Ana Sayfa / Fal Türleri/Durugörü/ Marin

Marin

  Sesli Yorumcu

Merhabalar sevgili kelebeklerim???? Ben yorumcunuz Marin. Burada sizlerle yapacağımız bioenerjiler, ritüeller, ilişki açılımları ve daha niceleri olacak. Aldığım eğitimler sayesinde evlilik ve ilişki danışmanlığı, yaşam koçluğu ve ailee danışmanlığı yapmaktayım. Kazandığım tecrübeler ve deneyimler sayesinde de kendimi her zaman geliştirmeye devam ediyorum. Aynı zamanda uzun yıllardır Tarot, Katina, Su falı, Yıldızname, Kahve falları alanında uzmanlık kazandım. Kazandığım bu deneyimler ve derin bilgilerim sayesinde birçok Danışanımın hayatına dokundum. Sizleri de güzel enerjiniz ile profilime bekliyorum. Hadi gelin hayat akışımızı tamamen değiştirelim ve kadersel çizgimizin döngüsünü bir nebze de olsa değiştirelim. ????

Telefonda fal baktırmak için tıklar tıklamaz falcınız sizi arayacak. 0850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Telefon numaranız tamamen gizli kalacaktır.
150 Kredi / DK.
Uzmanlarımıza, adınızı, anne adınızı, doğum tarihinizi, doğum saatinizi, burcunuzu, yaşınızı, mesleğinizi ve sormak istediğiniz soruları yazınız. Falınız size yazılı olarak gelsin!

Randevu Al

Özel Kahve Falı

Telvelerin, sesine kulak ver ve sen de gel, kim der ki, kahve sadece telve den oluşur. Aslında çok şey anlatır, bakmasını bilirsen, hissedersen, sen de merak ediyorsan telveler seninle ilgili ne diyor? İşte senin için buradayım, telvelerin sana ne dediği anlatayım.
250 2500 Kredi
Süre 25 Dk.

Özel Tarot Falı

Kartlar, her zaman bizi okur küçük arkana kartları ne yapman gerektiğine dair, büyük arkana tamamlanma dair olasılıkları bize gösterir, ben de sezgilerimi kullanarak aslında ne olduğunu ve neler olacağını sana söylerim. İşte "olmak ya da olmamak bütün mesele bundan ibarettir." Hadi gel kartlar sana ne diyor? birlikte bakalım, hayat akışında ne olsa daha doğru olur onu anlayalım.
250 2500 Kredi
Süre 25 Dk.

Özel Katina Aşk Falı

Katina aşk falı, derin aşk yaşamını, sadakati, bağlılığı, sevmeyi, sevilmeyi ve en önemlisi sen ne istiyorsun aşka, evliliğe, birlikte bir olmaya, aşkınla bütün olmaya, bunlara karar verdin mi? Sadece aklında ona dair sorularla mı meşgulsün? Gel ne olursan ol, kim olursan ol, detaylı bakalım birlikte bu "aşk" serüvenin de sen hangi kompartımandasın, hangi durakta ineceksin onu sana anlatayım.
200 2000 Kredi
Süre 15 Dk.

Su Falı

Suyun berrakklığı ve sadeliği hayatımıza içimizde olanlara ve geçmişe, ve gelecekte olanlara dair ayna görevini görür. Suyun berraklığı ve yansıması bize hayatınla ilgili olabilecek, olan ihtimalleri bize detaylı şekilde anlatır.
250 2500 Kredi
Süre 15 Dk.

Yıldızname

Yıldızname, önemli bir faldır. Bunun için anne ismi, doğum tarihi, doğum saati ve net sorular sormanız gerekir. Soruların, anlam bütünlüğünde olması olarak gerekir, çelişki den uzak, detaylı ve anlaşılır olması gerekmektedir. Bakım dan 30 dk önce bana sorunlarınızı ve resim de iletmek isterseniz sizin ve sormak istediğiniz kişinin de bilgilerini yazarak resim veya resimlerinizi iletebilirsin. Yıldızname, açılımınız o şekilde yapacağım ve size yıldıznamenizin ne söylediğini anlatacağım.
300 3000 Kredi
Süre 15 Dk.

İlişki Açılımı+ Enerji Okuma

İlişki açılımı ve enerji okuma bakımımız üzerinden ilişkinize dair merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz her soruyu yanıtlıyor ve partnerinizin o anki enerji durumuna göre yorumlamaları yapıyorum. İlişkinize dair hakkınızda olan her şeyi sormanız ve doğru yanıtları almanız için sizleri bekliyorum.
200 2000 Kredi
Süre 15 Dk.

İlişki ve Evlilik Danışmanlığı+ Dişil-Eril Enerji Burç Kart Yorumu

İlişki ve Evlilik Danışmanlığı, Dişil-Eril Burç Kart yorumumuzun olduğu bakımımda, işin uzmanından aldığım eğitim ile evliliğinize ve ilişkinize dair doğru noktalara parmak basıyor, sorularınızı yanıtlıyor, istediklerinizin olmasını sağlıyorum. Aynı zamanda bunun yanında Dişil-Eril burç kartlarım ile ilişkinize dair olan her şey detaylıca yorumluyorum.
300 3000 Kredi
Süre 15 Dk.