Ana Sayfa / Fal Türleri/Tarot Falı/ Tarot Lila

Tarot Lila

Merhabalar, ben Tarot Lila. (Lütfen fal bilgileri kısmını detaylı okuyunuz ve öyle baktırınız.) 23 yaşındayım. Fal sürecim ilk olarak lisedeyken başladı. Tabi bu sürecin ilk başlangıcında bu kadar hakimiyet ve istekle bakmıyordum. Sıradan herkes gibi kahvesini nasıl çevirip "fala inanma falsızda kalma" şeklinde bakar, o an mutlu olur ve eğlenirlerdi. Az da olsa ufak bir tebessümle mutlu olurlardı. Bu benim içinde böyleydi. Zamanla benim de yaşım ilerledikçe bazı durumlar yaşayıp kendim de sizler gibi bir akıl, bir rehberlik ve tavsiye almak istediğim ve merak ettiğim noktalar oluyordu. Ben de gidip fallar baktırıyor, danışmanlık alıyordum. İşte o zamanlarda tarotu ilk keşfettiğim sıralardan biriydi. O kadar çok rehberlik aldım ki, birbirinden farklı yetenekli ve tecrübeleri olan falcıların fal bakabilme yeteneğimin olduğunu ve sezgilerimin çok güçlü olduğunu söyleyerek beni bu yola çıkmamın ilk zeminini oluşturmuşlardır diyebilirim. Bazı durumlarda gerçekten önceden hissedip tahmin edebildiğim, 6.cı kuvvetimin yani üçüncü gözümün açık olduğunu fark ettiğim andan itibaren tarot yolculuğuna artık bende tamamen çıkmaya başladım. 3 yıldır tecrübeli olarak tarot falı bakıyorum. İlk bir senesi kendim anlamlarını öğrendim. Sonrasında kendi bakış açımı keşfedip, kartlara kendi anlamlarımı sezgisel olarak yükledim ve danışmanlıklar vererek bir çok kişilere rehber oldum. Ve burada şimdi sizlerle birlikteyim.

Fal bilgileri için net ve doğru sonuçlar alabilmemiz adına isimlerinizi (ikinci isim varsa onunla birlikte), soy isimlerinizi ve anne adlarınızı yazınız
Lütfen doğru bilgiler ve bu doğru bilgiler üzerine soru sorun. Aksi takdirde falınız verdiğiniz bilgilerinize göre yorumlanacağı için cevaplar yanlış çıkacaktır. Sadece gerçekleri duymak isteyenler lütfen fala baktırsın ve olumlu olumsuz her türlü duruma da hazırlıklı olarak baktırınız :)

Yorumlar

15 Şubat 2024