tek bir harita ortaya çıkarıp aranızdaki uyum, gelecek, ön görüş, evlilik olup olmayacağı hakkında genel ve ayrıntılı bilgi için hemen randevu alın!
159 1800 Kredi
Süre 30 Dk.

Yorumlar

Can Bey doğum haritamı yorumlayışınıza bayıldım :) o kendi evlerime düşüşleriyle falan çeşitli konularda öyle nokta atışı tespitler yaptınız ki çok beğendim,yani çünki maddiyat sürecinin kapanış tarihleri,ve diğer zaman ve tarihler,süreçler,döngüler filan hem geçmiş hem geleceğe dair,ay çok doğrular.. Çok teşekkür ettim,ağzınıza sağlık ;) :) :) :) :)
2 Aralık 2020
Çok detaylı ve isabetli yorumdu... pişman olmazsınız :) çok teşekkür ederim sevgili Can. Seni dinleyeceğim :)
22 Eylül 2020
Nokta atışı ... şaşırdim doğrusu eline emeğine sağlık
12 Eylül 2020
Şahane ????
7 Eylül 2020
İlişki Analizinde efsane!!!!
30 Ağustos 2020
Natal Harita seansı gerekleştirdik. hemen yorum yapmak istememiştim ancak cok başarılı geçti. gelecek tarihleri merakla bekliyorum
29 Ağustos 2020
Teşekkür ederim, kişilik analizleriniz isabetliydi. Fakat bu adamı onca yalandan sonra kasıma kadar beklemek vakit kaybı olurdu. Bu ay sonuna kadar yazarsa tamam, yoksa bitti bende
14 Ağustos 2020
9 Kasım 2020